Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Nie smuć się Bławatku... 😘 Zamknij oczka i niech przyśni Ci się cos miłego... :) A jutro jak się obudzisz to na wszystko inaczej spojrzysz. :) Dobranoc... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu bym nie pomyślała że jestem gruba jak świnia, wyglądam idealnie, ale bmi nie kłamie. dużo mi brakuje do 18, ale od 3.01 schudłam 2 kilo. jeszcze 8 i będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie niema to ten temat kwitnie, a jak tylko się zjawiam to zaraz zdycha. dobra, już wiem o co chodzi, idę sobie. papa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG i Silly niczym sie nie przejmujcie bo jestescie nominowani do oskara jako najsympatyczniejsze osoby na kafeterii.Trzymam kciuki:)O mnie wszyscy zapomnieli ale ja ti dopiero raczkuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiał najpierw schudnąć 2 kg żeby mógł sobie zjeść torcik, hihi.. a ja od rana schudłam cały kilogram. kawa to najlepsza rzecz na tym świecie. :-) albo waga się zepsuła. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w Twoim przypadku, malomownosc byla spowodowana niesmialoscia. U mnie jest to cecha charakteru, bo nawet przy ludziach, przy ktorych czuje sie swobodnie, malo mowie. Taki jestem, nie lubie ciagle nawijac. Jak mam cos do powiedzenia, to mowie w najbardziej skrotowy sposob, w jaki mozna, gdzie inna osoba, mogla by o tym samym mowic i mowic. Wiem, ze moge przez to zostac odebrany, jako glupi. To tak samo, jak niesmialy jest odbierany jako zadufany w sobie. Dodatkowo gadka jest potrzebna do podrywu. I co ja takiej dziewczynie powiem? Czesc. I na tym sie skonczy podryw? Bedziemy razem do konca zycia? Tak swoja droga, to kobiety sa znane z gadulstwa, to one powinny ciagle mowic. A ja pechowo trafiam ciagle na milczki. Przykladowo, musialem kiedys zostac w domu tylko z siostra chrzesta, bylismy sami z pol godziny, chociaz wydawalo mi sie, ze trwa to wieki. I co? Zero rozmowy, kompletnie nic. Drugi przyklad: na uczelni, tylko ja i jedna dziewczyna. Dziewczyna bardzo pewna siebie, rozmowna.. ale nie ze mna. Powiedzielismy sobie czesc i na tym koniec. No cos tu nie gra. Albo nie trafiam na gaduly, albo co bardziej prawdopodobne, tym gadulom w niewyjasniony sposob odbiera mowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozgadałeś. :D czasem jak się kogoś dobrze nie zna to niema o czym rozmawiać. poza tym jeżeli widzisz kogoś rzadko to naprawdę kiepsko byłoby się wygłupić. takie sytuacje są trudne, bo głupio mówić o pogodzie, a inne tematy wydają się często za trudne, albo nie pasują do okoliczności. poprostu jest dużo więcej powodów żeby milczeć, niż żeby mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze to twoja cecha charakteru i ze juz taki jestes i sie raczej w w kwestii malomownosci nie zmienisz.Ale nie oczekuj ze osoba ktora jest gadula bedzie cie podrywac zalecac sie do ciebie i wszystko nakrecac nie wiedzac co ty tak naprawde o tym myslisz czy czy tego chcesz.Musisz chociaz to tej osobie powiedziec:) Szczerze to ze ktos jest gadula to nie znaczy ze przy wszytskich osobach taki jest zalezy z kim rozmawia wiec nie dziw sie tym dziewczynom. Choc ja tak nie podchodze jak widze ze rozmowa sie nie klei to probuje jakos zagadac troche ciagne za jezyk i od slowa do slowa i powstaje rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
do góry ciągnę :) ja na uczelni na infie... bławatek :)--->nie loguje sie bo cos tu mi wiesza kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
tzn brukselkaa=bławatek :D:D:D hehehe a tak wogole to mam lepszy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca Angolków
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosianka
Heh........... zycie jest piekne i pelne niespodzianek;) Milego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej, Kokosianka. :-) pogromco Angolków, zostajesz oficjalnie rozstrzelany. :-) nikt mi tu nie będzie \"pogramiał\" Angolków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosianka
hmmmmmmmmm.... tez cóś:D ja do Angolow nic nie mam:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiveoe
Tak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiveoe
A to czemu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam najwspanialszą kobietę pod słońcem, pracę (może nie najwspanialsząm ale mam), jestem zdrowy, pies mnie kocha, byłem na sankach i w aquaparku, przed chwilą zjadłem obiad... czegóż chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiveoe
W Twoim przypadku, to faktycznie nie ma czego chciec wiecej. Nie mam 2 pierwszych, kobiety i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiveoe
i późno jesz obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot - ale sa ludzie, ktorzy nie maja problemow z rozmowa z obcym czlowiekiem, po chwili czuja sie tak, jakby znali sie od lat. Faith Hope Glory - nie lubisz gadac, ale pamietam jak pisales, ze bez problemu rozmawiasz z dziewczynami po tancach, wiec to juz duzo. niezapominajka2 - nie chce zeby dziewczyna-gadula mnie podrywala :D ale zeby po pierwsze nie myslala o mnie, ze jestem idiota, bo nie mam nic do powiedzenia, a po drugie, zeby mnie z tego powodu (malomownosci) nie skreslala. Zeby jakos sama rozkrecala rozmowe. Tak, jak Ty to napisalas: \"jak widze ze rozmowa sie nie klei to probuje jakos zagadac troche ciagne za jezyk i od slowa do slowa i powstaje rozmowa.\" O to wlasnie mi chodzi, zebym spotkal taka osobe 😭 byloby o wiele latwiej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogromca Angolków???? Jakich Angolków??? :o To Ty nie wiesz, że Angolek jest na świecie jeden??? :p Tylko jeden jedyny i niepowtarzalny. :p Łapiesz? :D PS. Ależ ja jestem skromna. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×