Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

ojjj cosik cichutko tutaj, chyba wszyscy przygotowywują się do długiego weekendu:) Ja wczoraj już zakupki porobiłam żeby mieć spokuj, dziś sprzątanie:) i pranie, jutro popołudniowa kawka ze znajomymi, a w piątek spotkanie przy piwku:) na steperku krótką chwilke zaliczyłam i kupiłam gazete z płytką z ćwiczeniami na brzuszysko:) wieczorkiem ją puszcze i sprawdze czy było warto oglądacie dziewczynki film 39 i pół ?, wczoraj tak sie usmialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalszy ciąg świętowania :D dziś po południu minie rok, jak najmłodszy postanowił opuścić brzuch :) taki był malutki, słabiutki, bezradny, a teraz super facet z niego :) ale oczywiście poćwiczyć dziś też planuję, na 20 TBC, a potem jak będę mić siłę, to jeszcze na jodze zostanę ;) pierwszego niestety mają wolne :( ale kupłam płytę z aerobikiem, to może z dziewczynkami poćwiczymy? no i na jutro zaplanowałam gruntowne porządki, by pozbyć się kurzu z drobinkami pyłków brzozowych, więc trochę dodatkowej gimnastyki na drabinie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Oj Oj Oj Ale tu cichutko ;] Podziwiam Was dziewczyny za wytrwałość w ćwiczeniach , zazdroszczę Wam tego że potraficie się zmusić - wiem że podczas ćwiczeń wzrasta poziom "hormonu szczęścia" dlatego mimo zmczenia ma się pozytywne nastawienie. Ja jestem po prostu leniwa ;-( a szkoda ,szkoda.... Wróciłam do Atkinsa i normalnie powróciła moja energia życiowa , włączyły się moje turbo dopalacze wczoraj umyłam wszytkie okna (8 szt) w tym jedno 2,5/2,5 m. Potem prasowanie z 2-ch tygodni , a przy 2-ce dzieci jest co prać i prasować, potem mąż mnie wyciągnął do tesco na zakupy -acha w miedzy czasie oczywiście obiad gotowałam.O 23 godz. po prostu padłam. Dzisiaj wyciągam rodzinkę do Western City na wycieczkę -jeszcze tam nie byłam ale pozytywne nastawienie gwarantuje dobrą zabawę. życzę miłego dnia, dla odchydzjących się na diecie Atkinsa tłustych kiełbasek z majówkowego grilla, a dla pozostałych odchudzczek grillowanych szaczłyków owocowo-jarzynkowych z piersią z indyka ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy świętują, nikt nie pracuje :D witam, dziewczynki :-) dziś jest mój piewszy dzień gubienia nadwagi w konkursie Super Linii; niestety, nie zaczął się najlepiej - w nocy rozbolał mnie ząb, a mojej dentystki nie ma 😭; tak więc samopoczucie kiepskie, ale co tam, jakoś to będzie :-) agro, co z Tobą? z niepokojem przeczytałam Twój post; daj znać o sobie misiaczku, spóźnione, ale szczere życzenia z okazji imienin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczynki, dziękuję Wam za dobre słowa. Nie chciałam tutaj robić zamieszania, ale nie mogłam przecież zniknąć bez słowa. Mój zakręt jest bardzo ostry i długi a do tego pod górkę, więc nie wiem kiedy się z tego wygrzebię. Nie martwcie się o mnie, wiem że jest wyjście z sytuacji, w której się znalazłam. Kto wie, może za tydzień będzie po wszystkim:) Misiu - oczywiście najserdeczniejsze życzenia imieninowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Hej :-D No to wczoraj poszalałam !!!! KIełbacha -przy atkinsie może być, coca-cola light- również ok, ale żeby babkę piaskową !!! to skandal i to potrójny bo trzy kawały , ale...............dzisiaj dalej Atkins na tapecie ha ha ha A jak u Was dziewczyny majówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro, jesteśmy z Tobą :-) powodzenia 🌻 lehannaa - moja majówka taka średnia; w środę wieczorem rozbolał mnie ząb, walczyłam z tym cały wczorajszy dzień; dziś pracowałam :-) ale już teraz oddaję się relaksowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki:) ojjj u mnie nowości :), aż mam wypieki na buzi hi:) :), już wam pisze... Robiłam porządki w szafawie i stwierdziłam, że tym razem ciuchów nie rozdaje tylko pojade na handel taki gdzie to ludzie sprzedają różności i a nuż uda mi się cosik sprzedać i to przeszło moje oczekiwania połowa ciuchów poszła jak świeże bułeczki suuuuuper 5godzinek spędziłam na gadaniu z babkami a pieniążków tyle że moge śmiało jakies ciuszki nowe kupić no albo regał do pokoju W domu już nazywają mnie Handlarą hi hi- w nast tyg też jade, super sprawa-szkoda że wcześniej na to nie wpadłam:) o dietce nawet nie pisze :), ale dzis cały dzien w ruchu, a i wczoraj 1,5godz spacer mój piesiu chyba miał zakwasy bo na drugi dzien zawsze okolo 6 chciała wychodzic a po tym spacerku to o 11 Lehanno dentysta sie kłania :)-to jedyny lekarz którego sie boje buziaki Ptysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona - 1,5 godziny na rowerze (prawdziwym, nie stacjonarnym) super spacer, trochę ruchu i świeżego powietrza, a przy tym dobra okazja do rozmów z mężem i snucia planów na najbliższą przyszłość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie do teraz :p (ziiiiiiimne piwo) dieta była na medal,a i poćwiczyć byłam :D fajna historia dziś w fitt clubie, poszłam jak zwykle w piątki na f-b z planem, by zostać jeszcze na tbc (też jak zwykle w piątki ;) ) no i się okazało, że na 20 nie przyszła ani jedna pani, za to nas z karnetem open, chciało na następne zajęcia zostać AŻ DWIE! no i pani recepcjonista i tomek instruktor próbowali nas trochę spławić :p ale byłam twarda, choć zaproponowałam rozsądny kompromis ;) podpowiedziałam tomkowi, że skoro jesteśmy po f-b, to już nie potrzebujemy rozgrzewki, więc tylko nam zrobił trening na dupki i brzuchy, jestem b. zadowolona! zwłaszcza, że jutro klub nieczynny, a w niedzielę możnaby iść poćwiczyć, ale mamy inne plany: będziemy się wozić kolejką wąskotorową :) a jutro imieniny mojej toni :) zaraz będę ciasto piekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie było mnie kilka dni, problem z internetem, a do kafejki internetowej nikt i nic mnie nie zagoni. Z odchudzaniem raczej klapa w ciągu tych kilku dni. Nie schudłam ani grama, ale tez nie przytyłam . Kupiłam dziś suplement diety Linea- muszę się czymś wspomóc- bo waga stoi , a to mnie demotywuje. Czy któraś z was próbowała tego specyfiku? Znajoma pani aptekarka wyrażała się pozytywnie i nie odradziła. Z kolei żeby zmotywować się do ruchu zakupiłam rowerowy licznik kilometrów. Zrobiłam dziś jazdę próbna a od jutra mam zamiar pokonywać codziennie 10 kilometrów :) Mam tylko nadzieję,że pogoda się ustali i już na dobre będzie ciepło. Pozdrawiam was dziewczyny wiosennie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Oj bo pomyślę że wszystkie się do matury uczycie :-D Ja juz po polskim , jak zresztą pozostała część polskiej młodzieży :-P Jestem zadowolona , ale oczywiście z niepokojem oczekuję na oficjalne wyniki -szkoda ze tak długo trzeba czekać :-(( Teraz trochę powtórek z niemca - O BOŻE TO JUŻ WE CZWARTEK !!! Idę odpoczywać , pozdrawiam was kochane odchudzaczki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehannaa - trzymam kciuki; na pewno wszystko będzie ok i za miesiąc będziesz już szczęśliwa :D pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę pogodnego dnia, choć widok za oknem nie nastraja optymistycznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Nie dziękuję :-)) ( co by nie zapeszać ) Hej Dziewczyny !!! gdzie się podziewacie ??? Ja wiem opalacie ciałka :-P Ja też się lubię opalać , najlepiej na ciemny brąz - bo ciemne wyszczupla ha ha ha :-D Buziaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Oj podupada pościk, podupada - wracajcie dziwczyny bo nie ma zkim o "sadełku" pogadać, mąż mnie już nie chce słuchać ..... Was tutaj nie ma :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wczoraj wpłaciłam zaliczkę na kurs nauki jazdy samochodem... po tylku latach w końcu postanowiłam się przemóc ;) no i zapstrzyłam nieco dietę :p żadnego piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ptysie ja chyba w jakas depresje wpadam. Już sama nie wiem. Nic mi sie nie chce. Do wszystkiego sie zmuszam. Może leń we mnie sie zagnieździł, nie wiem co to za stan mnie dopadł. Coś nic mnie nie cieszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Misiu gratuluję decyzji - dot. prawa jazdy - ponoć od lipca ma kosztowac ok 2 tyś. zł - ten dokument i umiejetnosci z nim związane bardzo ułatwiają życie ;] Ja mam od 6-ciu lat i początkowo żałowałam że poszłam bo strasznie się bałam , uczyłam się teorii na testach - to chyba najlepszy sposób - a na plac manewrowy pozwolił mi wjeżdzać instruktor z mążem swoim autem - oczywiście po wykupieniu wszystkich godzin u instruktora.Na egzamin poszłam ze świadomością że nie zdam bo nikt teraz nie zdaje za pierwszym razem !! No i ten "wyluzowany" stan wpłynął na to że nie dawałam baboli i zdałam hi hi hi- sama nie wierzyłam.Życzę powodzenia !!! Kaziu , cześć kochana brakowało mi twoich żartów , a tu proszę zaglądasz i jesteś smutna :-( Uszy do góry !!! muszę przyznać że od kąd nie biorę zelixy to czuję się duuuużo lepiej - oczywiście psychicznie- ale muszę się przyznać do jeszcze jednego biorę teraz inne tabletki - na prawdę działają- nie jesteś w stanie zjeść za dużo bo czujesz się pełan i najedzona - fajnie nie :-D POZDRAWIAM I ZAGLĄDAJCIE CZĘŚCIEJ PROSZĘ :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Lehanno wydaje, że ten nastruj to może od zelixy, wczoraj i dziś nie brałam. Co z tego że w nocy nie podjadam, jak nażre się w dzień. Nie wiem co się normalnie dzieje. Jeszcze mogłabym se koryto zbić pokwiczek i zmienie się chyba w prosiaka . Dzięki Ci, ciut mi sie poprawiło. :) A jakie Lehanno ty tableteczki łykasz, napisz o ile to nie tajemnica. Mi już nawet głupio do lekarza iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się Lehanno doczekać kiedy odpiszesz i czy zdradzisz tajemnice:) tabletkową. Co chwile zerkam w komputer jak nawiedzina ha ha. Wiem że potrzebna silna wolna i nie ma leków cud, ale jakoś na psychike mi to tak działa że może....i ze wspomagaczami lepiej się motywuje, powraca wiara ach...jakies światełko mi się zapala:). Na mnie tylko jedne tabletki działały, które brałam chyba 2 lata temu i na nich dużo schudłam ale cieżko je dostać. Wiec jak nie te to o drugie się chyba postaram bardziej. Normalnie jak małe dziecko się zachowuje, za grosz cierpliwości:), wiem wiem że to źle ale musza być i tacy ludzie i tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Kaziu kochana nie było mnie w domku byłam z córami na babskich zakupach i u fryzjera - ponoć przed maturą włosów się nie ścina -ale ja zawsze wszystko na opak :-)) Te tabletki to Meridia 15, ja juz kiedyś o nich pisałam ,kupuję je w aptece bez recepty -trza mieć bajer np. że jestem pod opieką lekarza a akurat mi się skończyły i tym podobne ,te tabletki na mnie działają pozytywnie , biorę od poniedziałku w sobotę się waże ciekawa jestem efektu.A te ,które Ty brałaś kiedyś jak się nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehanno, ja też ścinałam włosy przed samą maturą :D i zdałam b. dobrze ;) inna rzecz, że "nie należy" się ścinać dowiedziałam się po fakcie :D kazia, a co z Twoim stepperem? działa? czy się kurzem pokrywa? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszalam o tych tabletkach widze ze nie zła z Ciebie dziewuszka hi hi, a ja jechałam na adipexie poleciało około 10kg ale potem się nie pilnowalam Ale zapal wrócił ojjjjjjjjjjjjjjjjjj super, trza wykonać pare telefonów hi Misiu ścieralam dziś kurze, więc steperek lśni i nadal czeka na me tluściutkie nogiiiiiiiii - w końcu sie doczeka buziaki Moje Ptysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Te tabletki działaja w ten sposób że wysyłaja impulsy (gastrynę) do mózgu informujące o pełnym brzuszku :-D i nie chce się jeść , mój mąż to kiedyś łykał ale wtedy kosztowały one 160 zł a teraz kosztują ok 70 pewnie dlatego że wyszedł polski odpowiednik. Życzę spokojnej nocki, ja idę wyprać czerwone majtki- maturalne :-) zrobię jeszcze jeden teścik z niemca i lulu - rano stresik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze będzie! powodzenia :) wróciłam właśnie z tbc, nie chciało mi się iść, bo pms... te sprawy, ale łyknęłam 2 no-spy, wypiłam kawę i jakoś poszło ;) + 20min. marszu na bieżni, czuję się prawie jak nowa ;) tylko niefajnie, bo i małe chłopaki, i duży, złapali coś jelitowego i się męczą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lehanno również życze powodzenia :) będzie GOOD PTYSIU :) co do recept, to ja niestety nie umie tak bajerować :) , a szkoda :( Misiu a Ciebie to tak bardzo podziwiam, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, Ja to na imie powinnam mieć LEŃ, a na nazwisko ŚMIERDZĄY DO POTĘGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) właściwie to nie wiem, czy powiedzieć dobry wieczór, czy dobranoc :D znów wpadłam w wir pracy i tak będzie niestety aż do lipca! jest szansa, że będę mniej jeść, ale nie ma szansy, żebym zmusiła się do ćwiczeń - choć powinnam :-/ Kaziu, nie masz racji - nie Ty, ale MY powinnyśmy się tak nazywać; misiaczek jest dobrą duszą tego towarzystwa, a my podziwiamy i... no właśnie - na podziwie się kończy 😭 lehannaa - jak niemiecki??? buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×