Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej kobitki ja niedawno wrocilam z prycy, rano troche cwiczylam , potem prace domowe i do roboty. Zjadlam malo ale w pracy troche czipsow mi sie zachcialo i zjadlam grasc mniammmmm Marta mi tez ciezko idzie jakos ciezko sie pozbierac ale moze sportem przelamie ta chandre, teraz pije herbatke , czuje sie bardzo pelna hmmmm, musze cos wymysles wola coraz slabsza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko nie poddawaj się... Silna wola to podstwa.. Ja na chipsy tez mialam taka ochote dzis, ale sie powstrzymałam... mmmm uwielbiam je :D ćwiczonka z rana dobrze robia.. znowu nie jadlam kolacji.. nie jem nic po obiedzie od godziny 15, tylkp pije herbatke... nie wiem czy to dobrze.. Buziaki girls 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem GŁODNA !!!!!!!!!!!!!!!!!! i to tak psychicznie bo brzuch mam pełny !! mam ochotę na takie bułeczki śniadaniowe maślane, wiecie one są takie pyszne, chyba będe sobie musiała je jutro kupić ... umre zaraz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja bym chciala poczuc glod , naprawde cokolwiek zjem czuje sie pelna i tez tak jest bo czuje po ubraniach ze dalej obcisle . Kiedys umialam sie odchudzac teraz jakos nie .......musze cos zmienic ale nie wiem jak ....laski podziwiam wasza woleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta -ty nam tu nie umieraj,tylko napij się wody,umyj zęby i do łóżka!!! I koniecznie się zakochaj,to będziesz miała inne myśli :D :D :D Marcelinka-ćwicz dziewczyno,ćwicz :) ty wiesz,że ja mam lenia okropnego,ale jak Ty ćwiczysz to może i ja zacznę :) ona-mogłabyś coś przekąsić jeszcze wieczorkiem,jakieś jabłko chociaż :),bo faktycznie malutko jesz. Ja już widzę po ciuchach,że schudłam :) no i mąż mi zakazał nie chudnąć więcej,bo nie będzie mi kupował nowych ciuchów :P Pewnie,że nie...sama sobie kupię :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah Twoja postawa jest super :) a ja się pod żadnym pozorem nie mogę zakochać hehe, tak postanowiłam to mój plan :) zero miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-głupolku jeden ;) pożyjemy ,zobaczymy... Co do diety-Ty też dasz radę :).Ja zaparłam się,że tym razem mi się uda i idę jak burza :D.Odchudzam się odkąd pamiętam,ale nigdy nie wytrzymałam tak długo.Zawsze rzucałam się na jedzenie,a potem byłam na siebie wściekła :P.I teraz postanowiłam inaczej:ograniczam jedzenie,zero białego chleba i słodyczy i efekt jest-1 kg na tydzień mniej :).Mi to absolutnie wystarcza :) Marcelinka-ja właśnie zjechałam z boczków i z pupy,choć pupa mogła zostać taka jak była.Teraz jest,jak to mówi mój mąż,taka chłopięca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,samą dietą,nie robiłam jakiś specjalnych ćwiczeń,ale byłam ciągle w jednym ruchu :) Coś mi kafeteria szwankuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,samą dietą,nie robiłam jakiś specjalnych ćwiczeń,ale byłam ciągle w jednym ruchu :) Coś mi kafeteria szwankuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie mozesz sie glodzic 🌼 po 15 to niezdrowo, jedz kolacyjke o 18 i bedzie dobrze, gorzej jak po tygodniu organizm nie wytrzyma tego nie jedzienia po 15 i rzucisz sie na jedzenie. tak wiec mala kolacyjka, ja jem 2 kromki vasy z jakim serkiem albo twarozkiem i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka-tak,samą dietą :).Nie stosowałam jakiś tam specjalnych ćwiczeń,ale byłam ciągle w jednym ruchu :).No i dwa razy dziennie smaruję się serum i kremem wyszczuplająco-odchudzającym z Eveline 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka-a smarujesz się czymś?i jak twoje problemy z wypróżnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam krem na celulitt i owijam sie folia , wyproznienie znow ciezko musze czekac jak bede miec wolne to jakies srodki wezme i znow lewatywe zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i schodzi Ci celulit?mi ładnie wygładza skórę ten krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja stosuje go zapobiegawczo skora jedrniejsza ale trzeba czesto stosowac to krem z Rossmana taki turkusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×