Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość Kama78
Wrocław: Sentido, dr Zietek, mlody lekarz,spokojny,dzialanie na zasadzie : nic na siłę, delikatny,polecam! Korzystałam z zabiegów mezoterapia igłową,potem dermapen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja jestem po mezoterapii wykonanej w Amaryllisie w Bytomiu, jestem bardzo zadowolona, to mało powiedziane jestem mega i to mega szczesliwa. Troszkę szczypało i czasem zabolało, ale warto było. Zmarszczki są wygładzone a skóra ładniejsza i jędrniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz pierwszy robiłam mezoterapię igłową.Zabieg nie był przyjemny i bezpośrednio po nim wyglądałam okropnie...Twarz była opuchnięta a po 2 dniach wyszły siniaki /to podobno sprawa indywidualna/.Przez prawie tydzień nie wychodziłam z domu. Teraz, po przeszło 2 tygodniach, jest już ok.Widać spłycenie zmarszczek i skóra lepiej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz635
Panowie jeśli tak jak ja macie problem z łysieniem, a wypróbowaliście już wiele sposobów w walce z nim, polecam wypróbowanie zabiegów mezoterapii haircare. Kolega z pracy podsunął mi kiedyś artykuł na ten temat i postanowiłem spróbować. Skorzystałem z usług kliniki Vesuna w Krakowie, która miała zabieg w swojej ofercie. Na początek wykonywałem 1 zabieg co 2 tygodnie przez 2 miesiace czasu a na koniec 1 zabieg w miesiącu przez 5 miesiecy i musze przyznać, że efekty są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na mezoterapię mikroigłową frakcyjną. Na początku się bałam, że będzie boleć, ale nic z tych rzeczy dało się wytrzymać. Samo nakłuwanie trwało tylko chwilę, ale za to jaki efekt- gładka i napięta skóra. Polecam w Poznaniu salon Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu już, regularnie chodzę na zabiegi mezoterapii do bytomskiej kliniki Amaryllis i widzę, że twarz jest inna-ładniejsza, bardziej elastyczna i jędrniejsza, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mezoterapia to nie ma co kusic sie na oferty zakupów grupowych oby tylko taniej - taki zabieg musi byc wykonany na dobrej maszynie i przez profesjonaliste inaczej to kasa wyrzucona w błoto. Ja chodzę na mezo do kliniki medycyny estetycznej i wbrew pozorom wcale nie jest tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mezo :) Po operacji pamiętajcie o jakimś żelu. Mi lekarz polecił ten: http://www.pozabiegu.pl/ i poradził sobie świetnie z bólem i ranami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam mezoterapie. Ja byłam w Krakowie w Mobilnym Instytucie Urody http://miu.com.pl/. W przyszłym tygodniu idę na kolejny zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszka_K
Zuu_ZU a gdzie chodzisz i po ilu zabiegach jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w warszawskim Profemedzie. Chodzę na mezoterapie regularnie od pół roku i wcale w moim przypadku to nie jest wyrzucanie kasy w błoto, bo widzę znaczną poprawę kondycji skóry na twarzy i szyi. Dbam o siebie i nie jest mi absolutnie szkoda kasy na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajzaa
A jak tam z cenami? Mieszczą się w Mariocie - prawda? To nie jest taka luksusowa i droga klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny mezoterapii zależą głównie od preparatów jakie są używane. W salonie, do którego chodzę na zabiegi mają ceny od 190 zł do 450 zł i jest to mezoterapia mikroigłowa derma penem lub igłowa. Przed zabiegiem można mieć zrobiony także peeling kwasami medycznymi. Polecam w Poznaniu salon Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie urody http://www.aleja-piekna.pl/, do którego chodzę jest możliwość wykonania mezoterapii igłowej i bezigłowej i ceny zaczynają się od 210 zł, więc wydaje mi się, że jest to całkiem rozsądna cena za taki zabieg, a efekty są naprawdę tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo nie byłam przekonana do tego zabiegu, ale postanowiłam spróbować i faktycznie tak jak wielu ludzi twierdzi – ten zabieg przynosi bardzo dobre efekty. W Krakowie jest wiele miejsc gdzie można taki zabieg wykonać, ja wybrałam Panią Patrycję Deviron nie tylko ze względu na dobre opinie, ale też przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margart
Ja byłam na mezoterapii dermapenem w studiu urody bellissima w Krakowie: http://bellissima-krakow.pl/pl/. Byłam tam z koleżanką, ona trochę obawiała się igieł i wzięła sobie znieczulenie, ale według mnie niepotrzebnie, bo ja prawie nic nie czułam podczas zabiegu. Efekt jest powalający, moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze! Cały zabieg był dość przyjemny, to z pewnością zasługa bardzo profesjonalnej i miłej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na mikrodermabrazji w Studiu Urody Bellissima i moja cera wygląda naprawdę ładnie, nie mam żadnych wyprysków, skóra jest gładka i miękka. Polecam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati555
Dziewczyny, a słyszałyście o mezoporacji bezigłowej? To świetna alternatywa dla mezoterapii igłowej - jest lepsza bo jest zupełnie bezbolesna, nie pozostawia na skórze żadnych podrażnień, na dodatek sam zabieg jest szybszy i efektywniejszy. Ten zabieg polega na reorganizacji porów błon komórkowych skóry za pomocą głowicy specjalistycznego urządzenia Dermation, dzięki czemu zwiększa się przepuszczalność skóry. Następnie wprowadza się w głąb skóry duże dawki substancji aktywnych, które natychmiastowo się uwalniają, dając efekt "od razu". Super sprawa, warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mujimuji
Mam 36 lat. Moja lekarka dała mi do wyboru mezoterapię igłową płytką lub głęboką. Płytką wykonuje się co tydzień - 6 albo 10 zabiegów, nie pamietam:) a głęboką 3 - co miesiąc. Nie pamietam nazwy preparatu ale odrobinę słabszy od Aquashine( którego mi nie polecała jako ze jestem alergiczką), Aquashine ostrzyknęla moją 51 letnią znajomą, która ze mną przyszła na łączony zabieg. Efekty po 4 dniach ok, subtelne spłycenie zmarszczek, skóra wyglada ok, niestety sińce są problemem. Niestety nie byłam przygotowana ( nie odstawiłam co powinnam była odstawić, nie wcieralam Aurigi plus piłam alkohol 24 przed zabiegiem plis wysiłek fizyczny dzien po;)) Nie do końca mogę winić mezoterapię jako ze zafundowałam sobie nici( ujędrniające - bez liftingujących haczyków) na okolice żuchwy i w tych okolicach zasinienie jest najrozleglejsze. Niestety moja znajoma która dostała sporo preparatu w okolice oczy skończyła z rozlanym fioletowym limem...( ale efekty wypełnienia są dobre). Poczekam na efekty ( 2 tygodnie) i jeżeli będę wygladała odrobine lepiej niż teraz zdecydowanie wrócę ( ale za 2 miesiące, ze względu na potworny ból. Moja znajoma w ogóle nie odczuwała bólu- wiec to sprawa indywidualna, znieczulenie otrzymałyśmy to samo. Następnym razem jednak będę sumiennie wcierala aurigę i brała preparaty doustne arniki itp i to polecam każdemu wybierającemu się na taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się boi mezoetrapii to jest zabieg alternatywny bez nakłuć a tak samo skuteczny. Nazywa się PQ-Age i można go zrobić w serii. Skóra po nim jest wygładzona, rozjaśniona, zliftingowana, a zmarszczki wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon „Klinika Urody” na Wałbrzyskiej. Pani Agnieszka Kurpias ma duże doświadczenie, świetnie sobie ze mną poradziła, a każdy zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatia
Byłam niedawno w profemedzie w Poznaniu i właśnie tam zaproponowali mi mezoterapię igłową głównie na poprawę jędrnosci skóry na twarzy. Do tej pory stosowałam tylko peelingi z kwasami i mocno zastanawiam się właśnie nad zabiegem takiej mezoterapii, tylko czy to nie boli jak używa sie igieł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po trzech mezoterapiach igłowych u doktor Jędrys w Centrum Medycznym Dbaj o Piersi na Ugorku w Krakowie. Efekt bardzo dobry, skóra jędrna, nawet wygubiły się drobne zmarszczki. Pani Doktor wycinała mi też żółtaki z powiek i przy okazji zrobiła plastykę powiek górnych - efekt mnie zaskoczył, wręcz odmłodził o 10 lat. Sam zabieg krótki, w znieczuleniu miejscowym. Niestety siniaki są duże i trzeba przynajmniej tydzień się pomęczyć z opuchlizną wokół oczu. Ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i wykonywałam już dwa razy mezoterapię z kwasem hialuronowym. Zabieg baaardzo poprawił kondycję mojej skóry - nawilżona, napięta, zmarszczki wygładzone. Każdemu polecam. Co prawda bałam się igieł, ale dr Migała, u którego ten zabieg był robiony, z wielką wprawą nakłuwał :) Tutaj można o zabiegu poczytać http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosha88
dokładnie, mezoterapia to chyba najlepszy zabieg dla kobiet 25 - 30 w połączeniu z dobra pielegnacja w domu daje niesaaamowite efekty :) najlepsze efekty daje u mnie koktajl z vit. C efekty rozjaśnienia widocznie po 1 razie, zawsze w MTTestetica na krakowskim borku. Fachowy personel, dobry sprzęt i pyszna kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eslu
Polecam Hafiller. Ma świetne stężenia i daje super efekty. Ja jestem zachwycona. Miałam trzy zabiegi, co miesiąc jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś się boi igieł podczas mezoterapii to jest alternatywa dla tego zabiegu. Efekty są widoczne od razu, napięta i zliftingowana skóra, zmarszczki wygładzone, przebarwienia rozjaśnione, skóra robi się idealnie gładka. Zabieg nazywa się PQAge i można go robić w kazdym wieku. Polecam wizytę w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×