Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilastars

jakie zabawki dla 1,5 latka?

Polecane posty

Gość lilastars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zabawki to takie które można złożyć i rozłozyć na czynniki pierwsze ,dzieci przy takich zabawkach mogą się rozwijać uczyć zaspokajać swoją ciekawość świataoraz ćwiczyć koordynację ruchów.....zabawki na które można tyko patrzeć i podziwiać ich urodę się do tego nie nadają.Pozatym wybierając zabawkę dla mniejszych dzieci powinniśmy też pamiętać o tym ze nie mogą zawerać małych elementów łatwych do połknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
moze jakies linki?z podpowiedziami napewno lubi klocki i wszystko co plastikowe ale -jakies podpowiedzi-prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbałki
i to powaznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
miał pianinko:D ale siadł dupskiem w nie i po pianinku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
moje blizniaczki na urodziny dostaly taki namiot z tunelem tyle ze od 10 miesiaca chodzily i ruchowo super sie rozwijaly a ile zabawy do tego pileczki plastikowe rzuca sie i bezpiecznie i jak upadnie w tym namiocie na pileczki to nic sie nie stanie a zabawa jak w fiku miku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
albo mala plastikowa zjezdzalnie do basenu z pileczkami dostaly taka bujajaca sie chustawka jak narazie bezpieczna tyle ze 2 osoby potrzebne,na rynku jest nowosc grajaca piramidka tez fana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
z fiszer prajsa sa fajne zabawki ale z canpola sa identyczne zamienniki polowe tansze.tablica do rysowania kreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
a tym bardziej nawet w lecie ten namiot na dwor wystawisz i masz oslone od slonca no sa tez takie samochody swietna zabawka tyle ze kupujac patrz na wielkosc i tunel super bo dziecko sie przeciska a co najwazniejsze meczy i potem odpoczywamy chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
oooo-namiot ma schowany -taki co w biedronce kiedys kupiłam za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ale ty mowisz o namiocie czy o macie do lezenia bo nie przypominam sobie zeby kiedys byly a jak nawet masz to zrob z niego pozytek i wrzoc pilki takie male jak w placach zabawzamknietych nie wiem no kupe mozliwosci ja moim dziewczynom kupuje mnustwo zabawek ale jeszcze do kazdej wracam ja wieczorem przesle ci kilka fajnych linkow bo przed urodzinami sama szukalam prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
o namiocie-byly teraz na wakacjach takie po 17 zł bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ja chyba zaloze forum o promocjach w sklepach na dzieciece artykuly ale mowie dorzuc pileczki i odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
szukam czegos ale nie z tej najwyzszej połki-raczej sredniej lub nizszej ale fajne zeby bylo-ale mam wymagania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
dzieki za podpowiedz-te namioty były mniej wiecej po lub przed basenami pompowanymi w biedronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić kuchenkę z FP. Jest trochę droga, ale warta swojej ceny. Moja córeczka uwielbia się nią bawić. Ma 4 opcje: do nauki języka polskiego, nauki języka angielskiego, opcja tylko muzyka i opcja zabawa (wtedy wydaje tylko dżwięki np jak leci woda z kranu). Piosenki są bardzo melodyjne, łatwo wpadają w ucho i dziecko bardzo szybko potrafi je powtarzać :-) Moja córeczka zaczęła coraz więcej mówić, do tego potrafi rozróżniać już poszczególne kształty (jest tam możliwość wrzucania klocków do odpowiednich otworów); oraz poszczególne dzwięki np jak leci woda z kranu itp. A do tego nauczyła się świetnie tańczyć :-) chociaż do tego akurat wystarczy zwykłe radio :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój uwielbia takie...
pan kartoflana głowa, kolejka, tunel i namiot, puzzle drewniane- kilka elementów do składania, zabawki kiddieland, krzesełko uczydełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia mamy "tor wyścigowy w Kółkowicach" FP - jest to bardzo fajna zabawka, dla ok. rocznego dzieciaczka. W zestawie są 2 samochodziki, które ustawia się na górze, po czym podnosi się ręką podstawkę i samochodziki zjeżdzają. Dodatkowo na końcu można ustawić, że albo zjeżdzają od razu na podłogę, albo ustawić wyżej i wówczas samochodziki skaczą, a czasem nawet robią fikołki :) Dodatkowym atutem jest to, że zabawkę można złożyć w walizeczkę i wtedy zajmuje mało miejsca a dziecko może sobie łatwo przenosić zabawkę :) To nie sztuka iść przez życie, kiedy radość zewsząd tryska, ale iść z pogodną minką, kiedy ból za serce ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×