Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość PoprostuOna91
może powinnyśmy dodać jakiś ciepły posiłek do tej diety jabłkowej? coś mało kalorycznego ale sycącego, mam brokuła w lodówce i zastanawiam się czy go nie zjeść :D mogłybyśmy jeść na śniadanie i kolacje jabłka a na obiad np. warzywa z patelni lub jakąś zupkę bez śmietany. To będzie miało naprawdę mało kcal a będzie lepiej wytrwać :) pogoda jest do D***, zimno i człowiek chce zjeść coś ciepłego, zaraz podlicze ile takie coś bedzie miało kcal :) Dwa jabłszka - 145kcal Warzywa na patelnię ( Hortex, całe opakowanie 500g) - 285kcal Razem : 430 kcal To naprawdę mało, a można się najeść, kupowałam kiedyś te warzywka na patelnię i jak zjadłam całe opakowanie to byłam pełna przez kilka godzin :) i zawsze to ciepły posiłek . Przez miesiąc jedząc tak można duuuuuuzo schudnąć. Od czasu do czasu można zjeść jakieś jajko z warzywami na obiad cokolwiek ciepłego no i jabłszka :) Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Kochana pewnie że dasz rade!!! Kazdy ma czasem gorszy dzien, ja po tym wczorajszym piwie tez czulam sie nieciekawie, tak to jest z piciem na pusty brzuszek. Gotuję tego brokuła :D Odciełam sobie z niego 4średnie różyczki i zjem go z czystym sumieniem :D chociaz nie powinnam... ale cóż wole to niż mieć napad na uczelni i zjeść frytki lub pizze, z dwojga złego wole zjeść tego brokuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja chyba też zacznę od jutra ;p Ja ważę 58,8 kg a mój cel 50 kg ;p Ja nie tyle, że jestem gruba nie wiadomo jak ale mam okropną oponkę :/ Wczoraj kupiłam Hula Hop z magnesem i kręce ;p No i od jutra jabłuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje, w koncu ciepły posiłek plus same jabłka to itak duzo duzo mniej kcal ;) Tylko nie wiem czy 10 kg schudne do 6 grudnia:(( To smacznego Ci życze i powodzenia na uczelni :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
To może chociaż w ciągu dnia wypij gorący kubek :) niezdrowe ale ciepłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Wróciłam z siłowni :) 1,5h męki za mną, zszamałam dziś troszkę kalafiora, dwa pierożki i jabłko oczywiscie :) wiec wszystko spaliłam :) moze nawet z nadwyżką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajam35
Pomocy dziewuszki! ja mam ochotę zrobić sobie taką "terapię" oczyszczającą bo ostatnio mi coś ciężko i jakoś tak bllleeeee :P nie po to żeby schudnąć bo nie jest źle 177 cm i 58 kg, ale po to żeby poczuć się lepiej i zrobić coś tylko dla siebie. Co zrobić??? czy te jabłuszka przez 3 dni mi pomogą??? proszę o radę:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
oczyścić organizm napewno oczyści, czasem można zastosować monodietę, wiem ze kefirowa też fajnie oczyszcza, ale możesz oczyścić się też jedząc same warzywa i owoce przez 3dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kook
A nie jest tak, że przez 3 dni gubi się 2 kg i to jest woda a potem wracają 4? Jak to jest? Jakie macie doświadczenia? Ja też mogę nie jeść 3 dni, wiadomo, że schudnę, ale za tydzień waga wróci do normy. Schudnąć 10 kg w miesiąc to niezła głupota, opanujcie się dziewczyny.. w takim tempie to tylko choroba murowana i efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
z tego co pamiętam nie prosiłam o porady :) znasz mnie ? NIE więc co Ci do tego ??? NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz temat
a co by było gdybym diete jablkową połączyła z kefirową?:D wiem troche miszmasz, ale np. na sniadanie kefir na obiad jabłko, podwieczorek kefir, kolacja jalbko. ile tych jablek na dzien wcinacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kook
Powodzenia:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Jeśli rzucisz się na zarcie wiadomo ze przytyjesz :) ja chudłam już na jabłkowej i nie wrocil mi ani gram, oczywiscie osoby które wolą się paść i marnować to co wypracowały to tyją :) proste... Ponadto skoro nie interesują Cie takie sposoby odchudzania to po co tu wchodzisz :) nie czaje takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Nie łączyłam nigdy jabłek z kefirem wiec nie wiem :) mój jadłospis składa się w głównej mierze z jabłek ale poza nimi dzis zjadłam np. dwa pierozki i troche kalafiora :) Ponadto każdy organizm jest inny i każdy odchudza się inaczej :) testowałam juz na sobie wszystko i wyszło mi jedynie z jabłkami :) dlatego nie potępiam nikogo i jego metod :) Jabłek można jeść ile się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kook
Ale ja nie piszę, że mnie nie interesują. Chciałabym zrzucić właśnie 3 kg i niekoniecznie w tydzień;) Może być w miesiąc. A co do wzrostu wagi, to chodzi mi o to, że nie jem 3 dni, tzn jem - jabłka, a na 4 dzień zjadam śniadanie i powiedzmy obiad, więc waga powinna wzrosnąć, bo większa ilość jedzenia została przyjęta i tak stopniowo aż do wagi wyjściowej. Mówię tu o 3 kg, które się zrzuciło, bo to naprawdę szybko i latwo może wrócić. A wiadomo, że przy 10 to już może trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Kook ja stopniowo zwiększałam dawkę kcal, pomalutku dodawałam po odrobinie normalnego jedzenia, jadłam np. przez pierwszych kilka dni na śniadanie pół kromki chleba z czymś i do tego jabłko :) nie przytyłam, ale radzę Ci jak masz do zrzucenia tylko 3kg to nie ryzykować :) ponadto każdy organizm jest inny dieta na której ja chudnę i nie mam jojo u innych może do jojo prowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuOna91
Nie dieta jest trudna tylko wychodzenie z niej :) tak aby utrzymać wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Moje kochane!! (zakladam ze pod tymi nickami kryja sie kobiety) otóz wazne sa zasady keidys gdy schudlam te 6 kg nie bylo jojobo wykluczylam tluste jedzenie i slodycze;) Wiec powodzenia wam ;** Ja mam kryzys w zwiazku wiec moze nie ma sensu sie odchudzac:/.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaj się dla siebie :) pomyśl że bedziesz mogła chodzic we wszystkim nie martwiąc się o fałdki :) będziesz z siebie dumna, że potrafiłaś, a kryzysy są i będą :) nie poddawaj się tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajam35
No więc zaczynam:( już się boję, że nie wytrzymam 3 dni bezchlebka;( . śniadanko godz 9.15 - herbatka na trawienie ( nie wiem czy to dobry pomysl, ale piję) no i jabłuszko oczywiście. trzymajcie kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chelebek wlasnie odklada sie w boczkach, tu nie chodzi o jedzenie jablek przez 3dni a pozniej opychanie sie, nie ma tak dobrze :) tu chodzi o zmiane nawykow zywieniowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajam35
ojjjjjj... ;( nie daję już rady! od rana zjadłam 7 jabłek i czuję, że umrę jak nie zjem czegoś normalnego. wszyscy do okoła wcinają same pysznościa ja??? o matulu słabo mi już. ;( a jakbym sobie wszamała te warzyka na patelnię to co??? chyba jednak jestem słaba psychicznie!!! jak wy to robicie??? gratulacje dziewczynki ja chyba odpadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiem ze piszac to moze was zawiode... ale jestem wlasnie po diecie jablkowej w piatek skonczylam i schudlam 3 kg, niestety w ciagu 2 dni po diecie wrocily prawie dwa bo jadlam normalnie, ale przekonalam sie ze to nie jest dobra dieta bo zeby dzialala musialabym jesc same jablka do konca zycia hehe. Przechodze na odchudzanie na zawolanie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnipotentna
Jestem po pierwszym dniu diety. Rano wypiłam herbatę zielona,później zjadłam jabłko i na koniec dnia 2 starkowane jabłka. W ogóle nie czuję głodu i zastanawiam się czy przez 10 dni schudnę chociaż 5 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma;*
J też chciałabym się przyłączyc tylko dajcie mi wskazówki co mam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×