Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

rano jogurt aktivia, woda , kawa, potem bulka z serem i pomidoerm , w pracy woda jablko garsc czipsow , woda, pol bulki z serem czuje sie pelna ....czesto tak mialam ze jak nie glodowalam to chudlam , nie chce tego i juz chyba nie potrafie mysle ze jak cwiczenia dodam to sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę,że bez ćwiczeń to się u Ciebie nie obędzie..Organizm juz cię wyczuł,dlatego chomikuje te małe ilości pożywienia,bo wie,że więcej nie dostanie.Ćwicz,będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę :) będziemy boskie na święta :) Dobrej Nocy Marcelinka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 ja dziś zjadłam banana i pomarańczę,jogurt naturalny bez cukru :).Nie mam pomysłu na obiad :(.Co Wy macie dziś kobitki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) haha ogladam tego Jasia Fasole jako Mr Boombastic :D Annah - ja na obiadek mam gotowana piers z kurczaka z buraczkami i pozostalosciami z salatki pekinskiej z wczoraj: P 😘 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i kupilam sobie xenne extra, bo jak przestalam jesc te same warzywa z owocami, to mam problem z wyproznieniem.. :-/ za 6-12 godzin ma zadzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nieciekawie z tym wyproznianiem, ja po porodzie jadlam platki owsiane no i jem je do teraz, uwierz mi ze lecialam do ubikacji az sie za mna kurzylo, teraz to troche sie smieje teraz, ale wtedy to myslalam ze nie dolece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) jestem pełna, a wieczorem pewnie znów powtórzy się historia z wczoraj, ale dzisiaj zjadłam serek wiejski i 3 bułeczki te o których wam pisałam, jedna ma jakieś 40 kcal więc to raczej nie dużo, gorzej z węglowodanami w nich, ale to przemilcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny 🌻 jak tam mija dzien?? ja dzis zjadlam kanapke z wedlinka na sniadanie, do szkoly kanapka, odiadek tj. troche ziemniaczkow, kotlet i ogorek.. i teraz 5 paluszkow i dwa ciastka :) ( skusiłam się ) i do końca dnia mam zamiar tylko pic herbatke :D co myslicie?? gosia 🌻 - chyba tez zaczne jesc płatki owsiane menina - ja tez wzielam kiedys xenne ale chyba z 8 tabletek, a pisze ze mozna 4 na dobe, zaczela dzialac dopiero na drugi dzien, i nie bylo zadnych skutkow ubocznych :D 🌻 :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski🌻 ja dzis na sniadanie bulka razowa z bialym serem i miodem, herbata , kawa, woda w pracy 6 gwiazdek orzechowych....marzenie obiad 2 parowki + kapusta kiszona teraz jablko,[ kupilam dzis calego ananasa]pare plastrow ananasa i jogurt aktivia z sucszonych moreli + 3 lyzki lnu aha 2 mini salami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja na sniadanko platki owsiane i kakao, na obiad pol schaba, troche ziemniakow i surowka, a teraz musze jakas kolacyjke skombinowac ;) pewnie 2 kromki vasa z serkiem, dzis duzo wody nie pilam, tylko herbate :( no i za cwiczenia biore sie za godzinke wiec chyba nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przyznam sie, że nie tylko Ty :D jakoś mi sie nie chce... to chyba przez pogodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak pojeździłam rowerkiem przez 50 minutek :) czuję się lepiej, o wiele lepiej. zaraz sokocze sobie pod prysznic a potem smarowanie kremami, to taki codzienny rytuał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×