Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Gość lehannaa33
No na niemieckim chyba poległam , było dużo wyrazów krtórych wcześniej nie poznałam , bardziej na ogół brałam te zadania , pisanie listów zawsze miałam w jednym palcu a tu nagle jakiś zanik pamięci - nie mogłam się skupić. Liczę tylko na łut szczęścia - może te marne 15 pkt zdobędę - ale niemieckiego nie odpuszczę muszę się nauczyć tego języka bo zawsze chciałam.Ponoć o 14 będą już wzory odpowiedzi w internecie to zerknę , aż się boję :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehanna33
Hej Dziewczyny ;-D Macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki "imprezowe" albo jakieś dania? Mam w sobotę imprę w domu , robię sałatkę z chińskich zupek ,ryżową , bigos , udka z kurczaka , kiełbasę i kaszankę z grilla , mam mieć 17 osób i chciała bym coś jeszcze zrobić , coś innego ,może macie jakieś dania którymi wasi goście się zajadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ptyśki:) już weekendzik suuuuuuuuuuuuuuuper:) Ja mam Lehanno pyszną, Może ją juz wcinałaś ale napisze bo jest pycha:) a moze ktos skorzysta Układa się ją warstwowo, a wiec piersi z kurczaka pokrojone w kosteczke malutka podsmarzone z przyprawa gyros, nastepnie polac ketchupem ja tak tylko ciut smrluje, nastepnie ogoreczki korniszony pokrojone w kosteczke, cienka warstwa majonezu, kukurydza z puszki, warstewka majonezu, i kapusta pekinska pychotkaaaaaaaaaaaaa Jak zrobilam ja za pierwszym razem to nie minelo pol godzinki i wielka micha zniknela hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Tak znam tę sałątkę,i jej inną wersję z kapustą pekińską.Ja osobiście lubię sałatki z ananasem ale niestety w mojej rodzinie jestem wyjatkiem.Znalazłam w necie sałatkę z tuńczyka w puszce-czerwonej fasoli-kukurydzy-og.kiszone-papryka czerona-ż.ser- groszek i majonez.Spróbuję może wyjdzie ,dam wam znać jak smakowała rodzince :-D Ale dzisiaj suuupeerr pogoda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) ja też się cieszę, że już weekend - jutro idę na grilla, to może się odprężę :D lehannaa, ja do dań z grilla robię sałatkę grecką: kapusta pekińska, pomidor w kostkę, ogórek w kostkę, cebulka, jeśli lubisz, rzodkiewka, ser feta w kostkę, zalać sosem vinegrette - pycha!!! polecam też półmisek warzyw: na liściach sałaty układa się pomidory w cząstki, ogórki w słupki, rzodkiewki, różyczki kalafiora i brokuła (oczywiście obgotowane, tylko nie za mocno), marchew w słupki i inne warzywa według uznania - układasz naprzemiennie kolorami (naprawdę wygląda pięknie!); do tego podajesz dipy na bazie serka homogenizowanego lub jogurtu - PYCHA!!! można też ugotować kalafiora w całości na półtwardo, żeby był jędrny, ale nie rozgotowany (wcześniej trzeba wyciąć tzw. głąba), gdy wystygnie, układasz go na talerzu (może być na liściach sałaty), smarujesz lekko majonezem, posypujesz ugotowaną marchewką, pokrojoną w drobną kostkę, oraz zieloną pietruszką lub szczypiorkiem - ładnie wygląda i nieźle smakuje udanej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tez przypomniala mi sie sałateczka taka; kapusta pekinska drobno porwana - może być rowniez salata, 2 rodzaje sera pokrojone w kostka taki normalny i wedzony,kukurydza, pomidorki i ogorki pokrojone- ja nie dawałam srodkow z pomidorkow bo to wodniste i do tego robi sie grzanki na patelni z dodatkiem soli pieprzu i papryczki czerwonej, ja to podaje tak ze kazdemu nakladam na talerz ta sałatke, grzanki sypie na obkolo niej a na srodeczek lyzeczke majonezu pomieszanego z keczupem :) A co do sałatki z ananasem to moja mama robi taka jedna ananas ser czosnek cosik tam jeszcze-nie pamietam co ale jest rewelacyjna buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Oooo dziękuję coś na pewno wybiorę :-D Piję właśnie kawkę ,potem sprzątanko i gotowanko dobrze że jubilatka ma 12 lat to mi pomoże :-) Życzę wszystkim miłego i słonecznego wekkendu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Acha chciałam dodać że to bardzo miło jak można na kimś polegać , doceniam że podzieliłyście się swoimi przepisami :-D BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dziś znów będzie intensywnie: o 10 do fitness klubu, na półtorej godzinki, a później malowanie pokoiku dzieci może uda się jeszcze trochę gratów do teściów wywieźć... trochę szkoda ładnej pogody, ale odświeżenie mieszkania przed sprzedażą jest konieczne ;) i \"moja\" sałatka, robiłam na chrzciny i cieszyła się dużym wzięciem: Przepis Składniki na kilka osób: 1/2 kg pieczarek, 1 puszka kukurydzy, 1/2 puszki groszku, 2 ogórki kiszone, 5 jajek, 1 cebula, 20 dag sera żółtego, majonez Pieczarki pokroić w kostkę i razem z pokrojoną cebulą podgotować w bulionie 10 min. Odcedzić, wystudzić. Dodać jajka pokrojone w kostkę, groszek,kukurydzę, ser żółty i ogórek pokrojony w kostkę. Wszystko wymieszać z majonezem. Do smaku posolić i popieprzyc. Można posypać natką pietruszki. moja zmiana: pieczarki pokroić w plasterki i nie gotować, tylko podsmażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze najprostszy dodatek do mięs z grila, świetnie pasuje też do grilowanych rybek :) ugotować kilka ziemniaków, pokroić w kostkę, kapustę kiszoną (tak pół na pół ziemniaki i kapusta) pociąć w krótsze kawałki, posiekać drobno cebulę, wymieszać wszystko razem, dodać troszkę dobrego oleju, popieprzyć do smaku i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu sałateczke z tymi pieczarkami na pewno zrobie :) juz mi slinka leci :) A dzis jak to standardowo w sobote porzadki i pranie:) odpoczywajcie Ptyśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywajcie? to taki żart był? ;) dziury w pokoiku zagipsowane, właśnie zrobiłam sobie małą przerwę w demolowaniu zabudowy garderoby i zaraz tam będę gipsować :) a teraz się pochwalę: po prawie trzech miesiącach dość intensywnych ćwiczeń w fitt. mam zupełnie silne ręce :D jak nigdy dotąd! nawet triceps zaczyna być widoczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Misiu jednym słowem robi się z Ciebie fitness women :) ja juz remoncik mam za sobą, a jak byś była moją sąsiadka to bym Ci pogipsowała bo to też robiłam i bardzo mi sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dziołszki ja jestem po godzinnym spacerku z psiurkami:), Dziś pod opieką mam od koleznki takiego śmiesznego miśka hi hi, wymęczyły sie bidaki bo leżą i sapią, szkoda tylko ze ja tak sie nie zmęczyłam :) Dziś też urodzinki rodzinne wiec idziemy w gosci :) :) :)miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja tylko na momencik. Poczytałam o Waszych zmaganiach. Misiu - podziwiam Cię i stawiam sobie za wzór do naśladowania, co prawda jeszcze nie teraz, ale w przyszłości mam nadzieję mieć tyle silnej woli co Ty. Dziewczynki - trzymajcie się dietkowo, lato za pasem i macie szansę świetnie wyglądać na plaży, lub chociażby na działce:) Obiecałam kiedyś, że się pochwalę swoimi robótkami. Album zrobiłam już jakiś czas temu, ale jakoś tak zeszło, że się jeszcze nie pochwaliłam, co niniejszym czynię. http://pl.fotoalbum.eu/agro Pozdrawiam wiosennie i trzymam kciuki za Wasze osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agro, witamy:), robótki suuuuuuuuuuuper-właśnie oglądałam:), No i tak mamy nowy tydzień, Ja zaś ambitne plany, już mój Misiek mi wczoraj mówił ze może ze mną biegać, ale ja tego nienawidze i mam inna opcje ja rower, a on koło mnie truchtem jak chce ha ha, albo sprintem. Już od dzis właże na steeper- mam nadzieje że nie podśmiewujecie sie ze mnie Ptysie, bo ja ino pisze -a jakoś nic do tej pory mi nie wyłaziło z tych moich planów. Od dziś naprawdę będę sie starać. Już naprawde bardzo źle sie czuje. Obojętnie co ubiore to czuje te swoje zwały, jak bym się jeszcze kreciła to mogłabym za betoniare robić na budowie ha ha. tak, pełna mobilizacja, siły zebrane, i do boju:) Lehanno jak tam twoja waga? ja za tabletkami dzwomilam i czekam na odpowiedż czy beda, ojjj super by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiiiiiiiii :) steper zaliczony :) na początek 500 kroków, wiem że to nie dużo ale jak na taką dużą przerwe to chyba good :) hmmm normalnie jestem pozytywnie naładowana:) normalnie toż to szok że dosiadłam steperka i to z rana:) och jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewelka
cześć. ja rownież chciałabym się dołączyć.Mam swój topic, na którym opisuję jak mi idzie...narazie cięzko. jest to moja tysieczna proba zrzucenia kg, ale wiem,ze nie jestem sama :) wczesniej schudłam już 19 kg,ale przez ostatnie 2-3 lata przytyłam i chciałabym schudnać przynajmniej 5-7 kg.... Nie mam tak silnej motywacji jak kiedys, ale nie poddaje sie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lewelko:) ja jak widzisz też się nie poddaje, zresztą jak my tu wszystkie WALCZYMY WALCZYMY I JESZCZE RAZ WALCZYMY :), w końcu Wywalczymy swoje:). Ja zawsze mam przy poniedziałku najwiekszą motywacje i nawet jeść mi się nie chce, ale wiem dla czego:) bom wczoraj wieczororem się obżarła jak prosiaczek- mam nadzieje że to ostatni raz:) hrum hrum:) Ptyśki punkt pierwszy- dużoMOTYWCJI, fajnie jest ubrać jakąś sukienusie, już gorąco na dworze i ja się żegnam z moim body spłaszczającum brzucho, chowam go głęboko do szafy, bo moje fałdy już sie w nim parzą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć byłam z malutkim w szpitalu prawie 2 tygodnie-zapalenie płuc że hej alergik a wszystko pyli jak licho niestety mam skłonność do zajadania stresów -a na oddziale był automat z batonikami - zamiast 86 kilo jak było waga skoczyła do 90 choc i tak byłam zaskoczona że nie wiecej wieczorkiem zasiądę bo poczytałam Was \"po łebkach\' AGRO ❤️ a po nocy przychodzi dzień ,a po burzy spokój...... narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Siemka dziewczyny Widzę że kwitniecie kwiatuszki ,ja wywlekłam swój stacjonarny (lepszy taki jak wcale) no i chyba poćwiczę w/g tych australijskich uczonych ,o których mówiłam już wcześniej.Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :-P Kaziu trzymam kciuki -co by ci się spodobało i miało swój dalszy ciąg :-D ,moja waga jakoś pomaleńku w dół -jest 88 kg a było 95 kg Anno mam nadzieję że już jesteś zdrowiutka -duuuuużo uścisków i zdrówka przesyłam :-D Witam naszą nową odchudzaczkę lewelkę :-D , napisz coś o sobie ,np. jakimi sposobami się odchudzałaś Nie było mnie troszkę -maturka !!Dzisiaj pisałam z biologii i o 15 godz.juz mogłam spradzić w internecie jakie powinny być odpowiedzi - nie oceńcie mnie jako chwalipięty ale muszę się pochawlić bo bardzo się cieszę 98% dobrych odpowiedzi suuuuper POZDRAWIAM WSZYSTKICH :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomma
Szukam wsparcia pomóż cie.... ciągle zaczynam odchudzanie i nie mogę zacząć jakość mi nie wychodzi a może z Wami ruszę Ideałem jest 10 kg mniej więc od jutra start...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nowe Panie zaglądające tutaj :) rozgoście się i chudnijcie!!! umieram z przepracowania, ale widać efekty :) lehanno, bardzo się cieszę, a jak niemiecki? sa juz jakies nieformalne wyniki? całuje Was, padam ze zmęczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Kwiatuszki:) Lehanno GRATULUJE suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper, Misiu zeserwuj sobie jeden dzień leniuchowania, :) przyda Ci się Ptysiu witam Jomme -chyba robisz tak jak ja :), ja codzien mowie od jutra, to błedne koło, ja w poniedziałek sie zebralam i walcze więc przyłanczaj sie:) tak, a Ja wczoraj miałam maraton w sklepie ze znajomymi 2 godz łażenia :), a wieczorkiem jeszcze spacerek, więc cosik idzie ku lepszemu:), na rower musi mi Misiek zerknąć bo coś w nim nie tak, chciałm ubrać z tamtego roku kiecke i zaś rozczarowanie :( ale zapne się dzieczyny ino kieszenie sie rozchodza ojjjjjjjjjjjjj dopiero teraz do mnie dochodzi jak sie spasłam, a wszystkie moje koleżanki taaaaaaaaaaaaaaakie chude ochhhhhhhhhhhhhhhh tez taka musze byc. Obiecałam sobie, że pod koniec lata musze wystapic na moich urodzinkach w takiej sukience, dostałam ja w prezencie i jeszcze ani razu nie mialam na sobie i to mój cel. Ciups ale sie rozpisałam, ale dobrze mi to robi:) buziaki Ptyśki Jmmo i Lewelko napiszcie cosik o sobie, ja mam 28 lat 10 kg do pozbycia, kocham wieczorne i nocne jedzenie- no nocne udało mi się zwalczyć:) udało mi sie duzo schudnac ale niestety pofolgowałam nie pilnowałam sie i kilogramy szybko wróciły A najlepsze jest ze na naszej klasie mam zdjecia z przed 2 lat ha ha i tam ważyłam 61 kg i koleżanki wypisują jak świetnie wygladasz itp hi hi ojjjjjjjjjjjjjjj jak by mnie teraz zobaczyły, to by był szok haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam głupi kawał: Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż się najem!! pokoik, jak nowy ;) garderoba prawie :) zjem coś i wracam kończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Ale mam świetny widok za oknem idzie sobie muskularny facio, ubrany w moro a na smyczy prowadzi jorka (nie wiem jak to się pisze może york) musicie przyznać że komiczny widok.Ale dużo mówi o gościu. Ja obiecałam sobie że poćwiczę , tylko jakoś na razie obietnicy nie dotrzymuję a szkoda -wiem że jak zacznę to jakoś poleci Chciałabym otworzyć jakiś interes (bo męża budowlanka mnie już męczy) poczytałam na różnych forach co ludzie otwieraja i z jakim skutkiem, okazuje się że najlepiej dochodowym interesem jest lumpeks, nie wiem może by spróbować .Napiszcie co o tym sądzicie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lehanno pomysł super:) ja uwielbiam takie sklepy:), jak masz możliwości to pomyśl, bo naprawdę baaaaaaaaaaaaaaardzo dużo ludzi ubiera się w takich sklepach. Moża suuuuuuuuuuuuuuuper ciuszki kupić. No i trza by było mieć dojście do takich ciuchów. Ja ostatnio byłam na tym handelku, i posprzedawałam swoje za małe poszło mi wszystko:) :) :). A babki ktore tam sprzedają również takie ciuchy miały, superowe. oki, u mnie pełna mobilizacja, od tak dawna juz nie było hi , cel tylko jeden CHUDNĄĆ :) dziś na śniadanko tylko jajeczko na twardo, na odiadek troszke warzyw z patelni i nic mnie nie kusi i nic nie korci, ochchchchc jak suuuuuuuuuper i Lehanno od dziś za wzór stawiamy sobie naszego Misia i ćwiczymy chodzby 15min, nie możemy odstawać :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kolacyjke Ptysie zjadlam jabłuszko potarte z marchewka. Normalnie pieknie, jestem z siebie dumna, że dziś z tym jedzonkiem tak skromniutko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Oby do jutra-już myśle o śniadanku ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj cichuteńko tu, pochwale się, steper zaliczony:), Misiu w końcu się do niego dobrałam, czuje normalnie wewnetrzne gorąco z ud tłuszcz mi sie topi hi hi :). A co tam u was Ptyśki, kolorowych snów życze, bo ja to zaraz nura w bety daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×