Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

witam witam a ja od rana w rozjazdach byłam w urzedzie skarbowym i u lekarza bo od czwartku bolała mnie szyja - chyba węzeł chłonny i dzisiaj poszłam bo oczywiście juz naszukałam sie w internecie o powiększonych węzłach chłonnych i o nowotorach - cała ja i rzeczywiście lekarz powiedzial mi że mam troche powiększony węzeł chłonny i dał mi antybiotyk bo mówi że to może jakiś stan zapalny alebo mnie zawiało - powiedzial że jak do poniedziałku nie przejdzie to mam przyjść a ja juz sobie głowe nabiłam że ho ho tylko teraz o tym myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,właśnie wróciłam z miasta he he he. Wysłałam fotke do Moni i Marioli tylko nie śmiac się z mojej pozy!!! :P Asia podaj adres :) to wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naogladalam sie porodow na zone reality i juz wogole mam obiekcje... nika- bo teraz panuja takie dziadostwa ... u nas wszyscy po kolei mieli chore gardla.... princpolo- no faktycznie jestes okropna hehheh zakompleksiona heheh tylko mam pytanie to jest aktualne zdjecie?bo jak tak to wygladasz suppperr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mARIOLOKA Fotka ze sierpnia/września świeższej nie mam.Ale nic się nie zmieniłam. Nie lubie się za bardzo malować ale jak się nie wymaluje to wyglądam jak dziecko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsy@buziaczek.pl a ja sprzatam i gotuje barszczk na dzis kazio bardzo mi pomaga sprzatac ma wene ze trzy razy robie jedno i to samo niestety nie mam go komu podzucic nika ja tez tak mam odrazu sie doszukuje raka albo innego cholerstwa u nas dzis bardzo zimno kurtki piore i nigdzie nie wychodzimy jeszcze dwa tygodnie i swieta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he też kiedyś oglądałam o tych porodach i ....większy strach był.Ale zobacz ile tam jest przy rodzącej ludzi .Ile kobiet i ... dzieciaków.Co jak co ale ja sobie nie wyobrażam by dzieci przy mnie byłY.No ale Ameryka ejst otwarta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes sliczna;) zreszta wszystkie jestesmy heheh a co trzeba sobie humor poprawic;) hmm princpolo- tak sobie mysle po co ci dieta?? bo mnie w zyciu tylko to czeka jak chce jakos wygladac..aktualnie mam dola jak kanion kolorado😭 zdeczka przytylam a wiem jak potrafie schudnac....tylko jakos ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona kurde im starsza jestem tym bardziej mi odbija :D he he he Może to taki paniczny lęk że znów będe ważyła bardzo dużo :( Coś w głowie takie głupie rzeczy siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! młoda nie spała od 3 do 5.30 :( sprzątam, dziś kolęda i mała buczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapek ---kolęda ??? oooooo szybko! A i pochwale się moim szczęściem-synkiem.Właśnie na poczte wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wykapany ojciec...no tak przynajmniej mówią :) A mój wtedy chodzi dumny jak paw he he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dostałam fotki wy wszystki laski jedna lepsza od drugiej - naprawde super wyglądacie mozecie śmiało dzieci rodzić nawet śladu nie ma ze byłyście w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia odebralam fotki ;) a swoja jakas lepsza wysle pozniej teraz kazia musze nakarmic i tak sie zakopalam papierami ze do wieczora mam co robic a chce jeszcze szafki w kuchni umyc i obiecalam kaziowi ze bede z nim puzzle ukaladala doba to stanowczo za malo wlasnie reklamuja taka mate podlogowa do rysowania z pisakiem ktory pisze tylko po niej ma taka koncowke biala jak w zmaziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) syn poszedl spac o 19.30....od 14.00 byl spiacy ale nie dal sie uspic.... mielismy wieczor z mezem dla siebie w koncu w ciszy i spokoju pogadalismy i milo spedzilismy czas:classic_cool: wczesniej bylismy z malym w sklepie... w ani w intermarshe ani w lidlu..biedronce nie bylo przyprawy tzaziki 😭 a ja chcialam sobie zrobic to danie buuuu....dzis maz kupi mi w Dąbrowie chyba z 10 paczuszek co by potem miec na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również już na nogach :) Zabrałam sie za pranie.Kurde msuze iśc do apteki a tu pada i pada 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj chcialam kupic sobie nospe zeby miec na ciezki bolesny okres ktory powinien byc za 2dni... byla taka kolejka a pani taka flegmatyczna ze mialam dosc i odpuscilam... kiedys mojemu mezowi wmowila ze zwykla sol fiziologiczna jest na recepte i wepchnela mu sol za 7.50....buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie chodzić do takiej jednej apteki ze względu na ceny he he he Też niekiedy dobija mnie flegmatycznośc tamtych pań.Pracuje tam też taka laska o czym nic nie wie 😠 jak by się z kosmosu dostała.JMój ostatnio kupował soł za 21 zł jak zwykle dają mi najdroższą bo gęby nie otworzy :Dc Mi na okres pomaga tylko pabialgina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry🌼 wczoraj posprzatalam kuchuchnie hura! i jeden wor papierow przegladneelam i jutro go zabiora tu w ciagu tygodnia wrzuca ci do domu pol reklamowki papierow :ulotek gazet i listow do mieszkancow/wlascicieli majonia ja po nospie wymiotuje jak kot hehe a niektore leki sa tansze bez recepty a lekarstwa dla dzieci do 16r.z. sa refundowane i tak samo antykoncepcja chyba zima do nas przyszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lorinka Pracuś z Ciebie :) Ja już porządki mam za sobą ale obiecałam sobie że w tym tygodniu najwyższa pora zrobić porządek z ozdobami chinkowymi.Potłuczone i brzydkie wyrzucić a nie chomikować .No i musze sprawdzić lampki czy działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus /leniuszek bo raczej sprzatam raz na tydzien odgruzowuje chatke ozdoby choinkowe chce dzis kupic. w tym roku choinka bedzie czerwono zlota a ozdob domowej roboty nie robie moze ta cytryne zobacze jak bedzie wygladalo na choince nie wiem kiedy ja zaczac suszyc ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sobie pokroje pomarańcze ,niech się suszy jak będzie ładwnie wyglądać to powiesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×