Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auburn hair

Zmieniam wszystko, nie tylko wage. 1.11.2007

Polecane posty

tez nie wiem co sie dzieje. Malo osob wpada. A byl taki zapal. ja troche zabalowalam w weekend. Alkohol i ciasta. Ale na szczescie na wadze nie widac bo nie jadalam kolacji :) Teraz musze sie troche zatroszczyc o siebie i wrocic do cwiczen bo w weekend nawet nie mialam czasu na brzuszki. Pozdrawiam i odzywajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Auburn hair, chyba zostałyśmy tu same:( zaczęłam wczoraj prowadzić dzienniczek odchudzania, gdzie zapisuję każde jedzenie, łatwiej w ten sposób się kontrolować. Dziś waga wskazała 67,2, czyli tak jak było przed tygodniem, za to mam wrażenie że mój brzuch jest bardziej płaski. Zapisałam sobie wczoraj moje wymiary, zmierzę je za tydzień i wtedy zobaczymy czy jest jakaś poprawa. Jak ci idą pozostałe zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety teraz nie mam na nic czasu. wracam do domu to musze przygotowac rzeczy na nastepny dzien i tak mija caly tydzien, a weekendy rowniez zawalone bo wiecznie goscie albo my musimy gdzies isc. A chcialabym polezec z maseczka na twarzy, poobijac sie caly dzien. A tu nie ma jak. Nawet nie mam kiedy zafarbowac tych cholernych wlosow. Ale jedno sie zmienilo. zaczelam sie ladniej ubierac a na tym mi zalezalo. no i zapuscilam paznokcie i zawsze mam pomalowane odzywka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×