Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fasolla

Jaka sukienka do mojej figury...

Polecane posty

Gość Fasolla

Hej, mam prośbę. Czy mogłybyście mi doradzić w jakim fasonie sukienki (na wesele) wyglądałabym dobrze z moją figurą?: Jestem szczupła, noszę rozmiar 34/36. Wymiary 90/69/92 Mam szerokie ramiona (ale ładne ręce z delikatnie widocznymi mięśniami), trochę wystające obojczyki. Mały biust (A) Małe wcięcie w talii (ale jakieś tam jest) Płaski brzuch, wystające kości biodrowe. W biodrach ani nie jestem szeroka ani jakoś specjalnie wąska. Wystający tyłek. (okrąglutki :p) Nogi konkretne, umięśnione, ale zgrabne. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Aha, mam 170 cm wzrostu. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottt
daj może jakieś foto co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Raczej dłuższą.. za kolano co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie normalna figura, praktycznie będzie ci dobrze we wszystkim i jakieś tam wcięcie w talii też masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały biust A? Nie żartuj. Jeśli w pasie masz ok. 70 cm, to powinnaś potrzebować stanika z obwodem ok. 70 albo mniej. A jeśli w biuście masz, jak piszesz, 90 cm, to stanik dla Ciebie to ok. 70D co najmniej, a nie jakieś nieokreślone A. Zajrzyj tu i zobacz, jak dobry stanik wpływa na malutki biust i całą sylwetkę: http://tiny.pl/5kd8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolla, przegapiłam link do Twojego zdjęcia. Dziewczyno, zmierz się i ratuj swój biust bo robisz z niego naleśnik :( Zmierz się: pod biustem bardzo ciasno i na wydechu, a w biuście swobodnie, obstawiam co najmniej 70D, a może i 65E-F - zobaczysz, że piersi i całe ciało będą Ci wdzięczne za zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalllalalllallal
dobrze by Ci było w sukience wiązanej na szyji - optycznie powiekszy biust i zwezi ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalllalalllallal
o tfu - mialo byc na szyi- cofam sie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×