Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość aroma;*
A ty jadłaś tylko same jabłka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
TAk,jem same jabłka;) Rano pije zieloną herbate,później ścieram na tarce jabłuszka a później zjadam w całości,raz robiłam pieczone jabłko ale totalnie mi nie smakuję.Nie czuję głodu a jest to bardzo dziwne,ponieważ jestem potwornym obżartuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jabłkożerców;) Od jutra zaczynam dietę opartą na samych jabłkach. Mam 177 i 61 kg. Chce ważyc 57kg i znowu dobrze sie czuc w swoim ciele. Dzisiaj zjadłam tylko pomarańczę i mozarelle, ale na kolacje już tylko jabłko i od jutra do środy same jabłka. Rozważam dodanie do nich jogurtu naturalnego, prawie nie ma kalorii, a poprawia przemiane materii. Jak myślicie? Oczywiści będę tez pic zieloną herbate i sporo wody, a po tych trzech dniach, mam zamiar wlączyc najpierw warzywa i nabiał w rozsądnych ilościach.Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
u mnie 9 dzień na samych jabłkach,rezultaty sa oszałamiające.Jeść mi się w ogóle nie chcę,magia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki77
Ja zacznę dietę jabłkową 3 dniową od jutra.... mam nadzieję że chociaż 2-3kg zlecą... chciałabym w sumie do świąt pozbyć się 7 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki77
A może ktoś ze mną zacznie? Do piatku skończymy i to akuracik na weekend - mam nadzieję lżejsze :) Zapraszam.... będzie raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katie hall
ty jesteś dziewczyno normalna? ważysz 61 kg przy wzroście 1.77 i to jest za dużo????? większa niedowaga ci bardziej pasuje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghtjhdryjy
moja koleżanka była na diecie jabłkowej przez 2 miesiące, wiadomo że jadła też normalne rzeczy ale w malutkich ilościach, efekty są niesamowite. schudła ponad 20kg i nie ma efektu jojo. Wygląda bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Jem tylko jabłka już 2 dzień + woda mineralna niegazowana z cytryna lub zielona herbata. Magia jabłek polega na zawartosci blonnika, ktory reguluje prace przewodu pokarmowego, maja mało kcal, wode i wit C ktora oczyszcza. Jedno jabłko 100g to mniej wiecej 36kcal. Kobieta powyzej 21roku zycia powinna dostarczac organizmowi 2100-2300kcal wiec jablek mozna zjesc sporo. Błonnik to tez źródło sytości. Planuję jeszcze jutro jesc tylko jablka a pozniej dolaczyc do tego inne owoce i warzywa. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już próbowałam tysiąc diet i różnych preparatów i nic nie pomogło. Jestem strasznym łakomczuchem i mam napady głodu;/ Wtedy pochłaniam wszystko naraz co jest w lodówce :( Do diety jabłkowej próbowałam juz podejść wiele razy, ale nie umiem się przełamać i zjeść z rana jabłka. Ale muszę... Zaczynam od jutra! Wzrost 170cm - 60kg Cel - 50-52kg Życzcie mi powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaffka1994
Hej wam, (jeżeli tutaj tos zagląda) Zaczynam od jutra diete jabłową,która będzie polagała na tym, że bedę jadła takie małe jabłka, dokładnie 8 ich będzie no i oczywiście herbata ze słodzikiem i może picie, ktore będzie miało 3 kcal na 250 ml. Ktoś się dołącza? Pozdrawiam gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19paulus94
Nie dawno przerwałam dietę 10- dniową, ponieważ na jajkach już odpadłam... Przed jej rozpoczęciem ważyłam 60 kg przy wzroście 163cm, już po 4 dniach waga zmniejszyła się do 56,5kg byłam szczęśliwa ;) ale do czasu... ponieważ gdy skusiłam się na jakiś serek lub inne co nieco to waga powoli wracała... Obecnie ważę 68,5 kg, a chciałabym ważyć 49kg. Wiadomo nie wszystko tak od razu, ale małymi kroczkami do celu ;). Także od jutra przechodzę na tą dietę i mam nadzieję, że wytrwam jakoś na niej ponieważ lubię jabłka i jem je bardzo często ;) ... Trzymajcie kciuki ;** pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też się przyłączam i od jutra tylko jabłka ciekawe czy wytrzymam? mam 165 cm i 75.7 kg chciała bym zrzucić przynajmniej 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19paulus94
Właśnie zauważyłam, że zrobiłam bład wczoraj z rozpędu :P a więc chciałabym się poprawić ;) Obecnie ważę 58,5 kg, a chciałabym ważyć 49kg. Wiadomo nie wszystko tak od razu, ale małymi kroczkami do celu . I zaczynam jednak od jutra bo wczoraj nie zdążyłam pójść do sklepu po jabłuszka :D także napiszę jak efekty:) życzę wszystkim powodzenia ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynej
Witam Panie Ja tez od 3 dni stosuje tą dietke jem około 3-4 jablek dziennie i sa efekty w 3 sciołem około 3kg. Teraz dodaje troszke nabialu i zairnistego chleba i ćwieczen, kosz i bieganie i widze wieksze efekty. 4 dzien o samych jablach i chyba moge ciagnac dalej. Chce wycisnąc 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujta mnie?!
3 DNIOWY POST JABŁKOWY DZIEN 1 możesz jeść jabłek tyle ile chcesz, zeby nie być głodna, 34 szklanki naparu z rumianku lub mięty oraz niegazowaną wodę mineralną (tyle, ile chcesz). Pierwszy dzień jest najtrudniejszy. Pod wieczór może pojawić ból i ucisk głowy, czasem bóle stawów lub kręgosłupa. DZIEN 2 Nadal jedz tylko jabłka, pij wodę mineralną. Powinny już zniknąć dolegliwości z poprzedniego dnia. (zero ziółek) DZIEN 3 Jedz tylko jabłka, pij co najmniej osiem szklanek dowolnych płynów. W nocy wypić 2 łyżki oliwy z pierwszego tłoczenia. Jesz naprawdę dużo, a mimo to chudniesz! Dlaczego? Bo jesz jabłka. To fantastyczne owoce. Są pyszne, orzeźwiają, sycą i... odchudzają. Zawarte w jabłkach składniki przyczyniają się do niszczenia zbędnych komórek tłuszczowych. Ogólne zasady diety jabłka nie mniej niż 4 do max 10sztuk dziennie pij raczej ciepłą wodę niż zimną Pamiętaj, że jesteś na oczyszczaniu się ze wszystkich niechcianych toksyn emocjonalnnie, psychicznie i fizycznie. zacznę od poniedziałku do środy 17-19.01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujta mnie?!
3-4 szkl, nie 34* xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellama
Ja też się do waz przyłączę ;) Zacznę od poniedziałku 4 jabłka max to wystaczy :) Ej dziewczyny ile 1 jabłko ma kalorii 46 ? Widziałam gdzieś w jakiejś tabeli 36 ! to jak jest ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiek ;*
Hej ;) chce zaczac ta diete ;) ile najwiecej mozna z ta dieta wytrzymac ? 3 dni ? 5 ? 7? chcem zaczac od dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adleajda
Ja również zaczynam od jutra :) i niewiem czy 5 dni czy 3 :D hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna dietowiczka
Namówiłyście mnie dziewczyny :) Ja mam zamiar jeść normalne sniadanie czyli- jogurt z muesli, pełnoziarniste kanapki itp, a pozniej tylko jabłka, i malutki obiad. Plan na jutro; sniadanie szklanka jogurtu, 4 łyzeczki muesli, jabłko. obiad; warzywa na parze z piersią z kurczaka. W po sniadaniu i po obiedzie tylko i wyłącznie jabłka. Plan na piatek ; normalnie sniadanie pozniej same jabłka. Nie chce drastycznie tego zrobić bo wiem ze nie wytrzymam :) Ale jak bede stosować to co 2 dzien na samych jabłkach to mysle ze efekty bedą. Waże 59 kg i mam 162. Musze zgubić 10 kg. 1wszy cel- 55, drugi 52.5, 3-ci 50. Bede happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakrol@onet.eu
Więc tak dziewczyny ja się odchudzałam na jabłkach 2 tygodnie temu przez 3 dni i więcej dni już rady dać nie mogłam . Czułam się osłabiona brakowało mi sił nawet na ruszenie d**** z fotela , miałam lekkie zawroty głowy i czułam się strasznie nie dobrze . ODRADZAM !!! można ja stosować 3 dni ale nie dłużej tak że uważajcie na sobie co robicie . Może jadłam ich za mało . Nie wiem . Powiem tak w dietach jabłkowych nawet były takie 3 dniowe przed sylwestrowe pisali że można schudnąć 3kg - NIE WIERZCIE W TO BZDURA !! można schudnać ale 1 kg czego jestem dowodem akurat miałam wolne wiec ćwiczyłam przez cały dzień to nie były pół godzinne ćwiczenia i już to były dobre kilka godzin . Zaprzestałam ją stosować 4 dnia bo myslałam że nie wyrobię . Mogę wam zaproponowac po jabłkach dietę warzywną stosuję ją od 4 dni i juz pozbyłam się 1kg ( tyle że już nie ćwiczę tak intensywnie z braku czasu ) ale to też działa . np. śniadanie połowa ogórka zielonego do tego połowe papryki + serek wiejski ( z biedrąki jest pyszny polecam ) kolacja podobna tylko że bez już serka same te warzywa . Obiad - warzywa na parze ( też z biedronki polecam warzywa na patelnię ) stram się obraniczać chleb spożywany i tłuszczę o raz słodyczę jeśli już mam takie wielkie zapotrzebowanie na słodkie coś , zastępuję tą potrzebę tiktakiem tylko 2 kalorie . Oosbiście nie przeszła bym już na dietę jabłkową wolę tą jutro już 5 dzień a nigdy na rzadnej diecie tyle nie wytrzymałam po za tym jabłko nie ma za wiele witamin , warzywa mają ich mnustwo i co najwarzniejsze dziewczyny jesli chodzi o ostani posiłek spożywany powinien być on skonsumowany równo z 18 to znaczy po 18-tej godzinie nie powinniście już nic jeść nawet głupie jabłko czy ja ogórka który tak właściwie składa się z samej wody . 0 - JEDZENIA PO 18-TEJ ...... na noc nie powinno się objadać bo rzołądkowi cieżko jest trawić to co się zjadło przez cały dzień a jeszcze zasypiecie go na noc czymś , ruch tez ważny chodząc organizm tez trawi lepiej niż jak z pełnym brzuchem walniecie się na łóżko i spac pójdziecie to jest nie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowykoszmar
Za mną śniadanie składające się z jednego jabłka i 500 ml mineralnej. ;) 3 dni tylko będę na tej diecie, gdyż dużo do zgubienia nie mam. Napiszę jak mi idzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
kolorowykoszmar z jakiej wagi startujesz,ja chcialabym zaczac dzis ta diete waze 56kg chcialabym zgubic tak ze 3 kg.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowykoszmar
ja30 - zaczęłam wczoraj, gdy było równe 52 kg. Zważyłam się rano i spadło o 0.6 kg! Może to nie to obiecywane 1 kg, ale zawsze coś. :) Przede mną jeszcze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
Witam ja zaczne chyba od jutra bo dzis przekasilam 2 jablka a do tego brukselke i buleczke no i woda.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe nastawienia. :) Ja powstrzymuję się od jakichkolwiek słodyczy... A mam taką ochotę na ciastko... Jeszcze trochę. :) Mam nadzieję, że nie będzie jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
witam czy ktos zaczyna dzis razem ze mna???Jak tam ile ci spadlo kg to juz 3 dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po... W sumie przez 3 dni straciłam 2 kg. :D Teraz tylko zobaczę, czy nie będzie efektu jojo, postaram się jeść lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×