Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość BellaY
Hej dziewczyny, mam pytania dotyczace mezoterapii igłowej pod oczy? Macie jakieś doświadczenia? Poszukuję też dobrego lekarza w Krakowie w celu wykaonania takiego zabiegu. Pomożecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Chocco, strasznie współczuję! U mnie też mikrodermabarazja nie byla najlepszym rozwiązaniem. Skórę do tej pory mam przesuszoną i pojawiły się lekkie przebarwienia (a stosowałam filtry 50). teraz robię mezoterapię pod oczy, ale jestem dopiero po pierwszym zabiegu, za tydzień kolejny. Mam nadzieję, że to coś da, bo pod oczami dramat:( A czy po tym jednym zabiegu mezo widzisz jakieś pozytywny zmiany? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Dziewczyny, ale mnie wystraszyłyście z tą mikrodermabrazją! Ja idę za tydzień na pierwszą, ale nie wiedziałam, że mogą być takie efekty uboczne :-( Proszę, napiszcie jaką miałyście skórę przed zabiegiem, bo ja mam dość gruby naskórek i cerę tłustą, ale mocno wrażliwą. Jeśli chodzi o mezo igłową pod oczy to tak jak pisałam - jestem po dwóch (odstęp 3 tyg), ale bez efektów. Na razie się nie zniechęcam, bo mam nadzieję, że wreszcie coś ruszy. Nie mam zmarszczek, gdy mam poważną twarz, ale przy uśmiechu - tragedia!!! Mam worki pod oczami, nie wiem, czy mezoterapia na to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już 3 mikrodermabrazje. Efekt super. Wszystko zależy jak ci zrobią. Doświadczenia przy tym trzeba. Po zabiegu mam zawsze okład z soli fizjologicznej i potem maskę algową , chłodzącą, tak ,że po zabiegu do pracy mogę wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Do joanna71 Dzięki, trochę się uspokoiłam. To tak jak i z innymi usługami - partacz zrobi źle, fachowiec - dobrze. Tylko ryzyko tu jest większe, bo twarz to nasza wizytówka. Napisz joanno, czy masz jakieś doświadczenia z mezoterapią. Czytałam na jakimś innym topiku, że poradziłaś sobie z workami pod oczami jakimś sposobem, ale tam tylko reklamy i kłótnie i nie wiem, o co chodzi :-( Ja właśnie robię mezo pod oczy z powodu wiotkiej skóry i worków. Czy to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najbardziej na wory pod oczami narzekałam. Zrobiłam zabiegi focus rf i po worach, Mam 37 lat i trochę mnie to odmłodziło. Mam nawet zdjęcia przed i po. Wszyscy którzy je widzieli mówią że poprawa wielka. No i mają rację . Jak chcesz to meila mi daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Chudaruda, ja mam bardzo cienką skórę, stąd może efekt niezadowalający po mikrodermabrazji. Przed nią jednak miałam zawsze ładną gładką skórę, bez żadnych pryszczy. Teraz skóra jakby zmieniła się z suchej na łojotokową:( Mam też otwarte pory, wcześniej nawet nie wiedziałam co to znaczy:) Co do mezoterapii, to ja mam chyba taki sam problem, co Ty; jak się nie uśmiecham jest spoko, jednak przy każdej zmianie mimiki twarzy widać te okropne zmarszczki i przesuszoną skórę - Dramat! Mam nadzieję, że mezo pomoże, ale jak mówisz, że po dwóch zabiegach jeszcze nic, a ja mam mieć tylko trzy, to boję się, że tylko wywalę kasę:( Czy ktoś jest już po całej terapii i może opowiedzieć o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
joanna71 Te zabiegi focus rf, to coś jak termage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzzia, czy sadzisz że Twoje problemy po mikrodermabrazji są dlatego, że masz suchą skórę (też mam taką-w życiu chyba nie miałam pryszcza na twarzy) czy źle przeprowadzonym zabiegiem? Też chciałabym trochę nawilżyć skórę, ale nie chciałabym pogorszyć tego co mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Joanna71 Jestem ciekawa tych zdjęć, proszę prześlij: alexa-t(małpa)gazeta.pl małpa oczywiście @. zyzzia Ja od młodości borykam się z tłustą cerą i wypryskami, może u mnie będzie efekt odwrotny do Twojego i cera się wysuszy :-) Napiszę Ci po trzecim zabiegu mezoterapii (za tydzień) jaki rezultat z tymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to coś w stylu thermage, Już wysyłam. Zwróć uwagę na moje oczy. Bardzo poprawiła mi się gęstość skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Chudaruda, mam nadzieję, że tak właśnie będzie i że Tobie ten zabieg posłuży. czekam na relacje:) Joanna71, słyszałam, że ten zabieg jest super, tylko że dość drogi. A ile zapłaciłaś za okolicę oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzziu ja robiłam całą twarz . Na razie 2 zabiegi po 1200 a muszę jeszcze 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Dzięki za zdjęcia, różnica robi wrażenie, gratuluję! No ale to jest zabieg dla niebiednych :-( Rzeczywiście - gęstość skóry to też problem, widoczny zwłaszcza jak się pochylam, mam wrażenie, że twarz mi "spływa"! Oj, cóż my kobiety mamy za zmartwienia! Pozdrawiam Was dziewczyny - bojowniczki o lepsze jutro (czytaj: lepszą twarz) ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Bardzo drogo:( Ale skoro widać poprawę, to pewnie warto zainwestować. Po dwóch zabiegach u Ciebie już widać tak znaczną poprawę? Napisz jeszcze gdzie robiłaś. Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Dziewczyny! Jestem po mikrodermobrazji i potem mezo pod oczy (3 raz). Tak jak podejrzewałam moja dość gruba skóra bardzo dobrze zniosła złuszczanie, nawet nie bylam czerwona, a żadnej maseczki po nie miałam, bo była ta mezoterapia. Za to po trzeciej mezoterapii jak na razie nie widać efektów. Może i skóra jest lepiej nawilżona, ale na zmarszczki to nie wpływa. Nie tracę jednak wiary, że wreszcie coś ruszy! Przede mną jeszcze 3 mezoterapie z tej serii. Za to przy okazji lekarka wypełniła mi rynienki łzowe kwasem hialuronowym. To wprawdzie temat nie na ten topik, ale powiem Wam - rewelacja!!! Nie mogłam uwierzyć, bo zaraz po zabiegu widziałam megapoprawę :-) Był to wprawdzie mały fragmencik, ale prawie zniknęły worki pod oczami, bo bruzda jest niewidoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Cześć, Chudaruda mogłabyś napisać, w którym dokładnie miejscu wstrzyknęła Ci lekarka kwas, żeby zniwelować dołki pod oczami i, jeśli to nie tajemnica, namiary na ten gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synergia
Ja robie sobie raz do roku serie 10 zabiegów mezoterapi bezigłowej NNM i mam bardzo zadowalające efekty, nie mam worków pod oczmi i przede wszystkim mam bardzo napięty owal twarzy, złagodziła mi sie lwia zmarszczka i kurze łapki . Polecam wam to sprawdzona rzecz. już dawno porzuciłam mezoterapię igłowa na rzecz bezigłowej, ktora jest duzo bardziej skomplikowanym zabiegiem, dajacym lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Synergii
Czy wiesz może jaka jest różnica między mezoterapią NNM a BDR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozia
Ja również byłam na zabiegach Focus RF rewelacja to chyba jakieś czary cholera ,że tak drogo ,ale naprawde warto polecam zx pełną odpowidzialnością Joanno pozdrawiam zadowolone z Focusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gozia
Ile tych zabiegów wzięłaś? Gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozia
w wawie w royal i wcale nie tak drogo jak mówią jest promocja na ciało 480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Powiedzcie, czy ten kwas o którym piszecie, można zastosować do mezoterapii bezigłowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
do zyzzia hej ja tez zrobiłam wypełneinei doliny leż, miałam worki i since pod oczami. W urodzie znalazłam namiary na lekarkę w w-wie. zrobiła to świetnie. wygladam na 5 lat mnie ( mam 42). szukam teraz jakies dobrej w trojmiescie, ale się boję ze moze coś schrzanić. duze znaczenei ma kto robi i czy ma w tym doswiadczenie. jak bedziesz chciala szczególowych namiarów na ta z w-wy to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
walczylam z cieniami od ładnych paru lat, a worki mi sie pojawiły nie dawno, wydałam dużo pieniedzy na jakieś zabiegi kosmetyczne, kremy i nic pomogło dopiero wypełnienie tego kawasem. oczy mam jak młoda dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
po zabiegu byłam tez tak pod wrazeniem jak chudaruda. Niesamowity efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louix
witaj, powiedz proszę gdzie robiłaś "worki"? czym dokładnie? ja mam coś co pięknie ujęła chudaruda - czuję, że twarz mi spływa, załamka!!! Nie wiem czy zacząć od worów czy też od ogólnie owalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
do louix robiam w w+wie w instztucie medzcznz kosmetzcynej na wwoyowej 32. teray szukam kogos w trojmiescie ale nie wiem czy warto ryzzkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
coś mi klawiatura zwariowałaInstytut medycyny kosmetycznej , wąwozowa 32 tel 0224469099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×