Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość adeczka
Ja też zaczynam od jutra, Kiki20. Będzie nam raźniej ;) To moje pierwsze doświadczenie związane z dietą oczyszczającą. Razem na pewno nam się uda! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zaczynam dziś dietę oczyszczającą jabłkową, bo po tym długim weekendzie przytyło mi się z prawie 2 kg:( będę jadła tylko jabłka, piła duzo wody i zielonej herbaty no i kawę z mlekiem- niestety, ale bez niej ani rusz i to 2, 3 dziennie. start-> 54,5 kg powodzenia i wytrwałości ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKukix
Ja też od dziś zaczynam. Jak na razie zjadłam 1 jabłko wypiłam 2 kubki wody i zaraz będę piła herbatkę czerwoną. Popieram poprzedniczkę...przez ten długi weekend przytyło się 2 kg ;/ koszmar, ale damy radę. 3 dni jabłka, woda i herbatki a 4 dnia może nawet jakiś tyci obiadzik 4 dzień, znowu jabłka. ;) POwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieniaaa2
Witam was wszystkie i podziwiam Waszą silną wolę. Ja już podchodzę do tej diety któryś raz z kolei, ale za każdym razem "dorzucałam" coś do jadłospisu, wiec wątpię, żeby zadziałała. Jesteście dla mnie inspiracją, więc postanawiam: od jutra same jabłka i woda + herbatka :) Zobaczymy jak mi to pójdzie :) Dzięki za Waszą wytrwałość :) jest: 66kg/162cm zobaczymy ile będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Rozpoczęłam dzisiaj tę dięte. :) Chcę schudnąć do wakacji i dieta jabłkowa będzie początkiem mojego odchudzania. :) Do chwili obecnej zjadłam 5 jabłek i na tym zakończę dzisiejsze jedzenie. :) Jutro postaram zmniejszyć się tę ilość do 4 jabłek, bo widzę, że koleżanka agus schudła sporo jedząc tylko 4 jabłka dziennie. Mam nadzieję, że dam radę do piątku. :) I na pewno tak będzie. pozdrwaiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jeśli dołączę do jabłek kawę to rezultatu może nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg90
cholercia... dziewczyny - ja tez zaczynam od jutra.. :) oby sie udalo.. :):) a;e skoro wam sie udalo to mnie sie tez uda!!:) powodzenia papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolo
Hej wszystkim :) Ja tą dietę zaczynam od jutra, szczerze mówiąc bardzo mnie zaciekawiła, ponieważ kocham jeść jabłka! Mam 164cm i ważę 55kg, chciałabym zrzucić 5kg, mam na to 3 tygodnie, mam nadzieję, że mi się uda! Odezwę się za jakiś tydzień jak mi poszło z tą jabłuszkową dietą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolsa
Hej dziewuszki :D Mogę się przyłączyć? Od jutra zaczynam! Mam 170 cm i 57 kg. Też chciałabym się pozbyć około 5 kg, na początek oczyścić ogranizm po przez tą diete, a potem 1000 kcal :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolsa
Hej dziewuszki :D Mogę się przyłączyć? Mam 170 cm i 57 kg. Także chciałabym schudnąc 5 kg :) Więc na początek muszę oczyścic ogranizm po przez tą dietkę, a potem dieta 1000 kcal :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolsa
Sory, że 2 razy to samo wysłałam, ale coś mi się zacięło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę oczyscic organizm i przy okazji coś schudnąć :) zaczynam od dziś dietę jablkową - wczoraj zakupiłam siate jabłek muszę wytrzymać chociaż te 3 dni:) póki co wypiłam pół litra wody mineralnej niegazowanej, zaraz łapię pierwsze jabłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień za mną... 3 duże jabłka + 2l wody mineralnej niegazowanej:) W pracy to łatwiej mi idzie, gorzej w domu - ale staram się nie otwierać lodówki i cały czas czymś zająć, dzisiaj pójdę po południu pojeździć na rowerze a póki co popijam wodę i nie jestem nawet głodna, ale pewnie koło 10 pójdzie pod nóż pierwsze jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kiedys na tej diecie, i to działa. dzis jem ok 2-3 jabłek dziennie. Potwierdzam- pomaga utrzymac szczupła sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dzień diety :) nareszcie bo już na widok jabłek odniechciewa mi się jeść pomimo, że zjadłam ich w ciągu 2dni tylko 6. Ale za to czuję się lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota:*
Hej dziewczyny:) Podoba mi sie to co tu czytam:)Wasze rezultaty sa bardzo motywujace takze zrobie sobie rowniez taka dietke oczyszczajaca.Niedawno wrocilam zza granicy i czuje ze moj organizm potrzebuje odnowy. Jak zaczne to sie odezwe:) Powodzenia wszystkim dziewuchom zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota:*
Jednak zaczelam szybko te diete.Wolalam nie zwlekac.Dzisiaj mam drugi dzien.Wczoraj zjadlam 3 jablka i mala miseczke samego ryzu.Przyznaje ze jest mi ciezko poniewaz boli mnie glowa, jestem oslabiona i non stop glodna:/Mam nadzieje ze to wszystko bedzie tego warte poswiecenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_wariatka
Siemka dziewczeta :) Ja dzisiaj drugi dzień na tej diecie i jak na razie jest spoko. Wczoraj zjadlam 3 jabłka, piłam duuużo wody mineralnej niegazowanej no i 2 kawy z mlekiem 0.5% ale bez nich nie funkcjonuje :) No i do tego siemię lniane rano i wieczorem bo piję na włosy i paznokcie :) Mam nadzieję ze ta dieta pomoże mi w "lazienkowych problemach" bo w końcu jabłka mają masę błonnika a poza truskawkami i grejfrutami to moje ulubione owoce więc mogę je wcinać :) Dziś wraca mój luby z delegacji więc mam nadzięję że nie skuszę się na nic co poza dietę wybiega. Trzymajcie kciuki. Dam znac o rezultatach jak zakończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0134
Wydaje mi się że ta dieta będzie fajna i co najlepsze nie droga. Od jakiegoś czasu jem bardzo dużo jabłek i ograniczyłam jedzenie. Dopiero teraz znalazłam taką diete:) Jestem bardzo ciekawa (to jest pytanie dla tych co już dłuższy czas stosują lub stosowały tą diete) czy ona działa i ile schudłyście podczas tych trzech dni? Ja jestem bardzo zainteresowana tą dietą i chciałabym spróbować! Bardzo proszę o odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0134
Ale czy jedzenie samych jabłek to jest dobry pomysł? Przeciez nasz organizm szybko sie osłabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj jestem na samych jabłkach.. Już zjadłam 2 i tak mnie ciągnie do 'normalnego' jedzenia.. Zaczelam taką diete gdyz wczesniej probowałam głodówek, co mi nigdy nie wychodziło. Chce wytrzymać do niedzieli ! :D Pozdrawiam i trzymam za was kciuki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dietetyk
Jabłuszka sa zdrowe jako dostatek, ale moja znajoma przez długotrwałe stosowanie takiej diety nabyła się padaczki, byla wtedy młoda i głupia, w życiu by tego nie zaczeła jakby wiedziala jakies są konsekwencje (do końca życia); nalezy jesc wszystko w małych ilościach ( i zrezygnować ze słodyczy na codzień, od świeta można sobie pozwolic). Decydujecie się na takie diety cud, które nie dostarczą wszystkich składników odzywczych jakie są niezbędne dla organizmu i organizm zaczyna nienormalnie pracować (żeby pokryc straty i braki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaY2K
Hey! Ja też jutro zaczynam dietę bo po ciąży przybyło mnie o 25kg :( Najpierw oczyszczenie a potem dieta:) Trzymajcie kciuki damy radę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
rowniez chetnie sie przylacze:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaY2K
Jestem już po jabłuszku i herbatce zielonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaY2K
dużo czytam o odchudzaniu i staram się wybrac coś dla siebie. Wyczytałam że źle się czuję boli mnie głowa jestm apatyczna i tyję oraz wiele innych to wpływ braku witamin z grupy B. Te maja zbawienny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej min. Nie ma co idę do apteki po tabletki kompleks witamin z grupy B!!!!!!!!! Będę na iformować jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od jutra:-) planuję jeść 5-6 małych jabłek dziennie przez tydzień. Mój cel? 4kg:-) sądzicie, że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jem same jabłka od 14.09.10 tyle że w weekend zjadłam obiad(ziemniaki,mięso itp) i źle mi z tym ;( xp po 5 dniach jedzenia naprawdę zauważyłam zmiany a konkretnie jak zapinałam spodnie,nie mam wagi ale takie rzeczy się widzi ;D jednak mam taki problem że jak naprawdę jeść mi się chce i jestem na tej diecie to np.zrobię sobie kanapkę 1,ale po 5 minutach wpierniczam jeszcze więcej i więcej bo już spróbowałam i smaku sobie narobiłam,a później wkurzam się że cały dzień poszedł na marne. a jem tak: rano na śniadanie 1 jabłko i herbata,obiad 2 jabłka i herbata i jak jestem w szkole to o 9.40 i 12.30 po jabłku. także jak już jem tak 2-3 dni to później już nie odczuwam takiego głodu,a muszę z 2 rozmiary schudnąć bo w styczniu studniówka ;p aaaaaaa i jeszcze 1, np.dziś jak rzuciłam się na żarcie po szkole to odczuwam taki niesmak w ustach, takie coś jak nieświeży oddech rano tylko gorsze,nie wiem co się dzieje,coś w żołądku myślę,może od kwasu jabłkowego czy jak mu tam...? ;] ale dziewczyny warto warto :) jak kupię wagę będę was informować o postępach-co tydzień. Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
No co? Nikt? Szkoda :) Ja zaczynam od wtorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×