Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość Madzialinka88
Ja zaczynam od jutra- zobaczymy co z tego wyjdzie :) Ktoś się przyłączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany powiem wam szczerze, że ja pierwszy raz słyszę o takiej diecie ;/ Wiem, że jedzenie jabłek może przyczynić się do utraty wagi, ale wy się nie boicie stosować takiej diety ?? Moja koleżanka, jak była młoda to się odchudzała bardzo drastycznie i jadała wtedy głównie jabłka, niewiele więcej tylko jabłka, efekt był taki, że zachorowała na anoreksję i strasznie się to odbiło na jej zdrowiu. Więc uważajcie dziewczyny z tymi jabłkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialinka88
heh, sprówbowałam i... i nie wiem czy coś dało. nie odczuwam, żebym zgubiła nawet 2 kg. moze jedynie spodnie się nieco - zaznaczam NIECO- lżej zapinały ;) walczę dalej. a przy okazji co polecacie- siłownię czy fitnes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuyuyi
zależy od gustu ;). chociaż jak do odchudzania to chyba bardziej fitness, siłownia ma głównie siłowe ćwiczenia, a do utraty tłuszczu lepsze wytrzymałościowe. też chyba zaczynam same jabłka, od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
A nie obawiacie się wzdęć i tego typu rzeczy? Jadłam sporo jabłek przez jeden dzień i aż wstyd gdziekolwiek wyjść bo co chwila wiatry... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olau21
Też to mój pierwszy dzień diety jabłkowej- nie wiem czy w wieku 48 lat i przy moich schorzeniach ( operacja tarczycy, menopauza),mogę sobie na nią pozwolić ? ale cóż spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! ja od jutra również się przyłączam! mam za sobą już sporo kilogramów, bo w sumie przez ostatnie prawie 11 miesięcy zrzuciłam już ponad 30kg, ale najgorsze ostatnie ponad 10kg przede mna! mam 170cm wzrostu i waze 78kg (w listopadzie bylo jeszcze 114kg)! moim celem jest 65kg, ale na razie podstawa to mniej niz 70! w sumie najbardziej pomogly mi do tej pory dieta proteinowa, a potem bardzo duza ilosc stresu, przez ktory przez miesiac nie jadlam za duzo, ale jednoczesnie duzo chodzilam - m.in. w pracy i tym sposobem calkowicie nieswiadomie w miesiac zrzucilam 10kg! no ale teraz jestem juz tak blisko celu i niestety ostatnie kilogramy zrzuca sie najtrudniej - teraz juz o tym wiem!tak wiec na poczatek troche oczyszaczenia i mysle, ze jablka to dobry pomysl! do tego duzo wody i cwiczen, bo od kilku dni staram sie ruszac - cwiczenia w domu i 30-40 minut biegania! wszystko oczywiscie w granicach rozsadku! tak wiec ide zaraz do sklepu po jablka i zapas wody! trzymam zatem kciuki za nas wszystkie!!! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
Jak Wam idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianeczka25
Hej,Topic poległ? zainteresowała mnie ta dieta jabłkowa;) Ja bym dołączyła do tego czasami jakiś świeży sok z marchewki np. ile czasu można lecieć na samych jabłkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
Oryginalnie to jest dieta 3dniowa, ale myślę, że można przedłużyć ją do 7dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula91
hej wszystkim długo szukałam diety dla siebie bo jestem jeszcze uczennicą i trudno mi dopasowac odpowiednia diete dla siebie aby jesc regularne posiłki...;) az tu zbawienie znalazłam oto diete jabłkową...;P mam zamiar od jutra ją zastosować !! 170cm - 66 kg cel to 60kg cel2 to 55kg Ktoś się przyłącza? P.S. mam nadzieje ze wytrwam bo uwielbiam słodycze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka0001
Ja już kiedyś byłam na podobnej diecie i byłam zadowolona :D Nie wiem czy ktoś się przyłączy ale zamierzam zacząć ją od jutra i myśle o 5 dniach tak na początek zobacze jaki będzie efekt;D Jest ktoś ze mną ;D? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłka mają dużo cukru można zjeść maksymalnie 3 dziennie za to kapusta kiszona to jest bomba witaminowa nie ma lepszej rzeczy na schudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emizerol
Bondziorno! Ja dzisiaj zobaczyłam swoja wage przy wzroscie 164- 59 kg :( Byłam głupia ze jadłam co mi w rece wpadło po wyjsciu ze szpitala bo tam schudłam do wagi 55... Zaczynam od dzisiaj diete od rana jeszcze nic nie zjadłam i zaraz pędze do sklepu po te "cudenka" xD Tylko moje pytanie.. Moga tez byc zielone jabłka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna jakiekolwiek jabłka.Same pomyslcie: rezultaty musza byc bo jablka wiadomo ze maja mniej kcal niz kazde pozostale jedzenie ktore normalnie jemy.Bylam na tej diecie i w 7 dni schudlam 6 kg :):):) i dzis zaczynam znowu mam wzrost 166cm a waga 70 kg;/ marze o 60kg:) Musze schudnac 10 kilo! ufff dam rade:) za miesiac mam 1rocznice zwiazku chce wygladac cudownie i szczuplo :) A jak u was? Jak rezulaty ? pozdrawiam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
na tej diecie schudłam kiedys w 5dni 3kg :) wiec jestem zadowolona, zbliża się sylwester i mam do zrzucenia 10kg jeszcze ;/ mam na to niemalże cały listopad i grudzien wiec wydaje mi sie ze dam rade :) na poczatek chce sie troszke oczyscic wiec od jutra jem jabłka przez 3dni :) przyłączy sie ktos :)? Niańka :) widze ze masz do zrzucanie tyle co ja :) To jak wcinasz ze mna od jutra jabłszka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
nie zauważyłam że juz wcinasz jabłka :) to od jutra ja startuje. Przez ile chcesz jesc same jabłka? 10kg w miesiac to jest mozliwe :) powodzenia zycze :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja juz dzis mam drugi dzien, nie wiem czy "juz" ale przynajmniej pierwszy za mna:) No i mam problem, robie dziś mojemu bigos który wprost uwielbiam,Dlatego potrzebuje waszego wsparcia i pomocy, ------------------>PoprostuONa91 ciesze sie ze zaczynasz ze mna i mobilizujmy sie razem i zobaczymy na efekty. Mysle ze dam rade tak pociagnąć najpierw do nastepnej niedzieli czyli bedzie 8 dni, zobacze na rezultaty i bede myslec razem ale raczej sie zawezme mam wlasnie 10 kg to zwalenia tego boczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
ja własnie szamie śniadanko :) u mnie dzis beda robic pierogi ruskie, a uwielbiam je :) ale co tam dam rade :) pamiętaj kochana że to tylko chwila przyjemnosci a później bedziesz żałowała, pomyśl o rocznicy z ukochanym :) ja jak narazie trzymam sie swoich trzech dni diety, ale jak bede czuła się ok to mogę jechać dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze powodzenia i informuj mnie jak sie czujesz i jak leci :P jeszcze nie jadłam jabłka, pije kawe bo to akurat nie moge wykluczyc:) za jakis czas herbatka z dziurawca i jabłko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
ja zjadłam jedno i trzy gryzy drugiego :) czuje sie jak narazie ok, nie przepadam za jabłkami ale umiem sie zmusic do ich jedzenia :) narazie jade na uczelnie, bede wieczorkiem A co do kawki :) to tez nie umiem sobie odmowic wypicia jednej rano :) Staram sie pic jedna, pomimo tego ze uwielbiam kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Bez zmian :) zjadłam jedno jabłko i drugiego troszke i jak narazie nie jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super,gratuluje Ja zjadłam dzis 3 i wode pije przegotowana i tez dosc sie trzymam narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super,gratuluje Ja zjadłam dzis 3 i wode pije przegotowana i tez dosc sie trzymam narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
najlepiej nie myslec o jedzeniu ;P ja chce na sylwestra być dżaga i koniec kropka :D Robie to żeby pokazać wszystkim ze ja tez potrafie ale i dla własnej satysfakcji :) żeby czuć sie dobrze w swoim ciele :) bede jechała na misto ze znajomymi :) napisze jutro jak samopoczucie :) pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
wypiłam dzis piwo ;/ bylam ze znajomymi na miescie, jestem na siebie zła,ale nie mam zamiaru sie poddac :D poza tym piwem zjadłam dwa jablszka wiec i tak jestem do przodu :) powstrzymalam sie dzis przed zjedzeniem pizzy i frytek że o chipsach nie wspomnę :) wiec mogło byc gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wypiłam piwo tyle ze 2 ale to byl nerw, mialam problem w zwiazku i jestem glodna mam mdlosci poszlam spac po 2 a teraz mi niedobrze i nie moge spac, chyba po piwie:/ mam ochote na ten bigos w lodowce....;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałąm sie. to przez te nudnosci, brzuch mi mowil ze chce jesc, no i zjadlam 4 kanapki i 4 jajka:/ co za przyjemnosc ale cholera nie znosze jej! Sprobuje jeszcze raz w najblizszym czasie ale jeszcze nie wiem kiedy , na pewno szybko ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro! Wiem ze to śmieszne ale od jutra znowu zaczynam.Nie bd pic piwa wiec nie bede miala mdlosci i dam rade musze w to znowu uwierzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×