Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość gość
ja miałam właśnie mezoterapię na twarz i skóre głowy. Jestem zadowolona, bo jestem ewidentnie odmłodzona i poprawiła się kondycja moich włosów – znacznie się poprawiła. Zamierzam wykonać jeszcze raz ten zabieg za jakiś czas. Oczywiście warto mieć zaufanego lekarza tak jak ja miałam pania doktor Nielepkowicz. Jak ktoś jest z Wrocławia to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swietna opcja, swietny zabieg, zawsze po nim czuje się wypoczeta i zrelaksowana. Moja siostra uczyla się wykonywac ten zabieg w www.pimik.pl i wykonuje go teraz na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo dobry gabinet, w którym robiłam mezoterapię - http://www.vanitydayspa.pl/ . Bardzo fajna atmosfera no i efekty naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zachwycona efektami mezoterapii. Świetnie działa na skórę, jest ona taka elastyczna i od razu wygląda się młodziej :) ja akurat na zabiegi chodzę do medestetic w Szczecinie http://medestetic.pl/zabiegi/mezoterapia/ i mogę z czystym sercem polecić panią doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam mezoterapię z wykorzystaniem preparatu linerase! pięknie ujędrnia i wygładza skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni! można go też stosować na cellulit, rozstępy, blizny.. niesamowicie wszechstronny :) a efekty... cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, fajnie ,że tak różowo i optymistycznie. Ja natomiast jestem "ofiarą " Cytocare 532 pod oczy- opuchlizna 4 dni jak u ropuchy na pół twarzy mi wywaliło- 4 dni okładania lodem. Dowiedziałam się,że to niby reakcja alergiczna i mam pecha. Potem leki antyalergiczne i steryd pod oczy. Najgorsze, że dwa dni już nie było opuchnięcia i dziś puchnie pod jednym okiem tylko w innym miejscu, a drugie wygląda dużo gorzej niż przed zabiegiem. Jestem załamana bo miał być to tylko taki często stosowany zabieg. Nie jestem alergikiem, do tej pory tylko wiem, że czasem uczulają mnie sprzączki od pasków albo niektóre ozdoby niesrebrne i nie złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak niedrogo, a naprawdę profesjonalnie to w TLC-Clinic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mezoterapię dermapenem. W Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mezoterapia, to tylko igłowa w Studiu Wiosna w Kielcach pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem problem z bliznami potrądzikowymi. Zabiegi u kosmetyczki są dobre, na pewno, ale wychodzą drogo. Moim zdaniem najlepiej jest samemu sobie kupić na przykład przyrząd do mezoterapii bezigłowej i wykonywać zabieg regularnie, samemu, w domu. Poza tym jako chłopak źle czułbym się chodząc do kosmetyczki. Wydaje mi się, że to raczej dla kobiet. Urządzenie można kupić przez internet w sklepie http://importmania.pl/ za nieduże pieniądze, koszt zwróci się już po pierwszym zabiegu (nie wliczam kosztu ampułek, ale nie są one zbyt drogie). Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje impulsy elektryczne i jest dużo nowocześniejsza od igłowej, również pozwala wprowadzić substancje do głębokich warstw skóry. Często też urządzenia do mezoterapii - tak zwane kombajny - mają wiele dodatkowych funkcji jak jonoforeza czy terapia fotonowa, ale ja akurat korzystam głownie z mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia bezigłowa nie usunie żadnej blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia to idealny zabieg po wakacjach, przywraca skórze jędrnosć, spłyca mimiczne zmarszczki. W przypadku, gdy chcemy uzyskać szybszy efekt polecam MEZOPEEL - jest to mezoterapia z zabiegiem peelingu glikolowego. Ja korzystam z usług Pani Magdaleny Tyc-Tyki i jestem bardzo zadowolona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka
Byłam na 3 mezoterapiach, w odstępach ok 10 dni. Po pierwszych dwóch niewiele się działo, natomiast po trzeciej byłam spuchnięta, twarz zaczerwieniona i swędząca. Brałam zastrzyki ze sterydami, obecnie leki przeciwuczuleniowe i wapno. Obrzęk zniknął po tygodniu, zaczerwienienie wciąż jest. Efekt raczej niewielki. Może później. W każdym razie wiem, że to nie dla mnie. Jak komuś służy to dobrze. U mnie nie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałyście, ze mezoterapia działa też na łysienie? Korzstałam z tego zabiegu niedawno w Klinice u dr Krajewskiego. Moje włosy były bardzo przerzedzone, chyba przez wiele lat nieudanego farbowania... Teraz mam znacznie więcej włosów, czupryna może nie jest bujna, ale nie ma już prześwitów skóry, z czego najbardziej się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory mezoterapia to najlepszy zabieg jaki miałam. Robiłam go w Klinice Urody w Landzie koło metra Służew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - mezoterapia to super zabieg. Można go robić z powodzeniem od 30 roku życia, dzięki czemu skóra jest napięta, jędrna, ma mniej zmarszczek. I w dodatku mezoterapia bezigłowa jest praktycznie bezbolesna. Można sobie o niej poczytać tutaj: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/mesoterapia-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia to naprawdę skuteczny zabieg. Daje on wymierne skutki w bardzo krótkim czasie, dlatego jest to jeden z tych zabiegów, które ja polecam innym. Jednak więcej na temat tych zabiegów można przeczytać pod adresem: http://www.incognito.net.pl/przygotowac-sie-wiosne-czyli-mezoterapia/ Niektórzy wolą najpierw poczytać trochę o tym, więc mam nadzieję, że komuś on pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie, ale jezeli ktoś się boi igieł a chciałby mieć efekt jak po mezoetarpii to jest zabieg o nazwie PQAGE? :) To mój ulubiony zabieg: wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, liftinguje, odejmuje kilku kat. Bardzo go polecam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa: 2016.12.24 Znam zabieg Pq-age zgadza się wszystko co piszesz. Na razie to mój zabieg nr 1, jestem umówiona przed sylwestrem. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu gdzie chodzę na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę mezoterapię bezigłową, przekonałam się do niej po wizycie w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki miesiąc temu. Jest różnica w odczuwaniu bólu przede wszystkim. Najfajniejsze jest to, że efekt jest widoczny od razu po zakończonym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora123
ja chodzę na mezoterapię mikroigłową regularnie do Coco Time we Wrocławiu. Fansatyczne miejsce samo w sobie, a zabieg daje super efekty :) skóra wygląda o wiele wiele lepiej i młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×