Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej hej to znowu ja, już jestem w domku. Tak jak mówiłam dzisiaj zrobiłam pierwsze zakupy dla maleństwa. Kupiłam śliczny komplecik spodenki i bluzeczka a do tego pasujące buciki. Córcia pomogła wybierać. Kupiłam w kolorze biało-beżowym w rozmiarze 0-3 miesięcy. Były też dla noworodka ale wlałam te troszeczkę większe bo wiem że te pierwsze ubranka i tak szybciutko robią się za małe. Powiem wam że jestem dumna z mojej córki, jak by mogła to by pół sklepu do koszyka wrzuciła bo to jest ładne dla dzidziusia i tamto też dla dzidziusia i jeszcze jakąś zabawkę dla dzidziusia. Nic dla siebie nie chciała. Musiałam jej tłumaczyć że jeszcze nie teraz czas na wielkie zakupy, narazie tylko jedno ubranko. A w nagrodę też dostała mały drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Dziewczyny, czy już rozglądałyście się za wózkami? Jakie Się Wam podobają? Mi bardzo wpadł w oko wózek Toledo Coneco w kolorze zielonym, jest cudny, a co najważniejsze ma skrętne przednie koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja mam łożysko na tylniej ścianie. przyszła dzięki. mały troche lepiej ale i tak słabo kopie-leniwiec. ale co zrobić-trzeba się przyzwyczaić. piszcie odnośnie wózków chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to ja kupuję x landera http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_104&products_id=965 Widziałam go u jednej dziewczyny z mojego bloku i pytałam jak się jej sprawuje.Powiedziała że jest bardzo lekki i zwrotny. I jest bardzo zadowolona.To jest kolekcja a 2008r. Chyba wyłapuję doła. Ciągle jestem sama. Nie mam o kogo otworzyć ust. Mój mąż jest w pracy od 6 rano do 18.I tak co dziennie. W weekendy od 6 do 14. Dostaję szału. Nigdzie nie można wyjść razem, nic zaplanować. A ile można łazić po koleżankach.Niestety nie mogę pracować bo praca moja zaszkodziłaby dziecku więc d rana do wieczora w czterech ścianach jak w więzieniu. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi wiem co czujesz mój mąż też jest poza domem 14 godzin i w dodatku pracuje w systemie zmianowym więc jak ma nockę to po powrocie śpi i wtedy mamy tylko 1,5-2 godziny dla siebie. Jedynym pocieszeniem jest moja córeczka. Ja do tego mam tutaj tylko jedną koleżankę, ale ona pracuje i widzimy się góra raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI WLASNIE WROCILAM Z USG POLOWKOWEGO BEDZIE JULECZKA NA 100% NAWET NA 1000% LICZYLISMY Z LEKARZEM PALUSZKI U NOZEK I RACZEK TAK PIEKNIE BYLO JA WIDAC LEKARZ POWIEDZIAL ZE WSZYSTKO OK CIAZA ODPOWIADA 22TYG I 4 DNI JULECZKA WAZY 430 GRAMOW MAM ZDIECIA JEJ BUZIUNI Z PROFILU I ZEWNETRZNE I PLYTKE TO OBEJZYMY JA Z RODZINKA POZNIEJ LOZYSKO JEST NA SCIANIE PRZEDNIEJ I NIE STETY NIE CZUJE WYRAZNIE RUCHOW ,MOWIE WAM JESTEM TAKA SZCZESLIWA .LEKARZ NIESAMOWICIE MILY WSZYSTKIE ORGANY MIERZYŁ I OD RAZU O TYM MOWIŁ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ ZA DWA TYG DO LEKARZA .I LEKARZ POWIEDZIAL ZE NASTEPNE USG W 34 TYG NAPEWNO POJDE DO TEGO SAMEGO BYL WSPANIALY W KONCU JEST NAJLEPSZYM GENETYKIEM W NASZYM MIESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a dlaczego byłas u genetyka?coś nie tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BYLO WSZYSTKO OK ALE ON JEST TEZ W LODZI NAJLEPSZYM LEKARZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak sie ciesze, ze duzo piszecie :D:D:D:D Ale niestety nie nadazam z czytaniem :o Wszystkim gratuluje zdrowych pociech :) Kasia, ciesze sie ze mala slicznie rosnie :) Tez bym chciala zobaczyc wasze brzuszki :) A u nas tez wszystko dobrze, mala codzinnie fika. Dobrze ja czuje i mam wrazenie ze sie kilka dni temu przekrecila, bo przedtem kopala mnie po pecherzu a teraz czuje ja wysoko. Szczegolnie lubi sie wiercic wieczorem jak juz probuje zasnac :) Wizyte u gina mam dopiero za 2 tygodnie, ale bedzie na pewno bez usg :O A chcialoby sie czesciej dzidzi ogladac. Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie pokoji mnie tylko smak w mojich ustach tak jak bymmiala tam zelazo straszny posmak zapomnialam zapytac sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kubuś teraz się kręci. przekręcił się w poniedziałek-nóżki ma do góry a główke na dole. i tak go czuje jak się kręci nadole i rroche do góry. umówiłam się do innego ginia za 2 tyg.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuchy a tu co?śpicie czy co?ja już jem śniadanko,córcia w przedszkolu,mały w brzuszku śpi-a wczoraj wieczorem ok.23wariował-jego stała godzina zawsze na nią czekam.smacznego-jeśli będziecie jadły śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Właśnie załatwiłam wszystko co najpilniejsze w pracy i zaraz idę na śniadanko:P a potem znowu do pracy. A tak mi się nie chce! Nie wiem jak Wy ale ja od kilku dni czuję się jakoś tak \"ciasno\". Nie wiem jak to inaczej opisać ale chodzi o to że brzuszek robi się coraz większy i czuję się coraz mniej komfortowo. Jak myślicie?Czy to normalne?Czy któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek o to się nie martw a najgorzej jest wieczorem-to momentami nie moge czuć się swobodnie bo jestem GRUBA ale jeszcze troche dla dzidzi damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć Dziewczyny! Ja tez już w pracy! Dzidziuś daje o sobie znać delikatnie :) To cudowne moc go czuc :) Jeszcze nie wiem czy to dziewczynka czy chłopczyk ale mam od dłuzdzego już czasu ochote na słodycze więc pewnie będę miał dziewczynkę. To pierwsze dziecko dlatego jest to obojętne, byle było zdrowe, to dla kazdej przyszłej mamy najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki. masterek ja też mam takie wrżenie jakby mój brzuch był wypełniony do granic możliwości, ale tak jak napisała goba dla dzidzi damy rade. Mój brzuszek w ciągu ostatnich kilku dni dośc sporo się powiększył i wczoraj śmialiśmy się że jeszcze 2 miesiące i będę go potrzebować szelki do noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ja tez w pracy - dzis juz troszke spokojniej to nadrabiam zaległosci z calego tygodnia... Ja tez mam czasem uczucie że skóra brzucha jest napięta do granic wytrzymałośći i ze zaraz mi pęknie :-) W przyszłym tygodniu robię badania i ide na wizyte do gina... A dziś wieczorem mam spotkanie z dentystą :-( takie mam walentynki ... No nic, jak trzeba to trzeba - zęby mam słabe to musze je stale kontrolować... Mała Mi nie daj się handrze... Idź do kosmetyczki albo z synkiem na fajny film w kinie... Nie wolno nam się smucić... Kasiu78 ciesze się razem z tobą z Juleczki !! Fajnie że tak dokładnie ci lekarz opisał, mi troche tego brakowało na ostatnim USG... ale tez sama jestem winna bo zawsze moglam go zapytac... Surfitka nie pracuj tyle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze babeczki, że podobne mamy odczucia-jak na \"ciężarówki\" przystało. Ale prawdą jest że dla maleństwa zniesiemy wszystkie niedogodności! Ja już po śniadanku i co najlepsze mój Franek najbardziej ruchliwy jest właśnie o tej porze-jak zjem śniadanko mija pół godzinki i zaczyna się istne szaleństwo!Czasem kopie bardzo mocno ale i tak to jest bardzo miłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy robienie pomiarów dzidzi w 26-27tyg,jest normalne?ja myślałam że robi się ja w 20-22tyg na usg tak zwanym połowkowym.w sumie ja mam usg co miesiąc więc czy to różnica?różni się coś usg 20-22połówkowe od następnego jeżeli chodzi o dzidzi? będziecie miały robione KTG od 30 tyg co 4 a potem co 2 tyg.? kubuś dzisiaj ładnie po śniadanku kopał jak się położyłam.miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
No dziewczyny, przed ósmą rano nie było co czytać, a teraz miałam straszne zaległości. Ja też przy każdej wizycie mam usg, i dziwią mnie wizyty bez tego badania, bo tak miło jest popatrzeć na tego małego kosmitę wewnątrz siebie jak przeistacza się w "normalnego" człowieka . Również przed każdą wizytą robię morfologię krwi i badanie ogólne moczu, co spotkało się z zaskoczeniem moich ciężarnych koleżanek chodzących do innych lekarzy. Moja ciąża nie przebiega idealnie, więc cieszę się z nadgorliwości mojego lekarza, że zawsze badania, że zawsze usg itd.. :) A zdjęć Kajuni już mamy całe mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Witam dziewczynki! Ja juz też po śniadanku, tylko że moja mała przede wszystkim w nocy grasuje-dziś to istny mecz rozgrywała ;) Co do brzuszka to mój jest strasznie naciągnięty tylko jak się bardzo najem. Gratuluję dziewczynki dorodnych pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
El-mir-ka dzięki takiej ilości badań możesz być bardziej spokojna :) Ja do tej pory miałam 3 x USG a do końca to jeszcze max 2, badania krwi i moczu to po piątkowej wizycie będę miała skierowanie na dopiero trzecie. Szczerze mówiąc wolała bym więcej tych badań,ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co do badań to ja miałam jak narazie robione badanie krwi i moczu i raz mocz sprawdzany papierkiem u położnej. Usg robią tutaj standardowo 2 razy ok 12 i ok 20 tygodnia. Ja dodatkowo robiłam usg jak byłam w Polsce w styczniu. Tutaj nie przewidują więcej usg. Może uda mi się nakłonić położnążeby skierowała mnie na dodatkowe usg po 32 tygodniu(tak polecili mi w szpitalu gdzie robiłam usg) Powiem wam że cięzko było mi przestawić się na tutejszą opiekę medyczną, zważywszy że wiem jak wygląda to w Polsce. Ale przyzwyczaiłam się i zdecydowałam że tutaj będę miała prowadzoną ciąże i tutaj chcę rodzić - choć miałam możliwość powrotu na ten czas do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×