Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
macie pretensje do matki która zajmuje się dzieckiem wymagającym 24godzinnej opieki że nie pracuje??? a do tatusia, który ma codziennie 24 godziny wolnego, żadnych obowiązków i na swoje własne dziecko nie daje to już nie macie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuś żul, mamusia qwa, ale para, tra-la-la-la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogaty czytalam cie i do pewnego momentu rozumialam i popieralam-do momentu az wyczytalam ze na dwoje dzieci lozysz po ...450zl:)... i czego tu drzesz ryja??!!ile bys chcial lozyc po 100zl??!!tez bys rzygal ze za duzo co?? rozumuem ze alimenty powyzrj 1000zl to okradanie ojca ok.ze to kasa juz na mamusie .jednak alimenty do 1000zl to obowiazek. Wyrzygujesz swoim dzieciom co miesiac po 450zl i piejesz jaka to niesprawiedliwosc.Nie wiem czy smiac sie czy plakac. Jednak podobnych tobie mnostwo-jak moj ex na 1/8 etatu konkubina go zatrudnila i zarabia uwaga jako dyrektor ..180zl :)sad sie rozbawil na sali. nie placilrok.myslal ze jak wykaze 180zl dochodow to nie bedzie skazany.Soprise!dostal rok w zawieszenuu na 2lata. od tego momentu wyrzyguje z bolem swoim i mamusi i reszty z***b rodzinki po 600zl na dziecko. dlug alim.10tys nie reguluje bo po co. jednak mina w sadzie jak dostal wyrok i ma nasrane w papierach bezcenny:)) Spiep stad i nie osmieszaj sie swoim "dobrodziejstwem i dobrem nieskonczonym"ze placisz po 450zl. wstyd rozumiem ze ktos unika placenia alimentow rzedu 1500zl itd.Czytam tu o babskach ktorym i malo tyle...Tez nie komentuje. jak widzisz jestem obiektywna i kazda skrajnosc jest zla i twoja zawstydzajaca mimo ze cie nie znam 450zl na twe biedne dzieci jak i takie wygorowane 1000zl wzwyz gdzie mamci non stop malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej -> czy rzyganie to jakiś twój fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Jeżeli mamusia zajmuje się dzieckiem przez 24 godziny na dobę , żąda zapłaty za własne dziecko , to kiedy mamusia śpi i chodzi do toalety? Nie wspomnę już o czasie jaki musi zużyć na makijaż. Ką[piel i inne takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie żąda zapłaty ale czy dociera do ciebie to, że ma ograniczone możliwości zarabiania pieniędzy w porównaniu do tatusia, który nie ma żadnych obowiązków i może pracować wszędzie i każdej porze dnia i nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od...wiankuj ty sie wreszcie od tatusia!! Wolny jest! Nie będziesz mu mówiła gdzie i kiedy ma pracować!! Jak nie ma życzenia pracować, to może sobie całą dobę leżeć z nową dopą do góry dopą - a ty możesz sobie porządzić swoją dopą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwintesencja myślenia polskich facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tatuś zapłaci to co w wyroku ma do zapłacenia terminowo to może nawet z gołą dupà na kanałach z dwoma dziwjami leżeć. A mnie to będzie obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 09,10 mam pytanie.. nie zastanawialas sie nad tym, ze z wyrokiem to bedzie mu "bardzo latwo" zarobic na splate dlugu???? Nawet gdyby chcial, to tak go udupilas, ze Twoje dzieci beda wdzieczne "konkubinie", ze mu jesc daje.Z wyrokiem to jeszcze ladnych pare lat ( te dwa wyroku i chyba dziesiec w papierach ) pracy bez znajomosci nie znajdzie a wtedy chyba dzieci beda musialy mu pomagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do noszenia kubłów na śmieci i wkładania ich do takiego wieelkiego pomarańczowego samochodu - nie zaglądają w papiery. Jeszcze pomarańczowy kubraczek dostanie w gratisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniałomyślny gościu z 16.50 podaj tej Pani onny sposób by zmusić ojca do łożenia na własne dzieci. Masz jakiś ciekawy pomysł skoro wyrok to coś strasznego i biedny bez pracy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> jak sobie zrobiłaś dzieci z żulem. Który w dodatku lubi rochać. To musisz sama zap..ać na te dzieci co ci zrobił. A on będzie dalej rochał. Ale już nie ciebie :D A jak nie będziesz zap..ać - to ci te dzieci zabiorą. I będziesz musiała sobie zrobić nowe. Z innym żulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na serio mamy odsetek żuli chyba najwyższy w Europie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żulii też u nas sporo. C.a. 50% populacji (?) Chyba czołówka światowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zastanawialas sie nad tym, ze z wyrokiem to bedzie mu "bardzo latwo" zarobic na splate dlugu???? Nawet gdyby chcial, to tak go udupilas, ze Twoje dzieci beda wdzieczne "konkubinie", ze mu jesc daje.Z wyrokiem to jeszcze ladnych pare lat ( te dwa wyroku i chyba dziesiec w papierach ) pracy bez znajomosci nie znajdzie a wtedy chyba dzieci beda musialy mu pomagac? xxx wyrok zafundował sobie sam bo wcześniej nie chciał płacić chociaż mógł normalnie zarabiać!!! o faceta się martwisz gdzie zarobi??? a o matkę która musi się małymi dziećmi opiekować bez niczyjej pomocy to już się nie martwisz gdzie ją przyjmą do pracy???? ma fiut dwie nogi i dwie ręce zdrowe to nich zapierdziela do fizycznej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 18,00 tak mam swietna recepte! sprawdzilam i dziala!!! Wzielam sie porzadnie do roboty i sama utrzymuje dzieci. Po ok 12 miesiacach ich tata sam sie pchal z pomoca formie finansowej i w formie opieki! Dzis mam darmowa opiekunke, 50% wszystkich wiekszych wydatkow i ogromne wsparcie w wychowaniu. Na jedzenie i potrzeby dzieci jestem w stanie sama zarobic i jestem dumna, ze jakosc i poziom mojego zycia nie zalezy od mojego ex i ilosci wyssanych od niego pieniedzy. Prawda jest taka, ze wiekszosc ojcow bardzo kocha swoje dzieci tylko my matki splaszczamy ich role do bankomatu. Ojciec ktory nie zaplaci swojej doli nie ma wrecz prawa zobaczyc wlasnego dziecka. My matki na brak pieniedzy zawsze znajdziemy jakies wytlumaczenie i kogos winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak sama utrzymujesz swoje dzieci, tylko nie każdy ma takie możliwości nawet ciężko pracując. Weź to powiedz kobiecie która zarabia 1600 zł płaci za przedszkole np wynajem mieszkania. A z fa złotówki nie dostanie. Co ma zrobić?? Zostawić trzylatka samego w domu; zamiast kupić jedzenie zapłacić rachunki czy odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak a zasadzone i unika płacenia to proste. Idziesz do prokuratury i składasz wniosek o przestępstwo uporczywego uchylania sie od płacenia alimentow. Prokurator zakłada delikwentowi sprawe w sadzie i chuj płacić musi. Dura lex set lex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ma fiut dwie nogi i dwie ręce zdrowe to nich zapierdziela do fizycznej pracy!!! " To ty żulio tak chlalaś że nawet fiuta nie widziałaś? Fiuty nie mają ani rąk, ani nóg. Ale łeb to mają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prokurator zakłada delikwentowi sprawe w sadzie i ch*j płacić musi." A jak nie pracy ani majątku - to też płacić musi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 19,31, co ma powiedziec facet ktory tez zarabia 1600 zl placi za wynajem (bo to zazwyczaj facet musi sie wyprowadzac) wlasne rachunki i alimenty 1000 zl bo kiedys tam zarabial duzo wiecej i sad uznal, ze takie ma mozliwosci zarobkowe. No tak, w naszym kraju to my kobiety jestesmy usprawiedliwione jesli chodzi o takie zarobki, facet jest zwyczajnym palantem "uporczywie unikajacym obowiazku alimentacyjnego"! Nie jest dziwne, ze jak mlody chlopak slyszy, ze dziewczyna w ciazy to robi co moze aby zniknac. Popatrzcie na Skandynawow, wysoki przyrost naturalny, niemal calkowity brak instytucji alimentow, opieka naprzemienna i jednoczesnie, wysoki odsetek gospodarstw jednoosobowych. Da sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się!! Nie w tym kraju. Bo nie wystarczy wyzwolić kobiet seksualnie ( co w Skandynawii nastąpiło w latach.... no daawno temu), ale trzeba mieć jeszcze potencjał. A w polsce chłopcy i dziewczynki mają tylko potencję. A rząd to wszystkie pier...oli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 19,31, co ma powiedziec facet ktory tez zarabia 1600 zl placi za wynajem (bo to zazwyczaj facet musi sie wyprowadzac) wlasne rachunki i alimenty 1000 zl bo kiedys tam zarabial duzo wiecej i sad uznal, ze takie ma mozliwosci zarobkowe. No tak, w naszym kraju to my kobiety jestesmy usprawiedliwione jesli chodzi o takie zarobki, facet jest zwyczajnym palantem "uporczywie unikajacym obowiazku alimentacyjnego"! xxx w takiej sytuacji może iść do drugiej pracy! nie ma innych obowiązków! nie opiekuje się dzieckiem ma dużo czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.30 piekny przyklad naszego myslenia! Super! Niech facet zap***ala od rana do nocy byle tylko placil a dziecku zawsze mozemy powiedziec "widzisz, tata nawet nie ma czasu sie z Toba zobaczyc bo juz NAS nie kocha!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że jesteś tatusiem który nie płaci - i uważa, że jest okradany bo babsko wymyśliło sobie jakieś alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
""""" gość dziś Gosc z 19,31, co ma powiedziec facet ktory tez zarabia 1600 zl placi za wynajem (bo to zazwyczaj facet musi sie wyprowadzac) wlasne rachunki i alimenty 1000 zl bo kiedys tam zarabial duzo wiecej i sad uznal, ze takie ma mozliwosci zarobkowe. No tak, w naszym kraju to my kobiety jestesmy usprawiedliwione jesli chodzi o takie zarobki, facet jest zwyczajnym palantem "uporczywie unikajacym obowiazku alimentacyjnego"! xxx w takiej sytuacji może iść do drugiej pracy! nie ma innych obowiązków! nie opiekuje się dzieckiem ma dużo czasu!!! """" A kiedy ma odpoczywać i jaka jest wydajność jego pracy przy zmęczeniu? Ja nie chciałbym by np. taki pracownik mnie naprawiał samochód albo chirurg mnie operował. Tobie nikt nie karze opiekować się dzieckiem. Zaopiekuje się nim Dom Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.30 piekny przyklad naszego myslenia! Super! Niech facet zap***ala od rana do nocy byle tylko placil xxx dokładnie tak samo jak matka, która musi iść do pracy, a po pracy cały swój czas poświęcić dziecku skoro ona może to on również powinien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ma odpoczywać i jaka jest wydajność jego pracy przy zmęczeniu? Ja nie chciałbym by np. taki pracownik mnie naprawiał samochód albo chirurg mnie operował. Tobie nikt nie karze opiekować się dzieckiem. Zaopiekuje się nim Dom Dziecka. xxx a po co Dom Dziecka??? niech zaopiekuje się nim tatuś! no tak! ale kiedy bidulek będzie w takim razie odpoczywał, skoro swój czas na odpoczynek będzie musiał poświęcać dziecku? baba to co innego - ona odpoczywać nie musi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz Zniecierpliwiony -> z całym szacunkiem!! Czy mógłbyś zając się polityką i wrócić do domu wariatów!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×