Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna babka z forum

6 tydzień ciązy od OM , jest pęcherzyk nie ma zarodka

Polecane posty

chyab od przesunięcia owu, bo tak naprawdę to nie masz 100% pewości ze owu miałaś 13 a nie 16 dc. Takie przesunięcia czasaowe się zdarzają , bynajmniej tyle wyczytłam na bocianie. Cholera, ale ja się denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiscie wydaje sie ze owu mialam 16 dc, bo czulam klucie jajnika - zreszta zazwyczaj mialam najpozniej 16 dc (przy 30-dniowych cyklach) wiec kilka dni (np. 3) roznicy w przesunieciu owu - chyba tak diametralnie nie zmienia faktu - chyba , ze sie myle, bo nie bardzo sie znam, tylko sobie dedukuję... czytalam, ze dziewczyna w 6 tc tez miala tylko pecherzyk ciazowy, ktory mial 6 mm a pozniej, na kolejnym usg ujrzala pieknie bijace seduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum
"pierwsze usg mialam w 7 tc i wtedy byl widoczny tylko pecherzyk ciazowy, nie bylo widac fasolki. lekarka zalecila spokojne czekanie, nie emocjonowanie sie zbyt wczesnie i kazala przyjsc za 3 tygodnie: w 10 tc BYŁ JUZ widoczny zarodek. obecnie jestem w 29 tc i mała kopie az milo. tego życze wszystkim forumowiczkom ;))))" Głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum
głowy do góry, uszy też ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda elektrodaa
witam! ja jestem w 6 tygodniu i 3 dniu :) bylam wczoraj na usg dopochowywym :) widzialam zarodek i jak pulsowalo juz serduszko :) cudowne uczucie az chce sie plakac ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien po oczekiwanej miesiaczce zrobilam test i okazalo sie, ze jestem w ciazy. Kolejnego dnia pojechalam do gina. Byl pecherzyk. Gin. kazala mi wrocic za tydzien, poniewaz stwierdzila ze macica przygotowuje sie do ciazy ale trzeba sprawdzic czy ciaza jest zywa. Po tygodniu wyszlam z usmiechem na twarzy z usg wyszlo, ze byl to 8 tydzien. Jestem juz w 23 tygodni. Zycze szczescia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie na zapas zamartwiac. Ja jestem po dwoch poronieniach i strasznie swirowalam na poczatku. Aczkolwiek sama po sobie wiem, ze nie ma co sie stresowac i przy okazji dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam za sobą poronienia, może dlatego tak świruje. Staram się nie martwić na zapas, przeczytałam juz chyba wszystko i z tego co widzę nie jest źle, duzo info znalazłam na forum starania więc jest dobrze. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zarodka
czyli nie ma dziecka tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do FAJNA BABKA!!! Jakbys chciala pogadac to jestem na topiku ciezarne krakowianki. Pozdrawiam i uciekam poleniuchowac na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie ma
nie wiedac co nie oznacza ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, pewnie nie pomogę Ci za bardzo, ale wciąż 3mam kciuki i mam OGROMNĄ nadzieję (żeby nie napisać pewność ;-) ) że wsjo będzie OK :-) jakby nie było wiele nas łączy... szkoda że nie podałaś swojego GG bądź maila pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilil
" 14:18 milka30 Jestem teraz w 8tc i w poniedzialek widzialam bijace serduszko Ale kiedy bylam dwa tyg temu(6 tc) bylo widac tylko pecherzyk.martwilam sie dlaczego nie widac zarodka,dlatego po dwoch tyg pobieglam znowu na usg.Teraz ,widzac bijace serduszko,jestem spokojna,ze wszystko jest ok izaiza tak wiec mysle ze nie masz sie co denerwowac,ze nie widzisz zarodka bo 6 tydz to jeszcze wczesnie by cos zobaczyc.Idz za dwa tyg na usg i napewno wtedy zobaczysz swoja fasolke "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistycznieeeee
nie martwcie się bo to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytywaczka anonimowa
Fajna babka --> i jak tam u Ciebie ?? kiedy idziesz na USG ? trzymam kciuki w każdym razie żeby było serduszko 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki!!! Odezwij sie i daj znac jak potoczyla sie wizyta. Jestem na topiku ciezarne krakowianki. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytywaczka anonimowa
aha czyli w poniedziałek czekamy na wieści , oby były te najlepsze !! ;) 🌻 daj koniecznie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytywaczka anonimowa
nieważne kim jestem, to nie ma znaczenia ;) ;) ;) po prostu zaintrygował mnie Twój topik a jako, że chyba jestem dobrym człowiekiem, martwię sie i życzę wszystkiego co najlepsze 🌻 no i czekam dzisiaj na wieści ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×