Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

jaaaaaaaaa?????????????????? nigdy w życiu:D:D:D czy Ty masz już ze 150 lat skoro czujesz się taka stara?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee to tylko 21 miesięcy jesteś starsza ode mnie:D to tak dużo Twoim zdaniem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima, no coś Ty? nie łam się;) ja też nie jestem pierwszej młodości, ale co z tego? mówi się, że starość nie radość, ale młodość też nie wieczność i każdy będzie kiedyś stary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
a czy zdarzylo sie komus ze test wyszedl pozytywny a jednak nie byl w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli test wyjdzie Ci pozytywnie to raczej szanse na to, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY są niewielkie, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak serio to nie łamię się tym :-) póki wyglądam jak 25-tka, nie jest źle :-) konserwanty robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymać:D bo już myślałam, że uznałaś iż czas umierać;) tak długo Cię nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chłop z roboty wrócił i trza było udawać że coś się po chałupie krzątam :-D a tak mi się nie chceeee :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tak śmigam między kompem, a kuchnią, bo to obiad to herbata, to \"pomóż mi\", bo właśnie jesteśmy w trakcie remontu:D więc podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
tak pytam bo wyszedl mi pozytywny.. jej..bede miala dziecko.. Dziwnie sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE i fajna, czy macie zamiar tu pobyć jakiś czas? tzn. na \"boskiej\" kafeterii\"? ;-) ciężko jest znaleźć tu kogoś "śmiesznego" do poklikania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj jestem dosyć długo, ale jak zauważyłaś bez zaczernionego nicka głównie z tego powodu, o którym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
hmm.. mam 21 lat..nie mam jeszcze meza, ale ie jest to tez dzicko "z przypadku" Moj chlopak jest teraz w USA. W tygodniu wybieram sie do gina na badania..a poem tzreba bedize poinformowac rodzicow. Wiecoe..jestem zadowolona,szczesliwa..ale jednoczesnie boje sie tego wszystkiego, mysle ze moze jestem za mloda, ze bedzie mi tudno,ze moze cos.. To nie jest tak ze nie chce tego dziecka..chce..ale waham sie tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
wlasciwie mialam dostac okres w tym tygodniu..ale jzu wczesniej z chlopakiem cos podejrzewalismy. niedawno mialam cos w rodzaju zatrucia,tzn wymiotowalam cala noc. I on wtedy mowi,zebym zrobila test...no i wyszedl pozytywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
jest tu ktos? okrs mialam dostac w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×