Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Cocinelka to bylo do mnie czy do Miki :o Nie jestescie same - powiem ci tak jeszcze tydzien temu mialam ten sam dylemat..własciwe od miesiaca ...ja zadzwonilam...bo potrzebowalam prawdy....ale od serca NIE DZWON...zrobisz jak zechcesz ale w takiej sytuacji nie mozesz nic zrobic....nie zmuisz kogos...poczekaj na jego krok...mowie jako osoba trzecia...jak cos pytaj sie mnie sluze pomoca i akurat bardzo podbnym doswiadczeniem jak i reszta dziewczyn oprocz Miki ktora nie wiem co tu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
tzn tak oficlajnie to chyba nie jestesmy ,ale w kazdej (jego) wolnej chwili sie widzimy (czytaj co tydzien) tak moje uczucia sie kumuluja a ja Go tak uwielbiam i obawiam sie wyznac , roznica 10 lat nas dzieli (20-30). Nie moge sie powstrzymac zeby nie zadzwonic, ale tak nie powinno byc,ze ja przewaznie dzownie.....prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Dziekuje Hermia, chyba sobie odpuszcze dzis, no a jutro to juz chyba sam zadzwoni. Zrteszta on wie jak ja Go nazywam w zwiazku z tym,ze tak zlewa sobie i nie moze w to uwierzyc, podobno oni tak juz maja, my sie przejmujemy a oni mysla,ze wszytsko jest w porzadku. Cholera mnie bvierze(za przeproszeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Dziewczynki prosze bo ja zaraz umre tutaj....podniescie na duchu nie wiem co mam zrobic, zauroczylam sie a nie wiem jak jest z nim...tak mi ciezko wszystko tlamic w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze odp mi na pytanie: 1.Piszesz ze zauroczylas sie, tzn ze nie byliscie ze soba, a jesli tak to ile?? 2.Jaki on jest? 3.Na czym stanelo ostatnecznie -rozstanie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Spotykamy sie od miesiaca- tzn bylo kilka spotkan, widac,ze lgniemy do sibebie oboje, ale on pracuje caly czas wiem,ze to moze wydawac sie dziwne, ale non stop-nbie ma czasu na nic(marzenia kosztuja) ... to sa caly czas poczatki ps dzwonilam,ale wzielo mnie na hall-rozmawia z kims...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dzwonisz hmmm no ok...a jak prezentuja sie statystyki, ile on dzowni a ike Ty...pamietaj ze ejstes kobieta....to facet ma cIE ZDOBYWAC :/ zABAWA W KROLICZKA moze to glupie ale sprawdzone znam z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Wiec on smiejac sie powtarza,ze minely czasy kiedy facet biega za dziewczyna... chce,zebym mu zaufala,ale jakos tak dziwnie to wsyztsklo wyglada. dzwonie ale znjaac zycie i tak nie bedzie mogl rozmawiac..://wiesz co hermia to jest przypadek beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoly pierdoly...wcale czasy sie nie zmienily!!....Facect jest facetem i kropka...a jak nie jest facetem to jest F. :P sorry taka mala analogia złosliwosc do mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Ja Ciebie rozumiem, tez bylabym za tym, jednak jego sytuacje rozumie,, z drugiej strony tak bardzo chcialabym czestego kontaktu...Wiesz bylam w zwiazku prawei 4 lata i co sie stalo? bylo mi za dobrez, bo mialam wsyztsko a teraz szara rzeczywistosc.. jaka jestem glupia, po prostu potrzebuje byc zkims, nie potrafie byc sama tyle,ze znalezc teraz odpowiednia osobe to jak igle w stogu siana.. ok znalazlam takiego ktory mnie pociaga i co? i nie wiem nawet co tak naprawde jest miedzy nami. Bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac ze nikt nie chce byc sama, ale ostatnio przekonalam sie ze sa osoby ktore wola samotnosc :o...ogolnie rzecz biorac jestesmy zwierzetami stadnymi, myslisz ze ja chcialam byc sama?? ze chce...wiem jedno ze nie bede sie wiazac na sile, wiem ze mogloby sie to skonczyc zle...wizja swiat i sylwestra mnie przeraza wiem ze spedze sama😭...ale musze poprostu musze zyc dalej....a Ty musisz byc kobieta niech Ciebie zdobywa a nie ty...!Jesli nie to trudno:o...wiem wiem łatwo Mi napisac to...ale takie zycie...Zyie toczy sie dalej z Toba badz bez Ciebie...Masz ster w rekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie same
Dziekuje Ci bardzo za rade ja juz ide nie wiem, moze poloze sie spac. Moze oddzwoni dzis jak nie dzis to jutro,nie wiem. Zycze powodzenia w milosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestescie sama ja wychodze z zalozenia,ze lepiej zalowac tego co sie zrobilo niz tego czego sie nie zrobilo :) i nie zaluje ze zrobilam co zrobilam :) hermia jestem na gg mozesz pisac :) ja bym sie do miki nie odezwala :P oczywiscie ze to bylo do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki 🌼 jak sie dzisiaj macie? :-) ciągle Was śledze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wrrr nie moge sie dostac czasami na kafe :O Dzis mam dzien lenia :) nie robie nic :) U mnie ok z P, jest milutki :) Hermia jak dzis nastroj ?? Autorko mam nadzieje,ze sie dzis juz pokazesz ;) a jak nie to napisz przynajmniej na miala :) Ah a Ty jak sie masz ? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Autorko-gdzie przepadłas, az tak ostra impreza:P?? Cocinelko- nastroj na razie blizej nie okreslony bo dopiero co wstalam...leeeń:Pa jak Ty? Juni - hop hop Ag- co u |Ciebie?? mam pytanko, ile trwała twoja \"kuracja\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niedawno wstalam :P Nastroj ok :) zjadlam na sniadanie lody z bita smietana :D :D a teraz musze sie doprowadzic do jakiegos stanu ogladalnosci bo potem ide do rodzicow, choc chyba mam ochote dzis caly dzien przelezec w lozku :P wyciagnelam sobie ksiazke ktora kiedys czytalam \"jestem nudziara\" i zabralam sie za ponowne czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emy
nie da sie wiem po sobie zapom niec nie moge bo piuerwszej milosci nie da sie zapomnac zwlaszcza gdy nie ma drugiej boli mnie chcialabym cofnac czas i nie spotkac go mimo pieknych chwil na swej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wlasnie skonczylam czytac 35 str i moge sie wypowiedziec (troche czasu zajelo:P) bylam, jestem w podobnej sytuacji z tym ze teraz stawiam wsyztko na jedna karte, mowie mu co i jak czuje, zeby wiedziec na czym stoje i moc sie do tego podporzadkowac bo dosc mam juz tych domyslow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI :) 🌼 Juz sie balam, ze nigdy sie to kafe nie naprawi :O Na szczescie jak przed chwilka weszlam do domu i odpalilam, to zadzialalo :) Zaraz poczytam co tu pisalyscie i napisze wiecej. Jestem tak skacowana po imprezie, ze nie macie pojecia!! :O Przesadzilam normalnie... Ale fajnie bylo, mimo ze niewiele pamietam ;) :p Coz... jak sie chodzi na impreze raz na miesiac to trzeba porzadnie, nie :p HERMIA - SUPER ZE Z NAMI JESTES :D Bardzo sie ciesze :) :) :) Co ja bym zrobila bez Was?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej... poczytalam sobie, co pisalyscie, zjadlam w miedzy czasie obiadek. Boli mnie gardlo po tej imprezie. Nie pije juz wiecej alkoholu ;) Mam serdecznie dosc!! Tez macie po imprezie takie dziwne uczucie? Jakby wyrzuty sumienia, taki kac moralny. Jak byscie conajmniej zdradzily kogos lub cos w tym stylu. Ja mimo, ze nic nie odwalilam oprocz tego, ze sie opilam, to mam takie uczucie :( Nienawidze tego :( cocinelko - ciesze sie, ze z P. sie uklada. Mam nadzieje, ze bedzie tak dalej i ze jakos sie to wszystko ulozy. Odnosnie Twoich schizow - dokladnie, ja mam to samo :( To jest straszne. Wymagam zbyt wiele. I tu nie chodzi o to co to za facet. Wystarczy, ze z nim jestes. To jest zaborczosc, to jest nienormalne :( Na razie nie wymagam od Niebieskiego czestego odzywania sie ( sam to robi :) ), ale wiem, ze jak wroci, to bedzie gorzej. I tez bym chciala smsy co chwile :) Czesciej, niz co godzine :p Chore :( Moze ja tez powinnam isc do psychologa? Bo to jest faktycznie zameczanie siebie :( To jest najgorsze :( Meczenie siebie dziwnymi myslami, nakrecanie sie :O Masakra... hermia - chyba u Ciebie dzis ok, co? :) Bo Twoj post brzmial bardzo wesolo :) Mam nadzieje, ze jest w porzadku :) Zapominamy wspolnie. Mimo, ze boli... Musi bolec.... Widze, ze duzo ludzi do nas zaglada - fajnie :) Klade sie na kilkugodzinna drzemke, mam nadzieje ze jeszcze sie obudze :p Fajnie, ze jestescie...🌼 Piszcie cos. PISZCIE!!! Przekroczylysmy 1000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo autorka zawitala :) ja nie mam tak po imrezie bo w zyciu nie mialam kaca :P czasami sie czegos napije ale jest to w baaaardzo malych ilosciach ;) no wlasnie wszyscy mnie potepiaja,ze ja go tlumacze, ale kurde to ze ja mysle ze on mnie olewa to wcale tak nie jest :O wczoraj wieczorem hermia widziala, gadalismy na gg 3 godziny skonczylismy o 18tej i napisalam mu kolo 23 na dobranoc i nie odpisywal 10 munut to juz zaczelam szalec :( dzis napisal rano dwa smsy ;) widze po nich ze jest ok ale od 12 tej sie nie odezwal i juz zaczynam miec glupie mysli :( tzn nie ze mnie zdradza czy olewa tylko chce zeby sie odezwal a on pewnie jest zajety i nie ma czasu :O Zaczynam brac od dzis deprim, moze to cos pomoze :) ja nie chce sie tak meczyc :( Ja tez za nim tesknie strasznie :( wczoraj rano to plakalam nawet za nim :( ale potem pogadalismy to juz bylo ok ;) a jeszcze tydzien czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... bylo lepiej, dzis znow leze na glebie. Nie mam z nim kontaktu juz ponad 3 tygdnie, po tym szpitalu wiele we mnie peklo, jakos sie zmienilo.. nie mysle juz o nas, ale o nim i o mnie ewentualnie... boje sie ze kiedys sie znow odezwie, ze znow bede tak porozdzierana, i tak miotam sie miedzy sercem a rozumem... ale jest jakos inaczej jak zostawilam go w tyle, jak juz nie chce zeby sie odzywal... tesknie tak jakby mi ktos kawal serca wyrwal i cala dusze.. kochalam go cala soba.. ale normalny mezczyzna tak nie traktuje kobiety.. zadnej, a co dopiero takiej ktora podobno kochal :( zle mi i ciezko, znow mam doła, pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko- ja niestety dosc czesto mam kaca, bo mam strasznie slaba glowe, znajomi sie smieja ze jestem ekonomiczna:P..niestey problem u mnie jest taki, ze jak jestem z kims to nie łaze na imprezy tylko zamykam sie w \"twierdzy\" jakbym poszła mialabym pewnie schizy ze robie cos niedobrego :o...teraz juz nie mam tych problemow, bo jestem z przymusu sama...boli owszem boli, ale musze sie trzymac..MUSIMY Cocinelko-Biedroneczko :D - ...wogoel to chcialam Ci podziekowac za wczoraj...pomogło mi ta sesja ;)...mam nadzieje ze kiedyś zechcesz powtorzyc 🌼 jak cos daj znac...sluze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juni- jedynie czas, niestety...on nie jest tego wart....\"Nikt nie zasługuje na Twoje łzy ,a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu\"👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam spac... Znalazlam wlasnie calkiem przypadkowo moja dawna \"milosc\" :) Mialam 14 lat, jak go poznalam :) NIgdy nic wielkiego nas nie laczylo, tak nas po prostu do siebie ciagnelo. Znalazlam nawet jego zdjecie i nr gg byl podany :) Fajnie tak :) Zostawilam mu wiadomosc, moze odpisze. Przynudzam, co? ;) cocinelko - zapomnaialm wczesniej napisac - ja tez mam bzika na punkcie duzych liter przy zwrotach \"ty\", \"tobie\", \"ciebie\" itp. :) Kiedys sie z kolega o to poklocilam, bo do mnie zawsze pisal i pisze do tej pory z malych liter te wyrazy na gg czy na skype. I powiedzial mi, ze jest gdzies napisane, ze na czatach, na gg itp. nie uzywa sie duzych liter!! Bzduura !! Napisz mi, jak zaczniesz odczuwac polepszenie nastroju po Deprimie, to tez sobie kupie, bo tez o tym myslalam :) Coz... szczescia nigdy za wiele :D hermia - ja nie mam az tak slabej glowy, ale po prostu przesadzilysmy z iloscia alkoholu. Jak sobie przypomne, to mi niedobrze :O Ale i tak kiedys bylam w lepszej formie :O heh ... :) A jesli chodzi o ta \"twierdze\" to tez tak mam. Chce spedzac kazda chwile z czlowiekiem, z ktorym jestem i wszystko inne odchodzi na drugi plan.Dopiero, jak jest zle okazuje sie, ze ja nie mam znajomych, ze nie mam nawet z kim pogadac, bo calym swiatem jest on :( Smutne to... Dlatego postanowilam to zmienic. Przyjaciele zostaja, to faceci sie zmieniaja i odchodza :) A ludzie bliscy sa zawsze przy Tobbie, prawda?? I jestem pewna, ze wytrzymasz ten bol i ze bedziesz szczesliwa - bedzie dobrze :) MUSI!! juni - czas ... CZAS!! I nie zaglebiaj sie w myslach o nim. Bo to Cie zabija... zawsze to powtarzam, bo tak uwazam... Mozna sie zmusic do niemyslenia, przynajmniej ja tak potrafie :) Glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×