Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość Perły przed wieprze
Paco a co na to twoja żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
przciez jej nie powiem ze ide z toba chyba by mnie oskalpowała ale najpierw ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna paprotka
perły, u mnie jest podobnie - mimo, że mówiłam mu wielokrotnie co sprawiłoby mi przyjemność - o kwiatach, kinie, kolacji zrobionej z myslą o mnie, czy wyjściu gdziekolwiek razem - nie mam żadnych szans żeby któtrąkolwiek z tych rzeczy zrobił:( Widzę teraz wyraźnie, że kiedyś bardzo dobrze "grał", był świetnym aktorem, a ja byłam ślepa w swojej miłości do niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
dziewczyny to idzcie na ta kolacje same czy do kina przeciez posilek zakrapiany niezadowoleniem waszego gbura nie ma lepszego smaku wstydzicie sie wychodzic same z domu do kina czy na kolacje, czy nie mozecie zostawic dzieci? perla - dlaczego chesz zostawic je matce gdybys wyjechala cos w tym nienormalnego. nie masz zaufania do meza czy on ne jest dziecmi zainteresowany? ten czlowiek jest patologicznie areaktwynwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
na wibrator mowisz gbur!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
perla jesli pytanie a co na to twoja zona wejdzie ci w krew to dalego ze zdrada nie zajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dorzucę swoją historyjkę do kolekcji jimber ;) skoro pojawil sie temat ponoszenia wydatków przez faceta i kobiecych oczekiwań dotyczących prezencików (i nie chodzi tu o jakieś tam drogie rzeczy, tylko takie drobiazgi na znak,że mu zależy), ja kiedyś odstałam od swojego eks...obieraczke do warzyw. Strasznie dumny był z siebie, że taki fajny prezencik dla mnie wymyślił, hihi. Nie walnęłam go ta obieraczką, z czego do dzisiaj jestem dumna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
a co paco - niby wibrator jest rozmowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
ja też juz na nic nie liczę ,młodsza córka ma 2 lata budzi sie o 5-6 rano od 2 lat ani razu nie wstał żeby dać jej mleko ,bez wzgledu na to czy byłam chora ,czy miałam urodziny -ani razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
vivirra extra. pewnie myslal nad malakserem ale zostawil to sobie na specjalna okazje a ty mowisz ze sie nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
o curva JImber jest zazdrosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
perły a ze tak zapytam dlaczego ty po prostu nie zrobisz mu awantury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna paprotka
dzieci mam nastoletnie i czasem wychodzę z domu, a nawet wyjeżdżam na kilka dni (on nie chce nigdzie chodzić ani wyjeżdżać mimo, że te wyjścia i wyjazdy łączą się z naszą wspólną pasją). Zaczęłam od niedawna "pozwalać" sobie na to i on jest wściekły - uważa, że skoro on nie chce iść to ja też nie powinnam. Jak wracam słyszę same przekleństwa na swój temat, oczywiście przy dzieciach, które odpowiednio przez niego nastawione też mi mówią, że nie wypada mężatce samej wychodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę w co czytam. Paprotka a on jest muzułmaninem??? Zlituj sie kobieto... i Ty z nim dalej jesteś? Oj, wspaniałe wzorce maja Twoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
nie wypada mezatce samej wychodzic to jest jakis zasciankowy kretyn! zapytaj - a dlczeo tak sadzisz w ogole z wami dziewczyny jest cos nie tak co on ma do gadania na temat twoich zajec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Zrobiłam mu wiele awantur ,nie należę do typu kobiety uległej,jak sie wkurwie to różne przedmioty fruwają w powietrzu ale on nawet kłócić się z klasą nie umie ,nie ma argumentów albo siedzi i uszy zatyka albo słuchawki nakłada,czuły jest tylko na punkcie sowich sprzetów,kiedys złosliwie zahasłował mi kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
W odwecie rozbiłam mu komórkę teraz się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna paprotka
tam gdzie wychodzę są przecież obcy męczyźni, z którymi potencjalnie mogę się przespać w jego mniemaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
dobra ide juz szykowac wspaniała obiado kolacje a pozniej bedzie wspaniały dlugi piekny sex bo zbliza sie okres za 3 dni oznajmila mi żona ,zaskocze ja dzisiaj jak przyjdzie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
paprotka - to jest totalny kretyn powiedz mu ze jego penis jest tak wspanialy, ze chyba nie sadzi, bys mogla skusic sie na cos innego, poniewaz nie mierzy sie wyzej niz ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
udnego seksu wibrator robiacy obiadokolacje? to chyba jakas nowa technologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna paprotka
hehehe, biorąc pod uwagę, że seks mamy raz na kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohhho
moj maz jest mzulmaninem a jest o niebo lepszy przeciwienstwo tych opisanych tutaj potworow. Kobiety nad czym sie jeszcze zastanawiacie, po co tkwicie w takich toksycznych zwiazkach, wasze dzieci napewno ie sa szczesliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
ja mam codziennie z tygodniowa przerwa w miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
to idz temu beduinowi zrobic laske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
paprotka no wlasnie to sama widzisz ze agresja est spowodowana kompleksami zwerbalizuj to niewprost tak, zeby sie bal, ze powiesz wprost u psychopatow tylko strachem sie cos wskora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
no paco to masz normalna kobiete jakas normalna co nie uprawia seksu podczas miesiaczki gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohhho
mo j zawsze pamieta o mich urodzinach, gdy choruje opiekuje sie jak dzieckiem, gotuje, robi zakupy, pijemy wieczorami wino i prowadzimy dlugie dyskusje......... itak juz dlugie lata :) wiec dziewczyny nie marnujcie czasu mozna spotkac na swojej drodze dobrego czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
nie jestem żydem ale podoba mi sie u nich to ze kobiety nie pracuja podczas okresu aby produkty były koszerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimber
mi sie tam u nich wszytsko podoba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×