Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
gość dziś -> Naprawdę? Oddałabyś dziecko tatusiowi? To taka z ciebie "matka'???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jestem mama ktora zarabia a dziecmi zajmujemy sie tak chyba po polowie. Nie interesuje mnie ile moj byly zarabia bo nie musze od niego ciagnac. Tylko szkoda mi tych wszystkich znajomych, szarpiacych sie o kase i tych dzieci ktore tesknia za ojcami ale musza mieszkac u mamusi bo tak juz jest w naszym kraju i nikt nie slucha co maja dzieci do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna "mądra inaczej"! Uważasz że dzieci powinny mieć "coś do powiedzenia"???????>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a-ha i uwazam, ze samo posiadanie macicy nie daje mi prawa do nazywania sie "lepszym rodzicem", tata moich dzieci jest tak samo dobrym rodzicem jak ja (moze nawet lepszym bo bardziej cierpliwym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz szczęści, że trafiłaś na takiego faceta a co by było gdyby przestał płacić i nie chciał się dzieckiem zajmować - dalej nie interesowałoby cię ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze dzieci maja cos do powiedzenia bo dzieci to ludzie (myslace osobniki, majace swoje uczucia i wlasne zdanie) a nie lalki ktore sobie rodzice "wyprodukowali" na wlasnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ :classic_cool: Ale one przy pomocy macicy zarabiają pieniądze na zapełnianie swojej pochwy. To dopiero żal@qrwa.pl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 21.05 nie przyjmuje takiego scenariusza bo ja tez moge miec taka zachcianke i co wtedy? tata jest tak samo waznym rodzicem jak mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> a od jakiego wieku dzieci powinny mieć coś do powiedzenia w/g ciebie? Pewnie byś chciała żeby od czasu zagnieżdżenia się w twojej macicy? A jeszcze lepiej od trafienia do twojej pochwy :D I do jakiego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,12 od momentu kiedy dzieci potrafia wyrazic swoje uczucia. My jako dorosli ludzie nie potrafimy czesto pogodzic sie z utrata kogos bliskiego, czy to rozstajac sie czy w przypadku np. smierci. Czy myslisz wiec, ze dziecko nie czuje takiego samego bolu kiedy jeden z rodzicow nagle znika z jego zycia???? My "mamuski" tylko podjudzamy i prowokujemy takie sytuacje majac w d***e uczucia naszych dzieci. Bo tatus popelnil zbrodnie (nie kocha mamusi) to musi byc tez kara! (nie zobaczy dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Prokurator zakłada delikwentowi sprawe w sadzie i ch*j płacić musi." A jak nie pracy ani majątku - to też płacić musi?? V V V Wtedy sąd odwiesza mu karę i idzie siedzieć. Sprawy w sadzie skutkuja zazwyczaj karą w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz że twój eks zajmuje się dziećmi bo mój odwiedzał syna dwa, trzy razy w roku na święta i urodziny choć i czasem to zapomniał. Twoim zdaniem miałam jemu i jego kochance odstawić dziecko pod drzwi? Kobieto mielesz jezorem pierdoły jakich mało w większości faceci zakładają nowe rodziny i nie ma tam miejsca dla byĺych dzieci. Wystarczy popatrzeć na forum po tematach o kolejnych Żonach i tatusiach. Jednym słowem faceta zarabiającego 1600zł można bezkarnie zwalniać z płacenia alimentów czytaj z połowy kosztów utrzymania dzieci bo ma rachunki; wydatki itp. Ale kobieta tego luksusu już nie ma prawda?? Ona musi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to palanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kobieta musi. Skoro chce żeby dzieci były z nią. Zawsze może dziecko oddać (ojcu, dziadków, rodzinie zastępczej) i płacić 800 zł alimentów zarabiając 1600. Ma taką opcję. Ale jeśli wybiera (!!!!!!) inaczej, musi ponosić konsekwencje tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznaczeniem kobiety jest: - dawać dopy - rodzić dzieci - być utrzymanką Jeśli któraś z tych podstawowych funkcji nie jest realizowana - kobieta jest rozkładana przez hormony. Na czynniki pierwsze. Czyli na: - g****o moralne - gowno intelektualne - smród Kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko to taki przedmiot który można sobie przerzucać z kąta w kąt prawda//////////////Jak dla mnie facet zarabiający 1600zł to żenada maminsynek który nie radzi sobie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
""""""""" gość dziś Tak. Kobieta musi. Skoro chce żeby dzieci były z nią. Zawsze może dziecko oddać (ojcu, dziadków, rodzinie zastępczej) i płacić 800 zł alimentów zarabiając 1600. Ma taką opcję. Ale jeśli wybiera (!!!!!!) inaczej, musi ponosić konsekwencje tego wyboru. """""" Nic dodać , nic ująć. Jeżeli to pisała kobieta to nabieram zaufania do kobiet. Ale chyba na tym forum jest więcej babsztyli.Może trzeba by przeprowadzić jakąś ankietę ,sondaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> a to ciebie wyrochał taki facet-dno moralne, który zarabia 1600? No to gratki:D A jeśli nie - to o czym piszesz? zzz Zniecierpliwiony -> zrób sondaż na największego przychlasta tego forum. Wygrasz w cuglach!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja pisze o życiowych nieudacznikach facecikach którzy nie potrafią rodziny utrzymać.Otóż nie ja się z nich śmieje,bo mój 23 letni syn zarabia znacznie więcej od nich.Ja również zarabiam więcej od tych nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twój mąż ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że mam męża? Nie mam i nie mam zamiaru mieć wystarczy mi mój facet a kartka nam do szczęścia niepotrzebna. A ile zarabia hmm pracuje w Norwegii jako operator maszyn cnc resztę sobie dopowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój były mąż udawal, że nic nie zarabia. Wiem, ze dorabiał sobie na czarno za calkiem dobre pieniądze, a przed sądem udawał bezrobotnego. Dopiero ta kancelaria komornicza http://www.jkrukkomornik.pl/ pomogła mi. W koncu przestraszyl się kiedy było już blisko do egzukacji komorczniczej. teraz daje mi 500 zł na syna, niby niedużo ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobna sytuacje, mój były w Polsce udawał bezrobotnego, a co jakiś czas wyjeżdzał do Holandii do pracy. Podałam namiary komornikowi i juz sie tym zajął, -a alimenty podwyższylam na 1500. Stać go teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.22 Tak. Kobieta musi. Skoro chce żeby dzieci były z nią. Zawsze może dziecko oddać (ojcu, dziadków, rodzinie zastępczej) i płacić 800 zł alimentów zarabiając 1600. Ma taką opcję. Ale jeśli wybiera (!!!!!!) inaczej, musi ponosić konsekwencje tego wyboru. I I I Czasem kobieta nie ma wyjścia i musi zostać z dziecmi, np. Nie ma rodziny a ojciec dzieci ich nie chce. A zadna normalna, odpowiedzialna, kochająca matka dzieci do przytułku nie odda. To nie wybór. To obowiązek rodziców wychować swoje potomstwo. Dzieci to nie rzeczy co mozna oddać jak sie znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby standardem była opieka nanaprzemienna nie byłoby dłużników alimentacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak zwłaszcza poczytaj sobie o tej naprzemiennej opiece w temacie Drugie żony a dzieci z poprzednich związków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co naprzemienna? Ani to mądre, ani to zdrowe, ani to wygodne. Dzieci powinien wychowywać ten rodzic, który: - chce - ma możliwości finansowe - ma możliwości lokalowe Rodzic, który spełnia w/w warunki nie otrzymuje żadnych alimentów, ani zasiłków. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacicie za alimenty?? jeden kochany budrys, comiesiac 1200 pln. od 4 lat. nie zarabiam krocie. procz placenia wyjazdy, zakupy, ciuchy.. co chce staram sie, pieniadze nie sa wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacicie za alimenty?? jeden kochany budrys, comiesiac 1200 pln. od 4 lat. nie zarabiam krocie. procz placenia wyjazdy, zakupy, ciuchy.. co chce staram sie, pieniadze nie sa wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×