Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ed85

...by żyć lżej...

Polecane posty

Zapomniałam podzielić się małą uwagą z mojej strony. Kilka dni z rzędu nie zjadłam śniadania, przez pośpiech i to właśnie przez to miałam ochotę na wieczorne szaleństwo. Dziś zjadłam śniadanie, II śniadanie, teraz pół kromki ciemnego pieczywa z pastą z ryby i jestem najedzona :) A to dopiero 450 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi sie czesto nie chce jesc sniadan ale zmusam sie rano zeby pozniej niczego nie podjadac. Czesto mam tak ze wstaje o 4 rano i nie chce mi sie jesc i pierwszy posilek zjadam dopiero kolo 8. Kupilam sobie rok temu hula-hop i wisi mi u kinkietu na stancji. Jakos nie chce mi sie go ruszac zbyt czesto :( Wczoraj nawet mialam go w rece ale zakrecilam raz i odlozymam go na miejsce. Aniu milego odkurzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukuje wlasnie tabele kalori z internetu ?:D Ma ona 12 stron i zastanawiam sie czy uda mi sie policzyc wmiare dokladnie moje dzisiejsze kalorie :P Jak mi sie tylko uda to odrazu pisze na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w krobce bo mam przed oczami dwie tabele kaloryczne i te same produkty o tej samej wadze maja rozne kalorie!!! Co ja mam teraz zrobic??? ktos moze mi podac stronke gdzie te kalorie beda najprawdopodobne z rzeczywistoscia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieelkaa
ja wrociłam z pracy zdazyłam juz zjesc kolacje - 2 tosty z zóltym serem teraz popijam czerwona herbatke, co do sniadan to moje zdanie jest takie ze nalezy je jesc a juz na pewno przy stosowaniu diet, kurcze na cwiczenia nie mam czasu ale moze w sobote uda sie wyskoczyc na basen ed85 wydaje mi sie ze jesli zaczniej bardziej szukac to jeszcze wiecej roznych tabeli znajdziesz :) moze po prostu zliczac z jednej wybranej chociaz moze i nie, nie mam pojecia a moze uda ci sie znalezc choc jedna podobna do tych co juz masz dobra troche pokreciłam ale ogolnie mam nadzieje ze znajdziesz pozytywne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieelkaa dla znajomych jestem Ewelina :D wiec jesli mozesz to pisz mi po imieniu :D a mozesz zdradzic swoje imie?? Bedzie nam sie lepiej klikac :) Z tego co sie orientuje to ser zolty ma duzo kalori weglug mojej tabeli ser gouda(100g) ma az 284 kcal! proponuje ser bialy chudy ma 100kcal (100g) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po napisaniu beznadziejnego sprawozdania (osoba z którą miałam je pisać coś za bardzo luzacka sie zrobiła i chyba musze przestać być miła :P). Nic się nie pouczyłam a w czwartek mam połówkowy :o Muszę przynajmniej to dzisiaj z raz przeczytać :( A co do kalorii to polecam stronki: www.kalorie.net www.dieta.pl (większość wartości energetycznej na tej stronce, jest z mojej książeczki, o której Ci mówiłam). Mój bilans dnia: 850kcal A szczegółowo: 1. śn. i II śn: 2 malutkie grahamki (po 25g każda- pierwszy raz widziałam takie małe bułki :D tata gdzies kupił ;) ) z polędwicą. 2. cienka kromka ciemnego pieczywa z pastą z ryby (jak zdrowo :D ) 3. talerz pomidorówki z makaronem 4. pół jabłka A Ty Ewelinko jak sobie radzisz? Mów szybciutko co dzis zjadłaś :) Wieelka- narobiłaś smaka tymi grzankami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
Ed... kalorycznośc jest podawana w kilokaloriach i kilodżulach...kcal...i kJ jedno i drugie jest prawidłowe trzymaj się kilokalorii Ale śmiem zauważyć, że twoja dieta jest zabójcza...stacisz dużo siły, osłabisz włosy, paznokcie...troszkę więcej kilokalorii - nie bój się - 1000 - 1200 kcal może być.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z tej stronki sciaglam sobie tabele i mam nadzieje ze jest w miare dobra http://zdrowezywienie.w.interia.pl/tabelekaloryczne.htm A wiec ja jadkal: sniadanie - mleko 0,5% platki kukurudziane z musli obiad :D - wazywa i mintaj z patelni bez tluszczu kolacja - duza marchewka :D i to by bylo na tyle :) Jeszc ze nie liczylam kalori bo wklejam pojedyncze strony z tabeli do mojego kajecika gdzie mam tez kaledazyk z waga:D Denerwuje mnie ten topik bo wszyscy nasz opuscili:( Jestes tylko Ty i Wieelkaa :( Czekam az ktos cos ciekawego napisze a tu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchna ---> trzymam sie kilokalorii a dokladnie teraz zaczynam bo kompletnie nie wiem ile teraz jem tych kalori. staram sie zruznicowac djete tylko przemieszczam sie w ciagu tygodnia. Nie moge pozwolic sobie zeby zarcie mi lezakowalo na stancji :( a w domku to mam ruzne pokusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak zimno :( No właśnie też mnie to złości, ze takie pustki tutaj :o Dzisiaj widzę ostra dietę trzymasz ale jestem z Ciebie dumna :D Zobaczysz jutro na banka na wadze zobaczysz 69kg, jak nie mniej ;) szkoda, że LoveStoned się zagubiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jetro raczej nie bo tylko w domu mam wage a wracam w czwartek popoludniu. Wiec zostaje mi piatek :D Tylko zeby moj metabolizm przyspieszyl :( Aniu a Ty czesto siedzisz na kapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam na dobre, do domu, do diety, do was! musze nadrobić zaległości w czytaniu :) i wziąc się ostro za postanowienia które mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mała Czarna :D Dostęp do komputera mam praktycznie codziennie (zazwyczaj też jest to obowiazek, przez durne prace ze szkoły :o). W weekendy rzadziej zaglądam bo praktycznie całe popołudnia ze swoim Lubym spędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mała_czarna_A Juz zaczynalam watpic w nasz topik :( Wprowadzam nowosci :D Pisz do mnie Ewelina a mozemy poznac Twoje imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie uciekam do książek i może coś przyjemnego w tv obejrzeć. Życzę wszystkim słodkich snów! Ps. jak znajdziecie chwilkę to napiszcie coś o sobie, co lubicie robić/jeść/oglądać etc... ;) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cos o tym Aniu ja tez caly weekend spedzam z moim Kochanym :D Tylko jak siedze na mieszkaniu to sie troszki nudze:( Mam tylko uczelnie i mieszkanie... Na miasto wole nie wychodzic bo by mnie kusilo zeby kase wydawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Moj facet powiedzial ma wczoraj ze nie schudne do 65kg :( Czyzby nie wiezyl we mnie ?? Ja mu pokaze!! Nie dosc ze schudne te 5 kg to na tym nie zaprzestane i zejde pomizej 60 kg!!!!!!!!!!!! Jestem juz po sniadaniu --> mleko z platkami i musli --> jakies 350kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Wiesz co Ewelinko? Mnie by to jeszcze bardziej zmobilizowało :D Ja tam mojemu w rywalizacjach nigdy nie odpuszczam, ostatnio baty na cymbergaju dostał :P z resztą jego kumpel też :D Fajnie, że Ci tak powiedział bo przez to będziesz się jeszcze bardziej starać :) Ja właśnie jem śniadanko-owsiankę na mleku z łyżeczką miodu (pierwszy raz od.... dzieciństwa?? ) Aż musiałam na internecie sprawdzić jak ja sie przyrządza :D Owsianka to podobno najbardziej sycący posiłek ze wszystkich możliwych (podobno jacyś naukowcy to zbadali, jak znajde artykuł to wkleje do niego link). Ps. Stopka aktualna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chciałabym
Hej dziewczyny!!!! Wczoraj się nie odzywałam bo nie miałam dostępu do kompa,ale jest dobrze:)Zjadłam wczoraj tylko zupkę o nazwie ser w ziołach czy jakoś tak..Ale potem byłam trochę głodna więc wróciłam do domku i zagoniłam moje współlokatorki do ćwiczeń-mamy na płycie i przez 45 min ćwiczyłyśmy -teraz wszystko mnie boli ,ale przynajmniej wiem ,ze muszę się zacząć ruszać bo bez ruchu ani rusz-a dzisiaj robimy powtórkę:) Zastanawiam się czy po dzisiejszym treningu się ruszę ale mam nadzieję że tak...Jeszcze jedno warto mieć jakiś cel w swojej diecie-jak już wam pisałam robię to przede wszystkim dla siebie,ale również dla faceta... Wczoraj sobie wyobrażałam jak on się do mnie przytula a na mnie takie obrzydliwe fałdy tłuszczu:(Żeby tego nie było NŻT i ćwiczenia dużo Ćwiczeń:) A i jeszcze chyba zapiszemy się z szefową na basen:)To na pewno spowoduje u mnie osłabienie,ale damy radę ... Do Sylwka tylko miesiąc a ja muszę jeszcze 6 kg zrzucić...Kurka już sama nie wiem co jeszcze mogę wymyślić może macie jakiś pomysł??? Moja kumpela mi powiedziała ,żebym sobie kupiła Meridię po niej się zajebiście chudnie ,ale nie ma szans ,aby mi jakiś lekarz ją przepisał więc nic z tego:(Może ,któraś z was ma pomysł co by tu jeszcze??? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chciałabym
Hej !!! To znowu ja:)Ewelina nie przejmuj się swoim facetem ,może się po prostu boi bo wiesz jak to jest zaczniesz być szczuplutka inni faceci się zaczną za Tobą oglądać ,a on bedzie musiał się bardziej starać więc pewnie się przestarszył i dobrze mu tak bo jak postawisz na swoim to wtedy bedzie musiał Cię przeprosić:) Aniu ja bym zabiła za taką wagę jak Ty masz-zazdroszczę :) A i jeszcze jedno,mam dzisiaj dzień głodówki ciekawe czy wytrzymam chcę być tylko na piciu:)Wiecie kawka kawka i jeszcze raz kawka :) i mnóstwo wody i herbatka porzeczyszczająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka odradzam wszelkie wspomagacze, zwłaszcza te ze skutkami ubocznymi. Masz 5,5 tyg do sylwestra i jesli chcesz schudnąć ok. 6kg to polecam 1000kcal i trochę ruchu. Spokojnie i bezboleśnie schudniesz. Słuchajcie jestem pod wrazeniem, owsianka jest rewelacyjna i nie dałam rady jej całej zjeść, rewelacyjnie zasyca. Zrobiłam z 50g płatków, 250ml mleka 0,5% i łyżeczki miodu. A w garnku została połowa :) Następnym razem zrobię z 35g płatków i 200ml mleka. Uciekam zaraz na uczelnie. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chciałabym
Dziewczyny obecnie ważę 69,40kg ale już schudłam prawie 4 kg przez 3 tygodnie więc nie jest źle:) Na razie nic nie jadłam dzisiaj tylko herbatka i kawka :) Macie szczęście bo ja nienawidzę mleka:P i nie przełknęłabym owsianki...Na śniadanie polecam 2 kromki chrupkiego pieczywka i 2 ogórki kiszone pieczywko można posmarować cienko jakimś serkiem do smaku albo np pasztecikiem ale cienko:) Ja siedzę w pracy i czekam na klientki:) Potem będę pracować cały czas mam nadzieję ,ze nie będę mysleć o jedzeniu bo będę zajęta czymś innym:) A moja docelowa waga to 52kg przy wzroście 168-9cm.Zobaczymy jak mi pójdzie :) Cieszę się ,ze mogę z kimś pogadać na ten temat:) Miłego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie przesadzaj z ta glodowka... po za tym nie jest dobrze pic kawe na glodny zaladek! Grozi to wzodami! Wiec jesli chcesz juz stosowac jednodniowa glodowke to bez kawy... Wlasnie wrocilam zuczelni i biore sie za robote zeby nie myslec o jedzeniu:D A jesli chodzi o owsianke to chyba nie przeszla by mi przez gardlo po sa tym potrzebuje cos co bedzie mnie trzymac przez kilka godzin zebym nie opadla z sil i dlatego jem rano platki kukurydziane z musli(platki owsiane, ozechy laskowe, rodzynki, platki przenne, wiorki kokosowe) wiec tez mnie to zatyka:D a miodu nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chciałabym
Hej!!! Niestety nie wytrzymałam i musiałam zjeść sałatkę boheńską:(Ale pocieszam się ,ze ma ona mało kalorii:) Zaczęły mi się trzęść ręce jak robiłam wosk więc nie ma opcji i musiałam coś zjeść.A do soboty już niedługo...Kurcze muszę w sobotę fajnie wyglądać ...Ostatnio mój kolega mi powiedział ,ze lubi mnie za to ,ze jestem gruba i się tym nie przejmuję-wyobrażacie sobie jak ja się z tym poczułam przy wszystkich znajomych to powiedział...Normalnie mnie zatkało ale udałam ,że nie zrobiło to na mnie wrażenia i walnęłam gadkę o tym ,ze akceptuję siebie jaka jestem i takie tam bzdury:)Każdy na szczęście uwierzył-więc chodźbym miała umrzeć 1 stycznia to muszę się zagłodzić ,zeby schudnąć .na sylwka mam wyglądać rewelacyjnie... Kurka dziewczyny może wiecie gdzie są jakieś fajne no i oczywiście nie drogie kiecki na sylwka??? Dobra kończę bo mam klientkę na m-re i p-re:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie wydaje mi się byś była bardzo gruba. Ważysz mniej więcej tyle ile masz wzrostu (minus 100 oczywiście).Pamiętam, ze gdy schudłam z 70kg do 65 to wszyscy widzieli znaczną różnicę- wtedy ważyłam tyle co wzrost -100.No ale teraz mnie nie poznają :P A jeśli chodzi o jakąś motywacje to odchudzam sie dla siebie. Tak po prostu. Chcę ważyć 53kg :) Jak narazie zjadłam 310kcal (jak zwykle liczę z małą zwyżką). Rano była owsianka a teraz zjadłam surówkę z: 2 ogórków kiszonych 1 pomidora 0,5 małej cebuli + szczypiorek W ogóle mam zamiar więcej warzyw jadać . Taka micha surówki ma zaledwie 45kcal!!! W dodatku jest prosta, pyszna, tania i można się nią spokojnie najeść :D Dziewuszki jak macie przepisy lub swoje sposoby na coś dobrego i małokalorycznego to piszcie. Bardzo lubię gotować, piec i robic sałatki/surówki. Jak narazie od pieczenia trzymam się z daleka, chociaż coś mi rodzina podpowiada bym murzynka albo drożdżowe zrobiła. Jesli mam jakoś poszaleć to tylko w sobote. Wyznaczam sobie 1 dzień podczas którego będę mogła TROCHĘ poszaleć. Kropeczko skad jesteś? Widzę kosmetyczka :) Mnie też by sie jakiś p-cure przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez staram sie codziennie jesc warzywa lub owoce:) fajna sprawa. Wczoraj znalazlam na internecie smieszny przepiz na \"zupe nic\" Zupa \"nic\"\"- przepis: Składniki: 250 ml mleka 0,5%, pół jajka (25 g), 20 g cukru. Wykonanie: mleko zagotować. Ubić pianę z białka i kłaść łyżką kulki na gotujące się mleko. Pianki wyjmować na talerz. Żółtko utrzeć z cukrem, połączyć z mlekiem, zalać pianki z białka. \" Jedliscie cos takiego kiedys?? Ma tylko albo az 212 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×