Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Oj, ja też tęsknię za słońcem!!!!!!!!!!!!!!!! U nas dziś na godzinę słoneczko się pojawiło i od razu świat wydał się piękniejszy. Z radości wskoczyłam w sportowe buty i pomaszerowałam trochę. Oj dobrze mi to zrobiło i dla duszy i dla ciała. Z jedzeniem też dziś całkiem nieżle, ale żeby nie zapeszyć!!!!!!! Wieczór dopiero się zaczyna, kiedy zatapiam się w fotelu to dopiero wtedy dopadają mnie różne ciągoty na jedzonko :( Dziś zjadłam kromeczkę chleba wieloziarnistego, jogurt, porcję warzyw z kawałkiem piersi kurczaka , szklankę kefiru i kilka herbat owocowych, że nie wspomnę o 3 kawach- bez cukru oczywiście! Postaram się nie jeść wieczorem nic konkretnego. Może jakaś pomarańczka lub coś w tym stylu. Pozdrawiam optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚL DNIA \"Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale te osiem godzin czekania na wyjście to już lekka przesada.\" tym optymistycznym akcentem mówię Wam dobranoc i życze udanego jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Kaziu ja też miałam ataki głodu około 12-13 godz. lekarz mówił że dobrze jest wtedy braćtabletke rano , ale mój mąż ma najlepszy apetyt wieczorkiem i tabletkę bierze po obiadku :-> No i mam taki problem jak ty -po prostu nie jem śniadań i to juz od lat... nie wiem jak to mozliwe i jak to się zaczęło -wiem jedno że jak zjem śniadanie to cały dzień chce mi się jeść :-( ANNO na czym polega Norweska? Jak możesz to wklej linka, poczytam. Czekałam na słońce i moje kwiaty w ogrodzie równiez nie wiem komu było ono bardziej potrzebne , na jesieni kupiłam w obi 100 szt różnobarwnych krokusów , słonko trochę poświeciło i krokusy się rozinęły - szkoda tylko że wszystkie są BIAŁE , a ja mam juz dosyć zimowych białości ,szkoda że nie mam już paragonu to z moją awanturniczą naturą ( walczę o swoje , bez powodu się nie awanturuję) dopiełam bym swego , a tak muszę dokupić "kolorki" i obsadzic do okoła te "białaski" Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D I E T A N O R W E S K A Aby osiągnąć zadowalający rezultat, najważniejsze jest to, żeby jeść każdy z produktów wymienionych poniżej. Mniej ważną rzeczą jest to, ile się je. Jeśli przerywamy kurację, musimy potem zacząć od początku. Po dwóch tygodniach (kuracji nie można przedłużać) można osiągnąć spadek wagi aż do 10kg. Po zakończeniu programu łaknienie powinno się znacznie zmniejszyć, ale należy unikać produktów z dużą zawartością skrobi. Jeśli pomimo schudnięcia 10kg w pierwszej rundzie stosowania diety uważamy, że mamy jezszcze pewne nadwyżki do zrzucenia, to po miesiącu od zakończenia pierwszego etapu rozpoczynamy odchudzanie od nowa. Śniadania: Codziennie grejpfrut, 1 lub 2 jajka, herbata lub kawa (z wyjątkiem poniedziałku, kiedy to jemy 3 jajka – na twardo lub na miękko, ale zawsze gotowane) PONIEDZIAŁEK Lunch: 3 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata Obiad: 3 jajka, surówka (np. z marchwi, ogórka, selera naciowego, korniszonów, pomidora), herbata/kawa, 1 kromka chleba WTOREK Lunch: 1 lub 2 jajka, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, herbata/kawa ŚRODA Lunch: 1 lub 2 jajka, szpinak (gotowany), herbata/kawa Obiad: 2 kotlety z jagnięcia (można zastąpić np. kurczakiem lub indykiem- oczywiście bez skóry), seler naciowy, pomidor, ogórki konserwowe, herbata/kawa CZWARTEK Lunch: surówka z warzyw, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: jajka, biały ser, gotowany szpinak, 1 kromka chleba PIĄTEK Lunch: jajka, szpinak, herbata/kawa Obiad: ryba, surówka, 1 kromka chleba, herbata/kawa SOBOTA Lunch: sałatka z owoców (bez cukru) i nic innego Obiad: dużo wołowiny, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone lub konserwowe, herbata/kawa NIEDZIELA Lunch: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut Obiad: zupa jarzynowa (na wywarze z warzyw, bez zasmażki czy śmietany), mięso z drobiu, pomidory, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, herbata/kawa P A M I Ę T A J! Do surówek i sałatek warzywnych nie używamy oleju ani dressingu Kawę i herbatę pijemy bez cukru i śmietanki (dozwolone w małych ilościach są słodziki) Mięso na obiad możemy przyrządzać w opiekaczu, na grillu lub gotować. Dotyczy to również ryb. Absolutnie nie wolno nam smażyć mięsa na tłuszczu ani z dodatkiem tłuszczu. Jajka można spożywać tylko w postaci gotowanej. Powinno się ograniczyć do minimum spożycie soli, pić dużo wody mineralnej, herbat ziołowych (do 3l dziennie). Woda pomaga nam oczyścić organizm, zmniejsza uczucie głodu, a do tego, przy okazji dobrze wpływa na cerę. Dietę opracowali lekarze i fizjolodzy ze szpitala uniwersyteckiego w Oslo. Jest ona bardzo skuteczna pod warunkiem rygorystycznego przestrzegania zaleceń. A wszystko po to, aby w organizmie nastąpiły chemiczne zmiany w przemianę materii, czyli jej przyśpieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 poczytuję wasze rozwazania dotyczące godzin napadu głodu u mnie jest to czas popołudnia ok 15-17 wtedt to koń z kopytami i pół wołu -oszamałabym bez problemu natomiast nie rusza mnie wieczorne jedzenie-często robię mężowi obiadokolację około 21 ale nawet mnie nie korci żeby cos ciapnąć Lehannaa jak Twój ogród zakwitnie to wklej zdjęcie🌻 a tak na marginesie to chyba w obi nie pakowali tych krokusów:) Kazia-pewnie szalejesz z remontem? lecę poćwicze mięśnie rąk -zwłaszcza prawej:) mam sterte prasowania:D jak cos macie to podrzućcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem W księgarni klient pyta sprzedawczynię: Czy jest książka \"Mężczyzna, władca kobiet\"? Fantastyka na drugim stoisku. Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo Zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy... Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostała część poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim. Dlaczego mężczyźni jeżdżą tak chętnie BMW? Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Kiedy mężczyzna otwiera drzwi samochodu swojej żonie? Gdy ma nową żonę. Albo nowy samochód. Dlaczego kobiety chętniej wybierają mężczyznę z kolczykiem? Bo potrafi on znieść ból i już raz kupił biżuterię. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? - Na razie tam nie wchodź. Maż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego ...? Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. Po czym poznać, że twój facet cię zdradza? Zaczyna się myć dwa razy w tygodniu. Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie maja jaj, żeby się po nich podrapać. Po nocy poślubnej żona mówi: - Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem.... Na to oburzony maż: - Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?! Dlaczego tyle kobiet udaje orgazm? - Bo tylu facetów udaje grę wstępna. Maż: Może wypróbujemy dziś wieczorem inna pozycję? Żona: Z przyjemnością... ty stań przy zlewie, a ja usiądę w fotelu i będę pierdzieć. - Słyszałam, że rozwiodłaś się z mężem. - Tak, mieliśmy ciągłe nieporozumienia na tle religijnym. - O co chodziło? - Uważał, że jest Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłaś wcześniej napisać? a tak, to już tygodniowe prasowanie wykonane, jakieś półtorej godziny mi to dziś zabrało :p a za chwilę... na dwie godziny aerobiku pomykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno, schudłaś coś na tej diecie norweskiej? Ja w zeszłym roku w maju przeszłam caluteńką kopenhaską- wynik 6 kilo w 2 tygodnie. Ale nie pasowało mi menu-ohyda. A te jajeczka to mnie kuszą! Uwielbiam jajka w każdej ilości i postaci!!!! A co sądzicie o oliwkach? Wiem ,że są tłuste, ale podobno bardzo zdrowe i zjedzenie kilku dziennie dobrze wpływa na stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko schudłam 0,5kg od poniedziałku do czwartku rano ale do tej pory mam problem z zaparciami skarbie ja tez lubię( a może lubiłam:) jajka i byłam pewna ze 14 dni to pestka,że spoko dam radę ale tu jak w mordke pasuje powiedzenie że co za dużo to i świnka nie może :D choc sa osoby które wytrzymują-chylę przed nimi czoła Misiaczku u mnie pranie tez leżało 2 tygodnie a kupka rosła... kupka prania:D oczywiście nie to ze nie lubie tylko miałam strasznego lenia do wszelakich prac gospodarczych dzisiaj miałam zryw do pracy poprałam recznie,poprasowałam i popastowałam podłogi-i jeszcze naszła mnie jakaś głupawka :) spadam bo na tvn style moj serial-obejrze go w towarzystwie czerwonej herbaty całuski 👄 Misiu jak się robi mordkę z wywalonym jęzorkiem ??? a Agro sobie siedzi w biczach wodnych i pewnie pluska w jacuzzi............... Agro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Ptysie? skrobne pare slowek.. i juz mnie nie ma .bo dzis latanina, remoncik, i jeszcze co nie co w planie. Dzis sie wynagrodzilam za nie podzeranie przez ostatnie dni i zafundowalam sobie sztuczne sloneczko:) i pupcie troszke spieklam bo teraz wychodzi hihi ta czerwoniutka opalenizna. buziaczki i dobrej nocki zycze i innych wrazen :) :) :). A ja jutro na imprezke JUPIII- dawno juz nie bylismy Pa wszystkie Ptysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
ANNO a kolacyjki się nie jada ? Kziu jak się czujesz z Zelixą? NARESZCIE SŁONKO :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Malutkie- mam chwileczke wiec zagladam Lehanno-wczoraj dopiero wykupilam Zelixe, u mnie jest duza rozbieznosc w cenach od 80zl a ja kupilam za 45zl :) chce ja brac od poniedzialku bo dzis ide na imprezke i moze skusze sie na drinka - a w ulotce nic nie pisze na ten temat, a to jednak tabletki i nie wiem czy by cosik mi nie bylo. I mam przepisana ta slabsza dawke, a Ty? A pozatym zadowolona jestem, jem 3 posileczki i niekiedy jakas przekaska- wieczorem glodu nie czuje, a do sniadan sie zmuszam bo rano nie chce mi sie jesc tylko kawa i papierosek:)- ale narazie daje rade i to notowanie w zeszycie pomaga. Dzis Dziewczynki znowu pieke chlebek jest naprawde pyszny i sycacy A w poniedzialek szlifowanie gladzi haha uwielbiam ten bialy pyl-wiec bebe walczyc z kolezanka szmata:) Trzymam Ptysie za was kcuki i nie podjadac w weekendzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny poranek!!!!!!!! Wprost niemożliwe!!!!!!! Och , ale mam dziś z tego powodu napęd!!!!! Postanowiłam nie wazyć się co tydzień, tak jak pierwotnie zakładałam. Boję się ,że brak oczekiwanego efektu może mnie zniechęcić. Jak często się dziewczyny ważycie? Moje postanowienie jest następujące. Zważę się się 15 kwietnia- miną wtedy 3 tygodnie diety. Jeśli spadek wagi będzie niewielki lub żaden- biorę się za dietę norweską.. Patrząc w lustro wydaje mi się ,że jest lepiej, jakoś smuklej... a może to tylko złudzenie. Wszystko jedno grunt, że lepiej się czuję, bo już był moment ,że miałam problemy żeby spojrzeć w lustro! Pozdrawiam wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Kazia ja biorę 10 czyli tez tę słabszą, ale dzisiaj mimo pogody czuję się jakoś żle - to chyba zespół przedmiesiączkowy no i ciągle czegoś szukam po garach.............nic mi się nie chce, ani gadać, ani sprzątać , ani gotować, chętnie bym się położyła i przespała ten dzień ale praktycznie jest to niewykonalne..................... Uliczko- ja ważę się bardzo często i to nic że nie spada w dół, ważne że do góry juz nie idzie.Oczywiście celem jest jeszcze do zrzucenia 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wieczór, a znim jak zwykle pokusy!!!!!!! Trzymam się dzielnie i zalewam herbatkami ziołowymi. Lehanna- masz rację z tą wagą- grunt nie tyć bardziej! Ale niestety to na mnie nie działa motywująco. Jeśli widzę ,że waga spada, może nawet spadać bardzo powoli, to wtedy jest dla mnie motywacja ! Każdy zastój wagi- niestety- działa na mnie demotywująco. Staram się więc nie ważyć zbyt często. Mam do zrzucenia jakieś 7 kilo.Idę, bo mój synek wzywa mnie- mamy zagrać w Scoobiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo Bąbelki - imprezka sie udala, cala niedziele odpoczywalam a nogi z tanczenia jeszcze dzis daja znac haha, och bylo super juz dawno sie tak nie wybawilam. Skusilam sie na 3 drinki i o czwartej rano schamalam dwie kromeczki z pasztetem. Co do wazenia - ja kiedys za kazdym razem co odwiedzalam wc to wchodzilam na wage - to byla mania wazenia sie :) Mysle ze najlepiej raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Ja bede raz na tydzien. Ale Babelki najlepiej to sie po ciuchach jednak widzi. Co do tabletek to ja Lehanno pierwsza wezme dzis po poludniu przed obiadkiem albo po-napisze wieczorkiem jak sie czuje. A co do zlego samopoczucia to ja raz na jakis czas tez tak mam-to chyba organizm przemeczony wtedy robie sobie super kapiel duzo wody i piany i wyleguje sie tak dlugo jak tylko chce potem maseczka na buzie itp mi pomaga - a poleniuchowac dziewczyny kiedys tzeba Milego dnia zycze i MYSLEC POZYTYWNIE to naprawde duzo daje Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
No i w tym momencie bardzo się cieszę że jestem tu z Wami dziewczyny , dziękuje za otuszke Kziu. Ja chyba tez zacznę ważyć się 1 raz w tygodniu bo jak coś się zmieni to dopiero będzie niespodzianka ;-)) Mimo deszczowego dnia pozdrawiam cieplutko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Witam Was bardzo cieplutko, pomimo tej pluchy za oknem:) Muszę się koniecznie pochwalić. Otóż było naprawdę wSPAniale. Niestety bicze mnie ominęły szerokim łukiem (ze względu na problemy z żyłami), ale za to jacuzzi, basen, hydromasaże, masaże, kosmetyczka, mani- i pedicure, maseczki wszelkiego rodzju oraz inne zabiegi upiększająco-relaksujące zaliczyłam :D Do tego fantastyczny apartament i pyszne jedzonko. Rewelacja. A wieczorami klub nocny i drineczki. Oj poszaleliśmy... Męża też oczywiście umówiłam na kilka zabiegów, bo inaczej siedziałby całymi dniami sam, jak ja biegałam się relaksować. Z resztą on też jest bardzo zadowolony. Kosmetyczka zrobiła mi diagnozę stanu skóry i zaleciła odpowiednie kosmetyki. Skończyło się tak, że wyjechałam z dwoma torbami (niewielkimi) kosmetyków dla siebie i miśka. Całe szczęście, że woucher obejmował takie rewelacje, bo w sumie mazidła kosztowały ponad 760zł. :D Mam cały zestaw i w łazience w szafce musiałam zrobić inwentaryzację. Okazało się, że trochę trzeba wyrzucić, a i tak miejsca nie mam już nawet na błyszczyk ;) Na spacery nie starczyło czasu, ale i tak pogoda była paskudna, więc nie żałuję specjalnie. Byłam już w wielu ośrodkach SPA, ale następnym razem, jak będzie kasa, to też pojadę do Eris. Poczułam się tam wyjątkowa i dopieszczona, a standardów obsługi powinny się wszystkie ośrodki i hotele od nich uczyć. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Wadowice. Kremówka była obowiązkowa :D O dietkowaniu dzisiaj nie piszę, bo jeszcze jestem w Krynicy (niestety tylko myślami) Pozdrawiam gorąco i słonecznie, chociaż pada bez przerwy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i po weekendzie. U mnie było pracowicie, nadrabiałam zaległości \"papierowe\" tzn. wzięłam pracę do domu. Nie miałam wyjścia. Znalazłam jednak czas na długą wycieczke rowerową- pierwszą tej wiosny. Oj! bolą nóżki dziś i cztery litery nie mniej :) Agro- ale ci zazdroszcze tego wypadu do SPA!!!!!!!! Ale to taka przyjazna zazdrość! Też marzy mi sie i to bardzo, ale na razie mamy inne priorytety- finansowe oczywiście. Prędzej czy później jednak zrobię to na bank!!!!!!!!!!! Byłam na takich relaksujących zabiegach w łaźni tureckiej podczas tegorocznych wakacji- było BOSKO. Dietka u mnie zachowana i przez cały weekend i dziś. Pogoda nie pozwala na ruch w plenerze, ale podobno od czwartu ma być cieplej. Ruszam wtedy na rower! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuu Agro super sie mialas :) moze i ja kiedys pojade... jak narazie musi mi wystarczyc moja lazienka i moj osobisty masazysta hihi :) :) :) Lehanno tabletke wzielam przed obiadkem i ok jedynie mam bardzo zimne dlonie, ale zmarzluch ze mnie i cieple raczej nigdy nie sa, wiec nie wiem czy to przez tablatke czy juz moja nadrwrazliwosc. Dzis skusilam sie na paczka ale w nocy chyba spale :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś i ja się do spa wybiorę, ale to baaaaaardzo odległe kiedy :p tę minkę robi się : p tylko bez spacji pomiędzy :p znów po weekendzie waga wyższa :( postanowiłam jeszcze więcej ćwiczyć! zwykle w poniedziałki robiłam sobie wolne, ale dziś się zmobilizowałam i byłam dwie godz. wczoraj trochę więcej niż jedną, w piątek i w sobotę dłużej niż dwie :) zamiast spa, pójdę do fryzjera skrócić kudły (dziś sama odświeżyłam kolor) no i do kosmetyczki na czyszczenie paszczy ;) musi-wystarczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Chciałam się z Wami kolezanki podzielić pewną informacją, a mianowicie kiedyś gdy nie byłam jeszcze taka leniwa i chciała ćwiczyć obejżałam na discavery (czy jak to się tam pisze) program o australijskich naukowcach , którzy przeprowadzili doswiadczenie na 2 kobietach ,obie ćwiczyły przez 3 miesiące na rowerze stacjonarnym - jedna z nich 5 razy w tygodniu po 30-40 min i regulowała sobie obciążenie , natomiast ta druga bez żadnego obciążenia ,3 razy w tygodniu po 20 min. musiała tylko jeżdzić 12 sekund wolniutko a 8 bardzo szybko , te cwiczenia nazywają się chyba (-bo już nie pamietam )12/8 , efekty po 3 m-cach ta pierwsza przytyłam o 1 kg, była przekonana że schudnie , ta 2-ga schudła 8 kg. nie trzymając diety .Ja wypróbowałałam te ćwiczenia na rowerze i bierzni - potwierdza się fakt naukowców -a ja jeszcze nigdy się tak nie spociłam Próbujcie dziewczyny bo warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dietka w miarę utrzymana. Piszę w miarę, bo popełniłam grzeszek dość wysoko kaloryczny- dwie garści orzeszków solonych. Oczywiście wcześniej obiad. Potem pędasem wyszłam na długi spacer połączony z zakupami. Mam nadzieję ,że choć częściowo spaliłam to co spałaszowałam. A tak ogólnie to samopoczucie mam niezłe- jakaś lżejsza jestem, ale na wszelki wypadek,żeby sie nie rozczarować nie ważę się. Ten program, o którym piszesz lehannaa ogladałam, ale jakoś nie wydał mi sie wiarygodny zbytnio. Wogóle te australijskie programy o zdrowiu sa jakieś dziwne, często zaprzeczaja ogólnie znanym zasadom zdrowego trybu zycia. Pamiętam jak udawadniali ,że bardziej hogieniczne jest używanie drewnianych desek w kuchni od kamiennych czy plastikowych. U nas zawsze mówiło się,że deski drewniane chłona wodę i mnożą sie w nich bakterie. Sama nie wiem komu tu wierzyć. Nareczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety! Moja dietka wróciła do normy po ostatnich szaleństwach. Wagę nadal omijam szerokim łukiem, bo ta w spa była bezlitosna:) Mam nadzieję, że pogoda się poprawi wreszcie i będzie można kontynuować długie marszospacery, bo się już za tą formą spędzania czasu mocno stęskniłam. Ciekawe na jakiej zasadzie ma działać ten rower 12/8? Może trzeba się zagłębić w temacie, chociaż myślę, że spróbować można. W końcu to żadna strata, a przy okazji kondycję można poprawić:) Mój rowerek stoi i służy obecnie za wieszak, taka jest przykra prawda. Anno - fajne te dowcipy, poproszę przynajmniej jeden dziennie na poprawę nastroju :D Uliczko - gdyby nie sponsorowany woucher, też bym nie pojechała. Może Tobie też się kiedyś uda. Życzę tego Wam wszystkim. :) Coś naszego Wiaterka ostatnio nie widać, chyba, że przeoczyłam. 🌻 dla Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miś dziś pierwszy raz odważył się na step! i steppieeeeeeeeeee szerooooooooooooki, będę chodzić :) już zapieprzam na te aerobiki co dzień na 1-2 godz... i dupa blada, waga w górze :( a węglowodany baaaaaaaaardzo oszczędzam! dziś troszkę w mleku do kawy rano + w warzywach do mięsa na obiad, ale wybierałam te z mniejszą ilością węgli, ze wskazaniem na fasolkę szparagową ;) + te w ogórku konserwowym (sztuk 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Ptysie :) u mnie dalej remontollo :) i jeszcze kolezanka przyjechala wiec czas szybciutko leci jeszcze dwa dni i znowu weekendzik Gruby Misiu (nie wiem jak dlugo Ty chodzisz) ale ja kiedys chodzilam na silownie 3-4 razy w tygodniu to na poczatku tez waga nie spadala ale potem poleciala tak ze z 70 bylo 62 to przez 3 miesiace i najlepiej zeby ktos ci powiedzial jakie cwiczonka i najlepiej jest cwiczyc seriami to tyle co pamietam z tego okresu :) Od maja moj maz sie wybiera wiec moze i ja sie skusze oj grzech moja silownia jest 5 minut od domu a druga 10 :) tylko checi mi brak ale to chyba przez ten remont bo trwa i trwa i konca nie widac bo przy takiej pogodzie to ta gladz nie chce schnac-oj a cialko po silowni jednak calkiem inne dziewczyny ja nawet sobie miesnie w rekach wyrobilam i nie bylo takich flakow wszedzie jak teraz- wiec Gruby Misiu troszka czasu i efekty bede na bank POZDROWIENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu, tak regularnie ćwiczę 8. tydzień, na siłownie nie chodzę, choć w ramach karnetu mam wstęp nieograniczony, tylko wypacam się na różnych aerobikach, te mam do wyboru: http://galeria-fitness.pl/plan/ ponadto często ćwiczę tam na orbitreku :) skłamałabym, gdybym napisała, że nie widać efektów moich zmagań :p mam najlepsze mięśnie w całym dorosłym życiu, zwłaszcza wysmuklały mi uda, zmniejszył się celuit i podniosła pupa :) ale ja bym chciała jeszcze szybciej, lepiej, ładniej ;) i jeszcze trochę tłuszczu stracić i na wadze to zobaczyć! wczoraj w nocy wróciliśmy z mężem do A6W :) tyle, że nie zaczynamy tym razem od jednej seri, tylko zrobiliśmy trochę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty Misiu :) a ja myslalam ze zero efektow :), a tu prosze - smukle udka, mniej cellulitu, jedrna pupka :) :) :) nic tylko pozazdroscic a szybko to kazdy by chcial ale tu bez pracy i czasu to nic za darmo :) niestety albo stety-bo potem tylko my i najblizsi beda wiedzieli ile naprawde trudu i wyzeczen tzeba bylo zaplaci a to jednak wazne ze same chcemy dazyc da celu i walczyc wiesz a chyba tak jest ze jak sie zaczyna cwiczc to robia sie miesnie robi sie jedrniejsze cialo i dlatego waga nie leci w dol bo wpierw chyba tluszczyk sie przerabia - a z czasemto kilogramki poleca Misiu tzeba cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Cześć dziewczyny ! Witam was miło , ciepło i słonecznie :-)) U mnie dieta ok wcale mnie nie ciągnie do papusiania , od kąd obiecałam sobie że tylko raz w tygodniu będę się ważyła to ....nie moge się doczekać do soboty ;-)) ciągle mnie kusi jak jestem w łazience - no co za podświadomość - to tak jak z jedzeniem jak wiem że mi nie wolno to bardziej mi się chce .... Na szczęście moja zmiana diety z niskowęgowodanowej na niskokaloryczna trawła tylko tydzień bo ciągle byłam glodna , teraz wróciłam do "niskich" węgli i już jest dobrze , jem co 2,5 godz i ciągle mi się wydaje ze nic nie robie tylko jem - a efekt jest taki że tylko 2 pary spodni mi na tyłku nie zwisają - chyba się wybiorę na jakieś zakupy bo przecież w czymśchodzić muszę ;P Traz obiadek dla mojej rodzinki , potem posprzatam ciut na ogrodzie , no i może troszkę się pouczę na maturkę ......a tak mi się nie chce............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×