Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość nauki nigdy dość
Chętnie się podejmę takiej diety. W ramach rozgrzewki dzisiaj tylko owoce i jajko gotowane, jabłka od jutra. Waga 81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla121
Napiszcie, proszę, ile jabłek dziennie jecie, będąc na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciałabym dołączyć do tego forum. Byłam już kiedyś na diecie jabłkowej jest drakońska ale jakiś tam efekt był 3 kg w 5 dni no więcej nie udało mi się wytrzymać. Tym razem troszke dłużej bym chciała wytrzymać z jakieś 2tyg. i zobaczyć efekty. Mama nadzieje że te forum nie padnie bo chciałabym dzielić się z wami swoimi osiągnięciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94flyMucha
Lubię jabłka, ale przymierzałam się już do tej diety ze 3 razy i za każdym razem okazuje się to dla mnie zbyt trudne, bo gdy jem jabłka przez cały dzień to potem boli mnie tylko po nich brzuch a przydałoby mi się takie coś powtarzać co tydzień zwłaszcza iż mam nadwagę 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94flyMucha
@ Katarzynka21: a i to dietę stosuję się tylko ze 3-4 dni bo nie przyswajasz jedząc same jabłka wszystkich potrzebnych witamin, żelaza itd a po drugie żaden człowiek nie wytrzyma 2 tygodnie jedząc tylko i wyłacznie jabłka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka94flyMucha mogła bys podać swoją wagę? też jak ty mam co najmniej 10kg nadwagę:/ dlatego chcę przeprowadzić ta dietkę ucieszyłabym się z 5kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm muszka może i masz racje ale czytając różne fora dziewczyny wypisują ze ze 2 tyg na tej diecie idą i takie super rezultaty to tak sobie tez wymyśliłam. Lepiej będę na niej 5 dni na początek potem się zobaczy. A Ty kiedy zaczynasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovalQueen
Hej, mam zamiar zacząć ową dietę od jutra ktoś jeszcze walczy zemną ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cass.
ja bym chętnie zaczęła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cass.
ja też od jutra :) chcę pociągnąć na jabłkach i wodzie do wigilii, a ty? :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też do wigili i zobacze jakie sa efekty to i pożniej może dłuzej '' sama woda i jabłka aż sie boje'':P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cass.
damy radę! mój pierwszy dzień - plan zrealizowany, 3jabłuszka + 2litry wody :D czuję się świetnie :) jak sądzisz, ile uda nam się zrzucić do świąt? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cass.
liczę na jakieś 4-5kg. :) mam cichą nadzieję że uda mi się tyle zrzucić :) ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaBUM
Jak wam się udaje jeść tak mało? Ja jak już mi się uda żyć na samych jabłkach to jem minimum 1,5-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
polecam Dabrowska.Ewa.-.Cialo.i.ducha.ratowac.zywieniem. to jest oparte na diecie biblijnej czyli warzywach i owocach np jabłkach fragment mozna ściągnąć z chomika Przykładowy jadłospis: Na śniadanie: szklanka soku pomidorowego lub jabłkowego, marchwiowego, słaba nie słodzona herbata, 2 jabłka, surówka. Na obiad: zupa jarzynowa, kilka surówek, ugotowany burak, ogórek kiszony, sałata, bigos z ka-pusty i pomidorów na ciepło. Na kolację: herbata ziołowa, jabłko; surówka. Szczegółowy jadłospis codzienny jest zamieszczony na końcu książki. W przypadku nietolerancji pokarmów surowych, zaleca się początkowo kilka dni postu o wodzie lub soku na przykład marchwiowym, następnie warzywa gotowane i stopniowe wprowadzanie suró-wek. W razie wzdęć dodawać do pokarmów zmielony kminek z majerankiem lub Raphacholin (sok z czarnej rzodkwi). Zaleca się codziennie spożywać pokarmy, zawierające bakterie kwasu mlekowego np. kiszone ogórki, kapustę, sok z kiszonych buraków oraz czosnek lub chrzan. Czosnek i chrzan są zabójcze w stosunku do bakterii gnilnych i nie niszczą bakterii fermentacyjnych. W czasie kuracji należy spożywać zielone rośliny (pietruszka, sałata, koper, pokrzywa, kapusta) w postaci soków, surówek. Rośliny te są źródłem dobrze przyswajalnego wapnia (co zapobiega od-wapnieniu organizmu), chlorofilu, dostarczającego bezcennego magnezu i żelaza. Wolno używać soli z mikroelementami, gdyż jarzyny prawie nie posiadają soli. Jaki jest przebieg kliniczny kuracji warzywno-owocowej? Najtrudniejszym okresem kuracji jest kilka pierwszych dni, kiedy to następuje przestawienie przemian na tory spalania. Niekiedy odczu-wa się osłabienie, głód, ból głowy. Do krwi uwalniają się rozpuszczone w tłuszczu toksyny (pesty-cydy, leki). Jeżeli nie przerywa się kuracji, to po dwóch-trzech dniach wszystkie dolegliwości ustę-pują. Ważnym problemem są wypróżnienia, gdyż szereg przykrych objawów takich, jak uczucie osłabienia czy głodu właśnie wtedy ustąpią. Jako pierwszy znak poprawy pojawia się lepszy sen, pogodniejszy nastrój i nie spotykana dotąd chęć do pracy. Zwiększa się tolerancja wysiłku, zmniej-szają się bóle wieńcowe, stawowe, chromanie, stopy stają się cieplejsze, cofają się przebarwienia troficzne skóry, ustępują obrzęki, pojawia się wielomocz. Pot i mocz przybierają przykry zapach, zaś stolec traci przykrą woń. W czasie kuracji mogą występować tzw. kryzysy ozdrowieńcze w postaci nasilenia niektórych dolegliwości, które miały miejsce w przeszłości. Pojawia się np. ból stopy, która była złamana przed wielu laty, szum w uszach, który występował w wieku dziecięcym, względnie gdy ktoś wcześniej chorował na zapalenie uszu, zawroty głowy analogiczne jak wówczas, kiedy to przebył wstrząśnienie mózgu, obrzęk dziąseł, bóle stawów, niedokrwistość itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka4
Od jutra zaczynam 3-dniową dietę jabłkową :D Teraz jest okres świąteczny więc to będzie ciężką próbą, ale już tyle zdołałam sobie odmówić więc liczę na to, że dam radę ;) Fajnie by było gdyby ktoś się przyłączył byłoby lżej ale cóż nawet gdy będę sama to zamierzam na niej wytrwać już tyle zrzuciłam. Moja najwyższa waga ---> 84kg przy wzroście 163. Obecna waga ---> 68 przy wzroście 165 natomiast cel ---> 60kg. Jak sami widzicie dużo już zrzuciłam więc wierzę, że dam radę zrzucić jeszcze te 8kg ; / W końcu to tylko 3 dni, byłam już na diecie norweskiej, którą przerwałam 5 dnia ze względu na marne samopoczucie, schudłam na niej 3kg. Byłam również na dicie tzw. 5-dniowej z której jadłospis składał się : 1) 1kg jabłek 2) 1kg ziemniaków ugotowanych w skorupkach 3) 2 saszetki ryżu 4) 1l kefiru 5) 1l soku porzeczkowego na niej schudłam koło 3kg. Zamówiłam sb ponad miesiąc temu tabletki odchudzające na której str zapewniali utratę wagi do 14kg w miesiąc, ja natomiast schudłam 8kg i jestem zadowolona. Mam już lekką nadwagę, teraz tylko udoskonalam ciało ale chce jeszcze schudnąć do 60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just09
mam 173 cm i waze 60 kg , od jutra zaczynam , dam znac jak mi poszło, chce schydnac jakies 4 kilo , i wtedy bd happy ze swojego wygladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just09
przy wzroscie 173 moja waga wynosi 60 kg, jutro zaczynam diete , dam znac jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barana Krofa
dziewczyny... ja was przestrzegam przed tą dietą, stosowałam ją 3 dni (jadłam wyłączne jabłka) i dostałam luszczycy- skóra płatami schodziła mi z niektórych miejsc na twarzy, chropowate ziarniste strupy ktore po rozrdrapaniu krwawiły ... Tez byłam zaskoczona bo nigdzie nie ostrzegaja przed konsekwencjami tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just-33
Trzydniowa dieta jabłkowa to dieta oczyszczająca! Jedzenie wyłącznie jabłek przez dłuższy niż ten okres czasu - w celu schudnięcia - to czyste szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz to wystarczy
Ja urozmaicam sobie te jabłka np: szynką z gotowanego kurczaka i polędwicą z warzywami co drugi dzień jakąś bułkę (kajzerka lub grahamka) na kolacje. jak taka dieta wpłynie na zdrowie i odchudzanie? z góry dziękuję za opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja111ma
Napiszcie, Proszę ile kalorii jecie na jabłkowej diecie a ile pomiędzy dniami diety? i jeżeli możecie i chcecie to napiszcie ile macie wzrostu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁO WYTRWAŁA 89
NACZYTAŁAM SIĘ ALE OD SAMEGO CZYTANIA NIESTETY SIĘ NIE CHUDNIE, KOCHAM JABŁUSZKA I POSTANAWIAM OD JUTRA ZACZĄĆ:) OGOLNIE TYLE DIET CO PRZERABIAŁAM LUB PROBOWALAM PRZEROBIĆ TO SZOK:) ROK TEMU PRZY WZROŚCIE 170 WAŻYŁAM 57 KG I W SUMIE BYŁAM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLĄDU.. TERAZ? ważę 67 kg i czuję się z tym okropnie tym bardziej ze wszystko odlożyło mi się w pupie i udach :( brzuch mam nadal płaski ale już chyba zależy indywidualnie od tego, że mi sie tłuszczyk odklada w udach i pupie właśnie.. mam ogromną nadzieję ze zajrzę tu za tydzień i napiszę że schudałam chociaz 3 kg :( trzymajcie kciuki jeśli ktoś tu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
i jak efekty po tej diecie? pochwali się któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od bardzo dawna zastanawiałam się nad tą dietką i w końcu zaczełam! Jestem z siebie dumna, dzisiaj od rana, czyli u mnie od 6 zjadłam tylko 3 jabłka, nie czuje się wogóle głodna, ani nawet zmęczona. Jestem ciekawa efektów :) Postanowiłam, że w marcu wezmę się za siebie, bo od roku strasznie sie zapuszczałam, ale teraz już koniec z tym! Najpierw dieta jabłkowa (trzy dni), póżniej grejfrutowa i na wakację będzie piękna figura :) Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze przyłączy do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys2529
hej dziewczyny..jestem tutaj nowa:)czy ta dieta jest tak naprawde dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×