Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fff***

-------czy u was trudno z pracą umysłową ?

Polecane posty

Gość fff***

nie mowię tu o pracy w sklepie spozywczym czy mięsnym, ale pracy jako sekretarka, w administracji biurze (umysłowej)...tego typu. u mnie jest na pęczki ogłoszen do spozywczaka ale nie chce tam pracowac, taka praca niczego nie rokuje na przyszłosc niczego nie wnosi prócz 600 dodatkowych zł. i co sobie mam potem wpisac w CV ze co robiłam przez np rok ktory zapieprzałam w spozywczym....jak do tej pory pracowałam wyłacznie w biurze i mam pewne doświadczenie i moge starac sie o bardziej rokujacą pracę umysłową. ale jak na złosc jej brak, miałam już 2x pracę w administracji , ale nic z tego nie wyszło, wiec nic nie ma pewnego dopóki nie masz umowy w garsci. oj chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno....
u mnie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcia druga
U mnie z umysłem ciężko jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff***
to widac ze masz trudnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhh
???? polska to chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikuu
a powie ktos cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikao
Nie bardzo rozumiem? Ja dostalam niedawno prace w biurze- nie staz i nie po znajomosci, a mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnk
a ja mam 30 lat i nie moge znalezc takiej pracy-wszedzie chca stazystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff***
a ja wam cos powiem jak studiowałam to ni ch.u.j.a nie chcieli przyjmowac studentów bo wiadomo niedyspozycyjny, jak sie przepisy teraz zmieniły ze zatrudniajac studencinę nie nie paci sie zusu to wszyscy na gwałt sa chetni . jakby były znizki ze4by zatrudniac kobiety w 9mies ciazy pewnie byłby na nie popyt. wiec najwieksze szanse na rynku mają os z gr inwalidzka i studenci a my osoby wykszałcone w pełni sił do pracy i w sile wieku nikt nas nie chce bo po co lepiej zatudnik jakiegos naiwnika za 4 zł brutto na h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
chamska jesteś czy dla swojego widzimisię warto poniżać innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***fff
jaka i za ile, biurowa czyli kadry, sekretarka, recepcjonistka referent...itd, za ole min 1100netto i bedzie dobrze a jest wielkie góóóównoooo za 600-700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za 600 czy 700 to jeszcze nikt mi nie zaoferował pracy umysłowej... na szczęście :) Tak patrząc na Google to wydaje mi się, że praca jest... Zresztą od czasu do czasu wysyłam coś i zapraszają mnie na rozmowę. Administracja publiczna umowy oferuje na początek na 1-1,5 roku, potem na czas nieokreślony, pensje (jeśli np jest to budżetówka) to poniżej 1900 brutto nikt nie daje, a wiadomo, 13-tki, premie i inne bonusy. Ostatnio nawet usłyszałem 3000 brutto, o ile wejdzie ustawa, a w naszym kraju to nic pewnego haha. Teraz były wybory, może parę stołków się zmieni, więc warto śledzić BIPy, gazety, itd. Jeśli chodzi o pracęw firmach, tu już jest wolna amerykanka. Ale też stawki są raczej wyśąze niż 1600 zł brutto, no bo kto by pracował za niższe pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **fff
De GIE a gdzie ty mieszkasz ze takie pien płaca 1600zł, bo u mnie najnizsza jak nic....a do budzetówki nie masz sie dostac choc konkurs ofert jest to i tak dobrze wiedza kogo posadza na cieppłym stołeczku a co ty jako kandydat masz do zaoferowania,,,,jakies studia, jezyki liczne kursy czy bogate doswiadczenie? bo praca i owszem jest tez wysyłamcv mailem ale albo nikt sie nie oddzywa albo poprosty wybieraja kogos innego ...chała jak mało co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **fff
a co do tego ze "kto by pracował za nizsza pensje niz 1600zł" jest wielu chetnych ja szukam takiej pracy w ktorej zapłacono by mi conajmniej 1200zł netto, ...poza tym nie chcesz pracowac za 1600 znjda sie inni chetni i tak napedza sie koniunktura ty nie chcesz pracowac za najnizsza ale poczekaj znajdzie sie naiwny co bedzie robił za marne grosze....dlatego jest taki wyzysk w tym porąbanym kraju. nie ty to ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mieszkam w Grudziądzu, tutaj stopa bezrobocia wynosi jakieś 25%. Pracę dostałem z konkursu, bez znajomości. Przeprowadziłem się 400km. Jak dostanę dobrą pracę za 3000 netto, przeprowadzę się znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***fff
wiesz mnie sie wydaje ze nie chodzi o to w zyciu aby przeprowadzac sie co rok z 1konca pol na 2gi, widzisz ja mam swoj dom na wsi i ciezko charowałam zeby go wyremontowac, wiec nie widze sensu szukac pracy bog wie gdzie i szlajac sie po obskurnych stancjach przysypiac tu i tam....ale kto co lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie szlajam się po stancjach :P Owszem wynajmowałem mieszkanie na początku (bo miałerm umowę na 3mce). Pracuję 1,5 roku, kupiłem tu sobie mieszkanie z żoną. Jak będzie fajna praca, sprzedam i kupię gdzieś indziej :P Na wsi u siebie raczej nie znajdziesz pracy w administracji, skoro już szukałaś... Nie chodzi o to, żeby się przeprowadzać z jednego końca na drugi, mnie akurat pasowało te 400km bardziej niż 20km. Dziś mieszka się tam, gdzie jest praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeGoe o czym my tu mówimy
Przecież Ty jesteś informatykiem!!! A nie urzędnikiem! na informatyków jest duży popyt i dobrze im płacą. Nie każdego stać na kupno mieszkania !!! Nie każdego stać żeby się utrzymać w obcym mieście a co dopiero kupno mieszkania!! Mówisz jakby to było kupno butów na zime!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyyyy
Srednie informatyczne (studium zawodowe), w trakcie studiow... Mam 2300 brutto... Miasto wojewodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operator....
Ja jestem operatorem koparko - ładowarki. Średni miesięcznie mam 3 tyś na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kierowcą
ciągnika tzw. Tira. jestem kobietą, mam 24 lata jeżdzę po polsce, weekendy wolne 6000-7000zł na rękę, zalezy od miesiąca i od kursów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kierowcą
mam licencjata z administracji i szczerze mówiąc to nie wiem na co mi te studia były potrzebne:o na stanowiskach umysłowych proponowano mi max. 1500zł na rękę. Więc się przekwalifikowałam. A kierowców jest taki deficyt, ze przyjęli mnie z otwartymi ramionami. I teraz sobie śmigam takim samochodzikiem kilkadziesiąt ton:D fajna robota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×