Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Nie wiem co sie dzieje ze tak czesto nie moge wejsc na kafe brak dostepu albo jakis blad wyskakuje czy to wina mojego komputera nie mam pojecia:( To prawda stonoga ja tam tez nie jestem zbytnia pedantka ale takie rzeczy to juz przegiecia.Wiem jaki program masz na mysli wielkie sprzatanie lub cos takieg tez tylko raz ogladalam tam to juz jest calkowity cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kafe wariuje ja mialam wczoraj tak caly dzien ustapilo dopiero po 21 dzis tez wariuje,maili odebrac nie moge:) zatopilam sie w lekture przepisow pascala brodnickiego i zdecydowalam,ze wyprobuje kalmary. w zyciu takich cudow do ust nie bralam i troche sie obawiam ale niech strace :) moze sie zmobilizuje i w sobote zrobie:) tylko nie wiem czy papryki chili ostane u siebie:) masz racje wielkie sprzatanie:) ale trzeba miec stalowe nerwy zeby zerkac po raz wtory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisiana miala natretnego adoratora na gg a ja dostaje jakies oblesne smsy. ja chyba mam jakas niewidzialna sile przyciagania swirow:) bo to zdarza mi sie 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super bo myslalam ze mi moje okienko na swiat siada.:) A kalamary sa bardzo smaczne pewnie beda ci smakowaly tylko uwazaj z pieczeniem lub smazeniem bo jesli przedobrzysz beda gumiaste jak mowi moj Krzysiek.Mi osobiscie najbardziej smakuja w panierce ale Pascal ma swietne przepisy. Papryczki chili tez sa dostepne wic nie bedziesz miala problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszylas:) a skad ja bede wiedziala kiedy staja sie gumiaste? ja ich w zyciu nie jadlam a mrozone widzialam w biedronce:) nie mam pojecia co z tego wyjdzie:) narazie checi mam:) one sa juz pokrojone w krazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super bo kalamary im dluzej mrozone to lepsze.Jesli pokrojone w krazki to znaczy ze wyczyszczone mniej roboty dla Ciebie.Nie wiem jak je bedziesz przyzadzac ale jesli latwo wejdzie wykalaczka to gotowe.Pewnie w przepisie jest jak dlugo je smazyc ja robie to srednio od 7 do 10 minut.Na pewno ci wyjda i beda przepyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty mi moze podaj jakis latwy przepis:) no pojde do lidla :) ale nie widzialam tam papryki chili :( ale jeszcze widze,ze to kucharzenie to nie takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonóżko w jakim rejonie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
siedzisz w lidlu i te kalmary ogladasz?jejku jakie wy dziwne rzeczy robicie tzn gotujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubelszczyzna kalmary w biedronce a warzywa w lidlu :) a wlasnie w lidlu sa pycha czekoladki z koniakiem:) i jak nie znosze gorzkeiej czekolady to tymi sie zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a mnie sie nie chce chodzic do lidla bo to całe 20 minut drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja to już jestem taki leń że chodze tylko do sklepu pod blok a czasem ciut dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jestem leń leń leń do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mnie dzisiaj wybitnie nie lubi:( Dziewczynki coz to za samokrytyka sie dzisiaj wlaczyla :) Stonoga jesli nie masz skladnikow usmaz kalamary jak zwykle kotlety jajko i bulka mowilam ze mnie tak najbardziej samkuja cytryna do tego lub odrobina majonezu i gotowe.Dobre sa rowniez z czosnkiem,oliwa i pietruszka wrzucasz na patelnie grilowa i jest. Luisiana jaki tam z ciebie leniuszek lazic po sklepach za fajnym ciuchem to rozumiem ale gnac 20 minut aby kupic koncentrat 10 groszy taniej eeee lekka przesada.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz naprawde przesada raz wchodzi sto razy nie pech jakis. otworzylam wlasnie butelke wina moze sie ktoras przylaczy??? Ciekawe czy zapisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
widze że masz dobry humorek wiec pewnie maluszkowi lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf nareszcie goraczka spadla i przespal cala noc.Ja zreszta tez padlam o 10 wieczorem pewnie to winko mnie tak przymulilo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja wczoraj tez jakos padłam szybko chociaz winka nie pilam.Nie byłam wieczorkiem na cafe więc nie wiedziałam że mursianka zaprasz bo bym wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu wielka szkoda byloby milo i stonoga pewnie by sie dzisiaj lepiej czula a nawet jesli nie wiedzialaby ze bol gardla to skutek imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima na mnie zle dziala:( gardlo mnie boli,mam jakies wielllkie pryszze na czole!! w tym wieku?? ciagle mi zimno w stopy :) juz wymyslilam,ze kupie takie gorolskie skarpety:) albo jakies ciapki z baraniej skory:) bo z tym latwiej niz znalesc masazyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo ja ci mowie pij wieczorem gorace mleko z cukrem i odrobina koniaku rozgrzeje cie az milo a rankiem sok z pomaranczy z miodem zachartujesz gardelko.:) A te skarpetki to nie jest glupi pomysl:)Szkoda ze tutaj nie mozna dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonogo właśnie w lidlu mają być takie ciepluchne papucie i ja tez sobie musze je kupić bo ja zmarzluch że hej a jeszcze myślałam czy sobie nie kupić tych ciapów zakopiańskich z futrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kalmary jeszcze w sklepie:) musze sie psychicznie nastawic zeby to pozniej sprobowac:) nie mam koniaku:) hmm a grzane wino to nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×