Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość qwer
ja czesto stosowalam ta diete, przeczytalam o niej w jakies gazecie pare lat temu 3dni tylko jablka. chudlam roznie bo od 2 do 4kg w ciagu tych 3dni, jednak bardzo sybko ozywiscie to wraca:) idealna ta dieta jest przez jakas impreza by pozbyc sie brzusia :)polecam ! jednak nie liczcie na trwale efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiia
Witajcie ; ] Ja juz probowalam wielu diet i nie moge w zadnej przetrwaac .. Od poniedzialku przechodze na diete jablkowa .. Nie wiem czy mi sie uda.. Juz nie moge patrzec na swoje cialo . Czuje sie jak kulka .. Przy wzroscie 163 waze 60 kg.;/ chce schudnac do 52.. Trzymajcie kciucki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki... Bardzo sie ciesze ze znalazlam te forum, bo to cos w sam raz dla mnie:).. Jestem pod wrazeniem waszych wypowiedzi i osiagiec, mam nadzieje ze mi tez sie uda... od dzisiaj zaczynam, jedno jabluszko mam juz za soba:)... Mam zamiar byc na tej diecie 6 dni i mam nadzieje ze cos schudne.. ostatnio nic nie robilam tylko objadalam sie slodkosciami:/ wiec zaczynam , ktos sie przylacza???? Piszcie o rezultatach:) Podzdrawiam trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeellleee
ja schudłam na jabłkach 15kg w 3 dni !!!! ta dieta jest wspaniała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolcia200921
Hej wiecie ja bardzo bym chciała spróbować tej dietki ale słyszałam że po niej organizm może być bardzo osłabiony przez niedobór witamin i podstawowych budulców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolcia200921
eeeellleee; Jak to możliwe że tak dużo schudłaś w tak krótkim czasie?? To jest kompletnie nie wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia 136
Zaczynam dietke od jutra.167 wzrostu i 60 kg.Chcialabym tak zrzucic te 5 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,hallo nikt wiecej nie stosuje dietki oczyszczajacej.Dwa dni mam juz za soba i 2 kg.mniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bylam na tej diecie,nie uwazalam tego za diete,jadlam ok 5 kilo warzyw i owocow dziennie + serek light z piatnicy i 100 g gotowanej ryby schudlam 20 kg w okolo 3 msc z czego jojo nie mialam...po zakonczeniu kuracji dalej jadlam ogromne ilosci owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Witam Was ponownie. Ponad miesiąc temu jadłam tylko jabłka przez 10 dni.Na Wadze ubyło mi 12 kg,w talii 9cm,w biodrach 6cm.Przez ten okres w ogóle nie byłam głodna bo jadłam taką ilość jaką chciałam.Czasem gotowałam jabłka,żeby dać odpocząć mojemu żołądkowi.Od momentu kiedy skończyłam te 10 dni,rzuciłam się na jedzenie...ale przytyłam tylko 3 kg czyli i tak 9 kg do przodu;) Teraz znowu chcę zacząć od jutra jeść same jabłuszka.Ktoś się przyłącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19paulus94
Ja jeszcze raz spróbuje, ale jeśli nie będzie mi szło to trudno nic na siłe :P Od jutra jabłuszka no i dorzucę do tego jeszcze inne owoce i warzywa żeby nie było jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakakas
Hey ja sie przylaczam od dzis;D bed episala jak mi idzie i licz ena wspolna motywacje;p Jka duzo jecie jablek?i co z uczuciem glodu?widac efekty? Pozdrawiam i licze ze razme ebdzie milej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
No i pierwszy dzień dobiega końca;) Zjadłam 4 jabłka i wypiłam kubek kawy(kawy nigdy nie odpuszczę;P) a Wam dziewczyny jak idzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madakakaka
ja zjadlam dzis 4 jablka dosc duze z 5 herbat zielonych i 2 litry wody;) no i godzina na rowerku stacjonarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Ja dzisiaj już 3 jabłka(też jem duże) i oczywiście kawa.U mnie rowerek stoi zakurzony bo jakoś mi się nigdy na nim jeździć nie chcę;) Ile planujesz być na tej diecie?;)Ostatnim razem często zmieniałam gatunek jabłek-to jakieś urozmaicenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakaka
Ja planuje byc dokladnie 12 dni;) Licze na jakies dobre efekty;) Licz ena wspolna mobilizacje;) Dzis zapewne tez zjem ok 4 ale to okaze sie wieczorem bo dzis jakso lapie mnie glod;/ Masz jakies sprawdzone sposoby na odrzucenie ssacego uczucia?;) Narazie moim mobilizatorem jest sukienka, wiosna i facet ktory srasnzie mi sie podoba a razme pracujemy..:) A co do cwiczen to do roboty;)milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Magdakaka zapewniam Cię,że po 12 dniach efekty będą oszałamiające;) Wiesz co jak jestem głodna to sobie mówię "zjem za 15 minut" i tak jak mija 15 minut to dokładam następne "zjem za 15 minut" i jakoś leci,po 15stu minutach zapominasz o głodzie;) Pamiętaj,żeby czasem np zetrzeć jabłko i podgrzać ;) Widzę to samo nas motywuję;) Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghdjkghfd
Tak, sluchaj kolezanki, zapomnisz o glodzie, a po diecie tez sie rzucisz na jedzenie... i tak co miesiac bedziesz sie glodzic na jablkach, zeby zniwelowac skutki jojo, az calkiem wykonczysz organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
kjghdjkghfd chyba nie wiesz na czym polega skutek jojo:) tak jak pisałam schudłam 12 kg a przybyły mi tylko 3kg.Zresztą to był mój błąd bo z każdej diety powinno się wyjść "z głową". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakaka
Dzien dobry ;) Jka dzis motywacja;)?U mnie zaczyna sie calkiem pozytywnie mam nadzieje ze dzien bedzie udany;) Co do diety wiadomo rzeba wyjsc z niej dpowiednio.. Ja juz dzis jakby czuje sie lzejsza;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Dzień dobry Magdakaka. MIałam dzisiaj w pracy tyle roboty,że zdążyłam dopiero zjeść 1 jabłko;) Ja też czuję się lżejsza;) Dzisiaj leci mój czwarty dzień a waga wskazuję -4,2 kg:) a jak u Ciebie? zauważyłam,że pasek w spodniach zapinam już 2 dziurki dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakaka
Ja dzis zjadlam dwa jablka ale chyba skusze sie jeszcze na jedno;p...Dodam ze czuje ze spodnie sa jzu mniej opiete...wypilam tez dzis 2 litry wody i mnostwo herbatek;) Powiem szczerze ze chwilami np jak jestem w sklepie mam ochote siegnac po cos slodkiego, ale tpotem ta mysle ze w koncu mam cele i tzreba do nich dazyc;) Ja neisttey nei posaiadma wagi ale mam spodnie ktore za pare dni zamierzam przymierzyc;) A tak w ogole pijesz kawe czy cos takiego ja dzis wypilam owocowa herbatke ale bez cukru wiec to chyab nei taki grzeszek? No i cwiczenia dzis godzina;) Pozdrawiam i zycze dzis wytrwalosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Jedz więcej jabłek bo wtedy szybciej pracuję metabolizm i wbrew pozorom więcej chudniesz:) Ja nie jestem fanką herbat,ale piję kawę rozpuszczalną(bez mleka i bez cukru) Kurczę może i ja zacznę ćwiczyć? Ja codziennie otwieram barek i zastanawiam się czy czegoś nie zjeść.Wtedy powtarzam: 5 minut w ustach,lata w biodrach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakaka
dobre powtarzanie ja mam widok mojej nowej sukienki i odkladam to co juz prawie trzymam w reku;) Cwicz cwicz, przyznaje ze mi sprawie coraz wiecje rpzyjemnosci sport;) i w dodatku efekt licze ze bedzie jeszcze lepszy... Zreszta jedzenie to chwila przyjemnosci a piekny wyglad duuzo bardziej satysfakcjonuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghdjkghfd
Omnipotentna owszem, wiem na czym polega efekt jojo... 3kg w niecaly miesiac, to dla Ciebie "tylko"... moze pomysl, co by bylo gdybys dalej jadla normalnie... Po 3-4 miesiacach wazylabys wiecej niz przed dieta. Przy dobrej diecie nie powinno byc takich skokow i nie musialabys powtarzac glodowki po niecalym miesiacu... I gwarantuje, ze jedzenie samych jablek nie przyspiesza metabolizmu, taka jednoskladnikowa dieta to prosta droga do jego spowolnienia i rozwalenia organizmu, niewazne co bedziecie jesc. Szybka utrata kilogramow wcale nie oznacza, ze dieta jest dobra, wrecz przeciwnie i kazdy dietetyk Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka2406
Hej za pół roku wychodzę za mąż obecnie waże 75kg przy wzroście173 bardzo chciałabym schudnąć do 68kg myślicie ze przy tej diecie uda mi się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Pół roku to jest wystarczająco dużo, żebyś tylko ograniczyła dotychczasowe kalorie i schudła na diecie MŻ :) I wprowadziła trochę ruchu do dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×