Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawo nie być z puszczalską

Kobieta powinna powiedzieć facetowi o swojej przeszłości seksualnej, bo facet ma

Polecane posty

Gość prawo nie być z puszczalską

Jest tyle porządnych kobiet, a facet ma prawo nie być z kobietą, co miała wielu facetów. Dlatego jak facet was pyta o przeszłość seksualną to bądźcie uczciwe i powiedzcie mu. A on ma wtedy prawo podjąć decyzję czy chce z wami być czy nie. A jak nie chcecie mówić to dajcie mu święty spokój i odejdźcie. Nie kupuje się kota w worku, dla facet ma prawo wiedzieć, czy kobieta jest porządna, czy jest puszczalską latawicą, co miała wielu facetów w łóżku. Miałyście wielu partnerów, to teraz miejscie odwagę wypić piwo, którego naważyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie dziaalaj
buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy_nigdy
hahahahahahahaha hihihihihi hahahahahahhahaha hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Jak mi jakaś nie chce wyjawić tej informacji to się z nią dalej nie spotykam. Skąd mam wiedzieć czy to nie jest jakaś dziwka stukana przez pół osiedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Po prostu to dla mnie ważne, bo zamiast latawicy co miała wielu partnerów mogę mieć kobietę porządną, co wielu partnerów nie miała i się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Najlepiej jakby każda kobieta miała te liczbę wypisana na czole. Zaoszczędziłaby sobie mnóstwo czasu nie marnując go na takich palantów jak ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni popieram. Zwłaszcza, ze teraz grasują takie Sajmony Mole, inne murzyny, ciapaci, kolorowi z róznym syfem rżnął jak chcą polskie kobiety zarażając całym wachlarzem chorób, od wenerycznych do tropikalnych, a nawet śmiertelnych. Mężczyzna ma pełne prawo wiedzieć kto zapinał jego potencjalną partnerke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Do podszywacza: masz rację, popieram to. Dla mnie to ważna informacja, bo uważam, żę nie umiałbym pokochać prawdziwą miłościa kobiety co miała za dużo facetów w łóżku, bo dla mnie nie jest to przesadnie wartościowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abss
taaaaaa....jak ktos jest z baba tylko dla seksu, to tylko na tym opiera swoj do kobiety szacunek. Chyba, ze to o zazdrosc chodzi - ze ona miala wiecej partnerow niz ty biedny prawiczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Po prostu chcę to wiedzieć, bo szukam dobrej, wartościowej, porządnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Odnoszę wrażenie, że to chyba także chodzi o to, że poraża kolegę strach, że ewentualna, kolegi kobieta może mieć więcej partnerów seksualnych niż kolga partnerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale skąd będziesz wiedział, że mówi prawdę?? no i Ty pewnie się boisz porównania z poprzednimi, że kiepsko wypadniesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Po prostu kobieta, która miała wielu partnerów wydaje mi się brudna, nieczysta, skalana, po przejściach, niecnotliwa, zdemoralizowana, zbrukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Ja tam, proszę kolegi lubię to zbrukanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
No chyba uczciwość jest ważna? Jestem idealistą i wierzę w uczciwość przynajmniej w przypadku tak ważnych spraw jak związek. Uważam, że facet ma prawo znać prawdę, zeby podjąć decyzję, czy z kobetą chcę być czy nie, czy akceptuje jej liczbę partnerów, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylu dylu
uważaj, bo kobieta tez moze nie zaakceptować twojej przeszlosci, obojetnie jaka by nie byla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Chciałem napisać jakiś wieloaspektowy wywód na ten temat ale napiszę Ci po prostu jeśli nie będzie chciała Ci powiedzieć a Ty nie będziesz miał doświadczenia i nie będziesz dostatecznie domyślny, to pozostaje wariograf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Może nie chciec zaakceptować, Twojej przebogatej onanistycznej przesłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylu dylu
no a ile wg ciebie autorze powinna wczesniej miec partnerów, zebys to zaakceptowal? I ile sam miales wczesniej partnerek? (oprócz Zofii Rączkowskiej oczywiście :-) hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam ze kobieta, która miała wielu partnerów to dziwka puszczalska. Myślałam ze świadczy to o jej potrzebach. A co z facetami?? Taki co miał wile partnerek, to dziwkarz puszczalski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ma prawo nie brac sobie puszczalskiej laski tak samo laska ma prawo nie brac puszczalskiego faceta tyle w tym temacie i skączcie ten głupi topik :O albo się chce miec normalne życie albo niech se rucha do woli i na końcu zostanie sam :O a chyba nikt normalny tego niechce pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Pomijając Zofię :) to było jakoś tak: - grzechotka brata - rajstopy mamy - odkurzacz :) (ten to miał sssssanie) - but - lutownica - drzwi na fotokomórkę - butelki rozlicznych kształtów i zastosowań - stara lustrzanka taty - torebka sistry - dziurka od klucza :) (ale była ciasna) Tak sobie myślę, ze to dobrze gdy mężczyzna jest doświadczony :) p.s. - koparka - plan Płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Nie chciałbym takiej co miała 5 facetów i więcej oraz takiej co uprawiala już przygodny seks, taki bez miłości i stałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frk-0999 ja mysle, ze problem lezy gdzies indziej... takiej niedoswiadczonej mozna wmawiac, ze 10 cm to duzy rozmiar a 4 min to długi stosunek :P:P dlatego autorowi tak bardzo zalezy na prowadzeniu sie kobiety :P ewentualnie spac po nocach nie moze myśląc ilu to lepszych od niego miała wczesniej :D Ja lubie te doświadczone... Wiedzą czego chcą, duzo potrafią - dawać i brać.. miodzio :) I nigdy nie wypytuje o partnerów, a jak sie babce zbiera na zwierzenia to nie lubie tego słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu z orzechami
ja to rozumiem co napisal autor i calkowicie sie z tym zgadzam i dodam ze to przynajmniej u mnie dziala w obie strony-tzn.tez jakos dziwnie bym sie czula wiedzac ze moj facet przede mna mial duzo lasek z ktorymi sie bzykal,dzialaloby to bardzo na jego niekorzysc. Rozumiem 1,2 gora 3 ale nie wiecej! Tez zalezy z jaka czestotliwoscia,bo jak prowadzil bujne zycie seksualne np.codziennie to dziwnie bym sie z takim czula.Ja nie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
"Wiedzą czego chcą, duzo potrafią - dawać i brać.. miodzio " nie powiem, ze nie lubię :) Co do zwierzeń... Trzeba widzieć w partnerce seksulanej osobę. Jesli zwierzenia są szczere, nie mają charkteru histerycznego, nie służą manipulacji, to wysłucham. Bo jak napisałem, jesli są szczere to nie będą bez końca powtarzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych zwierzeń, to chodziło mi raczej jakieś szczegóły dotyczące pożycia sexualnego :) Tzn wolałbym nie wiedziec, jak to jakis były brał moją babke na stole kuchennym i jak jej bosko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
najlepie kobieta, która miała wielu partneró to latawica a facet, który miał wiele kobiet to kto, kurwiasz kobiety maja klase i niemówia o swoich byłych mezczyznach, natomiast facet zawsze musi wspomniec wielokrotnie ile on to kobie nieprzeleciał i my musimy tego słuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
kobieta z klasa dobrze sie prowadzi i nie miewa wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×