Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

Gość z bledem zyciowym
pozdrawiam kazda dziewczyne, ktora robila ,,to ,, za pieniadze i nie wazne czy chciala to robic dla kasy czy nie, bo i tak to bedzie w kazdej z nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kretyna, ktory to napisal: \"Nie porównujcie tego do życia sexualnego facetów, facet do co innego, my powinniśmy być doswiadczeni, nawet korzystając z usług takich k**ewek. Żona to inna sprawa. Żona powinna być nietknięta wczesniej przez innego fiuta.\" nie ma juz szans na wyleczenie go z jego nieskonczonej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjj
i oszukuj dalej swojego faceta, na pewno bardzo go kochasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bledem zyciowym
to nie oszustwo, bo nigdy go nie sklamalam w tej kwestii, rozmawialam z ksiezmi, bylam u spowiedzi i za< kazdym razem slyszalam ze TO BYLO, TERAZ NIE JEST, NIE MOWIC POD ZADNYM POZOREM. kiedys jeszcze jak mialam innego xchlopaka to sie przyznalam co robilam to zerwal ze mna... a chcialam byxc szczera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjj
i to powiedzieli ksieza, ktorzy sami pewnie chodza na dziwki :o oszukujesz widze nie tylko swojego faceta, ale i samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjj
Chociaz w Twoim przypadku, to jeszcze jest light, skoro mialas samych sponsorow, pewnie lacznie bylo ich tylu, ile dziwka ma w ciagu jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bledem zyciowym
wiesz... ja czulam Ze to nie jest ,,to,,ale robilam to wbrew sobie, ja wcale szczesliwa z tym nie bylasm... nie wiem co mi odbilo... mialam bardzo niska samoocene, tym bardziej ze nie zdalam 2 razy, to pomyslalam ze jestem nic nie warta. wiem, ze zle zrobilam ,codziennie mam wyrzuty sumienia, codziennie dziekuje Bogu za dar jakim jest moj chlopak... ja tego nie rozumiem czemu sie tak najezdza na takie osoby, bo ja np dostalam nagrode Graczynskiego za wybitne osiagniecia na studiach, plus od prezydenta, na studiach jest ok teraz, maluje obrazy, mialam swoja wystawe sztuki... odnalazlam siebie, ale kosztem czego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapamietaj sobie
idiotko, NIE MASZ I NIGDY NIE BEDZIESZ MIEC MONOPOLU NA CIPE!!! jak nie dasz, to facet bzyknie inna, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietaj sobie IDIOTO że żadna normslna kobieta nie będzie trzymać dziewictwa dla idioty który chce ją wykorzystać. i co dziewica ma mu dać po 2 tygodniach? bo jak nie to pójdzie do innej IDIOTO ??? czy może tylko 3 dni będziesz czekał idioto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. WYKORZYSTAĆ i pochwalic sie kolegom że ruchał dziewice. a jeśli nie da duupy rok to będzie ruchał na boku a szanująca się dziewica palanta oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
ja na sliczna dziewice moze bym do slubu i poczekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 80
szok co za paranoja i hipokryzja panowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
jestem porzadny, wiec nie widze powodu, dlaczego mialbym brac kobiete z TAKA przeszloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ci faceci wypowiadajacy sie tu by nie brali, nie znaszczy ze taka nie ma szans. Ilu facetow tyle pogladow, ile dzi**k tyle historii ktore trzeba rozpatrywac indywidualnie. nadal jestem w szoku z jaka latwoscia ludzie rzucaja te symboliczne kamienie na innych, kiedy sami sa w sieciowej sferze bezpieczenstwa. ciekawe ilu powiedzialoby to takim kobietom wprost? a panowie - skoro tak potepiacie te panie, to czemu slusznie zawod ten jest nazywany najstarszym na swiecie i nie zanosi sie na jego upadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
prostytutki powinny byc kurwami cale zycie, ew. wiazac sie z bumelantami i innymi kryminalistami. ale przecz od normalnych, porzadnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu precz? czy kobieta jest w stanie ciebie zmusic zebys z nia byl? mam nadzieje ze nie (inaczej jestes zwyczajnym dupkiem) no wiec o co chodzi? ty nie chcesz bylej prostytutki, ale moze inny facet przekresli jej przeszlosc i bedzie widzial to jaka jest teraz. mow im precz ode mnie a nie precz od porzadnych facetow. denerwuje mnie jak ludzie maja tendencje do wypowiadania sie w liczbie mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do klary\" już pisałam że interesują się mną mężczyźni na poziomie wykształceni i z klasą ale tępak nadal nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminalista czy alf też musiałby mi zapłacić ale nie lubią więc nie interesują się mną bo nie mają ze mnie zysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niektore maja szanse, zalezy od faceta.. ale dziwka klara na pewno nie....zbyt wulgarna, ordynarna i zesputa :( prawdziwa dziwka przez duze D z taka wlasnie wypaczona osobowoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H is for Hot, ale ty też generalizujesz podobnie jak te młotki generalizują prostytutka=nikt. Ja jestem facetem i nie skreślam prostytutki tylko dlatego, że się kiedyś sprzedawała. Więc nie nie mów, że wyszyscy faceci rzucają przysłowiowe kamienie. Ja bym powiedział nawet przewrotnie, że faceci W OGÓLE kamieni nie rzucają. Ci co to robią to wyroby facetopodobne. ;) Miś, święte słowa. Prostytutka - ok, ale nie taka jak dz**ka klara. To jest właśnie przykład (o ile to nie prowokacja) prostytutki, jaka nie miałaby u mnie szans. I zdaję sobie sprawę, że taka jest większość kobiet trudniących się tą profesją. Ale większość nie znaczy wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbv
U mnie na pewno szans nie ma. Na dziwkach nigdy nie bylem i nie chce miec z taka do czynienia. Niech sobie znajdzie faceta, ktory lubi chodzic na dziwki. Wtedy bedzie mial ją stale przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stiggy => może tak może nie. Niemniej jednak właśnie pokazałeś pan na jakiego faceta i na jakim poziomie prostytutka może liczyć. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać koguciku internetowy. Ta rozmowa nie będzie kontynuowana. З говном не обшцяюсь, лошадь.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł, ja w przeciwieństwie do ciebie nikogo od gówien nie wyzywam, więc na ocenianie mojego poziomu się nie porywaj. I popracuj nad ortografią rosyjską, bo widzę, że tu jest równie słabo jak z twoim dobrym wychowaniem. \"Ta rozmowa nie będzie kontynuowana.\" Płakać nie będę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŚ pusz UPEK \"moze niektore maja szanse, zalezy od faceta.. ale dzi**a klara na pewno nie....zbyt wulgarna, ordynarna i zesputa prawdziwa dzi**a przez duze D z taka wlasnie wypaczona osobowoscia\" gdy miałam chłopaka studiowałam i byłam dobra i skromna to on robił co chciał bawił sie imprezował sypał głupie teksty mimo że nie pozwalałam na to. teraz jestem dziwką i nie cierpie przez takiego gnoja. nie wydaje mi sie że panowie doceniacie grzeczne monogamistki i dziewice, olewacie je i zdradzacie, żenada hipokryci to mój pierwszy post. gdzie tu wulgarność? napisałam tylko prawde dosadnie bo niektórzy nie rozumieją gdy kulturalnie po was jadą. kto tu jest bardziej wulgarny ja czy wy plujący jadem a chodzicie do takich panienek bim2 \"dzi**a klara - na podstawie jednego czy dwoch przypadkow oceniasz wszystkich facetow?\" tak jestem dziwka i oceniam na podstawie tylko jednego faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×