Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

jasiunia ja tez do pracy chodze i na uczelnie wiec czasami nie ma mnie w domu caly dzien. zawsze rano w plastikowy pojemnik-taki do przechowywanie zywnosci wkrajam sobie pomidorki,ogorek,cebule,salate,rzodkiewke i robie z tego salatke.ale bez smietany.troche pieprzu i soli. albo raz piersi z kurczaka pokroilam i zrobilam salatke z pomidorow i ogorka. mam w pracy lodowke, zeby to wlozyc wiec jest ok ;) do picia butelka wody no i kawe pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zabieram do szkoły ? dzisiaj głupio się przyznać ale nic. poszłam kupiłam sobie tylko wodę niegazowaną, ale tak myśle, że jabłka, mandarynki będe brać. Czasem bułkę grahamkę, lub jakąś kanapkę z ciemnego chleba i np. pomidora(bez masła, bo masła to od dawna nie jem, nie lubie go) Nie chcę żeby osoby z mojego otoczenia wiedziały że się odchudzam. Z chęcią zabierałabym jogurty ale to nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...owoce :) ja przez 2 tyg na SB nie moge jesc ale wiem, ze potem bede zabierala tylko owoce. jablka,pomarancze,mandarynki,winogrona...mnostwo tego jest :) ale narazie bawie sie w salatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to masz problem. ale wiesz w sumie z przygotowaniem ani z przechowywaniem nie masz raczej problemu, a jedzenie to już tylko przyjemność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, a jak ty tak nic nie jesz w szkole to nie burczy ci w brzuchu? bo ja na uczelni nawet nie mam ochoty na jedzenie ale to okropne burczenie zmusza mnie do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wzielam sie za siebie - spalilam 300 kcal na rowerku :) jesli starczy mi silnej woli, to bede pedalowac na rowerku regularnie. a na kolacyjke zjadlam 2 marchewy i jablko, takze poprawa :) co do jedzenia do szkoly, to ja tez nic nie biore. kupuje sobie kawe/herbate/cole light zeby troche oszukac glod :P ale ja jestem w szkole przewaznie 6 lekcji, takze da sie wytrzymac. a jak idziecie na caly dzien to proponuje owoce, kanapki z ciemnego pieczywa z plastrem gotowanej piersi z kurczaka (bardzo pozywne), salatki (tak jak pisaly dziewczyny) :) Martusia - ja tez sie odchudzam \'w tajemnicy\' przed rowiesnikami :P wstyd mi, ze po schudnieciu tylu kilogramow, wszystko wrocilo... :-O no ale bede miala wielka satysfakcje, jak znowu zeszczupleje :D kurde zazylam no-spe juz ponad pol godziny temu, a brzuch mnie dalej boli :( ide sie kapac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌻 Ja juz po spacerze troszku przemarzlam i fajno bylo. Dziewczyny jak sobie pofolgujecie to zrezygnujcie z innych posilkow , i wtedy tylko woda i herbatki ziolowe!!! Droga annah ja dziewczyn nie rozgrzeszam , strasznie nie lubie mrudzenia , wice zachecam do dalszej walki nie zniechecajac nikogo. Wiec laski nie obrzerac sie tylko trzymac diete! wielkie pozdro! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina. mi ogólnie chodzi o to żeby mi nie gadały cały czas o odchudzaniu bo to denerwujące, lub wmawiały że nie musze się odchudzać lub żeby się masowo do mnie dolączały (kiedyś tak było że jedna powiedziała że się odchudza to połowa klasy się odchudzała z nią). aa i jak się zacznę tym chwalić to wszystko się posypie i nici z dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta🌻 ja tez nikomu nie mowie bo jakos chce sobie samoa udowodnic ze potrafie a pozatym , sama wiesz te komentarze \" a po co \" ble ble -- nie chce wiele , chce wejsc do ubran ktore nosilam przed rzuceniem fajek , nie oczekuje cudow bo wiem jak jest ciezko i jak latwo jest upasc i sie zalamac.Najwazniejsze zeby wytrzymac i nie glodzic sie bo to i tak nic nie da wiem z autopsji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem znowu przed komputerem :P czytam te rozne topiki o dietach, widze, ze duzo dziewczyn chce schudnac do sylwestra :) nie ma to jak jakies wydarzenie, ktore dodatkowo motywuje ;) tyle na dzisiaj z mojej strony, poogladam cos jeszcze w tv i do lozka. a jutro znowu budzik zadzwoni o 5.30 :-o spijcie dobrze odchudzaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby juz wszystkie spaly????🌻 kurcze ja mam kryzys bo mnie saczy ..to ta wieczorna woda..ale nie dam sie masle o czyms innym Jak wam leci ??? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa poczytałam sobie trochę, mam dość. głodna nie jestem a psychika mówi mi że by coś zjadła, ale się nie poddam. najlepiej nie myśleć o jedzeniu :) raczej dziewczyny nie śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah ja też chce mieć kogoś takiego. ten kwiatek jest przecudny. oo mam pomysł hehe kupie sobie w sobotę jakiegoś ładnego kwiatka :) poprawi mi się humor, no chyba że ktoś mądry mi go kupi hehe. Twój mąż jest cudowny :) chociaż jakoś nie jestem zwolenniczką instytucji małżeństwa ;P marcelinka ja bym chciała żeby coś takiego istniało, a my co najwyżej możemy sobie wyobrazić że woda jest pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio mialam fajne sny z super facetami niewiem chyba jakies ukryte potrzeby hahahaha ale od dzis to napewno bede tylko o czekoladkach i batonikach hahahahaha :P no i o sapiekanym makaronie z serem i tunczykiem ........dobrze ze to beda tylko sny :p :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta reklama mnie dołuje, nie wiem jak Wy ale ja mam z boku taką reklamę h&m i reklamują tam taką sukienkę. A oiczywiście modelka waży gdzieś z 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Strasznie to miłe dostać tak kwiaty bez okazji :).Martusia super pomysł z tym kupnem sobie kwiatka :).Poczekaj,aż się zakochasz,ale tak na serio,serio ;) zmienisz zdanie ;) A jeśli jesteś strasznie głodna zjedz jabłko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zalaczylam sobie opcje \"ulubione\" Faworyty (bo mam program po niemiceku)nie wiem jak sie to w Polskim Windowsie wyglada i nie widze tej reklami wtedy jest zasloniona sprubuj moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka-Twój mąż wie co Ci się śni..;)???!!! I nie gadajcie o jedzeniu 😠,bo ja mam ochotę na wielką białą bułkę z żółtym serem :D Martusia--i co z tego,że ona waży 40 kg???my jesteśmy za to fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za każdym razem gdy spotkam kogoś to na początku jest tak cudownie i w ogóle, może to głupie, ale zawsze trafiam albo na chamów ktorzy myślą, że będe ich kolejną zdobyczą albo trafiam na miłych przesłodzonych za grzecznych itp. nudziarzy. a każdy chce mnie w jakiś sposób ograniczyć, stwierdziłam że najlepiej być samej. wiem może jeszcze nie jestem dojrzała w tych sprawach. w sumie od zawsze zadaje się z osobami starszymi, a zwykle moi znajomi mają przeciętnie ok. 4-5 lat więcej ode mnie, z rówieśnikami dogadać się nie mogę. ale się rozpisałam. a wiecie co ja wymyśliłam. mam chyba jakiś fetysz. ale chciałabym być z chłopakiem który jest murzynem (wszystcy uważają że mi odbiło), ostatnio widziałam takiego naprawde przystojnego.. marzenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ta modelka nie ma takich ładnych piersi jak my ;D ejjj... ona jest jakaś taka ... hmm... wklęsła ? normalnie pocieszam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×