Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość gość
ja się umówiłam i zamierzam zrobić, teraz jestem po termażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaris
jeżeli chodzi o Kraków to polecam mezo w Salonie Odrodzenie ponieważ dodają zabieg lampa Led pracuja na dobrych produktach i dbają o klienta . Jeżeli jest ci wygodnie dojeżdżać na Sląska to do tej pory byłam w dermavip i fajnie za to nie polecam dermedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcuuuanka
Ja zapisałam sie własnei na ten zabieg w Klinice Wiatroszak i ciesze sie własnie ze wreszcie pozbęde sie tych męczących mnie zmarszczek. Bo jednak kremy nie dzialaja za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilam mezoterapie u dr dolby w jasle tylko kwasem hialuronowym . przez 4 dni bylam uziemiona w domu wygladalam jakbbym wsadzila glowe do ula. ale po 4 dniach ...efekty fantastyczne, owal twarzy uniesiony, szkoda tylko ze tak dlugo sie to wchlania.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak warto przejechać się do Lublina? W Agicie zrobisz sobie profesjonalnie i niedrogo, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamesartyy
Wellderm moja droga :) We Wrocku bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaPrzed30
Czy możecie mi powiedzieć z jakich preparatów jesteście najbardziej zadowolone? Z moich obserwacji wynika,że te koktajle to badziew przy mezoterapii z kwasu hialuronowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowytso
we Wrocławiu mezoterapie mialam tylko w Wellderm, ale w Wawie tez oni sa :) Ale polecam. W ogole to jest bardzo fajny zabieg dla skóry. Duza poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka28
a co powiecie o mezoterapii marki Filorga?czy ktos robil?jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam kwasem hialurnowym i super efekt. Zrobiłam 3 zabiegi filorgą i 2 cytoCare 532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GKE
Filorga jest w porządku, Princess Rich też się sprawdza, ale niekoniecznie pod oczami, odkrycie ostatnich miesięcy w moim gabinecie to Amalian Balance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka2809
Witam was.ja mialam robiona 4 dni temu mezoterapie iglowa z krzemionka organiczna.mam mnostwo krwiakow pod oczami,sam zabieg byl bolesny mimo znieczulenia a efektow zadnych.wygladam nawet gorzej niz przed.mialam robiony dopiero 1 zabieg.przedemna jeszcze 2.zobaczymy,ale poki co nie jestem zadowolona wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w moim przypadku efekt byl bardzo dobry-ale po kilku zabiegach, wiadomo,ze nic od razu sie nie dzieje;) Moge polecic klinike http://drmarosz.pl/ ,gdzie sama robilam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Jestem po drugim zabiegu mezoterapii iglowej. Pierwszy zabieg nie byl prawie bolesny i nie wygladalam zle, lekko opuchnieta w miejscu wkluc. Niestety drugi zabieg , ktory zrobilam niecale 2 tygodnie temu juz nie byl tak przyjemny... bardzo bolesny nawet po znieczuleniu i cala twarz pokryta siniakami. Siniaki utrzymuja sie juz prawie 2 tygodnie i niestety nie jest mozliwe ukrycie ich pod makijazem. Kolejny zabieg powinnam miec za miesiac ale niewiem czy nie zrezygnuje. Boje sie kolejnych siniakow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezo jest super. Nie wiem od czego to zależy że macie taakie siniaki i ogromną opuchliznę. U mnie po pierwszym zabiegu ciupeńki siniaczek pod okiem który z powodzeniem zakrywam korektorem. Na twarzy zero siniaków ,skóra taka jakby wypełniona ale to nie jest opuchlizna żadna.Jestem po pierwszym i nie mogę się nadziwić jaka poprawa na mojej zmęczonej cerze(38lat) Może przyczyną tych waszych siniaków i opuchlizny ..jest zapodanie zbyt dużej dawki na raz i nieumiejętnego podania,bo ponoć każdy różnie to robi.Ja jestem zachwycona póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepaaa
to zależy od każdej osoby indywidualnie, ja np. regularnie mam robioną mezoterapie Amalianem Balance i efekty są naprawdę super, nie mam siniaków ani opuchlizny, natomiast moja koleżanka robi sobie mezoterapie tym samym preparatem u tej samej pani doktor i zdarza się jej mieć zaraz po zabiegu małe siniaki, ale cóż, żeby być piękną i gładką trzeba trochę wycierpieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viscoderm jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zaszkodzi i jesli juz to wzmocni efekty zabiegów No ale wazne jest to aby przyjmowac przez minimum 3mc. A Noble Health naprawde dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wykonywaną już 4 razy mezoterapię pod oczy w medicaspa u dr.Iwony Fischhof-Śmielak w Warszawie.Jestem bardzo zadowolona.Zawsze wyglądałam jakbym nic nie spała z podkrążonymi oczami.Teraz moja skóra wokół oczu super się poprawiła.Na wypełnianie kwasem hialuronowym bym się nie odważyła ,za dużo powikłań jak się czyta w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie zamiast zabiegu serum HABERLEJA - od niedawna w Polsce. Efekty są naprawdę rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka33
Wykonywałam też mezoterapię na cellulit. Zapłaciłam niedrogo, a robiłam w Gliwicach w http://mezoterapia-gliwice.pl/ Zabieg całkiem przyjemny, ale co najważniejsze widoczne są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna13
I u mnie problem podobny Po mikrodermabrazji miałam zdarty naskórek między brwiami. Teraz mam piękna plamę która usiłuje usunąć bolesną jak nic mezoterapią. Wczoraj miałam pierwszy zabieg, dziś siedzę z spuchnietą polową twarzy i nie czuje skóry między brwiami Wieczorem ma przyjść obejrzeć to kosmetyczka, bo nie nie ma mowy żebym tak wyszła z domu :( :( Jak myślicie? ? Opuchlizna zejdzie? Troszkę się boję i jestem tym wszystkim zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast mezoetrapii igłowej wolę mikroigłową rollerem Filorga. Wg mniej jest bardziej intensywna i pokrywa dokładnie całą twarz. Nie mam po niej opuchnięć i tylko parę godzin zarózowioną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak się decydujecie na mezoterapie to przynajmniej zainteresujcie czym robicie najlepiej z polecenia jak ktoś już robil, ja robie sprawdzonym cytocare kolezanka mi poleciala już dwa zrobilam i widze efekty skóra ładniej wyglada, jest napieta i jedrna ak dotykam skóry twarzy to mam wrażenie ze stała sie grubsza, gładsza, delikatniejsza. Wazne ze tak szybko widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z Krakowa i mezo robiłam w salonie Odrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie czysty mocny kwas hialuronowy to podstawa mezoterapii igłowej. koktajle dostarczają witamin i innych związków lecz ja jestem fanką czystego kwasu w dużym stężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę pomóc w wyborze mezoterapii igłowej czy bezigłowej to zdecydowanie polecam mezoterapie igłową . Wg mnie po tym zabiegu są lepsze efekty i utrzymują się przez dłuższy czas. A jeśli ktoś szuka dobrego gabinetu w Krakowie gdzie można wykonać ten zabieg to polecam ArtClinique. Robiłam już tam wiele zabiegów i zawsze byłam usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam 42 lata, po raz pierwszy zdecydowałam się na mezoterapię igłową, chciałam poprawić kondycję skóry na twarzy, która zaczęła się już delikatnie zmieniać. Byłam u dr dermatolog na dwóch zabiegach preparatem Dermaheal HSR. Twarz po dwóch zabiegach wygląda gorzej niż przed zabiegami, moja znajoma również to zauważyła i potwierdziła, jestem załamana, boję się już cokolwiek poprawiać, nie wiem o co chodzi, czy to wina preparatu? czy ktoś może coś mi na ten temat powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×