Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

i dlatego cieszę się że nie jestem jeszcze pełnoletnia, bo pewnie to byłby mój kolejny problem w diecie z alkoholem.. a tak to problem z głowy., bo nieby nie sprzedają go niepełnoletnim(chociaż wiadomo jak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama widzisz ile jest pokus na tym swiecie hihihihihihihi laska jestes mloda i ladna nie ma sie co tak negatywnie wkrecac , w przyszlym tygodniu bez obrzarstwaaaaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane przylaczam sie do was :) 5 miesiecy temy urodzilam synka, niestety w czasie ciazy przytylam 23 kg1!!! pierwsze 10 zlecialo mi bardzo szybko, zostalo 13 no ale od 1 listopada codzennie cwicze 30 min i nie uwierzycie schudlam 4 kilo, nie jem w ogole bialego pieczywa, tylko vasa albo takie krazki z ryzu no i pije duzo wody, nie jem po 20, no a jak mi sie cos chce przegryzc to biore jablko albo banana, sniadanie zaczynam od platkow owsianych z cieplym mlekiem i miodem. cala reszte jem tak samo polecam dvd jak bedziecie mialy okazje kupic nicki waterman, wlasnie z nia cwicze, niestety na jej stronie nie da sie cwiczen zdobyc, trzeba zaplacic :( moja sasiadka pozyczyla mi plyte. sa 3 poziomy, nie mam zakwasow po nich a na prawde po tych 2 tyg widac roznice. zostalo mi tylko 9 do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane przylaczam sie do was :) 5 miesiecy temy urodzilam synka, niestety w czasie ciazy przytylam 23 kg1!!! pierwsze 10 zlecialo mi bardzo szybko, zostalo 13 no ale od 1 listopada codzennie cwicze 30 min i nie uwierzycie schudlam 4 kilo, nie jem w ogole bialego pieczywa, tylko vasa albo takie krazki z ryzu no i pije duzo wody, nie jem po 20, no a jak mi sie cos chce przegryzc to biore jablko albo banana, sniadanie zaczynam od platkow owsianych z cieplym mlekiem i miodem. cala reszte jem tak samo polecam dvd jak bedziecie mialy okazje kupic nicki waterman, wlasnie z nia cwicze, niestety na jej stronie nie da sie cwiczen zdobyc, trzeba zaplacic :( moja sasiadka pozyczyla mi plyte. sa 3 poziomy, nie mam zakwasow po nich a na prawde po tych 2 tyg widac roznice. zostalo mi tylko 9 do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj🌻 gosia Jak widzisz nam roznie idzie raz lepiej raz gozej hahaha ale pocieszamy sie i ciagniemy dalej jakos sie wspieramy, fajnie ze juz tyle schudlas.Fajny synus gratuluje!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;) no u mnie tez to roznie bywa, ale teraz sie wzielam no i widze efekty wiec to mi pomaga ;) w ciazy to juz chyba geny ze tyle przytylam, bo jadlam normalnie, ale zero papierosow zero pigulek no i filipek wazyl 3740 :P dlugasek nasz ;) potem po porodzie dosyc ciezkim nie mialam sily, potem sie za siebie wzielam no i dobil mnie wyjazd do polski po roku!!! bartka mama nic tylko ciasta z kremem, ciasteczka, pierdoly, owoce, piwko, mieso non stop no i znow zaczelam tyc :( no ale teraz mam ta kasete, sprobuje cos znalezc na internecie z ta kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok gosia dzieki za sekret hahahahah ;) jutro wyprubuje i w miare regularnie , czy tobie pomoglo , bo najlepiej stosowac sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka75 na boczki najlepsze jest lezenie na plecach i podnoszenie sie tak jakby na ukos prawym lokciem do lewego kolana i na odwrot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchaj tych cwiczen jest dosyc sporo, na pol godziny to jest caly program opracowany :( i cwiczysz doslownie kazde miesnie, ale nie masz zakwasow, na youtube niestety nic nie ma, popatrz w sklepach czy maja plyte z nicki waterman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe wiesz narazie nie bede nic kupowac poprosut wezme sie za sie bie tak zwyczajnie poprostu bede cwiczyc ...chociaz jestem straszny len :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową :) marcelinka widze że masz już chęć na ćwiczenia, a ja tylko 2 dni jeździłam rowerkiem, potem miałam napad i czułam się tak strasznie że nie miałam na nic ochoty, jutro znowu zacznę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurcze jutro mam okropny dzień w szkole a nawet się nie uczyłam, ja to jestem jednak głupia... teraz mnie tak naszło, moze jutro dam rade nadrobić coś na przerwach... ja to bym zjadła coś dobrego, jutro na śniadanie to chyba zjem kurczaka wędzonego bo tak go lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie mysl ciagle o jedzeniu bo to bledne kolo pomysl o czyms co lubisz robic, posluchaj muzyki, odprez sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz wlasnie po sniadanku, dzis cornflakes z mlekiem ;) jem je na zmiane z owsianymi, szczerze mowiac to mi juz owsiane bardziej smakuja, bo dodaje troszke miodu hihi ;) zbieram sie walczyc o swoje pieniadze do hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babki :) witam nową odchudzaczkę 🌻,ślicznego masz synka :) Martusia-Ty nie możesz się drastycznie odchudzasz,zwiększ liczbę kalorii do tysiąca i podziel je na 4-5 małych posiłków.Musisz jeść,bo potrzebujesz energii i sły chociażby do nauki.I nie myśl ciągle o jedzeniu,śniadanie zjedz solidne ,czyli owsianka na przykład,kubek kakao do tego,do szkoły wez owoc i kanapkę,w domu zjedz obiad,ale połowę porcji,wieczorem jogurt lub jabłko.Pamiętaj,żeby pić wodę i herbatki.I zobaczysz,że będziesz chudła :).Nie będziesz chodziła głodna i tym samym nie rzucisz się potem na jedzenie.I nie jesteś głupia!!!Jesteś bardzo mądrą i rozsądną dziewczynką,dlatego będziesz nas słuchać :) Dla Ciebie kochana 🌻 👄 🌻 wszystko będzie dobrze,zobaczysz :) Buziaki dla pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym tygodniu ;) wszamalam dzis twarozek, w szkole obwarzanka :-o i na obiad omleta z surowka z pekinskiej, teraz pije herbatke :) 🖐️ Gosia witamy u nas, sliczny bobasek :D Marcelinka - mi to sie w ogole nie chce tylka ruszyc, jedyny sport to wracanie do domu pieszo zamiast autobusem i to dosc rzadko, bo coraz zimniej sie robi :P Martusia - Annah dobrze mowi, ja juz zaczelam sie sluchac :) Annah - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet jak mówie że będe się głodzić to nie bede, bo nie umiem tak na dłuższą metę.. dzisiaj zjadłam tak gdzieś 200g kurczaka wędzonego i dwa naleśniki bez niczego. może to się wydawać mało ale naprawde jestem pełna, jeszcze sobie trochę poczekam i zjem galaretkę mam na nią wieeelką ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam wam idzie odchudzanie?? ;) ja dzis jestem po cornflakes na sniadanie, potem 2 kielbaskami no i za godzine robie kolacje, a potem cwiczenia, ale sie zawzielam ;) mam nadzieje ze mi tak zostanie jak wroce do pracy a to juz za 2 tyg, musze uwazac co jesc w hotelu bo niestety wszystko jest syte a ich sniadania zabojcze :( wszystko tluste i smazone, wiec chyba jak w ciazy bede podkradac jogurty hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gosie 🌻 widze, ze masz duzy zapał, oby tak dalej :D hmm... wiecie co chyba skurczył mi sie żołądek, nie moge duzo jesc, choćbym chciała.. ale to chyba dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień udany :).Na śniadanie kromka razowca z fetą,obiad-2 ziemniaki+3 małe klopsiki+buraczki,kolacja-kromka razowca z fetą,jogurt naturalny.I wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×