Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

mam 20 lat i 165 cm wzrostu, waze 69 kg. poddac sie nie mozna. ........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat polishgirl.............168 cm..........65 kg..........56 kg......21 lat Cavalii...............165 cm..........69 kg...........????.........20 lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......52,9.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.... Cavalii.............165/69kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm...........63 kg..........54 kg.....24 lata Marta-wisienka .....165 cm...........56 kg...........50 kg.....17 lat Annah..................173 cm...........68 kg.........60 kg.....32 lata jasiunia...............168cm...........62 kg...........55 kg.....20 lat menina................172cm...........72 kg...........62 kg.....18lat Julia.................177cm...........80 kg ..........67 kg.....24lata ona*** ...............164cm...........56 kg .........49 kg.....19lat polishgirl............168 cm...........65 kg............56 kg......21 lat Cavalii...............165 cm...........69 kg............????.........20 lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......53.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----.....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.......----.....____.....____.....____..... Cavalii.............165/69kg.......----.....____.....____.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje osiagnieci to co? hahahaha :classic_cool: ........WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat polishgirl.............168 cm..........65 kg..........56 kg......21 lat Cavalii...............165 cm..........69 kg...........????.........20 lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......71,5....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......52,9.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.... Cavalii.............165/69kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dietka dalej:) ale zoladek mam przez to malutki.. jak dzis zjadlam goracy kubek i troche kalafiora to myslalam ze pekne. i spodnie mi jakos dziwnie leza. tak jakby spadaly;) chyba pora na nowe;) marta - nie jestes sama, tez musze sie brac za nauke. ale leniuszek jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz uzupelnilam tabelke, ktos mnie w poprzednich pominął:) az sie boje cokolwiek pisac, bo ten post, ktory jest na poprzedniej stronie wysylalam tylko raz, a nie pięc:) ide jesc twarozek z ogorkiem i papryka, zeby sie wyrobic z ostatnim posilkiem do 18! ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......71,5....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg......62......____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.....52,9...____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.... Cavalii.............165/69kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już wszystko jest pod kontrolą z tabelką. piszcie piszcie, możecie się tu nawet wyżywać, forum wsiąknie wszystko. ojej mam wrażenie, albo się zaraz na coś rzuce. a zjadłam przed chwilą kanapkę (pierwszą od tygodnia !! ) i 2 paluszki(nie wiem po co te paluszki) i wcisnęłam dla brata takiego batonika, którego tata mi kupił (jak widzicie dalej nie daje za wygraną), ale ten batonik taki fajny i widać było że naprawde pyszny... mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha jeszcze chcialam Wam powiedziec ze odkad nie jem slodyczyi ogolnie sie ograniczam ...czyli nie wrzucam w siebie ton jedzenia nie jestem juz taka senna i humor sie poprawil , mimo niskiego spadku wagi ...ale jeszcze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enolka 🌻 ale masz gest :D kochana Widzę,że się mocno trzymacie,super!!! Marta-nie daj się,bądz silna!!!po co Ci batonik???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ze mnie kusilo to kupilam mieszanke orzechow sa tam tez plastry suszonych owocoe ,kokos, pare rodzynek - zdrowe i dobra alternatywa do cukrowej zarazyyyyy i suszone owoce , wtedy nie ma takich napadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny 🌻 dzis nie skusilam sie na batonika, malo jadlam a jestem najedzona :D poza tym nie mam duzo czasu, musze sie uczyc, maturka w tym roku pozdrowki ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 🌻 ja kupuje taka paczke gdzie sa jablka , sliwki ,morele dzis kupilam sliwki extra zeby na WC isc Jestem bardzo glodna tylko wodaaaaaaaaaaa Piszcie jak wam idzie 🌻 ona te batoniki tylko ci wszystko popsuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak zabojcza moc maja batoniki, wiec dzis sie powstrzymalam i nie kupilam, i teraz tak bede robic codziennie, az w koncu przejdzie mi uzaleznienie... Ja dzis zjadłam na śniadanie kanapeczkę z pasztecikiem i papryczka, to samo w szkole, na obiadek ziemniaki, ogórek i zraz :D:D wypilam duzo herbatki i to wszystko dzisiaj :) ehh.. ale homorek mi dzis nie dopisuje :/ miłych snow dziewczynki, życze owocnego dietowania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje was kurcze naprawde sie staram jem zdrowo ...0 slodkiego , produkty pelnoziarniste ,dzis nawet od 16 nic nie jadlam a brzuch mam jak w 6 m-cu ciazy prosze co mam robic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 🌻 dziwi mnie fakt ze po 2 dniach ograniczania sie, brzuch spadl ,dzis znow urusl. Ja nie cierpie cwiczen na brzuch mam chyba jakas fobie wole spacer lub jogging .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka 🌻a czemu Ty nic nie zjadłaś od 16???przecież tak nie można!!mi wieczorem tak chlupało w brzuchu po tej wodzie i zjadłam banana :) A może te owoce suszone tak na Ciebie działają?albo kapusta kiszona?odstaw i zamień na coś innego,może będzie poprawa :)👄 Ja się jakoś trzymam,chociaż lekko nie jest...mąż chciał rano jajecznicę na kiełbasce...mmmm...jak pachniało :) myślała,że patelnię wyliżę :P ale trza być twardym :D Idę dziś kupić bluzkę na piątkową imprezę :). Buziaki dla was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej annah🌻 nie jadlam po 16 bo chcialam sie troczu poglodzic bo zadnej roznicy nie widac ciagle glodna a efektow zadnych to poprostu wkurza! Dzis tez zjadlam odiad o16 i nic bo nie czuje narazie glodu a jak go poczuje to juz za pozno. To straszne jak czlowiek naprawde sie wyrzeka a efekty zero. Bylam dzis w pracy i na zakupach teraz wrocilam ale brzuszysko dalej sterczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu tak mam jak glodu nie czuje czyli sie nie gluduje to nir chudne , ale nie zaczne jesc z rozpaczy .....moze kiedys mnie ruszy ,najgorzej bo to nieraguralne wyproznianie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka nie rob tego... ja tez tak robilam, a pozniej zalowalam... Moze po prostu za malo pijesz i sie nie wyproznasz?? sorrki za slownictwo :D bo to tez moze byc przyczyna duzego brzucha... Laska nie trać wiary i zapalu.. do efektow potrzeba czasu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas ze chyba zaczniesz jesc z rozpaczy... o to mi chodzilo, zebys tego nie robiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×