Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej musialam zjesc kolacje ..taka glodna bylam , ciemna bulka z serem a druga polowka ze salami ,teraz pije wode ,zazdroszcze mojemu mezowi ..ma ciasna skore jej i je i nic a jak przybierze to za 2 dni zrzuci, licze na to ze ja jakos znajde swoja metoge , bo narazie tak sie blakam nie potrafie znalesc swojego sposobu dietowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka każdemu się zdażają takie chwile, dlatego ja zawsze przed czymś takiem staje na wadze i przechodzi mi bo widze że np. straciłam 0,1 kg .. dla mnie to się zrobiło naprawde bardzo dużo... wtedy chęć na cokolwiek odchodzi jak na razie :) musisz się trzymać może poporstu jesz za mało jak na swój organizm ? patrzylaś ile dzisiaj kcal zjadłas ? bo moze za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzis cwiczylam troche moze dzieki temu wyrobie sobie miesnie a to wole niz tluszcze obwisle, mam nadzieje ze jak juz tak tu zarcie kocham to moze zaczne dla rownowagi cwiczyc , tak postanowilam kilo miesni wyglada lepiej niz kilo tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt lepiej wygląda :) chciałabym mieć takie jędrne ciałko bez żadnych defektów przez całe życie, ale niesttey to nie jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly powod do dumy ...zawsze po jedzonku byl batonik albo czekoladka .....teraz wytrzymuje i woda sie dopycham ....moze kiedys zrobi mi sie ten slawny klik w lepetynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ale mam nadzieję,że złośliwie tego nie napisałaś ;) Owszem wyżyję się :P,bo salami na noc jest be,tak samo jak bułka.Lepiej trzeba było zjeśc kilka jabłek :)Dobrze chociaż,że nie jesz słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czemu my tak wisimy na tym jedzeniu co z nami nietak??? Kurcze zeby dorosle kobiety takie glupie bylyyyyyy , przynajmniej ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ale mam nadzieję,że złośliwie tego nie napisałaś ;) Owszem wyżyję się :P,bo salami na noc jest be,tak samo jak bułka.Lepiej trzeba było zjeśc kilka jabłek :)Dobrze chociaż,że nie jesz słodyczy :D i 👄 za ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czemu my tak wisimy na tym jedzeniu co z nami nietak??? Kurcze zeby dorosle kobiety takie glupie bylyyyyyy , przynajmniej ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czemu my tak wisimy na tym jedzeniu co z nami nietak??? Kurcze zeby dorosle kobiety takie glupie bylyyyyyy , przynajmniej ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dostałam dzisiaj okresu, wszystko mnie boli, dalej jem tak jak wcześniej, nie będzie żadnych ustępstw... tzn. w sumie jem to co chcę, dzisiaj jeszcze nie wiem co ale chyba na śniadanko zaraz zjem sobie 3 bułeczki śniadaniowe... a potem to jeszcze zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na sniadanko muesli, potem pare czarnych oliwek (w ciazy nie mialam smaka a teraz mnie nachodzi) a teraz robie fasolke po bretonsku :) wczoraj nie cwiczylam, nie mialam sily wieczorem, za pozno ostatnio chodze spac, a tu za 1.5 tygodnia powrot do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos od paru dni mam kryzys;/ Ale nie poddaje sie ! włąsnie zjadła pare kromek ciemnego chcleba na kolacje i zaraz ide skakac na skakance :D Juz mnie troche znudziła znacie jakis lepszy sposob na cwiczenie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski🌻 u mnie ok, annah pewno ze nie zlosliwie:) a ja jem duzo kapusty kiszonej do obiadu zastepuje nia ziemniaki i jepiej umie isc na klopek. dzis zjadlam ciemne pieczywo ze bialym serem i miodem, woda kawa, plaster Leberkäs to takie mieso bawarskie, do tego kapusta 2 sliwki suszone , bulka z serem , a teraz jem ananasa wieczorkiem cwiczenia jak wam leci!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam skakać na skakance ale chyba od tego że mam miesiączke złapał mnie leniuch ogromny... ide sobie zaprzyć czerwoną herbatkę żeby się czymś zapchać... mało dzisiaj zjadłam ... na śniadanie te 3 bułeczki a potem na obiad kawałek wędzonego kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski :) u mnie też elegancko,zjadłam niewiele,teraz wcinam jabłko,bo burczy mi w brzuchu i chyba skuszę się jeszcze na pomarańczę.Oczywiście nie ćwiczę,bo mi się nie chce :P,a podejrzewam,że chudłabym lepiej i szybciej,ale kilogram na tydzień jest jak najbardziej ok :) całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski :) u mnie też elegancko,zjadłam niewiele,teraz wcinam jabłko,bo burczy mi w brzuchu i chyba skuszę się jeszcze na pomarańczę.Oczywiście nie ćwiczę,bo mi się nie chce :P,a podejrzewam,że chudłabym lepiej i szybciej,ale kilogram na tydzień jest jak najbardziej ok :) całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wiecej zjadlam ale widze ze aktivia z lenem mi pomaga , lepsze trawienie ... troche pocwiczylam ale musze wiecej jak wam leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje do w drogerii dm ,albo rossman kosztuje u mnie 0,50 centow , wiec w polsce moze 2 zlote , dodajesz do jogurtu na 2, 3 godziny zeby napecznialo, 3 lyzki powoduje lepsze trawienie bo zmusze jelita do ruchu wieec metoda zdrowa , dzis bylam 2 razy jupppppppiiiiiiiiii...........musze tylko regularnie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze poszukać tego lnu bo wydaje się być dobry, tylko ciekawe czy na mnie podziała. musze spróbować żeby się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×