Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

Gość nadia..
halo halo! witam serdecznie! co tam u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
witam A dzieki,bardzo dobrze sie czuje:) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziisaj zauważyłam jakieś plamki na bieliżnie... koloru jasno brązowego... ale było tego minimalna ilośc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej jakies plamienia brazowe- mozliwe ze okres sie zaczyna bo jzu sama nie wiem- do tego brzuch mnie prawie nie boli....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz intima... jak to różnie bywa... też chciałabym zeby to sie inaczej potoczyło... ale sama nie jestem przekonana co do tych plamien... moze to początek okres a mozę nie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej tyle, że nas informujesz co i jak ;-) Już nie raz były topiki z podobnymi dylematami, ale ich załozycielki pisały chwilę i koniec, a ja spać po nocach nie mogłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... jak juz zaczełam topik to napisze przeciez co i jak... :) ale myslalm ze to sie inaczej skończy... że jednak bede w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
czesc dziewczyny:) co tam u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
a u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku. W srode wybieram sie zrobic test beta, to sie dowiem na 100% czy jestem w ciazy czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
moze najpierw zrobie test a potem pojde do gina? A iesz moze ile bedzie mnie ta wizyta kosztowac? mieszkam obecnie w krakowe,mozecie mi opecic jakiegos dobrego gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
no wlasnie jeszcze nie wiem na 100% Ale juz chciaabym wiedziec..no bo ilez mozna zyc w niepewnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia jezeli moge cos powiedziec to ja nie jestem z krakowa ale znam dziewczyny z warszawy wiec podejrzewam ze wizyty a raczej ich koszt jest podobny z reguly wizyta u Gina kosztuje od 80 do 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia a dlaczego nastawiasz sie na wizyty prywatne??ja chodze panstwowo tylko fakt to jest przychodnia sprywatyzowana i nie powiem opieka jest super. mam wizyty co 2 lub co 3 tygodnie i wszystko mam za darmo:) za nic nie trzeba placic wszystkie badania za darmo wole ta kase przeznazyc na ciuszki dla dzieciaczka:) no ale wiadomo kazdy robi jak uwaza ja chwala sobie wizyty panstwowe ale pewnie jakby bylo cos nie tak to poszlabym do prywatnego GIna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
a na taka wizyte bezplatna trzeba dlugo czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to tylko i wylacznie zalezy od przychodni mysle ze prywatnie to sie nie czeka a panstwowo to trzeba sie uwmowic ale nie sadze ze dluzej niz tydzien gora dwa tygodnie ale za pierwszym razem idz sobie do prywatnego to bedziesz miala pewnos a potem zapisz sie do przychodni i 2 tygodnie czekania nic ci nie zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia..
no moze tak zorbie,tylko nie mam pojecia do jakiego..mam nadzieje ze ktos mi poleci jakeigos dobrego.. Nie chce za bardzo pytac po znajomych, bo zaczna sie dopytywac i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×