Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość hgn
a ja byłem na rozmowie i nawet nie raczyli oddzwonić i podziękować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki2
do HGN .. a gdzie byłes na rozmowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgn
białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
do crea - Ś.........e, mówi Ci to coś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crea
hyhy to tak jak ja;) jaki ten swiat maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crea
senait, odezwij sie moze do mnie na gg to sobie pogadamy na priv... 3676546 pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velana
Witam wszystkich...Ja już jestem po I rozmowie.Jutro mam drugą z menażerką.Zobaczymy czy mnie zechcą:)Dolnyśląsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velana
menadżerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vig
Helo. Ja wlasnie mam propozycje z regionu szczecina na doradce klienta. Czy ktos ze szczecina przymierza sie do takiego stanowiska lub je przyjął. Jak wyglada syt. płacowa?? prosze o info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erafata
A nie orientujecie się, czy nie poszukują kogoś w Poznaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abnccc
a ja miałam rozmowe ponad 150km od miejsca zamieszkania, specjalnie wziełam urlop zeby być no i oczywiscie oddzwonia w ciagu 2 tyg. I nie zadzwonili. Uwazam, ze jezeli osoba przychodzi na rozmowe to kultura osob rekrutujacych wymaga podania informacji chocby e-mailem czy sie dostali czy nie\\\"podziekowanie za poswiecony czas itd\\\". Na pewno nie skorzystam z usług Getin Banku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korali2000
Witam:)Ja mam pytanie odnośnie Analityka Wniosków Kredytowych w Getin. Czy ktos orientuje się jakie na tym stanowisku jest wynagrodzenie i jakie są warunki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
ja tez szukam info na temat analityka alias inspekktora I stopnia we Wrocławiu proszę o info na temat specyfiki pracy no i oczywiście zarobków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik G B
Witam, Słuchajcie nie polecam tego banku, a cos o tym wiem gdyż pracuje tam od roku. Na początku nie bylo zadnych zastrzezen, natomiast teraz masakra. po pierwsze potrafia w polowie miesiaca zmienic plan sprzedazowy; co jak mozecie sie domyslec jest zabujswem dla pracownikow, po drugie jest teraz okres goracy, bo maja byc zwolnienia grupowe i panuje panika!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
ale to dotyczy także analityków? czy oni takze maja targety do wyrobienia w takich samych wolumenach jak doradcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
zwolnienia grupowe dotyczą wszystkich więc jesli cie stać na to aby przyjmować sie do pracy a za 3 miesiące zostać zwolnionym to składaj cv .Zwolnienia grupowe są do pażdziernika więc powodzenia wszystkim starającym sie o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik getin
O zwolnieniach jest dość głośno. Panuje lekka panika, ale nie każdy chce o tym rozmawiać. Nowy Prezes robi szybko porządki. Jak dla mnie bardzo niekorzystne. Będzie zapewne obcinał premie !! Plany do wyrobienia już są abstrakcyjnie duże (a plan jest narastający, nie wyrobisz w styczniu, w lutym muszisz nadrobić). Robi się nie ciekawie, jak tak dalej pójdzie to z Getinbanku zostanie drugie PKO S.A. Zostaną sami debile i ludzie nie mający ochoty obsługiwać klientów bo co bystrzejsi zwiną się do konkurencji. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka wojny
"ki o tsukete" najbardziej to miesza wnękowa, no i jej bezpośredni przelożony dyrektor kowalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro rozmowaD
cześć wam wszystkim Mam pytanie odnosnie rozmowy kwalifikacyjnej? dokladnie chodzi mi konkretnie o pytania jakie sa zadawane? jutro mam rozmowe kwalifikacyjna i dotego dodam ze pierwsza w zyciu i niewiem czego moge sie spodziewac? wsumie to nie jest praca jako zaden doradca czyco tam, tylko takie podstawy(hm pomocnik czy jak to sie nazywa) z gory dziekuje za odpowiedz:D i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinowiec
A orientujecie sie co z premiami>? Podobo też nają być cięte? Podwyżki też szybko się nie szykują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
Natomiast ja słyszałam, że zwolnienia mają objąć obszar DomBanku i GetinLeasing. Po co mieliby u nas zwalniać skoro cały czas zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do GETIN
Do GETIN mam osobiste pytanie. Możesz napisać do mnie na gg mój numer to 13338342 nawet jak będe nie aktywny to zostaw wiadomość. Lub na e-mail biuro@cross-compliance.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
na premiach to nas za grudzień wy........bali ładnie A TERAZ TA FUZJA Z NOBEL cienko to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gb4567757
Jak Was wyjebali? Ile dostałeś - depozyt/kredyt? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
no uwalili premie, mily prezent na poczatek roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie samochody
Mam pytanie. Jakimi autami służbowymi dysponuje getin bank dla swoich pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra-
Jakie samochody - Zależy od stanowiska np. Opel Corsa lub Ford Fiesta, albo Focus, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka1977
czy ktoś mógłby mi powiedziec ile zarabia menager placówki w tym banku, idę na rozmowę i chciałabym znac realia, no i przede wszystkim czy warto zastanawiać sie nad tą pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka77
Czy byliscie już w tym roku na AC w Warszawie. Podzielcie się wrażeniami. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
JESLI CHODZI O PREMIE TO W GRUDNIU W POLOWIE MIESIĄCA ZMIENILI PLANY NA KREDYTY I SPOSÓB OBLICZANIA ...... POMIMO ZROBIONEGO PLANU NA DEPOZYTY PREMI ZEROOOOOOOOO BO PLAN W KREDYTACH BYŁY NIE DO ZROBIENIA .KIEDY STARAŁAM SIE PO PRACĘ W BANKU CZYTALAM NA FORUM ZŁE OPINIE ALE NIEMOGŁAM W TO UWIERZYĆ ,INTERPRETOWAŁAM TO TAK ,ŻE PISZĄ TO OSOBY ,KTÓRE ZOSTAŁY ZWOLNIONE ALBO NIE ZOSTAŁY IM PRZDŁUZONE UMOWY LECZ TERAZ JUŻ WIEM JAK NAPRAWDĘ JEST ...WSZYSTKIM STARAJĄCYM SIE O PRACĘ MÓWIĘ """DWA RAZY SIE ZASTANÓW ZANIM POWIESZ TAK WCHODZĘ W TO"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×