Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bleblus

co zrobic zeby sie wysrac?????

Polecane posty

Gość Gościówa 1234567
Olej lniany . Kupicie go w aptekach ,tam jest najświeższych,bo w supermarketach kicha zalegające na polkach i to jeszcze naswietlony przez co sie utlenia i traci właściwości . 1lyzke po śniadaniu lub przed i spoko. Tylko pic codziennie do skończenia flaszki bo wtedy sa efekty najlepsze,a i włosy i paznokcie i nawet skora ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na sranie to sex i rowerowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówniana sprawa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadgfg
Czy nie widzicie że kobieta jest w ciąży i chce się wysrać? Może oddacie sprawę do specjalisty zamiast jeszcze pomagać w robieniu terroru? czy wy macie mózg w czaszce? Moja odpowiedź: jak urodzisz to dojdziesz do formy ,,raz, dwa'' NIE PRZEGINAJ!!! Twoja ciąża to stan przejściowy i w każdym wypadku będziesz dobrze wyglądać. POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mnir dziala whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz sobie palec w d**e.Wyprubowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjec gruszke i kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siadaj na kibel i ciśnij. Coś wreszcie padnie - g****o labo TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę ci kibicować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadfg-racja, może kupę urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zrobic sobie lewatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laksigen na noc****ampers. Mozna sie zesrac z nienacka bo to bomba z opóźnionym zaplonem. Chyba ze lubisz obesrac łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywa lub siemie lniane. Siemie liniane pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam siemie, na efekty się czeka długo, działa jak się piję ze 2 tyg, najlepiej do lekarza po środki odpowiednie albo do apteki po dicopeg i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie zesrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety ani siemie lniane, ani herbatki ani zadne kleiki po prostu jedna wielka bomba nie tylko w brzuchu :) i co najgorsze trzeba z tym normalnie funkcjonowac ;/ chodzic do pracy i normalnie zyc. Ostatnio w aptece polecili mi dicopeg 10g i podzialalo naprawde szybko. a uczucie ulgi bylo :) bralam tez po swietach bo wiadomo alko+duzo zarelka... i tez sie sprawdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módl się o uwolnienie z mocy zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisaka
ja kupiłam dicopeg 10g i zrobiłam nim kuracją,bardzo szybko i bezboleśnie pozbyłam się problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama lactulosa nie przyniosla u mnie wiekszych efektow. ten syrop sprawia ze kupa nie jest taka twarda, ale to wszystko, u mnie nie bylo efektu przeczyszczajacego. troszke z rana zrobilam, ale tak malo ze brzuch nadal mnie bolal. efekt dalo takie polaczenie : z rana na czczo lactulosa, potem 5 sliwek zalanych dzien wczesniej wrzatkiem (wode tez wypijam). potem kawka, i w trakcie picia kawy cos tam nareszcie sie ruszalo i szlam do kibelka. dodam ze u mnie byl z tym duzy problem ktory pojawil sie w ciazy. czulam sie faktycznie fatalnie, teraz jest duzo lepiej, chociaz musze przetestowac dicopeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z tym u lekarza i on powiedział mi że najlepszy sposób to najstarsza metoda czyli mydło w płynie , mydło szare w kostce i tampon sposób użycia: 1. Wytnij z szarego mydła kawałek minimalnie większy od czopka 2.mydłem w płynie wysmaruj o***t na zewnątrz i w środku jak najdalej umiesz a następnie włóż kawałek mydła też jak najdalej umiesz 3.włóż tampon żeby kawałek mydła ci nie wyleciał i za 20min możesz isc do łazienki i gotowe Tampon może trochę przeszkadzać dlatego w tedy najlepiej być nago.Myśle ze pomoże bo mi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luleksy
Ja też mam ten problem :( D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co się martwicie jak macie okres to wtedy sranie murowane ;) tak jak np. w moim przypadku a ze straniem jest różnie raz rozwolnienie a raz zatwardzenie a i jeszcze bardzo często rozwolnienie bo np. jakiś stres...ze sraniem to jest poprostu temat rzeka..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie popros partnera/rodzica o ponizsze zawsze pomaga: Poloz sie na plecach Majtki w dol Nogi za glowe Popros o przylozenie ich ust do dziurki Akcja ssanie Popros o przestranie jak poczujesz ze leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno sex analny pomaga tylko musi być ze spustem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej robilam 2 razy dziennie, a teraz potrafie nie robic 2-3 dni. mam tak spuchniety brzuch ponizej pepka, ze wyglada jakbym byla w ciazy albo sie zapusila i ciagle jadla. nic nie pomaga, nabial nie pomaga, jajka nie pomagaja, kawa nie pomaga (co zawsze po kawie lub yerba mate lecialam na kibelek) zaczne pic siemie lniane, bo juz normalnie mnie bierze te uczucie ;/ pije ziola i nie pomagagaja, jem mase warzyw i owocow i NIC nie mam pojecia co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:17, myszkopszczółka napisał:

laktuloza z apteki do picia wg wskazań na opakowaniu, po 1-2 łyżeczki, skuteczne, mówię jako przyszły lekarz:) jest jeszcze olej parafinowy, ale mniej smaczny:)

Minęło 13 lat, trafiłem tu przypadkiem siedząc na kiblu i nie mając co robić a jedyne co mnie ciekawi to to czy osoba z pierwszej strony komentarzy została lekarzem XD

Z fartem mordki

Edytowano przez Minęło 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×