Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość Oliwia

Mi zabieg z mezoterapii bardzo pomógł w zlikwidowaniu dronych zmarszczek jakie miałam pod oczami i w kącikach ust. Zabieg trwa krótko i daje bardzo dobre efekty. Bardzo ładnie mi wygładziło zmarszczki oraz twarz stała sie bardzo promienna i delikatna. Mogę polecić miejsce gdzie robiłam Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowałam sie na ten zabieg. Chciałam nawilżyć skórę bo skóra moja ma skłonności do wysuszania się. I jestem zadowolona.Nie nastawiałam sie przy tym na nie wiadomo co. Nie liczyłam na to,ze znikną zmarszczki bo mezoterapia tak nie działa 😉 Nie odmłodzi Was natychmiastowo bo na to trzeba czasu. Widzę jednak, że skóra jest

lepiej nawilżona

zniknęły drobne przebarwienia

jest bardziej świetlista

I już kilka osób zwróciło uwagę na to jak ładnie wygladam.

Dodam, ze zabieg wykonywałam w Arte Clinic w Gliwicach https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-profilaktyka-starzenia  - daję tutaj kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garba

Mezoterapia to fajny sposób na poprawę wyglądu skóry, ja miałam na pośladkach, żeby zmniejszyć oznaki cellulitu. No i powiem szczerze, jest efekt. Mezo robiłam w Radzikowska Clinic, profesjonalny zespół i fajna atmosfera, dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta45l

Ja znalazłam swietny sposob na odmlodzenie twarzy :) Chodzę naprzemiennie na zabiegi mezoterapii igłowej, mikroiglowej i peelingów medycznych. Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu Ferulac Valencia Peel. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimossa

regularnie chodzę na mezoterapię kwasem hialuronowany do Demeter na Białostockiej w Warszawie 🙂 tam to mają profesjonalne podejście do pacjenta. Każda moja wizyta odbywa się punktualnie, do tego wszyscy są uprzejmi. No i najważniejsze to widzę efekty zabiegów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja korzystam z medycyny estetycznej od niedawna ale już widzę efekty na mojej cerze. Chodzę na mezoterapię do Magnopere do dr Zielińskiej i efekty są świetne. Zabieg pozwala na regenerację skóry i widać to w jej kondycji. Kosmetyki znacznie lepiej się wchłaniają i makijaż także daje efekt, o jakim wcześniej nawet nie śniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wera

Też zdecydowałam sie na ten zabieg w klinice promienistej w Poznaniu i polecam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IDEALE (lek. Stojak i lek. Jakubik) na Jerozolimskich 117. Dwójka lekarzy, którzy robią wspólnie zabiegi. Zrobili mi super modelowanie ust, a mojej mamie botoks (redukcje zmarszczek). Super efekty. Mezoterapię konsultowałem w ramach następnych zabiegów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama regularnie chodzę na twarz.Zazwyczaj jesienia oraz wiosna. Nie miałam nigdy kremu, który dawałby takie działanie jak mezoterapia i pewnie sie z takim kosmetykiem nie spotkam. W przypadku mezoterapii skłądniki aktywne wprowadzane są wgłąb skóry tak więc są w stanie rzczywiście zadziałać oraz lepiej nawilżyc oraz odżywić naszą cerę. 

Na mezoterapię chodzę do gabinetu w Krakowie:

http://ego-medspa.pl/mezoterapia-iglowa/

Pozwolę sobie tutaj dać kontakt. Jestem bardzo zadowolona z obsługi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama sobie robię mezoterapię bezigłową w domu :classic_biggrin: Robiłam kiedyś igłową u kosmetyczki ale za bardzo bolało. A teraz odkąd mam b-glossy pro od Beautifly to sama robię zabiegi w domu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie zabiegi polecacie po 35 roku życia? Mezoterapia wydaje mi się już być za słaba dla mnie, chciałabym coś silniejszego przeciwzmarszczkowego, jakie macie doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony bardzo polecam mezoterapię 🙂! Sama się na nią jakiś czas temu zdecydowałam i ostatecznie jestem bardzo zadowolona z efektu. Ale zapewniam, że warto! Tylko wybierz sobie jakąś renomowaną klinikę medycyny estetycznej, żeby mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Ja ze swojej strony mogę polecić SCM estetic i dr Martynę Butryn – Panikowską. Jest świetna, a przy okazji potrafi doradzić. Być może pomoże Ci podjąć decyzję :). Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mialam robiona mezoterapie iglowa oka.jestem tydzień po zabiegu i wygladam okropnie. Zamiast odmlodzić skórę wokół oczu,wyglądam na 5 lat starzej i mam dużo zmarszczek. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zabieg mezoterapii wykonują w Miracle Beauty Spa w Toruniu. Ostatnio skorzystałam z tego zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Widać że znają się na rzeczy. Dziewczyny maja wiedze i doświadczenie. Spokojnie mogę polecić ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×