Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

cześc dziewczyny jestem mama prawie 2 letniej Agusi jeżli mozna to sie przyłączę tez czasami mysle juz o drugom dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko troche się boje bo mieszkamy sami i nie wiem jak to będzie z dwoma małymi urwisami tym bardziej że jak Agusia była mała miała straszna kolke i nie przespałam ani jednej nocy przez trzy miesiące wiem że to nie regóła że nie każde dziewcko ma kolke ale strach pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że mamy dzieci w tym samym wieku jak z ząbkami u twojej pociechy bo u nas cięzko przechodzimy byłusmy nawet w szpitalu bo miała taka biegunke na zabki teraz jesteśmy na etapie sikania do nocnika bo kupkę juz woła dosyc dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pierwszy ząbek pojawił się w sylwestra ale męczyło go od połowy listopada teraz wyszły mu górne trójki, czekamy na dolne :) najgorszy jest moment jak ma napuchniete dziąsła-przy wychodzeniu czwórek siedział i płakał albo nawet krzyczał :( u nas nocnik twój wróg ale za to spodobała mu się nakładka na sedes bo moze siedzieć jak tata :) siusiu zrobi ale kupkę to tylko do pieluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to z tymi maluchami u nas pierwsze zabki wyszły jak miala 10 miesięcy a potem dopiero jak miała 14 następne dwa teraz ma jedynki i dwójki na dole i na górze własnie wyszłuy jej czwórki na górze i na dole to razem 12 ząbków i na razie nie zapowiada sie na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zabkowanie bylo bezproblemowe:) z nocnikiem tez poszlow szybko ale balam sie strasznie.... naprawde cierpliowsci trzeba miec za dwoch .... na szczescie maly zsikal mi sie tylk kilka razy .....na podloge:) teraz odpreza sie na swoim nocniczku.... musi miec pelno zabawek.... i siedzi w wc dlugooooo hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia to fajnie - że tak szybko nauczył sie sikac do nocniczka, syn mojej kolezanki to jak widzi nocnik to nawet nie mozna go zgiąc żeby usiadł a o sikaniu to nawet nie wspomne a chyba tez jest w wieku twojego Alka ja też teraz pracuje nad sikaniem bo kupke to juz woła - juz nawet cały dzien ma suchego pampersa bo jej jeszcze zakładam czasami troszke za póxno zawoła ale i tak jest juz nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z sikaniem poslzo szybciej:) za to bal sie robic kupke do nocnika przyznam ze tu pomogly tzw nagrody i chwalenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 miesiaca temu mieszkalam w Dąbrowie Górniczej ... w blokach teraz w domku malej miejscowosci przed Zawierciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Dabrowie mieszka moja mój chrzestny - na ulicy Wojska Polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh Kozieglowy bardziej w strone Myszkowa??? wiem gdzie jest Wojska Polskiego ja mieszkalam na Cedlera...... fajnie bylo sami .... szkoda tylko ze w wynajmowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
dziewczyny mam tylko pytanko bardzo puchna mi rece jestem w 24 tc czy to normalne jest??? az mnie bola o pierscionkach moge zapomniec, nogo ok ale te rece czy to normalne??? ❤️ 24tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Ja juz po drzemce. Czuje sie lepiej. Jestem z Krakowa ale mieszkam w Irladni, juz prawie trzy lata. W grudniu jednak wracam do polski, bo mam wieksze zaufanie do Naszych lekarzy. Na marzec termin to gdzies dopiero w kwietniu wroce tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
wiesz co? moja siostra tez tak zrobiła.Miała zostać w kraju góra pół roku a jest już prawie 2 lata:( a mąż tam:( Najpierw okazało się,że dziecko musi być leczone,bo dosyć mocna dysplazja.Potem zaczęła chorować ona i jeszcze z tego nie wyszła.Cieszę się,że zdecydowała się rodzić tutaj,bo to zawsze u siebie i ma we wszystkich wsparcie.Ale z drugiej strony jak widzę jak się z mężem męczą to........Życzę ci oczywiście,żeby było wszystko po twojej myśli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meggi
Czy Ty przypadkiem nie pracowałaś w clarionie w Sligo? Tak tylko pytam, bo znalam taką dziewczynę, nazywała się własnie Meggi i ten sam rocznik i też pochodziła z Krakowa. Może to tylko zbieg okoliczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracowalam. Przed wyjazdem pracowalam w agencji modelek. W tamtym roku bylam tu w ciazy i stracilam blizniaki dzieki tutejszemu lekarzowi. Twierdzil, ze to nic ze sie zle czuje. Kiedys nawet mi powiedzial \" nie ty pierwsza w ciazy, to normalne ze sie zle czujesz\". Pozniej okazalo sie, ze byla to ciaza blizniacza i ze powinnam lezec a do tego miec leki na podtrzymanie. Ale tego wszystkiego dowiedzialam sie dopiero jak wyladowalam w szpitalu w Krakowie. Nie martwie sie o Meza, poniewaz w grudniu jedziemy do polski razem i on zostanie ze mna trzy tygodnie a juz w lutym bedzie spowrotem z Nami, bo bierze dluzszy urlop. Pozniej tylko 3 tygodnie i wracam do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko tak szybko piszecie ze teraz nie zdolam wszystkiego przeczytac my dzisiaj mielismy spacer na zakupy bo ciagle pada i wieje ze glowe urywa 😭a do tego samochod mial zware no i jest zepsuty teraz P siedzi w garazu i naprawia mam wielka nadzieje ze naprawi bo robienie zakupow spozywczych wozkiem do przyjemnosci nie nalezy 😭 Majonia sliczny chlopczyk :) my jestesmy z opola ale mieszkamy w anglii i mieszka nam sie tu bardzo dobrze i juz nie wracamy do PL choc bbrakuje nam naszego dwomku we wsi mielismy 100 metrow do lasu cudownie bylo ale z kaska cienko :( co do sikania to my mamy problem z kupka maly nie chce robic kupy do nocnika ani do kibelka :O siusiu robi ladnie nawet w nocy juz nie sika do pampersa ale ma akcje z kupa co robic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj mam swoje zycie, wiec wracam do Meza szybko. Chcemy otworzyc cos swojego na wiosne, wiec musze tu byc. Nie wyobrazam sobie zycie bez Niego. A przede wszystkim tego, zeby nie byl z dzieckiem. Przeciez te pierwsze miesiace i wogole cale Dziecko jest takie cudowne. Kazdego dnia cos nowego. Bardzo zalezy mi na tym abysmy razem przez to przechodzili. Aczkolwiek rozumiem tez Twoja siostre. Ja jestem w innej sytuacji. Mam tu normalnie zasilek i po urodzeniu dziecka chociaz, ze urodzi sie w polsce dostane tu normalnie macierzynski. Dlatego szczerze nie oplaca mi sie siedziec w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko. Zdecydowalam, ze kupie kojec zamiast drewnianego lozeczka. Musze tylko dokupic do niego materacyk. Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×