Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

witaj agro :-) świetnie, że się rozpisałaś, bo już zaczynałam tracić nadzieję, że ktoś tu jeszcze dziś zajrzy naprawdę sę zmobilizowałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Agro podaj ten przepis na dietetyczne ciasteczka, ja mogę zrewanzować sie superłatwym przepisem na wieloziarnisty chlebek domowy- super działa na przemiane materii i do tego jest przepyszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie zanotuję oba przepisy, choć na razie nie ruszam ani chleba, ani tym bardziej ciasteczek :-) ale - mam nadzieję - nie zawsze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, ja tak łatwo nie odpuszczę. Będę zaglądać dopóki ten topik będzie istniał. Zmobilizowałam się naprawdę.:) Jakoś tak mnie naszło i poszłam na rower jak mąż usypiał Niunię. Przy okazji poćwiczyłam to i owo, głównie brzuszki. Na razie 50, bo więcej nie dałam rady, ale myślę, że uda mi się zwiększyć ilość. Na biust to ćwiczę kilka razy dziennie jak mam chwilkę. Składam ręce jak do modlitwy, unoszę na wysokość biustu i przyciskam mocno dłonie do siebie. Podobno to działa. Trochę obawiam się tego prysznica zimnego. Kiedys robiłam na brzuch, nie było źle, ale na biust sobie nie wyobrażam, brrrrrrr. Jutro zdam relację jak było.:) A jak u ciebie z mobilizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że tak mówisz :-) gratuluję jeszcze raz - MOBILIZACJI :-) jeśli chodzi o mnie, to na razie zmobilizowałam się do niejedzenia po południu i wieczorem, piję tylko wodę do ćwiczeń nie dorosłam jutro pewnie też nie poćwiczę, bo jadę do filharmonii na koncert zespołu \"Raz, Dwa, Trzy\" ;-) może w piątek lub sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, daję przepis: Po 1 szklance: otrąb pszennych płatków owsianych mąki rodzynek 1 łyżka proszku do pieczenia To wszystko wymieszać. Ja dodaję jeszcze siemię lniane (4 łyżki). Można dać orzechy, albo suszone owoce 1 szklanka soku jabłkowego 1 łyżka oleju ( jak daję oliwę z oliwek) 1 jajko To wymieszać, dodać resztę i dobrze połączyć. Kłaść łyżką na blachę wyłożoną papierem. Piec w 180 st. ok pól godziny do 45 min. Mi z takiej ilości wychodzi ok 30 ciasteczek o średnicy szklanki i grubości ok 1 cm ( no może trochę mniej) Świetne na przegryzkę. Są słodkie, chociaż bez cukru. Smacznego! Uliczko - czekam na przepis na chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podaję przepis na chleb. Dwie małe kromeczki tego chlebka dziennie to na zdrowie i dobrą przemiane materii- nie utyjesz na pewno :) 5 dag drożdży rozpuścić w połowie szklanki letniej wody dodając łyżeczkę cukru- odstawić do wyrośnięcia w ciepłe miejsce ( na około 15 minut) Do miski wsypać: ( najlepszą miarką jest szklaneczka po Nutellii) - 3 szklaneczki mąki tortowej ( można użyć różnych gatunków mąki) Ja często stosuję mieszankę mąki pszennej, orkiszowej i żytniej- można eksperymentować. -1 szklaneczka nasion słonecznika -0,5 szklaneczki nasion dyni - 1 szklaneczka siemienia lnianego - 1, 5 szklaneczki otrąb najlepiej prażonych - łyżeczka soli Do suchych produktów wlać rozczyn i pół litra wody. Dobrze wymieszać i przełożyć do nasmarowanej masłem formy - tzw. keksówka- dł. około 30 cm. Odstawić do wyrośnięcia w ciepłe miejsce na jakieś 20- 30 minut. Ciasto najczęsciej wypełni foremkę. Wtedy włożyć do nagrzanego piekarnika ( 200 stopni) i piec 1 godzinę. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrze - może się zmobilizujesz, jak zobaczysz efekty. Na każdego działa coś innego. Ja nie mogę się zmobilizować do picia wody, zamiast tego piję hektolitry czerwonej herbaty. Jak ja ci zazdroszczę tego koncertu. Choćby nie wiem co to nie zdążę. :( Ja mam wszędzie daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę ten chleb od miesiąca- 3 razy w tygodniu. Rodzinka nie chce innego . Dzięki za przepis na ciasteczka- wypróbuję w sobotę- będą jak znalazł do niedzielnej kawki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro, gdzie mieszkasz, że tak narzekasz? koncert rzeczywiście super, w piatek opowiem... co do czerwonej herbaty, też ją pijam, ale nie tyle, co wody do ćwiczeń dojrzeję - jeszcze dzień, najwyżej dwa, wszystko się odmieni... (jak w tej piosence) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko - ten przepis jest tak smakowity, że upiekę sobie jak tylko zapoatrzę się w produkty. Ale w tym tyg to już chyba nie zdążę. Jaką pojemność ma szklanka po nutelli? Mieszkam pod Zgorzelcem, ale czasem wydaje mi się, że na końcu świata ;) Narzekam tak tylko profilaktycznie, bo jak mieszkałam w Katowicach to też nie zawsze korzystałam z dobrodziejstw dużego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzio ćwiczenia to tez za nimi nie przepadam . Mnie bardzo mobilizuje moja 17 letnia córka- razem chodzimy od 3 tygodni na babska silownię. Chodzimy 3 razy w tygodniu średnio na godzinkę- nudne to strasznie, ale daje kondycję i musi spalać tkankę tłuszczową- na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauważyłam, bo cały czas piszę, ale baaaaardzo się cieszę. Zróbmy 1000!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam karnet na siłownię 3 razy w tygodniu, ale nie daję rady (brak czasu); chodziłam 2 razy w tygodniu na aerobik (pilates i TBC), ale się zapuściłam :-( mnie nie ma kto mobilizować, bo mam dwóch facetów ;-) a co do bicia rekordu -1000 to tylko początek, podobnie jak gubienie naszych kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmobilizuj się! Bez wykrętów proszę! Rozumiem, że praca, dom, ale nikt za nas nie zgubi balastu. :) :) :) 🌻 dla ciebie na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, postaram się ale ten brak czasu to nie do końca wymówka: mam jeszcze 2 razy w tygodniu angielski oraz inne regularne zajęcia sobotę i niedzielę zostawiam na bycie w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już spać, ostatnio mam kłopoty z zasypianiem, a potem budzę się w środku nocy i \"ciątam\" po mieszkaniu jak - nie przymierzając - biała dama jakaś... ;-) a rano wstać trzeba... potem brakuje czasu na poranne brzuszki :D a tak serio - jutro mam naprawdę ciężki dzień więc buziaczki - i do jutra!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak macham, żebyście nie zapomniały o mnie! dziś miałam \"wychodne\" i piwko ;) ale wkalkulowane w dietę! śniadanie i wczesny obiad bez węglowodanów i ubogie w kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętamy o tobie Misiu! Dobre piwko nie jest złe ;) Uliczko - ponawiam pytanko o pojemność szklanki po Nutelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja nie wiem jaka to pojemność. Jest tylko jeden rodzaj szklanek nutelli. To jest szklanka, a nie słoik. Zmierzę te pojemność to ci podam ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agro mam 160 i waze 71 kg Zaczelam sie odchudzac w zeszlym tygodniu w srode i stracilm 2 kg do dzis W zeszlym roku w 2 miesiace stracilam 13 kg na diecie SB teraz tez staram sie jej przestrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko - mogę poczekać, ale myślę, że jak dam taką niepełną szklankę to będzie dobrze. Gabi - no to trzymam kciuki, ja próbowałam SB w zeszłym roku, ale nie mogłam przejść pierwszej fazy. Nie byłam gotowa do rezygnacji z węglowodanów i owoców. Zwłaszcza, że zaczynałam w lecie a tu zatrzęsienie wszelkich pyszności na krzakach i drzewach;) Teraz staram się nie jeść węgli, ale robię małe wyjątki, a bez owoców nie wyobrażam sobie życia nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, czas spać. Życzę dobrej nocy i miłego dnia. Trzymajcie się na dietce, czego i sobie życzę. 🌻 Paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam by powiedzieć dzień dobry i dobranoc jak się wyśpię to zajrzę pa a wczoraj tradycyjnie buraczki były a dziś po spanku śniadanioobiadek kombinuję kombinuję ale jakoś wychodzi no i widzę pełną mobilizację to super bo wygląd wyglądem ale zdrowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! to chyba jeszcze ważniejsza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×