Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość fgd
jak ktos ma wory pod oczami "bo taka jest jego uroda" to cale g... z nimi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chd
witam, ja jestem po zabiegu mezoterapii preparatem Filorga (kwas plus komplex odżywczy) miałam na razie jeden zabieg, czekają mnie jeszcze dwa w odstępach miesięcznych. ja jestem bardzo zadowolona, mam 33 lata i tez problem ze spływającą twarzą po schudnięciu i stresach. Ten zabieg poprawił mi owal twarzy i pojędrnił cerę, wyglądam promiennień i kilka lat młodziej. Nie mam zmarszczek pod oczami, jedynie miedzy brwiami, ale tu to trzeba botox. Na czole mam małe od marszczenia, ale ich zbytnio nie widać. Ja jestem zadowolona z efektu pod kątem ujędrnienia i podniesienia twarzy, aczkolwiek zaznaczę iż preparat ten nie jest wypełniaczem a nawilżaczem. Muszę skusić się jeszcze na ten zabieg Focus rf, bo od jakiegoś czasu męczą mnie wory pod oczami ;-( Po zabiegu miałam kilka podskórnych kuleczek, które zniknęły przez noc, na drugi dzień kilka małych czerwonych plamek po igle, które szybko zeszły. Siniaki i opuchnięcia występują po wypełniaczach ponieważ wypełniacze są gęstsze. ja miałam wypełniacz na bruzdy nosowo-wargowe - efekt też bardzo dobry, ale to już wypełniacz a nie nawilżacz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka_71
Nie wiem gdzie mieszkacie dziewczyny ale jesli w Warszawie to generalnie polecam Keramed, teraz maja promocje - 50% rabatu http://www.keramed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, ale wiesz że promocje to nie wszystko. Najlepiej na taki zabieg jak mezoterapia igłowa wybrać się np. do miejsca, w którym robią coś takiego tak żeby efekt był dobry, to po pierwsze, a oprócz tego żeby nie wystąpiły żadne siniaki czy jakieś zakażenia. Warszawa to trochę daleko, w sumie jak dla mnie to trochę nie po drodze, wiec raczej się nie przejadę, zresztą najpierw wolałabym uzyskać jakieś podstawowe informacje telefonicznie, albo mailowo. Zawsze można tutaj napisać fbi.krakow@gmail.com, na pewno udzielą odpowiednich informacji na temat tego zabiegu. Lepiej napiąć maila, niż jechać 200 czy 300 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolinika
Mezoterapia jak najbardziej i w zależności co chcemy uzyskać, wybrać igłową czy bezigłową. Jak likwidacja bruzd na czole to tylko igłowa np. systemem injection. System Iniekcyjny to innowacja technologiczna zapewniająca wyjątkową obsługę lekarzom przeprowadzającym zabiegi iniekcji, jak również zapewniająca komfort pacjentom oraz optymalizująca wyniki kliniczne. Wygląda to jak elektroniczna strzykawka. Dzięki temu zmniejszone jest występowanie siniaków, zaczerwienień oraz obrzęków i dzięki temu mogą powrócić do pracy lub życia towarzyskiego bez ryzyka, że ktoś zauważy, iż poddaliśmy się zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arunia
Zamierzam poddać się mezoterapii igłowej pod oczy.Dziewczyny jak wygląda się po zabiegu,czy są widoczne jakieś grudki,siniaki.Czy jeżeli zrobię zabieg w sobotę,bo niestety innej opcji nie mam,w poniedziałek będę mogła iść spokojnie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoodka12200000
Polecam zabieg mezoterapii beziglowej , dlatego wlasnie zeby pozniej mozna bylo wrocic normalnie do pracy.Poza tym boje sie zastrzykow. Moja serie robilam w gabinecie Doris Dorin w Krakowie. Zeby bylo śmieszniej : gabinet prowdzi ...facet. Jesli chodzi o sam zabieg ; jedyny slaby punkt to nieco metaliczny smak w ustach w pewnym momencie. reszta - super ! Sam relaks. Robilam mezo kwasem hialuronowym a teraz przymierzam się dodatkowo do ampulki pod oczy z witaminami. Efakty - swietne. I co najwazniejsze bez bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zabieg Esthelis Soft firmy Anteis na rozświetlenie cieni pod oczami. Jest to kwas hialuronowy, ale o niskim stężeniu dlatego działa delikatnie, a efekty są piorunujące. Ja jestem bardzo zadowolona. Stosowany jest powierzchownie dlatego sprawdza się w przypadku skóry cienkiej, delikatnej i jasnej. Warto też poczytać sobie o zabiegach na stronie www.pogotowieestetyczne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
sprawdza sie ale jak robisz u sprawdzonych ludzi, np u dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna71 czy mogłabyś przesłać mi zdjęcia z efektami swojego zabiegu? Przymierzam się do zrobienia mezoterapii w celu usunięcia worków pod oczami i chciałbym zobaczyć na jaki efekt można liczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem po wypełnieniu kwasem doliny łez, w kacik oczu botox ale tylko jedno wkłucie nie chcialam być zupełnie bez zmarszczek bo nie podobaja mi sie twarze bez wyrazu. teraz jestem w trakcie zabiegów falami RF a po zakończemiu zrobie mezoterapie pod oczy. Miałam robioną 2 lata temu. Prawda jest taka że to nie jest zabieg na spektakularny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopierrr
robilam iglowa na cialo u Widerkiewicza, efekt bardziej niz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka73 dobry lekarz tak Ci wstrzyknie botox i uformuje go w zmarszczkach, ze nie będziesz wyglądała jak porcelanowa lalka z gładka cera, ale będziesz wyglądała, jak zadbana kobieta w swoim wieku. Tak mi się wydaje, że chyba o to ci chodziło, jak napisałaś, że nie chcesz, żeby wypełniono Ci wszystkie zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkamama
Ja nie byłam zadowolona z mezoterapii. Na ujedrnienie skóry polecam Thermage, który zrobiłam rok temu i efekt jest rewelacyjny. Wcześniej robiłam Sculptre na odbudowę policzków i brakujacych objętosci na twarzy. Jedno z drugim dało piękne efekty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka79
Może nie trafiłaś na dobrego lekarza. Ja miałam robioną mezoterapię w gabinecie Dermea w Warszawie i byłam pod znakomitą opieką dr Ivany Stanković. Sam zabieg w miarę bezbolesny, wstrzyknięto mi koktajl mezolis który nie powiem wykonał dobrą robótkę, bo lat mi troszkę ubyło. P.S. najlepiej zanim zdecydujemy sie na jakikolwiek zabieg wejść na stronkę www.pogotowieestetyczne.com i sprawdzić które gabinety mają certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloa
mam ochote zrobic mezolift czyli to jest chyba kwas hialuronowy i koktajl witamin. ktos robil? i czy efekty sa widocznie po pierwszym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
laloa nie wiem czy o tym samym mówimy,ale moja mam maiała takim koktailem,dokładnie to chyba sie nazywał cytocare robiła sobie własnie na twarz,bo juz po 40stce kremy nie działaja tak jak trzeba.Ale co do koktailu to własnie wiem,bo przyniosła ulotkę ze tam był kwas z multiwitaminami i aminokwasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermaroller
ja polecam dermaroller - przyrząd do domowej mezoterapii. spłyca zmarszczki i wygładza skóre... no i koszt do udźwignięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo_dz_ianka
Tobie chodzi o zabiegi taki rollerem? http://www.beautymed.pl/produkty/rollery-i-igly Moja kosmetyczka własnie mi mówiła ze to jest świetny przyrzad do robienia sobie takiej nawet domowej mezoterapii w domu.Po takim rolowaniu wystarczy wklepac dobry krem,albo ampułeczke z witaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_pp
A ile razy w ciagu tygodnia rolujecie sobie twarz ? Rozumiem ze potem trzeba wklepac jakiś dobry srodek nawilzajaco odzywczy do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeeee
miałam w piątek mezoterapię igłową na twarz i pod oczy,pani doktor mi powiedziała,że można wstrzykiwać płytko-to dla pań,które muszą od razu wyglądać normalnie-tzn. nie mogą sobie pozwolić na mocno widoczne ślady na twarzy,ja ponieważ nie pracuję zdecydowałam się na głębokie wstrzyknięcia na twarzy-tylko boki policzków nie mam i nie miałam żadnych śladów,natomiast pod oczami-niewesoło,w dniu wstrzyknięcia miałam w miejscach ukłucia widoczne grudki,a na czubku tych grudek ślad po zastrzyku,w jednym miejscu pękło naczynko i mam siniaka (małego),trochę masowałam te zgrubienia i do wieczora nieco się zmniejszyły na drugi dzień nie było grudek,ale dość widoczne ślady po igle i podpuchnięte oczy-byłam wieczorem u kolezanki i na wejściu się mnie zapytała dlaczego płakałam.... dzisaj-poniedziałek-nadal mam podpuchnięte oczy i ślady,nie wygląda to najciekawiej.lekarka powiedziała,że w najgorszym czarnym scenariuszu będę dochodzić do siebie przez tydzień-teraz zastanawiam się czy miała na myśli tylko zgrubienia czy wszystko... przed zabiegiem posmarowała mi twarz maścią,więc ostrzykiwanie nie było bolesne ani trochę prawdę powiedziawszy jestem trochę rozczarowana,bo myslałam,że skoro wszytsko na mnie goi się błyskawicznie (operacje,skaleczenia)to tak będzie i tym razem-no ale jestem w stanie poczekać tydzień i ocenic efekty zaraz po mezot. miałam wrażenie,że jak się uśmiecham,to mam dużo większe zmarszczki pod oczami-może ze względu na opuchliznę tak to wyglądało,zresztą nadal tak jest,może trochę lepiej-ale w dalszym ciągu czekam na całkowite wygojenie i wtedy będę mogła ocenić efekt mam 44 lata,kurzych łapek nie mam wcale,pod oczami zmarszczki dość małe,w każdym razie mi nie przeszkadzają,moim problemem były podkrążone oczy-raczej nie wory (woreczki?) ,podkrążone miałam i to nadawało mojej twarzy smutny wygląd i zarazem postarzało... nie chciałam wstzrkiwać nic stałego,bo bałam się komplikacji i pogorszenia wyglądu (okolice pod oczami są ciężkie do zrobienia),dlatego wybrałam mezoterapię,żeby ogólnie poprawić kondycję skóry następną wizytę mam za niecałe 3 tygodnie na policzkach nie skupiam uwagi,bo nic nie widać,chociaż jakby skóra była bardziej napięta (mam szczupłą twarz) ,nie wiem czy to możliwe po jednym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mam włosy rudeeee
A nie napisałas jakim produktem miałas robioną mezoterapie...jakbyś mogła sie jeszcze tym z nami podzielic byłoby jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooopi
Ja dwa tygodnie temu skończyłam serie zabiegów Cytocare 532.Nie spodziewałam ze ze po prostu zabeg mezoterapii da takie silne efekty rewitalizacji.Jestem pod warażeniem...i po prostu sama sie sobie podobam.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoiija
a ja robie sobie po prostu botox u dr Zdzitowieckiego i jestem zadowolona, robie tak już od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzymała
Widze ze wszystkie przechodzimy to samo ja teraz dziewczyny chodze na hialurofraxa we wrocławiu powiem tak zabieg super efekty mocnego nawilzenia juz po 1 zabiegu spłycenie zmarszczek juz po 3 miałam super efekt ale nie moge przestac chodzic na niego bo kazdy nastepny zabieg jest super mało tego kwas hialuronowy jest wykonany w nano cos tam technice wiem ze w tej technologi wszelkie koktaile sie najlepiej wchłaniaja wiecej moge podac na meila lavia@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona z mezoliftingu. Wszystko bardzo naturalne. Nie ma skutków ubocznych jak przy botoksie. Na razie taka forma wystarczy mi na moje zmarszczki. Jakby któraś z was chciała poczytać coś więcej na ten temat to polecam http://www.mojealergie.pl/wszystko_o_alergii/kosmetyki_dla_alergika/pielegnacja_twarzy_1/mezolift_zastrzyk_mlodosci_i_nawilzenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novvvinka
A ja jak zaczełam 2 lata chodzic na zabiegii mezoterapii tak robie to do tego czasu.Troszkę natchnęły mnie takie artykuły http://www.beautymed.pl/prasa/avanti-marzec-2010 Ale i same efekty jakie otrzymujemy po zabiegu mezoterapii.Z wypełniaczami jeszcze poki co sie wstrzymam,moze do czterdziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nigdy nie natchneły
reklamowane i sponsorowane artykuły pustych pseudo-kosmetologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×