Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ed85

...by żyć lżej...

Polecane posty

Gość mała_czarna _A
chętnie was podpatrze :) weszłam w spodnie w które dawniej nie wchodziłam, ha ale nie sztuka w nie wleźc tylko sztuka w nich usiąść :) do tego dąże! widze ze jestesmy wszystkie jednego wzrostu :) ja mam 165 cm 65 kg wagi i marze o 55kg i mniejszym "siedzeniu" bede tu wpadać jak znajde chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_czarna _A ---> Witam i zapraszam do naszej wspólnej akcji \"...by żyć lżej...\" Przyznam sie tak w tajemnicy ze mam na dnie szafy takie ciuszki ktore kupilam sobie na Sycyli jak wazylam te 10 kg mniej i chciala bym po tej naszej kuracji wcisnac sie i wygladac seksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy macie gdzies na dnie szafy takie ciuszki w ktorych chcecie wygladac seksi ale na dzien dzisiejszy w nie nie wchodzicie nawet na sile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam pod czarnym nickiem
MŻ ŻP i RD najlepsze sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam pod czarnym nickiem ---> MŻ -mniej żryć, RD- ruszyć dupcią a co znaczy ŻP?????? Ja znam też fajny skrót --- NŻT czyli nie żryj tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kolejny dzień przed nami..ja już zjadłam śniadanko mleko z płatkami ;) mała_czarna_A - witamy :)) Fajnie sie złożyło , ze mamy wszytskie, prawie taki sam wzrost :P Ja na dnie mojej szafy tez oczywiscie mam spodnie , w które jeszcze nie dawno wchodziłam ...ale już nie długo znowu w nie wejde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na chwilę pochwalić się zmianą stopki :D Pierwszy raz od dawna zobaczyłam 57,7 kg na wadze! Oczywiścię przyjmuję, że jest 58kg (gospodarka wodna itp) a co tamu Was Dziewczynki? Ważyłyście się? Mała czarna witaj 🌻 Trzymajcie kciuki, lece na kolokwium. Odezwę się po południu. Papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :* Wlasnie jem śniadanko czyli miseczka mleka z platkami. Rano schodzilam sie za musli ale pech chcial i nie znalazlam :( Po przyjsciu na mieszkanie wpadlam na genialny pomsl ze bede sama sobie robic musli :D Czyli suszone owoce ktore teraz mozna kupic na wage i platki owsiane ja jeszcze musze miec troszki platkow kukurydzianych zebym bylo to dla mnie jadalne ;) Na stancji nie mam wagi wiec dopiero zwaze sie w piatek rano :( loveStoned ---> no tak mamy taki sam wzrost ale startujemy z innej wagi i ja np. marze zeby miec taka wage jak wy teraz macie :( a o 55 kg nawet nie snie... Kto wie jesli mi sie tym razem uda zejsc ponizej 65 kg to pojde za ciosem i zejde ponizej 60 ale co sie stanie wtedy z moim biustem ktory tak kocha moj narzeczony?? sweet november ---> powodzenia na kolosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolos jakoś poszedł ;) Oj w ogóle mam dobry humor bo.... otwieram dzis outlooka, ściągam pocztę a tam nowa wiadomość od mojego ukochanego o temacie \"Kocham Cię :) piosenka z dedykacją dla Ciebie\" i w załączniku piosenka Kancelarii- \"Zabiore Cię\". Przepiękna! Mmmm.... Kocham tego mojego Osiołka ❤️ A co tam u Was? Ed trzymasz się? Ja nie jadam muesli, bo nie przepadam za owocami suszonymi, poza tym mają one sporo kalorii. Ed chyba wszystkie mamy po ok. 165cm :D Powiedz mi w jaki sposób się odchudzasz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet november nie mam jakies sprecyzowanej djety. Poprostu nie jem slodyczy co dla mnie jest mega trudne :( po za tym stosuje sie do MŻ lub jak kto woli NŻT. Moja ciocia mowi na ta djete tak pieszczotliwie \"enżete\" :D prawda ze to ladnie brzmi?? Jesli chodzi o mojego faceta to jest mega zazdrosny o mnie i wogule nie wiem dla czego :( ciezko mi z tym. Ale i tak bardzo Go mocno kocham :D sweet november u Ciebie tez pada snieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) sweet - gratuluje , i zazdroszcze tych 57 kg ;P ed- jeszcze wszytsko przed nami :) i tym razem wierze ze sie uda ! No własnie ja też martwie sie o mój biust , bo nie mam dużego , a jak schudne to pewnie on zmaleje...moj boy mnie zabije ;P pozatym on nienawidzi jak sie odchudzam.. Widze ze każda z nas ma swojego wybranka ;) Fajnie jest miec kogoś na kim można zawsze polegac i do którego można sie przytulic ;) mmMmm Ja stosuje dietkę MŻ i ćwiczenia ;) Nie mam wagi w domku wieć zważę się jak bede u chłopaka , myślę ze to bedzie w ten weekend :) I zdam wam relacje.. U mnie jak narazie zero śniegu , ale jest okropnie zimno...wrrr Zawszę w taką pogodę , właziłam pod kołdrę , oglądałam TV i wcinałam stertę kalorycznych rzeczy :P A dzisiaj jeszcze lece na aerobik :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loveStoned zazdrosze Ci ze masz czas i ochote na areobik.Z checia bym poszla ale tylko z kims. Jak dotad nie udalo mi sie nikogo namowic wiec nie chodze :( A jesli chodzi o biust to mam spory teraz to takie dobre D przy 80 pod biustem a DD przy 75 a jak wazylam 67 to mialam takie dobre C. Moje kochanie uwielbia moj bust a ja tez nie narzekam bo jest wmiare jedrny i nir obwisly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ed - mi sie udało namowic kumpele z klasy :) Samej też by mi się nie chciało :P Moj biust to 75B , wiec mały..ale zawsze taki miałam.No może troche po tabletkach mi urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę dodać , że zawsze mi się podobał , jest jędrny i pełny, w sumie niechciałabym miec dużego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loveStoned ja mam maly problem zeby kogos namowic bo znajomych mam rozrzuconych troszki po Polsce.W liceum mieszkalam w internacie 80km od domu a teraz studjuje 130 km od domku i tu mieszkam od poniedzialku do czwartku. Sam dojaz zajmuje mi z przesiadka ponad trzy do czterech godzin. Uczelnia bardzo mnie zajmuje i szczeze to nie chce mi sie jakos specjalnie ruszac :( Ale mam w domu orbitreka :D troszki sie zakurzyl ale w kazdej chwili moge sobie na nim pocwiczyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ed - rozumiem cię , ja narazie jestem w liceum , i wiem że duzo sie zmieni jak pójdę na studia..do innego miasta. Ojej bardzo ci zazdroszcze orbitreka , kiedyś chciałam sobie kupić ale mam rowerek stacjonarny w domu i postanowiłam na nim jeżdzic , ale skoro dzisiaj ide na aerobik , to na rowerek wsiądę jutro ;) Ja na twoim miejscu bez żadnego wachania wskakiwała na orbitreka , dużo osób go chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go kupila to czesto sobie cwiczylam ogladajac tv :D ale teraz mam remoncik w domu i nie mam go gdzie wcisnac w pokoju wiec siedzi sobie na parterze... Ale kto wiemoze zamienie w pokoju fotel na orbiteka ;) loveStoned powiedz mi co sadzisz o djecie owocowo-warzywnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie padało ale przestało ;) Co do biustu to nie narzekam bo mam 75D i przez to moja talia wydaje się jeszcze mniejsza. No i mój ukochany je uwielbia :D Co do figury to jestem typową \"gruszką\" i wszystko idzie mi w uda, pupe itd.Powiem Wam szczerze, że straciłam 12 kg a jedynie pod biustem zmienił mi sie rozmiar z 80D na 75D. Piersi są nadal takie same, sama się dziwię ale to chyba kwestia genów, bo wszystkie kobitki w mojej rodzinie są biuściaste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ed- kiedyś nastawiłam sie na owocowo-warzywną i ...... wytrzymałam 1 dzień :P Dieta brzmi fajnie, chociaz mi ostatnio zaczęła podobać się dieta strukturalna (jak czytam skład niektórych koktajli to aż mi ślinka cieknie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kcal ma
hmm nigdy nie myślałam o diecie owocowo - warzywnej , wiec nie mam pojęcia , czy można na niej dużo schudnąć i w jakim czasie i w ogole nic :P Ale zawsze można spróbowac :) Ja , jak na razie pozostaje przy MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podobaja takie konkretne djety gdzie jasno wiem co i jak robic i jesc. Oczywiscie efekty powinly byc blyskawiczne :D Na dobrypoczatek walcze sama ze soba zeby nnie jesc slodyczy. Dla mnie to jest tak trudne jak palaczowi rzucenie palenia. Z czasem kombinuje cos wiecej.Acha jem mniej i staram sie nie jesc po 19 oraz ograniczam pieczywo ziemniaki tluszcze i takie tam. loveStoned stosowalas kiedys chernatki odchudzajace typu figura1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za moja pisownie bo mi sie czesto zdarzaja bledy ortograficzne i takie tam:( Stosowalyscie kiedys herbati odchudzajace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zakupiłam 1 opakowanie \"Spalanie\" ale jestem niesystematyczna więc nie moge się wypowiedzieć, bo zapomniałam o niej 3 dnia ;) Ale wydaje mi się, że one bardziej odwadniają niż naprawdę \"spalają tłuszcz\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet - dziekuje bardzo :)) Własnie skończyłam jeśc pierś gotowana :) pychaaa , polecam! Dzisiaj tylko 600 kcal , już póżna godzina wiec nic juz nie jem.. ed - ja właśnie wole diety typy MŻ , jem co chcę ale rozsądnie i mało :) Nie lubie diet , w których musze wszystkiego systematycznie sie trzymac..zawsze padałam po 2 dniach.. A co do herbatek to wypiłam już ich chyba miliony , ale nigdy nie piłam systematycznie :P Dopiero od poniedziałku pije systematycznie 3 razy dziennie , czerwoną pu -erh , zobaczymy czy coś da ;) Ja też pewnie robie dużo błędów i przepraszam za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może podzielimy się wiedzą , jeżeli chodzi o wymiary ;> bo wszystkie mamy taki sam wzrost , ale każda z nas ma pewnie inną budowę ciała.. Moje przybliżone wymiary to ; Uwaga ! nie przestraszyc sie ;P piersi-84 biodra-84 talia-68 udo-56 :/ -> moja zmora! łydka-35 Lecę na aerobik :) Odezwę sie pożniej ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoveStoned masz maluteńko w biodrach- jaki rozmiar spodni kupujesz? Moje to 94/65/94 a udo- 54cm i podobnie jak Ty staram się z nimi coś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi-100 biodra-106 talia-86 udo-64 łydka-40 To mozeecie sie dowartosciowac ;( ja wlasnie sie zalamalam :(:(:(:(:( Dawno sie nie mierzylam i nie wiedzialam ze jest az tak zle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×