Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

Gość nadia..
ostatnie plamienie mialam we wrzesniu 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co .....
jak wyjechaalm do stanow, to moj cykl ogolnie sie zienil..raz dostalam 2 razy okres w jednym miesiacu. Test robilam w ta srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
ups,sorrki, zostalo mi z poprzedniej wiadomosci i nie pisalam nicka tylko dalalm za nick poczatek zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to wszystko jest bardzo ważne więc napisz mi to o co proszę żebym mogła Ci pomóc: którego październiak powinnaś dostać okres, kiedy dokładnei robiłaś test i te cykle - ile trwał najdłuższy, a ile najkrótszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
no iwec.. Miesiaczki mialam zawsze regularne, cykl trwal mi dosyc dlugo, tzn.28,29 dni, czyli jakies 22,23 dni "pzrerwy miedzy jednym kokresem a drugim.. Ostatnio (we wrzesniu) spoznil mi sie tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
okres mialam dostac w tym tygodniu, juz jest sobota, 19, czyli spoznia mi sie jakies 5 dni.. test robilamw ta srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
najkrotszy cykl w zyciu - 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, piszesz tak nieprecyzyjnie, że zastanawiam się czy sama wiesz naprawdę jak się oblicza długość cyklu, otóż: cykl zaczyna się w momencie gdy pojawia sie krwawienie i trwa do dnia, który poprzedzi następne krwawienie czyli jeśli okres dostałaś przykładowo 18 września i Twoje cykle trwają 28 dni to następna miesiaczka powinna pojawić się dokładnie 16 października, tak to liczysz? i nie możesz mówić, że \"powinnam okres dostać w tym tygodniu\":O to bardzo ważne kiedy dokładnie powinno pojawić się krwawienie:) powiedz mi ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
ja nigdy nie dostaalam okresu w dniu w ktorym powinnam dostac po obliczeniu cyklu,..zawsze byla roznica od 2 do 5 dni.. Ni ebralam nigdy tabletek wiec nie mialam nigdy az tak regularnego cyklu..Z tym ze moje znajome to w porownaniu ze an maja bardzo nieregularny..jedna potrafi czasem nei miec miesiaczki raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w porządku, ale liczyłaś kiedykolwiek ile trwają Twoje cykle? ile przykładowo trwały trzy ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
teraz wzielam kalendarz Okres dostalam 17 wrzesnia.. sorrki,nie maialm kalendarza ze soba..i tez mi sie wtedy spoznil 5 dni.. i ialam dostac okres w ta srode albo ten czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia wlacze sie do rozmowy robilas test tak?? i co wyszlo?? bo teraz testy sa bardzo precyzyjne nawet 72godziny po stosunku juz moze wykazac czy jestes w ciazy czy nie! a jezeli uprawials sex jakies 6 lub 7 dni temu i zrobilas test to na 100% jakbys byla w ciazy to by wykazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
i uwierz mi nie martwilabym sie ale zrobilam ten test i wyszedl pozytywny. W sierpniu dostalam okre 19 ale trwakl bardzo krotko,moze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
zroblam test i wyszedl pozytywny.. pzreciez bywa ta ze mozesz miec okres i byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
a ty jak? masz juz swoja dzidzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bez ustalenia ile trwają Twoje cykle nie bęzie łatwo dojść do tego czy już jesteś po terminie miesiączki czy też nie ja wiem dokładnie, że mój najkrótszy cykl trwa 26 dni a najdłuższy 35 i zawsze od 26 dnia czekałam na okres, czasem trzeba było doczekać aż do 35 dnia, ale zawsze ten okres był najpóźniej właśnie w 35-ym dniu dlatego niepokoić mogłabym się gdybym nie dostała okresu w 35 dniu więc Ty powinnaś zrobić test właśnie po dniu spodziewanej miesiaczki, ale tym z najdłuższego cyklu inaczej - u Ciebie ten test wyszedł pozytywny pytam o to wszystko, bo pozytywny test może wyjść również wtedy, gdy są jakieś torbiele na jajnikach:O koniecznie zrób w poniedziałek badanie na betę by potwierdzić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
dzikei budgie:) poprostu pojde do ginekologa i sie upewnie. a myslisz ze moga mi to zrobic w szpitalu? tzn. pojsc i powidizc im ze potzrebuje tych badan i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem w troszke lepszej sytuacji co ty bo ja juz jestem po slubie fakt jest taki ze ja chcialam miec dzidziusia jestem z moim teraz obecnym mezem 7 lat i bardzo chcielismy dzidziusia i zaraz p slubie probowalismy i za 1 razem sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
=> pinia_paulinka ja mam 21... i jk bede miala tego dzieciaka tez bede sie cieszyc,a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia pewnie ze tak!!!!!! to wspaniala rzecz! Pomysl sobie ile jest par ktore chca miec dzieci a nie moga ich miec to jest okropne:( a na ile twoj facet wyjechal do USA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
moj facet tam mieszka..jest amerykaninem,ale pochodzi z ghany..czyli jak urodze dziecko to bedize mulatek:) on to sie nawet cieszylby z tego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a od dawna jestescie razem?? super to bedziesz sobie do usa jezdziala albo tam zamieszkasz:) ja bylam w Stanach w tamte wakacje 4 miesiace w LAS VEGAS super to wspominam bylo cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
ech..to szalona milosc bo poznalam go w te wakcje..ale to facet z ktorym moglabym i chcialabym spedzic reszte zycia. Wrocilam tu tylko na studia,a w pzryszle wakacje mialam sie zreprowadzac. Ni ewyobrazam sobie meiszkac tutaj..W Polsce jest wiecej rasistow niz tam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmm no to super! wiem wiem ze tak jest niestety ale nic juz na to nie poradzisz:( ja dzisiaj juz uciekam ale jak jutro bedziesz na kafe to chcetnie z toba pogadam bo bede miala wolny dzien a tymczasem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
ok, postaram sie byc jutro! pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×