Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

nie widze ostatniego posta o 16 my juz sie relaksujemy :) ja wcinam krowki pychotka dawno nie jadlam :) kazio dostal helikopter i lodeczke z silnikem wspaniala zabawka do wanny :) oraz lawete z autkami z serii autka blok tez z serii autka +farbki teraz to juz mozna leniuchowac i sie obzerac :)mily czas lubie swieta a jak tam wasze brzuszki znosza swieta ja sie zawsze objem i chodze z wywalonum brzuchem :D nie moge sie oprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny dniu świąt :) I w kolejnym dniu pysznego jedzonka he he he. Mój oszalał na puncje tej kaczuszki z allegro która wannie świeci wszędzie z nią chodzi :) Ogólnie jesteśmy wszyscy zadowoleni z prezentów :) Kacperek dostał właśnie tą kaczuche,2 autka,zestaw majsterkowicza,czapke+szalik, dostał 2 ksiązeczki ale jedna jest super są tak zwierzaki i każdy zwierzak oddaje głos+krótka rymowanka o zwierzaczku oraz rybki do wanny :) Jeśli chodzi o nas to dostaliśmy przepiękną pościel z wypełnieniem do sypialni :D teraz to jest milutko :P he he he ,świece,ksiązke kulinarną , talerze i komsetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach.... Nie wiem jak Wam ale mi szybko one zleciały.Właśnie przyjechaliśmy od moich dziadków.Synek wymęczony a my skonani!Wstał po 5 więc daje nam już popalić.WŁaśnie leci woda do wanny i zaraz pójdzie spać. Majona----Masz dużego przystojniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja dzis pospalam do 10 ...i dopiero jestem po sniadaniu wlasnie zabieram sie za szukanie ozdob /naklejek na sciane wczoraj znalazlam allego naklejki z autek tyle ze cena za to jest masakrujaca bo 245zl http://allegro.pl/item284453454_naklejki_z_filmu_disney_auta_cars_ogromny_zestaw.html moze widzialyscie cos podobnego ??? i troche tanszego kazio uwielbia auta wiec szukam ale cos nam wczoraj ebay nie chulal:( bylam wczoraj na zakupach bo sa mega przeceny kupilam sobie spodnice bluzeczke taki zestaw plazowy dosc bluzeczke na sylwka i majteczki a i torebke kaziowi skarpetki i koszulki z dlugim rekawkiem a przemkowi dwie koszule i skarpeciochy i to wszystko za 30 £ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam ten sam zestaw na ebayu za 44,50 £ ktos sobie chyba za dokladnie przeliczyl na zl hehe choc nie wiem po ile jest £

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rano nie miałam śił by wejśc na kafe :( Poszłam spać już o 22 a o 1 w nocy do 3 byłam na nogach.Potem od 3-5 budziłam się co 10-15 minut!-synek dostał katarek i to go męczyło+gorączka! A rano padałam,cały dzień mnie głowa boli zmęczenia :( Ehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja przez te swieta to nawet nie miałam czasu do was zajrzeć tyle rodzinki przewineło sie w domu moerj mamy i u nas że dzisiaj musiałam odreagowac świeta święta i po świetach - szykowania latania i zleciały nawet nie wiem kiedy rano pojechałam do skarbówki - cisnienie oczywiście mi podnosły potem chciałam połazić po sklepach może kupiłabym sobie cos na sylwestra ale Agnieszka miała dzisiaj taka fazę że to raczej graniczyło z cudem i nic nie kupiłam musze ja jutro zostawic u mamy i może cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz tez wrocilismy od tesciow... Moja córa podłapała infekcje i cała zasmarkana. Doraźnie pomaga gruszka i jakies kropelki do nosa. Na szczescie powoli jej przechodzi. To jej pierwszy katar w zyciu (dzis skonczyla 14 miesiecy) Ale widze ze nie ttlko my z katarem walczymy... Eh taka kichowata pora roku. Podejrzewam ze Justynke u dziadkow w domu przewiało bo straszne maja przeciągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ślicznie :) Ja znów padam na twarz :( Nie wiem co już dolega mojemu synkowi,dziś obudził się z płaczem ok1 i taka akcja była do 4.Po 4 jestem na nogach :( Ehhhhhhhh Lorinka----Akurat leżałam na łózko i czekałam na sen :) Majona----My będziemy w domu we 3 :( Szkoda.Myślałam że może wyjdzie coś ze znajomymi ale oni sami nie wiedzą co chcą :P Tak wiec wiecżór będziemy mieli przed tv.W czasie świąt tata zaproponowąłam że mozemy gdzieś wyjść a on się zajmnie wnukiem ale co z tego skoro miejsca na sali są już zaklepane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny plus to że mój ma wolne.Idzie do pracy dopiero 2 lub 3 stycznia :D To się bawi synkiem :) Jedyny minus to że od wczoraj (od 18) się do niego nie odzywam!!! :P Może to da jemu coś do myśłenia??? oczywiście stara się przeprośić ale mam to gdzieś :P:P:P! zawsze ulegałam po godzinie,dwuch ale teraz będe mocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- uuu to zaszedl ci za skore:( hhheee moj maz od miesiaca jest nerwowy i zlosliwy.....( wiem ze to z powodu szkolenia w pracy) ale bez przesady drze sie nawet w srodku nocy o koldre:( poza tym wkurzyl mnie wczoraj na maksa bo cos zaczyna mnie zab pobolewac( w zeszlym roku zaczal mnie bolec w Sylwka i 2 stycznia musialam wyrywac) i nie chce powtorki... co prawda nie boli ale co jakis czas cos mnie kluje i juz sie boje;(a on mi wczoraj mowi ze ( na moja prosbe podjechal do dentysty) za duzo tam bylo napisane i ze dzis nie przyjmuja:( potem stwierdzil ze musialby sie wracac.....( ze mna do tego dentysty a juz mu sie nie chce jechac do Dabrowy) 😭 nie ma jak wspolczucie.... powiedzialam mu ze zycze mu zeby mial okazje poczuc bol zeba:( swojego zeba...... wkurzylam sie na maksa.... w poniedzialek mnie umowil.... prosze go zebysmy podjechali do krawcowej ... nie bo mu sie nie chce;( a ja sie teraz boje jechac sama:(a szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje ale znowu problem z kafe :( wiec nie pisze duzo bo sie ...zdenerwuje jak mi tego nie wysle w sylwka siedzimy w domu albo wyruszymy do znajomych ale wolalabym zostac na chatce :) nie chce mi sie targac z calym majdanem pogoda do bnai ciagle pada wiec ze spaceru nici siedzimy w domu zwariowac mozna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona----Aż szkoda słow niekiedy na faceta! Już się do niego odzywam ale zaszedł mi za skóre.No bo w3czoraj prosiłam jego że to i to chce a on mówi że nie.A za pare minut dźwoni jego kuzynka i jest TAK!!!! zabolało mnie to 😠 po 14 przyszedł z kwiartem ale nie dąłam się tak łatwo udobruchać byle chwastem :P :D więc wybaczyłam dopiero po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani- ja rowniez dolaczam sie do gratulacji:) mnie sie dzis snilo ze bylam zrobilam test i wyszedl pozytywny tak sie zalamalam w tym snie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslałam wiadomosc której nie ma... wiec jeszcze raz: majonia dziękuje za gratulacje. Dlaczego się załamałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie snilo:) hehheh bo pomyslalam z snie ze bede rodzic dopiero we wrzesniu i ze nie wejde w nowe dzinsy hheh ale to byl tylko sen:) naprawde bym sie az tak nie zalamala:) mysle ze gdybym wpadla to bardziej bym sie cieszyla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia to bys sobie kupila jeszcze jedne jeansy :D:D a te nowe by zostaly na "po ciązy" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×