Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
ZEZ---cd Smoleczenie Metoda BSM-- pisalam... str 13. Zezy --pozycja lecznicza (wiekszosc)---VIII, w niektorych przypadkach zezow -IV alboVIII+IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
FREDA---tak , to wina antybiotykow... Probiotyki tu pomoga...1x dz nawet do roku czasu . Czytaj MATKA CHOROB --dysbioza .Tam pisalam....i Charakterystyka PROBIOTYKOW. , CHOROBY KOBIECE--porady. Rozgotowana cebule tu mozesz wykorzystac ... .W ostudzonej mazi cebulowej moczyc gotowy tampon OB,na jego czubek dodac odrobine masci propolisowej ,zakladac tampon dopochwowo na noc. Nasiadowki ,ziola....Nalewka z nagietka ,ktora polecalam tez tutaj pomoze. Oj Freda,Freda -ja juz z Toba mam :) kladac tampon dopochwowo na noc propolisowej ,zakladac tampon dopochwowo n a noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
tak tez slyszalam i o akupresurze na zeza i bsm ale jak na razie nie slyszalam zeby komus to cos pomoglo :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadpotliwa
a jak mozna sobie poradzić z pocącą się głową? pod pachami sucho a z głowy kapie pot, włosy oklapnięte, jednym słowem masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freda
oj finka naprawde sie ciesze ze jestes:-) dzieki i pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zez ---prosze nie sluchac co mowia inni ...tylko zastosowac systematycznie te trzy metody.Watpie czy ktos tu stosowal bsm ...Okulary aruwedyjskie takze ustawiaja oczy- mozna sprobowac odkupic je na kafeterii- byle odpowiednio dlugo stosowac je w ciagu dnia-ok 2 godz .Moze to pani wlasnie sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
nie moge stosowac tych trzech metod na raz poniewaz bsm wyklucza stosowanie akupresury pisalam emiala do pana lewandowskiego i tak mi odpisal. ponadto musze od czasu do czasu zazywac ziola wiec bsm nie wchodzi w rachube bo przy tej metodzie nie wolna pic ziol herbaty kawy i zazywac lekow. okulary mam troche pomagaja na zmecone oczy ale na zeza nie :-( zostala wiec akupresura tylko nie znam przypadku zebykomus pomogla :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zez --ja nie pisalam ,ze na raz ale systematycznie te trzy metody. Przeciwwskazania odnosnie bsm sa podane w ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zez --poniewaz w piciu ziol powinno stosowac sie przerwy , proponuje wykorzystac ten czas na metode bsm. Radze tez nie poprzestawac na uzywaniu okularow przez dluzszy czas.Masaz nie zaszkodzi... i nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
nadpotliwa---opisane objawy wskazuja na stany zapalne wokol glowy;przeziebienia glowy , zatoki.Pomoze tu ssanie oleju np slonecznikowego-temat ten jest na forum -czytaj. Doraznie pomoze umiejetne posypywanie skory niewielka iloscia talku.Skutek nie noszenia czapek ,przepasek podczas niskich temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zez-- Palming -Metoda pomagajaca pozbyc sie asygmatyzmu ,dalekowzrocznosci , krotkowzrocznosci , zeza i katarakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDA
Finaka stosuje twoje rady i jestem bardzo zadowolona :-), oklady z cebuli dzialaja i pyszcze pozostawily tylko blizny , cebula tez pomogla mi w zapaleniu pochwy, biore tez rutinoscorbin i biostymine i zaczynam probiotyk ,plecy robia sie coraz bielsze jeszcze raz dzieki :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuuuuuu
mam pytanie czy np oge pic ziola doleajac do nich soku w celu polepszenia smaku. konkretnie chce pic skrzyp i pokrzywe aby wzmocnic wlosy i poprawic cere. ale strasznie mi te herbatki nie smakuja choc generalnie lubie inne ziola . pomyslalam wiec ze moznaby dolewac dla smaku np jakis sok malinowy lub truskawkowy ale nie wiem czy takie ziola beda mialy te sme wlasciwosci co pite bez dodatku soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDA
Finko droga nie wiem co sie dzieje ale dzieki Twoim radom moje pley wygladaly znacznie lepiej pryszcze sie zasuszyly i pratycznie ich nie bylo widac ale wczoraj zachcialo mi sie swiezych pomidorow, mialy byc tzw, ekologiczne a zeby je cholera wziela........... na wieczor moja skora na plecach zwariowala takiego wysypu dawno nie mialam :-(krosta na kroscie cos okropnego, polopiryna nie pomogla i rapacholin jestem zalamana finka bo teraz juz nie weim co mam robic bede przykladac cebule ale finka dlaczego wszystkie te toksyny musza byc wydzielane przez moja skore twarz jest ok ale plecy to porazka .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup zappera i zabij pasożyty
bo pewnie masz ich niemało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam opuchnięte dziąsła i strasznie mnie swędzą.Czego mogę użyć aby było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Mysle , ze ostatecznie mozna dodac soku do ziol w celu polepszenia smaku . ...a jeszcze lepiej miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Opuchniete dziasla---pomoze tu plyn do plukania jamy ustnej OREKSYD 0,1%, -jest o smaku mietowym;przy stanach zapalnych jamy ustnej , zapaleniu dziasel i chorobach przyzebia .....Mozna plukac ziolami np szalwia , ssac olej -temat jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Freda---gdzies tam to niedomaganie woreczka z , watroby sie ujawnia chyba ....Widocznie potrzeba dluzszej kuracji. Nastepnym razem przed spozyciem np pomidorow zazyj rapacholin czy silimarol- a uzywasz i jeden i drugi.?Jesli to by byl ten powod.A czy mozna uWas kupic tab Wegiel? - dobrze odtruwa ..tylko jesli jest sklonnosc do zaparc ;to pic wode z nad tabletki rozpuszczonej w wodzie. A moze jestes przed miesiaczka i z tad ten wysyp na plecach... ?Albo nawet po polopirynie S -jesli sa wyzej wymienione niedomagania . Zwroc na wszystko uwage, po czym Ci sie wysypuje ...A jesli juz to oklad...M am nadzieje , ze plecy szybko sie uspokojaa na przyszlosc uda sie zapobiec temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna259
Witam a cos na bardzo bolace stawy-prosze mi pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd polopiryne S czy inne tabletki zawsze popijamy dostateczna iloscia plynu ; conajmniej 0, 5 szkl aby nie podraznic blony sluzowej zoladka czy niedomagajacej watroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Justyna -a w jakim jestes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
BOLE STAWOW--z powodu osadow soli. .5-6 lisci laurowych zalac 300 ml wrzatku i gotowac przez 5 min bez przykrycia .Pic po 1 lyzce stolowej co 30 min przez 3 dni , kazdego dnia przygotowujac swiezy nastoj. Potem zrobic przerwe na 2 tyg i powtorzyc 3 dniowe leczenie . W pierwszym roku takie oczyszcznie przeprowadzamy 4razy ;co kwartal , w nastepnym dla profilaktyki tylko 1 -2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freda
finka poszukam ten wegiel ...i biore sylimarol rapacholin biostymine probiotyk pije duzo i juz juz glupieje ....., finka wspomnialas kiedys o drogim leku ktory jest na wszystko ale pomaga tez w tradziku mozesz podac jak sie nazywa prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Freda ---cierpliwosci,zwracaj uwage na to co pisalam...i pisz do mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDA
oj finka :-) bo wszystkiemu sa winni faceci, poznalam wlasnie niedawno takiego i zaczyna mi na nim bardzo zalezec.......a co do tego ma tradzik no wlasnie wtydze sie......i jak popatrze na swoja poorana skore i te jeszcze nowe pryszczole glownie na plecach .......to az mi sie plakac chce .......bo co jeden sie zasuszy to rano jest nowy......... przed okresem nigdy wczeniej nie mialam ich az tyle.....no i dlatego brak mi cierpliwosci i chcialam jakies szybkie remedium ale tak sie nie da wiem .................. ale wiesz jak to jest gdy czlowiek zakochany chcialbty sie przytulic....... a tu eshhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Freda -- :)Czy mam rozumiec ,ze one wysypuja sie raczej przed okresem?hmm A jakie wogole sa Twoje miesiaczki? Mysle ...,ze w Twoim wieku to moze juz nie jest tradzik tylko ;wykwity skorne. Proponuje dodatkowo oczyscic krew np pijac sok z pokrzywy. Tab drozdzowe -przypominam ;przez 2 miesiace . , biostymina...rapacholin...oklady ......Bedziemy radzic az do skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Freda--- skoro wysypalo sie po rapacholinie i ostropescie to moze znaczyc ,ze watroba i woreczek z nie sa temu winne .... Moze jeszcze mocz trzeba bedzie oczyscic.......krew i mocz.Obserwujemy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freda
oj finka przed okresem zawsze mialam niewielkie wysypy ale ten oststni byl gigantyczny ....miesiaczki mam normalane tylko cykle bardzo dlugie dochcodza czasami do 40 dni, kiedys badalam poziom testosteronu i byl troche podwyzszony ale ginekolog uznal ze nieznacznie,.....ale ja myslalm ze to byla wina tradziku wiec zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne ale one wcale mi nie pomogly wprost przeciwnie nasilily sie wysypy i jeszcze sie roztylam,...potem bralam poldanen i zaczelam jesc produkty zawierajace duzo roslinnych sisteroli ale to tez nie pomoglo...... a krew moge miec zanieczyszczona tyle lat napewno musis byc cos z nia nie tak szkoda z enie mam kijanek to bym sobie je przylozyla:-)..... no wlasnie Finka ja mam 30 lat i jestem troche za stara na tradzik.......... ale wiesz pare lat temu leczylam sie na obecnosc candidy mialam scisla diete i tabletki i faktycznie po kracji poczulam sie jak nowonarodzona uczucie ciaglego zmeczenia minelo i tradzik sie uspokoil............eshhhh moze wroce do tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×