Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auburn hair

Zmieniam wszystko, nie tylko wage. 1.11.2007

Polecane posty

nie :) Diete trzymam od dzis rana ,ale nienawidze tego widoku 50 , lub 49,8 na wadze , mam ochote poderznac sobie gardlo ,jak ja moglam do tego dopuscic :( ?! Mieszkam w anglii rok , i wlasnie przez ten rok przybylo mi duzzzo kilo , (w polsce zawsze bylo 45,43 )chyba przez ten chlebek tostowy ktory rosnie dopiero w brzuchu ,pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jakby któraś chciała to polecam sałatke z brokułów. Robi się szybko i jest bardzo smaczna. Brokuły lekko podgotować tak by nadal były twarde i chrupkie, pokroić jajka ugotowane na twardo, dodać kukurydzę i wkroic pierś z kurczaka (doprawioną vegeta), zgrillowaną lub usmażoną. Do tego trochę majonezu wymieszanego z jogurtem naturalnym, lub sam jogurt jak kto woli. Trochę soli, pieprzu i smacznego :) Do tego kromka razowego i dla mnie super posiłek :) Ps. moze majonez nie brzmi zbyt dietetycznie ale jak się liczy kalorie i trzyma w limicie to nawet batonika czasem można wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet november na pewno wyprobuje , nowe pomysly na salatki zawsze potrzebne ,no moze bez majonezu i vegety ,ale i tak spoko,dzieki ! eh jeszcze 30 min pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak idzie. Mi jakos tam. Zjadlam dwie delicje. Wiem. Nie powinnam ale juz wiecej nie rusze. po obiedzie bede cwiczyc. Dzis bedzie Cindy Crowford- Nowy Wymiar. Czyli godzinka niezlych cwiczen. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,na sniadanie zjadlam jedna frankfuterke z jogurtem owocowym, a na lunch troche 1/4 swiezego ananasa , na obiad planuje eh jeszcze nie wiem co ,chyba mam jeszcze ta zupe z wczoraj ,super byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim osiagnieciem bedzie jesli caly tydzien wytrzymam bez chleba ,i buleczek ,bo jak tydzien wytrzymam to juz wogole bez niego dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja przytylam kilka kilo podczas wakacji za granica i do tej pory nie moge tego zrzucic :( Najgorsze jest to, ze u mnie kazdy kilogram widac od razu na buzi... wiec teraz moja twarz przypomina ksiezyc. Tak poza tym, to tez chce powoli zadbac nie tylko o kilogramy, ale o cale cialko. Bylam juz u fryzjera na podcieciu wlosow, ale nie robilam zadnej rewolucji, farbowac tez ich nie chce, bo boje sie pozniejszych odrostow. Kupilam sobie za to okulary korekcyjne :D Do tej pory wada jakos mi nie przeszkadzala, ale stwierdzilam, ze jednak nalezy cos z tym zrobic. No iteraz wygladam inaczej.. powazniej :) Do samoopalaczy nie mam cierpliwosci... Nie wiem co robic, bo opalizna z lata powoli mi schodzi, a do solarium nie chce sie wybierac bo drogie i niezdrowe. Ech. Nie wiecie moze ile czasu taka solariowa opalenizna sie trzyma? No a tak poza tym mam 21 lat, 60kg/168 (bu) no i podobnie jak niektore z was tez jestem z Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to dziwne wiele z was pisze, że przytyło w anglii ja byłam tylko 2 miesiące i schudłam, ale możliwe że byłam za krótko;) bardzo mi się podoba wasza inicjatywa, zeby zmienić nie tylko wagę ale także w inny sposób popracwać nad swoim wyglądem:) kibicuję wam bardzo i będę zaglądać do was:) kto wie moze się nawet przyłączę:) pozdrowienia dla warszawianek od łodzianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dwa lata temu przytylam w Anglii i od tego czasu nie moge schudnac. Wczoraj myslalam ze jem w miare dobrze a po przeliczeniu wyszlo ponad 2000 kcal. Dzis mam plan na sniadanie zjesc to samo co moj chlopak, na obiad tez ale odrzucajac np ziemniaki i jedzac w ogole mniej. Ale na kolacje juz cos innego np. jogurt albo salatke i tyle. I zadnego podzerania. na szczescie cwiczylam wczoraj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) na wyspach jedzenie jest inne, poza tym czesc osob tutaj oszczedza na jedzeniu, kupujac najtansze produkty z Lidla czy Tesco albo przejmuje nawyki tubylcow (np jedzenie kanapek z chipsami). Wiem bo mieszkam w Dublinie:) Plus jest taki ze patrzac na Irlandki mozna sie wyleczyc z wszelkich kompleksow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,mam juz umowionego fryzjera na sobote ,przemalowuje sie z brazu na blond, milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizzitilla
Vii - ja mam to samo:) twarz mi sie zmienia jak tyje - robie sie po prostu brzydsza;) achajka27 - ja mieszkam w Cork i wiem o czym mowisz:) Opona wokol brzucha.. Zwykle spowodowana fatalna gospodarka weglowodanowa - fast foody, frytki, pieczywo, batoniki.. Tez w to wpadlam, ale mam ochote to zmienic! Albo raczej potrzebe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki! Nie odzywałam się wczoraj bo dzień był bardzo zajęty ale dziś się pojawiam już z małym sukcesem. Waga: 59 kg!! :D No to jeszcze 6 kg do sylwestra i cel będzie osiągnięty :) Co tam u Was?? Ps. moja dieta to w sumie nie dieta tylko trochę liczenie kalorii ale przyznam, ze niczego absolutnie nie wykluczam. Wczoraj zjadłam pączka= 270 kcal!! (teściowa kupiła ;) ) ale za to łącznie z obiadem i śniadaniem w sumie wyszło 1200kcal :) Do tego trochę ruchu i dłuuugie spacery z psem (z korzyścią dla mnie i dla psa ;) ) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam jesc pieczywo tylko na sniadanie. czyli jedna buleczka albo dwie kromki chleba dziennie. Obym dala rade ;) A dzis porzadne sniadanko: dwie paroweczki i bulka z maslem, na obiad narazie zupa kapusciana. Pozniej moze zjem jeszcze rybke a na kolacje pewnie salatka i moze jakis serek i wsio. Mam nadzieje ze to nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam do was dołączyć:) wiem ze mam dzień spóźnienia ale postaram sie nadrobić:) widze że macie ciekawe plany. Ja mam 170 cm wzrostu i waże 60kg, chciałabym trochę schudnąc i wyglądac chudo np jak Kate Moss (ale teraz a nie w okresie kiedy była totalnie wychudzona) oczywiście nie spodziewam się natychmiastowych efektów oprócz swoich wymiarów chciałabym także zmienić styl ubierania się i trochę opalić ciało(kilka wizyt w solarium i samoopalacz) Jesli chodzi o ubrania to chciałabym w końcu nosić jeansy rurki:) i kupić parę fajnych gadżetów no i oczywiście obowiązkowe oficerki na zimę Zastanawiam się także nad jakąś fajną fryzurką Co do diety to oczywiście 1000 kcal:) i dużo wody ćwiczenia... no cóż basen może w końcu się jakoś przełamie i zacznę ćwiczyć również w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetalabama
Czesc kobietki:) Mam 22lata waze 65kg [ chociaz ostatnio sie nie wazylam bo nei mam wagi w domu :D ] zawsze bylam pulchniutka przewaznie waga sie wachala miedzy 53kg do 56kg i pozniej wyjechalam do anglii.... jak widze wy tez tam przytylyscie. Tam sie tyje niewiadomo keidy mimo tego iz nie jedlam tlusto gotowalam w domu przytylam podobno od tych kurczakow chleba ziemniakow wszystko ma hormony i dlatego. Oczywiscie kusily tanie wszelkiego rodzaju slodzycze ktore kocham.! No i wrocilam jestem na studiach i niestety 65kg dzwigam... nawet nei chce patrzec na moje boczki wystajacy brzuch grube ramiona uda... chce to zrzucic tylko ze moja z zmora jest slaba wola... Postanawiam ze sie odchudzam i po 5 lub 9 dniach rezygnuje bo umeiram z glodu. Kocham podjadac wieczorkami a rano czasami wogole nie jem bo nei czuje glodu a wieczorem to orpozniam lodowke z wszystkiego co jest... Chce schudnac dzieki diecie... marzy mi sie 52kg ... chce zaczac cwiczyc mam pltyt dvd ale nigdy checi aby je wykorzystac. Czytajac ten temat postanowilam dolaczyc sie bede wam sie tu spowiadac co i jak... Super ze mniejwiecej jestemy tego samego wieku :D Ja wlasnei gotuje barszczyk kocham barszczyk czerwony z jajkiem :D wpada ktos :D:D:D buziaki slodziutkie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopela
Witajcie sweetalabama i WesołaŁosica , fajnie ze dolaczylyscie , w zespole sila (czy jakos tak ) stwierdzilam ,ze dla mnie najtrudniejsze sa weekendy ,od poniedzialku do piatku pracuje i nie czuje glodu wlasciwie ,postanowilam jesc owoce na lunch ,dzieki temu wyglodniala nie dopadam do lodowy po poludniu,a weekend mnie przeraza i jeszcze mam miec gosci ,kurcze jak ja to przezyje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetalabama
sweet november... czesc :) 158cm.... niziutka jestem wiec kazzdy kilo widac jak na dloni :) 65kg daze do 52kh wlasnie zjadlam talerz barszczyku ale pozzarlam bym cos czekoladowego ehhh... Ide w przyszlym tygodniu na solarium .... chodzi ktos tez ?:) buziaki slodziaki !!!!!!!!! ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nie chodze na solarium ale mysle o tym. A dlatego, ze nawet brzydsze i mniej wysportowane, ale za to opalone dziewczyny wygladaja lepiej od chudszych i ladniejszych bieliczek. Chodze na taniec brzucha i tam dziewczyny odslaniaja cialka :D i widze roznice, no bez kitu. Z dugiej strony zdaje sobie sprawe ze solarium to starosc w pigulce i to na wlasne zyczenie... No ja sie \"odchudzam\" w taki sposob ze ograniczylam slodycze. :P Przez ostatnie 5 dni nie zjedlam ani jednej tabliczki czekolady, batona czy paczki chipsow. Ja sobie zazwyczaj codziennie po jednej takiej przyjemnosci funduje. Teraz postanowilam sie odzwyczajac, bo metabolizm zaczyna mi zwalniac i ktoregos dnia obudze sie 20kg grubsza nie wiedzac kiedy i dlaczego. Poza tym od przyszlego tygodnia wznawiam treningi capoeiry :D Bo zaczelam chodzic, ale po 2 tygodniach takiej sie kontuzji nabawilam, ze przerwalam na miesiac. Musze wam powiedziec dziewczyny ze jak dla mnie taka forma ruchu jest idealna - trening kardio, silowy, taniec i sztuka walki w jednym :D Problem mam tylko taki, ze mi kasy na to brakuje :/ Dzisiaj mam nadzieje wytrzymac w moim wstrzemiezliwym bezslodyczowym ciagu :D Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarium to fajna sprawa, byle z umiarem: raz na 2 tygodnie, nie na skwarke-solarke, tylko tyle zeby zlapac kolor. A jak w ciemne jesienne dni porcja swiatla poprawia nastroj:) sama musze zaczac znowu chodzic, tylko daleko troche mam do centrum, a tu nie ma niestety jak w Polsce solarium na kazdym osiedlu. dzisiaj zrobilam sobie dzien salatkowy - na sniadanie muesli, na lunch i obiad salatka: chuda szynka, papryka, marynowane pieczarki, salata, korniszon i oliwki, z odobina niskokalorycznego sosu salatkowego. Pycha, polecam:) tylko znowu jestem glodna, ale przemecze sie jakos i nie zejde do kuchni. Trzeba byc twardym a nie miętkim, a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dzisiaj jak codziennie zaczęłam dzień od owsianki:) dobrze, że się do niej przekonałam, bo po kanapkach bardzo szybko byłam głodna. Jedyna alternatywa jest jajko ale kto codziennie rano przed zajęciami będzie gotował jajko. Ja nie!!! Po owsiance długo jestm najedzona i narazie traktuję ją jako nowość w moim jadłospisie. Achajka27 na wyspach dobre jest to ze do kuchni trzeba zejść:P Ja w anglii schudłam, bo zwyczajnie nie smakowała mi jedzenie. Fakt że jedliśmy raczej tanie rzeczy - chleb i makaron z tesco, ale nie oszczędzaliśmy na warzywach i owocach. Za to jak wróciłam do Polski nie mogłam sie oderwać od jedzenia i przytyło mi się :P Dla mnie dzisiaj zaczyna się prawdziwa ścisła dieta, bo mój tata wyjechał w delegację do Finlandii i nie będzie go do połowy grudnia. Wiadomo, jak nie ma taty to mamie nie chce się gotować, a co za tym idzie mi nie chce się az tak bardzo jeść. Obym tylko wytrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie zjadlam kolacji i o 2 w nocy tak mnie zaczelo ssac ze myslalam ze nie zasne. Ale wytrzymalam. I dzis nagroda na wadze bo juz 0,5 kg w dol :) Warto sie pilnowac. Po sniadaniu chyba pocwicze. Kupilam sobie balsam nivea brazujaco-ujedrniajacy. Ciekawe czy cos da. Moze juz nie bede taka blada. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy! Coś bardzo powolutku nam się topic rozkręca.. Ja dziś na wadze zobaczyłam 58,8 kg mimo, że wczoraj zjadłam troche pizzy ale wiedząc o tym, iż pod wieczór mam wyjście ze znajomymi, zjadłam tylko jajka na śniadanie :) A dziś jak narazie zjadłam 420 kcal, zapewne do wieczora dojdzie tylko obiad i jakiś owoc także cały czas liczę kalorie. Najgorsze dla mnie są weekendy- rodzinne obiadki, jakies słodycze, wyjścia ze znajomymi. W tygodniu całe dnie na uczelni jestem także nic mnie nie kusi ;) Jak sie trzymacie?? Auburn gratuluję straty 0,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie póki co ok. Na śniadanie zjadłam trochę sałatki (znowu) bo zapomniałam kupić wczoraj pieczywa:D zwykle jadam muesli na sniadanie, ale to z koniecznosci, jestem leniem i nie wstane wczesniej niz musze, a w pracy łatwiej złapac troche platkow i mleka niz robic jakies inne sniadanko. WesołaŁosica: jak jadłaś dużo warzyw i owoców to ok, chodziło mi o tych, którzy tu żyją na fasolce w sosie z puszki i mrożonych hamburgerach, choć trochę sie im nie dziwię bo mi też nie chce się gotować. Gotowe jedzenie tu jest z reguly okropnie tluste, nawet sałatki ociekaja majonezem, jak lubie majonez to dla mnie jest go za dużo. Zaraz spadam na zakupy i spotkanie ze znajomymi wiec pewnie jakieś piwko wpadnie:) trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przytylam we Francji na bagietkach, croissantach, ziemniaczkach i makaronach. Hm... Poza tym jedzenie bylo tak pyszne, ze nabieralam sobie caluski talerz, zamiast tak jak zwykle w domu - 2 ziemniaczki, maly kotlecik i duzo salatki. :/ No nic, dzisiaj niestety wtrynzolilam snikersa, a wszysko przez chrobe mojego dziadka. Odwiedzilismy go dzisiaj w szpitalu, a poniewaz wczesniej byla druga czesc rodziny i zostawila mu tone slodyczy, to dziadek wcisnal nam polowe tego co dostal... ech. No ale trudno i tak oparlam sie dzielnie Lakotkom, Jezykom i Pieguskom ;) Dzisiaj waga pokazala 58, okres mi sie skonczyl, wiec dlatego. Niestety zapewne w ciagu nastepnych 2 tygoni znow dobije do 60 jesli nie bede sie ograniczac (znam ten mechanizm z autopsji) :( achajka- mi sie solarium raz na 2 tygodnie wydaje strasznie czesto ;) Ja bym chciala tak jak na plazy - poopalac sie tydzien i mies spokoj na 2-3 miesiace... Nie wyjdzie tak? Moze glupie pytanie, ale moje doswiadczenie z solarium mam niemal zerowe wiec prosze sie nie smiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opalenizna z solarium nie jest tak trwała i ma ma inny odcień niż ta naturalna, nie wiem czemu ale tak jest. Ja sie opalałam lekko, tak jak chciałam, a później mniej wiecej co 2 tygodnie chodziłam żeby podtrzymać ten odcień. Jestem blondynką i wcale nie byłam spalona na brąz, ale musisz sie przekonać na własnej skórze jak to będzie u ciebie działać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy nie bylam na solarium i raczej nie zmierzam. Opalam sie zawsze w wakacje a jak juz jestem blada to uzywam balsamow brazujacych albo samoopalaczy ale raz na jakis czas. Z samoopalaczy moge na pewno polecic sublime bronze l\'oreal. naprawde super efekt i zero zaciekow. najlepszy ale tez troche drogi bo 60 zl to sporo jak na tubke 150 ml Wracajac do diety dzis na sniadanie wsuwam salatke grecka i do tego dwie kanapki z serkiem. Wczoraj bylam glodna wieczorem ale na kolacje zjadlam jogurt z muesli i troche pomaranczy. jestem z siebie dumna. Cwicze codziennie i juz widze pierwsze efekty. Nie jestem taka ociezala i napompowana a poza tym nogi juz nie sa takie lejace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×