Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaagnes

Prezent dla żony

Polecane posty

Gość maaaagnes

Lada dzień spodziewamy się przyjścia na świat dziecka. Co mógłbym kupić żonie w prezencie za obdarowanie mnie potomkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam z tym zadnego problemu:)Zazwyczaj staram sie regularnie kupywac mojemu Aniolkowi kwaity ale gdy juz nadzchodza jej urodziny to szukam czegos specjalnego, bizuteria, dobre perfumy...Dobrym tez pomyslem dla Ciebie moglobyc zaproszenie twojej Zony na romantyczna kolacje, jesli macie dzieci to zawsze tez mozesz poprosic tesciowa by zostala z Nimi na noc a wy moglibyscie spedzic ten wieczor przy lampce wina w jakim dobrym hotelu.Tylko sami, bez zadnych problemow, moze wspolna ciepla kąpiel przy swiecach...Kazdy pomysl jest dobry jesli tylko dodamy nutke romantyzmu do tejze wznioslej uroczystosci:)Kobieta jest jak \"owoc\" a my mezczyzni jako ogrodnicy musimy o ten \"owoc\" jak najstaraniej troszczyc!!!!!Pozdrawiam i mam nadzieje ze cokolwiek nie postanowisz to twoja ukochana bedzie milo wspominac swoj dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, chłopaki, pomysły macie dobre ale chyba na inną okazję. Obawiam się, że tuż po porodzie romantyczna kolacja, wspólne kąpiele, nie mówiąc o tzw. \"ciągu dalszym\" ;) nie muszą się udać. Standardowym prezentem na taką okazję jest zdaje się biżuteria, bo wiadomo, że \"diamonds are girl\'s best friends\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej po porodzie trudno Ci będzie odciągnąć ją na dłuzej od noworodka. Myślę, że najlepszym prezentem będzie przede wszystkim Twoja pomoc.A poza tym jakaś biżuteria - najlepiej z pamiątkowym grawerem - to całkiem dobry pomysł. Perfumy są ryzykowne - kobiety w ciąży i po porodzie różnie reagują na intensywne zapachy. Poza tym taka pamiątka z wygrawerowaną dedykacją jest czymś trwałym, co można przechować wśród pamiątek. Może to być zamówiony medalionik u złotnika, który z jednej strony ma coś ładnego, a na odwrocie dedykację, bądź Wasze inicjały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie poczula
jak inkubator dostajac bizuterie z diamentami albo w ogole jakas bizuterie.... poczulabym sie naprawde jakos tak przedmiotowo... Zrob cos osobistego np slodki album ze zdjeciami kiedy byla w ciazy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym się nigdy nie poczuła jak inkubator, dostając cokolwiek od męża. Nawet nie przyszło by mi to do głowy. To po prostu bardzo miły gest i wyraz radości mężczyzny. Znak, że docenia trud ciąży i urodzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ewentualne \"poczucia bycia inkubatorem\" nie ma związku z kategorią otrzymanego (lub nieotrzymanego) prezentu, a więcej z relacją między partnerami. Osobiście myślę, że np. bransoletka z wygrawerowaną dedykacją (więcej miejsca niż na medaliku :) ) byłaby wdzięcznie przyjęta przez prawie każdą kobietę. I stanowiła trwały znak Waszej wspólnej przecież radości z narodzin dzieciaczka. No ale nie każdy musi chcieć dawać biżuterię i to od razu z diamentami :) Wtedy może coś takiego, żeby żona poczuła się kobieco, a nie jak \"matka Polka\". Kwiatki oczywiście (tylko taki efektowny bukiet proponuję). Może jakiś szal czy apaszkę (jeśli w miarę znamy żoniny gust). Tylko nie seksowną bieliznę, bo może to odebrać jako ponury żart nim nie wróci do figury! A wyprawę do restauracji zarezerwuj na jakieś 2-3 tygodnie po narodzinach dziecka, jak dziewczyna dojdzie do siebie i złapie rytm życia z maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaagnes
Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezenty dane prosto z serca są najceniejsze :) o których się pamięta latami. Jedynie czym moge się pochwalić to kiedy mąż odebrał nas ze szpitala w domu czekał bukiecik małych kwiatków oraz malutkie serce z czekolady :) Tanio ale jak milutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już samo to,że pomyślałeś jest miłe.Myślę,że ucieszy się z każdego prezentu.Jestem za biżuterią ale koniecznie z bukietem kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki bardzo ale nie przeczytalem o jaka uroczystosc Tobie chodzi:)Wkazdym badz razie gratuluje i zycze powodzenia!!!!!!A moja pierwsza wypowiedz zostawiam juz na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego typu prezentem jest pierścionek... ale nie wiem jak to jest u was w zwyczaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa kufa kufa
Co dla Ciebie znaczy żona,skoro zakładasz temat na Gotowanie, dom, ogród ?????????????? Moim zdaniem temat przez Ciebie poruszony powinien być w dziale Życie uczuciowe!!!!! Nie chcę Cię obrazić ,bo nie taki mam cel...Napiszę tylko tyle ,że na miejscy TŻ poczułabym się jak kucharka,sprzątaczka i ogrodniczka,a zdecydowanie wolałabym się poczuć jak żona ,matka i kochanka. Wierz mi ,że dla większości kobiet ma to znaczenie... Ja dostałam od MM złotą bransoletkę ..ale totalnie mnie zaskoczył pięknym .dużym bukietem z białych róż...Wierz mi ,że jednak milej wspominam kwiaty Pozdrawiam i życzę TŻ ,maleństwu i Tobie duuuużo zdrówka,radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaKruszynka
Tylko pozazdrościć:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z Poznania
kufa kufa kufa Co dla Ciebie znaczy żona,skoro zakładasz temat na Gotowanie, dom, ogród ?????????????? - może przyszłemu tatusiowi skojarzyło się, że żona to strażniczka DOMowego ogniska? Temat bardziej pasuje do Życie uczuciowe lub Ciąża, poród, macierzyństwo, ale kobiety z aktualnego forum też są matkami i mogą wypowiedzieć się w temacie. Kwiaty chyba obowiązkowe. Co do biżuterii - świetny pomysł, jeśli małżonka lubi bransoletki, to możesz kupić. Mogą być też fajne kolczyki lub wisiorek/łańcuszek. Z bielizny - ewentualnie koszula nocna lub szlafrok. Poza tym - dużo pomocy, wyrozumiałości, ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
kup jej rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
A po co jej prezent to jej zasrany obowiązek urodzic dzieciaka gotować sprzątać i dawać dupy jesli chciała miec męża,i do roboty niech szybko wraca po porodzie bo potem już wcale nie ruszy się z domu!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Według mnie to bardzo dobry pomysł podarować coś żonie z tej okazji. Przecież to nie lada wyczyn urodzić (zwłaszcza naturalną metodą) dzieciaka. Moim zdaniem można wykupić karnet na jakiś zabieg spa, chociaż piękny bukiet kwiatów też może być dobrym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja urodziłam córkę to mąż dał mi bukiet róż 7 szt i pierścionek , bardzo miło z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
wg mnie biżuteria jest najlepszym prezentem i pamiątką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kwiaty to bardzo dobry prezent z tej okazji. Pamiętam, że moja przyjaciółka dostała od męża bukiet 100 pięknych róż. Myślę jednak, że najważniejsze jest , aby świeżo upieczony tata wspierał kobietę w tych chwilach jak najmocniej potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym pomysłem może być ramka cyfrowa, wklejasz zdjęcie żony lub wasze wspólne i pomysł genialny. Spoko ramkę widizałem na electro.pl, całkiem niedroga była, zajrzyj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
ooo ja jestem za tym pomysłem ze spa :) sama bym chciała dostać taki podarek :) od kiedy odkryłam winoterapie w Głęboczku to marzy mi się nawet taki jednodniowy wypoczynek z winem w różnej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jastrzębiej górze macie fajne, rodzinne spa - primavera. świetne warunki dla rodziców z dziećmi. no ale wiadomo, że to jeszcze niemowlak, ale może małżonka zechce się zrelaksować i przy okazji dać maleństwu pooddychać jodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nie dał mi nawet kwiatka w związku z przyjściem na świat naszego synka. Na rocznicę ślubu też nic nie dostałam. Żyję ze straszną sknerą i nie wiem jak długo jeszcze w takim związku wytrzymam. Dziś głośno żałowałam, że nie dostałam storczyka, który ostatnio tak mi się podobał. Kosztował aż 19,99 zł. Usłyszałam że jestem zrzędą. Ale to niestety tylko moje zmartwienie. Dobrze, że doceniacie swoje żony. Zazdroszczę im. Moja mama dostała od mojego taty pierścionek w związku z moimi narodzinami. Trudno podpowiedzieć w kwestii prezentu, bo każdy ma inny gust. A może żona ucieszyłaby się karnetu na zabiegi pielęgnacyjne (np. pedicure, manicure, itd)? Na pewno poprawiłoby się jej samopoczucie i miałaby chwilkę tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej coś tylko dla niej - niedługo jej świat będzie się kręcił wokół maluszka, więc przyda jej się coś specjalnego - może jakiś pakiet spa? masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 1szego syna dostałam pierścionek z brylantami (tradycja w rodzinie męża, pierścionek przechodzi z pokolenia na pokolenie ) za 2 go sama sobie wybrałam też pierścionek z brylantem , w między czasie poroniłam i mam wisiorek złotego aniołka z brylantem przypominającego mi o moim dziecku ;( biżuteria to dobry pomysł:) jeśli tylko żona takową nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaibska powie kujawski
olej rzepakowy najzdrowszy czemu więc by jej nie kupić:P lepszy od kwiatów czekoladek super ciuchów kup jej olej rzepakowy kujawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×