Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

Apostoł Nienawiści \" Stiggy => może tak może nie. Niemniej jednak właśnie pokazałeś pan na jakiego faceta i na jakim poziomie prostytutka może liczyć. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać koguciku internetowy. \" Apostoł, ja odpowiedziałam na jakiego faceta może liczyć prostytutka. Na faceta z klasą i na poziomie. przeciez napisałam że kryminaliści mnie nie lubią bo nie mają ze mnie zysku. a wy dalej swoje. kurwa czytać nie umiecie? upośledzeni umysłowo jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuł brend dla kretyna, ktory to napisal: \"Nie porównujcie tego do życia sexualnego facetów, facet do co innego, my powinniśmy być doswiadczeni, nawet korzystając z usług takich k**ewek. Żona to inna sprawa. Żona powinna być nietknięta wczesniej przez innego fiuta.\" \"nie ma juz szans na wyleczenie go z jego nieskonczonej glupoty\" no właśnie :o upośledzony jakiś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm_81
wiesz co klara? mądrze mówisz. żonie gówno wolno. Liczy się maż pan i władca, któremu wszystko wolno. Obrażać, poniżac... psychicznie... szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz mnie upośledzeni psychole zjadą i tak :) i swych żonek będą bronić chociaż nabroili i powinni dostać kopa w d ;p coż za hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiggy H is for Hot, ale ty też generalizujesz podobnie jak te młotki generalizują prostytutka=nikt. Ja jestem facetem i nie skreślam prostytutki tylko dlatego, że się kiedyś sprzedawała. Więc nie nie mów, że wyszyscy faceci rzucają przysłowiowe kamienie. Ja bym powiedział nawet przewrotnie, że faceci W OGÓLE kamieni nie rzucają. Ci co to robią to wyroby facetopodobne. nie chodzilo mi o ogol facetow, ale o ludzi wypowiadajacych sie w tym topiku. ze nie zrozumiales to sorry ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z dziwkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwka klara akurat tak sie sklada, ze jestem kobieta... I Twoje zachowanie oceniam bardzo negatywnie, bo jak dotad nie bylo tu zadnej Twojej wypowiedzi bez steku przeklenstw... kazdy z nas ma jakas przeszlosc i przyszlosc. co nie oznacza, ze jak w zyciu trafilam na jakiegos beznadziejnego goscia to musze sie zaczac puszczac z kim popadnie... moim zdaniem faceci (madrzy faceci) potrafia docenic porzadna dziewczyne. zeby miec normalnego, przyzwoitego faceta trzeba byc ( w Twoim przypadku stac sie) sama przyzwoita. wiec kreuj kochana swoja przyszlosc. i nie mow mi o swoim bylym. skoro potraktowal Cie nieuczciwie to znaczy,ze przyzwoity nie byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jedno czy jesteś \"porządnym\" facetem czy zazdrosną żonką. a poza tym nie będę opowiadać swojej historii życia, to że miałam takiego faceta to wcale nie znaczy że dlatego teraz jestem dziiwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moim zdaniem faceci (madrzy faceci) potrafia docenic porzadna dziewczyne\" doprawdy? to po co te topiki zdadzanych żon które są dobre wierne gotują obiadki i piorą Panu skarpetki ???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie jestem zonka (jeszcze) ani tym bardziej zazdrosna. czy mialabym Ci czego zazdroscic? moj narzeczony nie chodzi \"na dziwki\" jak to sie kolokwialnie mowi...U mnie znajdzie wszystko czego pragnie, lacznie z miloscia i szacunkiem. Zycie zreszta nie polega na \"dawaniu dupy\" i licytowaniu sie kto jest wiekszym glabem a kto bardziej zazdrosny... nie wszystko w zyciu jest czarno-biale i nie wszyscy klaro pasuja do Twojego opisu i sposobu postrzegania swiata:) A internet to tylko wycinek zycia, zreszta bardzo ograniczony. Wokol nas jest zarowno wiele szczescia jak i nieszczescia... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan burczy mucha
uwazam ze nawet prostytutka ma szanse na milosc u normalnego przyzwoitego faceta. Mowimy o prostytucji a malzenstwo to co to jest? Popatrzcie na zonki niektorych facetow, sprzedaja sie na legalu bo maja podpisny kontrakt malzenski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodi30
tak czytam,,,ha,ha,ha same opowiesci slepca o pieknych pejzarzach wraz z zachwytem gluchego nad niebianska muzyka...jak nie macie pojecia o prostytucji i dziewczynach ktore sie tym trudnia,to dajcie sobie spokoj z wypowiedziami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara Twoj swiat to patologia, wybacz, ze tak mowie, ale to prawda... uczciwi faceci nie siedza na necie i nie pisza o tym, jacy sa wspaniali bo spedzaja swoj czas ze swoimi dziewczynami, narzeczonymi, partnerkami, zonami... nie wrzucaj wszystkich do jednego wora zyciowych frustratow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara czepiasz sie bo brak Ci argumentow..:) tak trudno Ci uwierzyc, ze sa na tym swiecie szczesliwi ludzie??? musisz byc bardzo zagubiona...:( jak sie kogos kocha, to mozna z nim probowac wszystkiego (o ile chce, ale nie wszyscy chca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj \"kochas\" wyjechal do rodziny jesli Cie to tak bardzo zajmuje...nie musze z nim spedzac 24/7, zeby wiedziec gdzie jest i co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pytam o sex analny to Ty nie masz argumentów bo nie odpowiedziałaś. jeśli twój luby będzie miał na to ochote zgodzisz sie? :) bo faceci lubią nowości i nowe dziurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam, ze zrobie dla niego wszystko, to Twoja nadinterpretacja. jest wiele rzeczy, ktorych dla niego nie robie, np. nie gotuje dla niego...poza tym on nie chce uprawiac seksu analnego.czy ta odpowiedz Cie zadowala? myslisz, ze naprawde dziwki maja az tak wielka przewage nad \"normalnymi\" kobietami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×